Miziaforum's Blog

Putin ten to ma poczucie humoru :-) Ukraińskie bojowe pociski rakietowe ROSJA POTRAKTUJE JAKO ĆWICZEBNE CELE DLA ROSYJSKICH WOJSK :-)

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 1, 2016


🙂  !!! A MIELI SIĘ RUSKIE PO PIERWSZE WYSTRASZYĆ , PO DRUGIE WKURWIĆ

A TAK BĘDZIE PO PROSTU ZABAWNIE KAŻDA BOJOWA RAKIETA WYSTRZELONA W RAMACH ĆWICZEŃ I POBRZĘKIWANIA SZABELKĄ… NAD GŁOWĄ ROSJI PRZEZ BANDEROWCÓW

ZOSTANIE SPROWADZONA DO ROLI  DARMOWYCH „RZUTEK” CELÓW ĆWICZEBNYCH DLA ROSYJSKIEJ ARMII KTÓRA NIE OMIESZKA Z TAKIEJ OKAZJI SKORZYSTAĆ

🙂 DARMOWE RZUTKI WARTO SKORZYSTAĆ BO TAKIE ĆWICZENIA GDYBY ROSJA MIAŁA SAMA POKRYWAĆ TO BY KOSZTOWAŁO 🙂

Okręty rosyjskiej Floty Czarnomorskiej zajęły pozycje na zachód od wybrzeży anektowanego Krymu – informuje agencja RIA Novosti. Kreml wyjaśnia, że jednostki mają wzmocnić obronę przeciwlotniczą półwyspu podczas manewrów rakietowych organizowanych w regionie przez armię Ukrainy.

– Wspólnie z jednostkami obrony przeciwlotniczej na lądzie okręty utworzyły tarczę praktycznie nie do przebicia dla rakiet wroga – powiedział agencji anonimowo przedstawiciel rosyjskiego wojska na Krymie. Dodał, że okręty są w stanie zestrzelić pociski manewrujące.

Wcześniej rzecznik ukraińskiego Dowództwa Sił Powietrznych „Południe”, Wołodymyr Kryżaniwski powiedział, że ćwiczenia rozpoczęły się i „wszystko idzie zgodnie z planem”. – Żadnej reakcji ze strony Federacji Rosyjskiej nie ma. Ukraińscy wojskowi gotowi są do wszelkich wariantów rozwoju sytuacji – dodał.

Jak wyjaśnił, w ćwiczeniach, które odbywają się na zachód od brzegów Krymu, uczestniczy ukraińskie lotnictwo, wojska rakietowe oraz jednostki łączności. Ukraińcy wykorzystują podczas manewrów systemy rakietowe S-300.

Rzecznik zapewnił, że wbrew oskarżeniom Rosji, Ukraina nie łamie prawa międzynarodowego, a ćwiczenia nie stanowią żadnego zagrożenia dla zaanektowanego Krymu.

Tymczasem rosyjskie Ministerstwo Obrony opublikowało oficjalne ostrzeżenie, w którym zapowiada, że jeśli ukraińskie rakiety pojawią się w strefach przylegających do Krymu, to zostaną zestrzelone. W dokumencie znalazł się również zapis wskazujący, że w przypadku, gdyby ukraińskie rakiety zagroziły bezpieczeństwu obiektów znajdujących się w granicach anektowanego półwyspu, Rosja dokona ostrzału odwetowego w kierunku miejsc, z których zostały one wystrzelone.

https://wordpress.com/post/miziaforum.wordpress.com/27861

🙂   NA SERIO UKRY MAJA NASRANE W GŁOWACH BĘDĄ WKURWIAĆ RUSKICH STARĄ BRONIĄ ZAKUPIONĄ OD RUSKICH 🙂

Eliminating violence. Antey 2500

 

S-400 Triumf vs MIM-104 Patriot

A TO NA WYPADEK JAKBY TRZEBA BYŁO JEBNĄĆ ATAMANOWI BANDEROWSKIEMU W KIJOWIE….. TEŻ JEST NA KRYMIE 🙂 

Komentarzy 19 to “Putin ten to ma poczucie humoru :-) Ukraińskie bojowe pociski rakietowe ROSJA POTRAKTUJE JAKO ĆWICZEBNE CELE DLA ROSYJSKICH WOJSK :-)”

 1. Elsa said

  ale mają super sprzęt, nie to co my

  Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Mizia – Ty szukaj info, a my posłuchamy pięknego głosu w tym temacie.

  Polubienie

 3. krab said

  No przecież Usmania i ten co oba ma muszą się wywiązać z podjętych zobowiązań . Wojenkę trzeba próbować rozpętać, a czasu pozostało niewiele bo niecałe 2 miesiące. Tylko patrzeć jak nasz „wot-marszałek ” zacznie akcje zaczepne.

  Polubienie

 4. krab said

  U nas też ciekawe wydarzenia , pewno brodaty misiu od spraw zagranicznych zmieni posadkę na trochę dalej od kraju, ponoć już następca wybrany. Ciekawe jaką następną wtykę ussmani przyślą ? pewno też już wybrali.
  „„To potężna afera w polskiej dyplomacji!” – mówił w czwartek w Sejmie poseł Robert Winnicki, lider Ruchu Narodowego, zwracając uwagę na pięciokrotny skandal związany ze sprawą byłego wiceszefa MSZ, Roberta Greya. Jego wystąpienie nie spodobało się m.in. marszałkowi Markowi Kuchcińskiemu.
  – Na wysokie stanowisko powołano obywatela innego państwa, Stanów Zjednoczonych, który spędził całe swoje dorosłe życie poza Polską – mówił poseł. – Drugi skandal polega na tym, że temu obywatelowi innego państwa powierzono następujące kompetencje: dyplomację ekonomiczną, politykę amerykańską i politykę azjatycką. Oznacza to, że obywatel USA miał negocjować m.in. z USA różne umowy handlowe, jak TTIP.
  Trzeci skandal zdaniem Winnickiego polega na tym, że biografia Roberta Greya jednoznacznie wskazuje na jego powiązania ze służbami specjalnymi Stanów Zjednoczonych. – Jeśli coś kwacze jak kaczka, jeśli coś chodzi jak kaczka, znosi jajka jak kaczka, to prawdopodobnie jest to kaczka – mówił poseł.
  – Czwartym skandalem jest to, że na interpelację w tej sprawie MSZ piórem pana ministra Dziedziczaka odpowiedziało w sposób skandaliczny, arogancki, m.in. pisząc o tym, że nie ma podstaw, by kwestionować lojalność polityczną pana Roberta Greya, ponieważ USA są naszym sojusznikiem. Tak jakby to wszystko załatwiało – powiedział Winnicki.”

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Rosja: A więc chcecie obalić Asada?
  1 grudnia 2016 17:35
  Na reakcję po ogłoszeniu przez Recepa Tayyipa Erdoğana, że celem działań tureckiej armii w Syrii jest obalenie prezydenta Baszara al-Asada, nie trzeba było długo czekać.

  – To oświadczenie naprawdę jest dla nas nowością. To bardzo poważne stwierdzenie, które różni się od poprzednich i od naszego spojrzenia na tę sytuację. Mamy nadzieję, że nasi tureccy partnerzy udzielą nam w tej kwestii jakichś wyjaśnień. – oznajmił 30 listopada Dmitrij Pieskow, rzecznik prasowy Kremla.

  Jeszcze tego samego dnia miała miejsce rozmowa telefoniczna między Erdoğanem a prezydentem Rosji. Jurij Uszakow, doradca Władimira Putina, zdawkowo odpowiedział potem na pytania dziennikarzy.

  – Mogę powiedzieć jedynie to, że wczoraj podczas rozmowy telefonicznej ten temat został poruszony. – powiedział Uszakow, zapytany, czy prezydenci rozmawiali o kontrowersyjnej wypowiedzi Erdoğana.

  – Tak, udzielił stosownych wyjaśnień. – odpowiedział z kolei na pytanie, czy turecki przywódca wyjaśnił swoje słowa Putinowi. Odmówił jednak odpowiedzi na pytanie, czy wyjaśnienia Erdoğana satysfakcjonują stronę rosyjską.

  Sam prezydent Turcji po rozmowie zmienił ton.

  – Celem tureckiej operacji w Syrii jest nie jakiś człowiek czy państwo, a walka z terroryzmem. – powiedział 1 grudnia.

  PAP

  Polubienie

 6. julius said

  Trump stoi przed dylematem Lenina

  Trump to nie Lenin i nie powinien być z nim porównywany. Ale w pewnym bardzo realnym sensie uruchomił rewolucję, swoimi wypowiedziami zainspirował masy. Obiecał wyczyścić stajnię, co nie jest złym pomysłem.
  Ale żeby to uczynić, musi mieć ludzi, którzy rozumieją, jak działa stajnia. Trump nie jest Leninem, ale teraz Trump ma problem Lenina.
  http://www.newsmax.com/Finance/GeorgeFriedman/trump-lenin-power-president/2016/11/30/id/761419/

  Polubienie

 7. krab said

  Oj czasu mało !!!Przepowiednia:
  ” Poniższy cytat pochodzi z książki bardzo znanego amerykańskiego proroka i kaznodziei John W. Johnstona.
  „Około 1981 roku Bóg dał mi prorocze słowo wiedzy, która wkrótce ujawnię w części. Zdarzenia te są rodzajem znacznika czasu, a wkrótce zobaczymy wypełnienie się kolejnych fragmentów tego terminu. Pan powiedział do mnie, co następuje: – Widzisz upadek muru berlińskiego. Związek Radziecki otrzymał poważny cios, po którym się nie odrodzi. Potem nastąpi śmierć Fidela Castro, a następnie przyjdzie załamanie systemu gospodarczego Stanów Zjednoczonych.
  Johnstone przekazał spójny i wyraźny komunikat dotyczący daty 4 grudnia 2016 r.: „Waszyngton zostaje zaatakowany, w wyniku czego zginie prezydent Obama. Wydarzenie to będzie miało bardzo negatywny wpływ na gospodarkę Stanów Zjednoczonych. W odpowiedzi USA uderzy w islamistów na całym świecie. Cele w Stanach Zjednoczonych zostaną zaatakowane bronią jądrową. Amerykanie całą zimę będą musieli spędzić bez prądu (przynajmniej ludzie na wschodnim wybrzeżu).”
  http://wolnemedia.net/po-smierci-fidela-wybuchnie-wojna-nuklearna/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: