Miziaforum's Blog

Unia grzmi Polacy są skrajnymi indywidualistami !! PiS TO ZMIENI PRZEPISEM , NAKAZEM ? CZY PRAWEM !!??

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 2, 2016


PIS SZYKUJE CZYTAJ NIEDŁUGO W URZĘDZIE

 • imie nazwisko , płeć , wyznanie , zawód  .. PRZYNALEŻNOŚĆ PARTYJNA? , ZWIĄZKOWA ?, LUB INNA W INNEJ ORGANIZACJI SPOŁECZNEJ ?……………………………. podać pełną nazwę , w miejscu wykropkowanym
 • pytania zapisane dużą czcionką są pytaniami na które obowiązkowo petent musi odpowiedzieć
 • w przypadku braku przynależności do jakiejkolwiek w/w , należy w pokoju n.r 123 na 2 piętrze w tym budynku , wybrać sobie tam wywieszone nazwami organizacje (ilość dowolna) i dokonać zapisania się w tym samym pokoju w okienku n.r 3/2
 • po otrzymaniu legitymacji członkowskiej zaświadczającej o przynależności organizacyjnej , należy powrócić do pokoju n.r 2 na 1 piętrze w celu uzupełnienia ankiety , w rubrykach wymagających wpisu o przynależności j/w /w 

zatwierdził

Prezes Jarosław K ” naczelnik państwa polskiego i nie koronowany król”

http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/bez-zaufania-nie-ma-wspolnoty-866-proc-polakow-nie-dziala-i-nie-nalezy-nigdzie,11528178/

PiS chce „uporządkować działalność organizacji pozarządowych”. O przeznaczeniu publicznych pieniędzy i przyznawaniu ich konkretnym organizacjom decydować ma Narodowe Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NCRSO), kierowane przez prezesa wskazanego przez premiera oraz radę kontrolowaną faktycznie przez rząd i prezydenta RP.

Po 27 latach od upadku komunizmu członkami organizacji, stowarzyszeń, partii, komitetów, rad, grup religijnych, związków lub kół jest 13,4 proc. z nas. To europejski ewenement. W Skandynawii aktywnych społecznie jest ponad dwie trzecie obywateli, w Niemczech – ponad połowa. Na Węgrzech i w Czechach – jedna czwarta. Według raportu Stowarzyszenia Klon/Jawor w całej Polsce działa 100 tys. stowarzyszeń, z czego 80 tys. aktywnych, oraz 17 tys. fundacji. To mniej więcej tyle, ile w Berlinie lub jednym regionie w Szwecji. Wbrew powszechnym wyobrażeniom tylko co dwunasta organizacja w Polsce prowadzi działalność charytatywną. Ponad jedna trzecia zajmuje się sportem, turystyką, rekreacją i hobby, jedna czwarta to organizacje religijne, 15 proc. para się edukacją, 13 proc. kulturą i sztuką. Mniej niż jeden procent Polaków działa w organizacjach pomagających bliźnim: chorym, niepełnosprawnym, ubogim. 122 tys. osób strzela do zwierząt, 98 tys. dość regularnie oddaje krew… W przeciętnej organizacji działa 30 członków i 10 wolontariuszy. Dwie trzecie stowarzyszeń i fundacji ma problemy finansowe, 55 proc. zatrudnia kogoś na etacie. Na Zachodzie sektor organizacji pozarządowych jest głównym pracodawcą obok usług, większym niż przemysł. W krakowskiej bazie NGO figuruje 468 organizacji, w tym 107 fundacji. 122 zajmują się działalnością edukacyjną, 93 – pomocą społeczną, 85 – kulturą, 77 – sportem, 76 – niepełnosprawnymi, 60 – rodziną, 59 – zdrowiem, 33 – uzależnieniami, 31 – ochroną środowiska. Suma aktywności jest większa od liczby organizacji, bo niektóre – jak np. ZHP i Fundacja Rozwoju Gmin Polskich – zajmują się wszystkim. Nikła aktywność społeczna wynika głównie z braku zaufania obywateli do bliźnich i słabej troski o dobro wspólne (osiedle, gminę, państwo). W to, że ludzie starają się być pomocni, wierzy zaledwie 13 proc. z nas (a połowa Skandynawów). Większości z nas jest również obojętne, czy współrodak płaci podatki, jeździ na gapę, wyłudza rentę, zasiłek lub odszkodowanie. Reagowanie w takich sytuacjach wciąż kojarzy się nam bardziej z donosicielstwem niż przywracaniem poczucia sprawiedliwości społecznej.

🙂

Odgórnych działań próbowały już władze komunistyczne, zachęcając lub zmuszając Polaków, by się zapisywali do organizacji. Wielu uznało to jednak za część narzuconego Polsce systemu.

🙂  I TAK ZOSTAŁO DO DZIŚ !

CIEKAWE DLA CZEGO NAGLE PISOWI TAK ZACZEŁO ZALEŻEĆ NA TYM ABY POLACY KONIECZNIE GDZIEŚ BYLI ZAPISANI JAKO CZŁONKOWIE , DZIAŁACZE LUB CHOĆBY TYLKO SYMPATYCY …..

CHOLERA SPEC URZĄD SIĘ TYM ZAJMIE !!!  Z NIE BYLE JAKIM KIEROWNICTWEM !!

JEŚLI IM SIĘ UDA TO ZAPEWNE W FORMULARZACH URZĘDOWYCH WSZELKIEGO TYPU BĘDZIE OBOWIĄZKOWO RUBRYKA

PRZYNALEŻNOŚĆ : ZWIĄZKOWA , PARTYJNA , LUB INNA ORGANIZACJA SPOŁECZNA !!

 

KOLEJNE WYRZUCANIE W BŁOTO PIENIĘDZY … CZYLI TWORZENIE NOWYCH ETATÓW W NOWYCH NISZACH DURACKICH PROBLEMÓW WYDUMANYCH GDZIE BĘDZIE LECIAŁA NIEZŁA KASA ZA NIC NIE ROBIENIE I PISANIE CO KWARTAŁ DURACKICH SPRAWOZDAŃ Z FIKCYJNYCH DZIAŁAŃ

I SPORZĄDZANIE JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWYCH I REALNYCH SPRAWOZDAŃ KSIĘGOWO FINANSOWYCH Z WYDATKÓW TEJŻE NOWEJ STRUKTURY NA PENSJE , NAGRODY KWARTALNE , I NORMALNE KOSZTA UTRZYMANIA ETATÓW ..

 

JUŻ TO WIDZĘ JAK JAKIŚ PIERDOLONY BURAS POCIOTEK POSŁA LUB SENATORA KTÓRY BĘDZIE TAM PRACOWAŁ A MIAŁ W ZAKRESIE OBOWIĄZKÓW AKTYWIZACJE POLAKÓW DO DZIAŁAŃ W ORGANIZACJACH ……….. ZAPEWNE JEDYNIE SŁUSZNYCH I ZATWIERDZONYCH PRZEZ TEGOŻ POCIOTKA I JEGO URZĄD ? CZY CUŚ  W TYM GUŚCIE

JAK MNIE WERBUJE !!  🙂 TO SĄ KURWA JAKIEŚ JAJA ???

EMERYTÓW TO K……… WSZYSTKICH ZAPISZĄ DO KÓŁ GOSPODARSTW I FILATELISTÓW !!

A JAK KURWA NIE …….. to przynależność nie jest obowiązkowa

ALE OTRZYMYWANIE ŚWIADCZENIA EMERYTALNEGO ………… TEŻ OBOWIĄZKOWE NIE JEST ……. I ZAWSZE KURWA ZAWSZE …… MOŻE SIE TAK ZDARZYĆ ŻE WYSTĄPIĄ JAKIEŚ NAGŁE NIE PRZEWIDZIANE UTRUDNIENIA W REGULARNYM ICH PRZESYŁANIU

ROZUMIEMY SIE KURWA MAĆ !?

NO !

Komentarzy 49 to “Unia grzmi Polacy są skrajnymi indywidualistami !! PiS TO ZMIENI PRZEPISEM , NAKAZEM ? CZY PRAWEM !!??”

 1. kukula said

  O szczepionkowym ludobójstwie w Telewizji Polskiej!
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/24/matko-obejrzyj-ten-film-zanim-okaleczysz-swoje-dziecko-o-szczepionkowym-ludobojstwie-w-telewizji-polskiej/

  Polubienie

  • abecadło said

   Obejrzałem, wysłuchałem podsumowałem, to ludobójstwo, sami posłuchajcie pod koniec filmiku, że dzieci dopiero 4 letnie posiadaja ochrone przed metalami…..szczepia noworodki wiec , tylko silniejsze przezywaja.

   Polubienie

  • szuwaxpl said

   Tu na dobitkę

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Pamiętacie i widzieliście film pt. Wyszczepieni?
    .https://youtu.be/419ZbWK3x0E

    Tam występuje Pani dr Rachael Ross, która wierzyła mafii, można przeczytać list, powiązane jest to z Tymi trojaczkami.
    https://vaccgenocide.wordpress.com/2016/09/25/list-z-przeprosinami-od-dr-rachael-ross/

    Polubienie

    • szuwaxpl said

     Prawie w całości, bo bardzo ważne i w Polsce – kto może niech Ich wesprze!

     Kraj, w którym maleńkiemu noworodkowi jest wstrzykiwana ryzykowna szczepionka przeciw gruźlicy – wycofana już 18 lat temu w Niemczech!

     Kraj, w którym szczepi się nawet wcześniaki przeciw zakażeniom wzw B z powodu ignorowania standardów higieny w placówkach medycznych – tanią, koreańską szczepionką nie stosowaną nigdzie w Europie!

     Kraj, w którym ciągle podaje się wycofaną w Europie, dwa razy bardziej ryzykowną, pełnokomórkową szczepionkę przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi.

     Kraj, w którym przetarg na szczepionkę przeciw pneumokokom wygrywa koncern, dla którego pracował wiceminister zdrowia.
     Kraj, w którym szczepi się dzieci niedopuszczonymi do obrotu szczepionkami stosując przepisy dotyczące… klęski żywiołowej.
     Kraj, w którym zmuszą cię grzywną do zgody na podanie tych „dobrodziejstw” dziecku.

     Kraj, w którym władza i korporacje cenzurują programy telewizji publicznej, bo do głosu dopuszczono w nich rodziny dzieci poszkodowanych przez obowiązkowe szczepienia.

     Kraj, gdzie lekarzom zakłada się sprawy w sądzie o odebranie prawa wykonywania zawodu za informowanie o działaniach niepożądanych produktów farmaceutycznych.

     Kraj, w którym lekarze nie potrafią rozpoznawać odczynów i powikłań poszczepiennych.

     Kraj, w którym szczepi się największy na świecie procent dzieci, mimo najmniejszej liczby szczepionych przeciw grypie lekarzy.
     Kraj, w którym jedynym praktycznym przeciwwskazaniem do szczepienia jest zgon dziecka.

     Kraj gdzie koncerny zamawiają medialne kampanie szczujące społeczeństwo przeciw jedynym adwokatom praw pacjenta strasząc zmyślonymi epidemiami!

     Kraj, w którym główny urzędnik rapuje zamiast wykonywać swoje obowiązki kpiąc z poszkodowanych przez jego zaniedbania obywateli.

     Kraj, w którym wycofuje się „ze skutkiem natychmiastowym” uznaną za niebezpieczną doustną szczepionkę przeciw polio, a jednocześnie zastrzega, że ma być zużyta „do wyczerpania zapasów”.

     Kraj, w którym nie ma odszkodowań dla ofiar, a lekarze i urzędnicy są ponad prawem.

     Paradoks polega na tym, że Polska leży w Europie, gdzie szczepienia w większości państw są dobrowolne, a rodzice MAJĄ WYBÓR: czy, czym i kiedy zaszczepić dziecko.
     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pozbyc-sie-farmaceutycznych-patologii-przyjedz-8-grudnia-poznania-2016-12

     Polubienie

 2. miziaforum said

  JA TO MAM SZCZEŚCIE ODEMNIE SIE ODPIERDOLĄ BO JESTEM W KOLE WĘDKARSKIM 🙂

  no nie dla tego ze chcę ale że właśnie muszę ……. jeśli sobie chcę spokojnie nad wodą napić się wódki ..

  bo do innych pijacych bez wedki i karty wędkarskiej wzywa sie od razu policje

  🙂 wiem wiem powinno sie to nazywać karta plenerowego konsumenta napojów wyskokowych

  bo ryb to juz niema

  a kiedyś to mozna się było za strasznej komuny napić bez wymogu posiadania karty wędkarskiej i przynależności do koła…..

  Polubienie

 3. abecadło said

  a beda wazne kółka rózancowe ? albo chóry pogrzebowe ?

  Polubienie

 4. tteis77 said

  WYSTARCZY ŻE MAM JUŻ PRACĘ, NIE POTRZEBNA MI KOLEJNA. MAM PRZYNALEŻEĆ? NIECH MI PŁACĄ MIESIĘCZNIE ZA PRZYNALEŻENIE!

  Polubienie

 5. tteis77 said

  ONI ZARABIAJĄ DZIESIĄTKI TYSIĘCY, A MY MARNE GROSZE DO CHU**JA!!!!!!!!! CO Z KWOTĄ WOLNĄ OD PODATKU?! ZA DARMO TO NIECH W D MNIE POCAŁUJĄ!

  Polubienie

 6. mironik said

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ukraina-polska-petro-poroszenko-wymiana,135,0,2210695.html

  Od 2005 r. przeznaczyliśmy w ramach pomocy rozwojowej ponad 510 mln zł. Potroiliśmy też pomoc humanitarną i techniczną. W tym roku MSZ planuje wydać ok. 24 mln zł na ten cel. Jest jeszcze program decentralizacyjny, który tylko w 2014 i 2015 r. kosztował nas blisko 9 mln zł. W planach jest jeszcze realizowany z Kanadą dwuletni program reformy samorządowej wart 16 mln zł.
  Z danych GUS wynika, że obroty towarowe między Polską i Ukrainą spadły w zeszłym roku o 22,87 proc. w porównaniu do 2014 r. W sumie wyniosły 5 mld dolarów. Częściowo to oczywiście skutek trudnej sytuacji ekonomicznej tego kraju i wojny z Rosją. Eksperci przekonują jednak, że nie tylko.

  – Brakuje elementarnej równowagi. Ciągle nie możemy dogadać się z Ukrainą w kwestii embarga na mięso, tamtejszych certyfikatów i przepisów. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Ukraińcy chronią swój rynek przed naszymi produktami – mówi dr Henryka Borko z Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości.
  ——-
  money of nothing czy jak to tam w piosence szło

  Polubienie

 7. szuwaxpl said

  GMO – pamiętacie wyborcy pic-u?

  ..Jednocześnie składam publiczne przyrzeczenie i zobowiązanie: jeśli Prawo i Sprawiedliwość wygra najbliższe wybory i stworzy większość parlamentarną, całkowity zakaz upraw roślin GMO w Polsce wprowadzimy niezwłocznie! Wprowadzimy taki zakaz, bo bezpieczeństwo Polski i Polaków, bezpieczeństwo przyszłych pokoleń, jest dla nas najważniejsze…

  A dziś tzn. po wygranych wyborach z większością partyjną w ‚oślich’ ławach —
  W sejmie jest procedowana ustawa o nasiennictwie. Są w niej BARDZO kontrowersyjne zapisy zezwalające na uprawę, obrót i wpisywanie do krajowego rejestru genetycznie zmodyfikowanych nasion i roślin.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/skandal-gmo-zmowa-rzadu-pisu-korporacjami-2016-12

  Ale co się dziwić – skoro DWUŻYDZIAN jest pożywką dla rozwalających się świń na polskiej krainie.

  Ktoś mnie pytał wczoraj, czy wymyślę coś, bardzo chciałbym, ale patrząc na ludzi w społeczeństwie, to droga pod górę przypominająca pracę Tego z kamieniem zwanym Syzyfem, a czarodziejską różdżkę mają ONI w postaci nowego wyznania
  MAMONA. Szybko może coś nastąpić tylko po upadku finansów światowych, a wolno to trochę potrwa, ale musiałyby zepsuć się wszystkie telewizory a to niemożliwe. Więc krok po kroku chyba warto pokazywać świat i łączyć fakty, może komuś się przyda?
  (nie poddaję się)

  Polubienie

 8. Trak said

  Chyba do chóru się zapiszę. „Lutnia” albo „Fletnia”.- jest wybór,
  Jak się należy do jednego lub do drugiego, to jeden chór.

  Polubienie

 9. jk said


  Pis promuje homoseksualizm niebywałe………………

  Polubienie

 10. Ja said

  Eryka, a Ty co, z sufitu spadłaś?
  Co wyprawia pis:
  – podatki, obiecanki cacanki, a głupiemu stoi,
  – maryśka, zdrowie chorego,
  – na każdym kroku ceny do góry,
  – królowa warszawki na wolności,
  – kasa dla żydziorów.
  – rydz zgarnia, co dusza zapragnie!
  Mogę tak pisać do renty!
  Wszyscy posiadamy mózg, ale garstka go używa!

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Zapomniałes o najwazniejszym, o pisowskim lizaniu dupy ukrom i banderowcom. Parcie do wojny z Rosją.

   Polubienie

  • Eryka said

   @Ja.Z sufitu nie spadlam,realnie stapam po ziemi.Jesli chodzi o podatki, to PO-PSL wprowadzil ponad dwadziescia nowych
   podatkow.Nie wspomne o vacie,ktory zostal podniesiony.Kto mial w zamiarze sprzedac Lasy Panstwowe a pieniadze dac
   Zydom?.Rydzowi nie musisz niczego dawac,sila nic nie zabiera.Krolowa warszawki na wolnosci,narazie.Przyjdzie czas ze do
   d..y jej sie dobiora.Ceny w gore ida poniewaz koniec deflacji sie zbliza,nic wiecznie nie trwa.Nic.Przyjdzie czas i ma maryske.
   PiS rzadzi dopiero rok.Nie obchodza mnie partie i ich programy,wspieram cala soba Narodowcow.Pragne Polski polskiej,
   suwerennej.Nie dla mnie, poniewaz jestem na takim etapie zycia, ze niewiele mi potrzeba.Chce aby mlode pokolenie mialo
   lepsze zycie,nie na kolanach przed Eurokolchozem.

   Polubienie

  • abecadło said

   a słuchaliście Liroja wczoraj w sejmie ale tylko na korytarzu, była tez matka chorego dziecka i prosiła !!! jasnie panujacych aby poswięcili jej az 5 cennych minut, aby przedstawiła jak wazna jest marycha lecznicza i co ano nic, maja wszyscy wszystkich w dupie, fikcyjne państwo z fikcyjnymi poltykami jada na fikcyjnych stołkach, aby pejsatym było dobrze, goje do piachu, jak cie nie udupi choroba, to zaszczepia cie na siłe aż fikniesz nogami do przodu, jak te swinie na podkarpaciu,wybijaja nas czym sie da, jak sie da !!!!!!

   Polubienie

 11. Trak said

  A co, nie mówiłem, że będą pisować i grać na czas dzieląc zapałkę na czworo.
  Ta sama śpiewka tylko w innym aranżu dla przedszkolaków lub mikrocefali.
  Tylko pełna zapaść państwa i jego instytucji (na granicy być – nie być) może odmienić los Polaków – tak się stać musi. I przewiduję, że tak się stanie. Wtedy złodzieje i bandyci winni być sądzeni tuż obok szafotu – albo z nami dupa po wsze czasy – i rzeczywiście nie indywidualnie a zbiorowo. Szkoda czasu.

  A swoją drogą Mizia coś zacichł na temat niemieckich „przyjaciół”. Tam też nie jest ostatnio różowo. Deutschland geht zu Ende.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: