Miziaforum's Blog

ISLAMSKA WIZJA PRZEPOWIEDNIA KOŃCA ŚWIATA I III WOJNY ŚWIATOWEJ wersje Europejskie znacie

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 1, 2016


CZYTALIŚCIE JUŻ ZAPEWNE WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE O III WOJNIE ŚWIATOWEJ I KOŃCU ŚWIATA TAK ZWANYCH WIESZCZY JASNOWIDZĄCYCH I WIZJONERÓW PRZEDSTAWICIELI KULTURY ZACHODNIOEUROPEJSKIEJ

ZATEM MACIE COŚ CZEGO W EUROPIE PRAWIE NIKT NIE CZYTAŁ …

Islamski koniec świata

NIE TYLKO BIBLIA…

Koniec świata

Oznaki końca świata pochodzące bezpośrednio od Mahometa dzieli się na mniejsze i większe. Pierwsze z nich pojawią się na długo przed końcem i wiązać się będą z rozpowszechnieniem w społeczeństwie takich zjawisk, jak cudzołóstwo, lichwa czy nadużywanie substancji odurzających, w tym alkoholu.

Zwiastuny drugiego typu są już jednak bardziej interesujące i jasno określone. Nadejściu końca świata i Dnia Sądu towarzyszyć mają m.in. częstsze niż zwykle trzęsienia i osunięcia ziemi. Inne ujawnią się w postaci zmiany naturalnych cykli przyrodniczych, przyspieszenia biegu czasu, skrócenia doby, a nawet wzejścia Słońca na zachodzie.

Oto jeden z cytatów proroka Mahometa umieszczony w spisie hadisów sporządzonym przez Al -Buchariego (autora jednego z sześciu ich zbiorów) mówiący o tym, jak wyglądać będą zapowiedzi apokalipsy:

„Prorok boży rzekł: Wyczekiwana godzina nadejdzie, kiedy: 1) dwie wielkie grupy zaczną ze sobą wojnę, która obu stronom przyniesie wiele ofiar, choć wyznawać będą oni jedną i tę samą religię, 2) pojawi się 30 kłamców, z których każdy będzie twierdził, że jest wysłannikiem Boga, 3) zniknie religijna mądrość, 4) będzie wiele trzęsień ziemi, 5) czas przyspieszy, 6) rozmnożą się konflikty, 7) będzie wiele zabijania, 8) bogactwo będzie tak powszechne, że człowiek zamożny będzie bał się, że nikt nie przyjmie od niego jałmużny a kiedy da on ją potrzebującemu, ten powie, że jest mu ona zbędna, 9) ludzie zaczną ze sobą konkurować we wznoszeniu wielkich budynków, 10) człowiek przechodzący koło grobu innego powie: „Chciałbym być na twoim miejscu”, 11) słońce wstanie na zachodzie, a kiedy to zrobi, ludzie uwierzą i przyjmą islam. […] Oczekiwana godzina nadejdzie wtedy, kiedy dwaj mężczyźni rozłożą przed sobą płaszcz, ale nie będą mogli go sprzedać. Nadejdzie, kiedy człowiek włoży sobie do ust jedzenie, ale nie będzie go w stanie zjeść…”

Najważniejszymi znakami końca będzie pojawienie się dwóch postaci: „Dadżdżala” – czyli kłamcy w postaci fałszywego proroka oraz Jezusa, który objawić się ma ponownie w okolicach Damaszku. Dadżdżal (porównywalny z postacią Antychrysta) pojawi się jako fałszywy zbawiciel w okresie ciężkich waśni między Europejczykami i w czasach trudnych dla islamu. Charakteryzować ma je upadek religii, obyczajów i dojście do władzy ludzi głupich. Według słów Proroka przytaczanych w hadisach, jednooki fałszywy prorok będzie dokonywał rzeczy nadzwyczajnych, jeżdżąc na „niezwykłym ośle”, który będzie pokonywał jednym krokiem wielkie dystanse. Głoszący fałszywą nowinę Dadżdżal nie dotrze jednak do Mekki i Medyny – miejsc świętych dla islamu, gdyż pokona go Jezus.

W oczyszczaniu Ziemi ze wszelkich źródeł zła na kilka lub kilkanaście lat przed Dniem Sądu Jezusowi pomagać będzie Mahdi – zapowiadany odnowiciel islamu, którego przyjście zapowiadać ma m.in. pojawienie się nietypowej gwiazdy. Islamska koncepcja mahdiego jest bardzo rozbudowana, a w historii pojawiło się wiele osób podających się za ostatniego z boskich wysłańców (jedną z takich postaci, Mahdiego z Sudanu, upamiętnił Sienkiewicz w książce „W pustyni i w puszczy”).

Nadejście końca sygnalizować będzie także pojawienie się „Bestii dnia ostatniego” (arab. Dabbat al-ard), o której tak wspomina Koran: „Gdy wyrok ich zguby będzie ogłoszonym, każę wystąpić z ziemi straszydłu, które zawoła: Ludzie nie wierzyli w Islam i naukę Bożą.” Piekło na Ziemi rozpętają też Gog i Magog – wspominane także w Biblii plemiona, które siać będą wielkie spustoszenie.

Wśród ogromnej ilości innych hadisów z opisami końca świata znajdziemy także znacznie bardziej kontrowersyjne elementy. Jedna z jego oznak mówi np. o tym, że znakiem zbliżającej się zagłady będzie… znaczny spadek liczebności mężczyzn, dokładnie w proporcji 50 kobiet na jednego pana. Inną zdumiewającym sygnałem ma być to, że ludzkim głosem przemówią przedmioty i zwierzęta.

W Internecie napotkać można na wiele różnorodnych interpretacji islamskich proroctw, które mają odnosić się do naszych czasów. Niektórzy interpretatorzy słów Proroka widzą we wspomnianym przez niego wyścigu w tworzeniu wysokich budowli jasne odwołanie do współczesności i wielopiętrowych drapaczy chmur. Podobnie jest z kolejną wizją, która mówi, iż koniec będzie blisko, kiedy „Eufrat odsłoni skarb ze złota”, co ma odnosić się z kolei do zapasów ropy naftowej w krajach Bliskiego Wschodu, a pamiętać należy, że Prorok ostrzegał także przed bogactwem. Dla innych nie mniej przerażająco maluje się wizja kolejnego zwiastunu dni ostatnich w postaci „Dukhanu” a więc dymu, który ma spowić cały świat na 40 dni i sprawić, że ludzkość wymrze z zimna i pragnienia (niektórzy interpretują to m.in. jako skutek wybuchu wulkanu).

Tradycja islamska mówi o bardzo wielu zwiastunach końca świata. Część z nich ma charakter podobny do tych znanych z Biblii, choć odnajdziemy tu także uniwersalne obawy związane z upadkiem moralnym człowieka i rozpadem społeczeństw. Mahomet przewidzieć miał także upadek samego islamu, który zapowiedział na jakieś 1400 lat po jego śmierci, czyli mniej więcej na czasy nam współczesne. Czy i w tym przypadku miał rację?

Wszystkie cytaty pochodzą z przekładu Świętego Koranu autorstwa Jana Murzy Tarak Buczackiego

Komentarzy 45 to “ISLAMSKA WIZJA PRZEPOWIEDNIA KOŃCA ŚWIATA I III WOJNY ŚWIATOWEJ wersje Europejskie znacie”

 1. Vroengard said

  Kiedy możemy się spodziewać nowego wpisu odnoszącego się do pogody?

  Polubienie

 2. kukula said

  jest ocieplenie klimatu haha

  Polubienie

 3. kukula said

  Przez 6 lat blisko 50 milionów do podziału dla rodziny Owsiaków!

  https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2016/11/16/przez-6-lat-blisko-50-milionow-do-podzialu-dla-rodziny-owsiakow/

  Polubienie

 4. kukula said

  JAK ROZPĘTAŁEM TRZECIĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ RAZEM Z TVN24
  https://hiperrealizm.blogspot.com/2013/09/jak-rozpetaem-trzecia-wojne-swiatowa.html

  Polubienie

 5. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03456-Odlot-Tuska-ws-Amber-Gold.htm
  szkoda słów na koment

  Polubienie

 6. tteis77 said

  miz, jak również inni. Czy widzieliście w swojej okolicy mewy? http://ptaki.info/mewa_polarna których nigdy jeszcze tak często ich nie było?

  Polubienie

  • tteis77 said

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Mewa_blada

   Polubienie

   • tteis77 said

    jakieś pomysły?

    Polubienie

    • tteis77 said

     przebiegunowanie się popiepszyło ?

     Polubienie

     • tteis77 said

      Arktyka nadciąga do polski jednak ?

      Polubienie

      • tteis77 said

       🙂 Mewy z północy, zwiastun Arktycznej pogody 🙂

       Polubienie

      • Anna said

       Mewy zimy się nie boją, nie musi być arktyczna bo mewy zimują w Polsce, to rybitwy odlatują w cieplejsze strony. Gromadzą się tam gdzie woda, też słodka a żywią się odpadkami,(miejskie wysypiska). Niech sobie latają i żyją.

       Polubienie

      • KrisT said

       a nasze bociany lataja do RPA czyli…….???? juz widzę jak murzyn zapytuje kolege:
       -widziałeś bociana z polski?
       -tam maja dużo zimniej i one przylatuja do nas!
       – o k……a! o k…….a! czyli ze co? idzie ochłodzenie! epoka lodowcowa afryki!!!!!!
       -no, u nich bedzie plus 45stC, a u nas 24stC latem i dlatego ptaki uciekają do nas!
       -o ja k….a! co nastepne? wybielejemy? ja pierd……… trzeba sprzedać babę i dzieciaki i na pontonie płynac do europy!
       -no, nie dosc ze ciepło tam będzie , bo tu nam jaja zmarzną, to socjal mają i białe laski lubia się dymać bo mamy duze fujarki!
       – o fuck! lece sprzedać kozę i dzieciaki, starą do lombardu oddam i jeeeeeedziemyyyyyyy!!!!!!
       witaj europo!!!!!!!!

       faktycznie coś jest na rzeczy z zmianą klimatu.,….

       Polubienie

      • abecadło said

       Musza przyjśc srogie mrozy, bo inaczej uchodzcy cały ruski rok by do nas nadciagali, a tak szlak zamrozi i utkna w Turcji, czyli mrozy nam sprzyjaja, nie widzicie tutaj Opatrzności Bozej ???

       Polubienie

       • KrisT said

        fajna ta opatrznosc jak kilka setek ludzi zamarznie po drodze, albo te grupy najbardziej zdemoralizowanych imigrantów bedą ludziom na chatę się włamywać bo im zimno w jaja bedzie…..
        pobitym, zastraszonym, badz zadzganym europejczykom powiedz iz to opatrzność Boża to Ci zrobią z dupy jesień średniowiecza i zabobon….

        Polubienie

       • KrisT said

        Mizia juz wspominał taki scenariusz jak -20-30 stC bedzie a ciapate w drodze do cioci makreli….

        Polubienie

       • abecadło said

        no krisie, to na co czeka merkelowa , szybko wysłac samoloty i sciagnąc wszystkich do niemiec, nie widze problemu, a ma mozliwosci i kase i samoloty, a i checi, bo ciagle ich zaprasza !!!!!!!!!

        Polubienie

       • abecadło said

        jak zamarzna to tylko przez merkelową, ze sobie jaja z ludzi zrobiła, traktuje ich jak piate koło przy nodze, nasz Duda ich nie zapraszał ani Szydłowa, wiec to nie nasza wina, ze merkelowa jest bezmózgowcem.

        Polubienie

       • KrisT said

        jeśli zamarzną , piszesz iz to prze makrelę i całą ta politykę zapraszania imigrantów, ale pisałeś Opatrznosc Boża ze będzie mróż i ludzie doznają uszczerbku na zdrowiu i zyciu. OK ich wina, wina j.w ale mieszanie do tego Boga jest wysoce nie na miejscu. Wiem iz Jahwe jest Bogiem krwawym ale…..
        nawet ja nie zwalałbym winy na Boga J. czy widział w tym dobre zrządzenie losu iz ludzie zamarzli…… choć jak wiecie jestem całkowicie przeciwko islamizacji UE!
        I generał Mróz przydałby się jak najbardziej!
        prawdziwy katolik nie widzi w czymś takim opatrzności bo to świadczy o tym jakiego masz Boga….

        Polubienie

       • abecadło said

        kris nie mąć, jeżeli mróz dla nas to Opatrznośc Boża, aby oni nie doszli do Polski,a co uwazasz, że powinni wtedy przechodzic przez Polske ? przeciez to bedzie rzeź, oni beda sie ładowac do cudzych domów, częśc napewno by zamarła, wiec lepiej zeby był mróz aby w tej chwili nie szli a zostali w Turcji.

        Polubienie

       • krab said

        Gorzej jak Bałtyk zamarznie i ci ze Szwecji nam się zwalą, a oni już trochę obeznani w swoich prawach w Europie.

        Polubienie

       • miziaforum said

        ja na codzień rozmawiam z nimi konkretnie z Syrii , Iranu i jednym Turkiem ci są cywilizowani bo z wielkich miast Aleppo , Damaszek , i to co oni mówią tak szczerze to żaden dziennikarz tego nie opisze .. a jakie nagrania mają w telefonach ……. zresztą za dzień dwa coś wam wstawie a może nawet film skręcę z uwaga WYSŁANEJ TU DO …….. Z POLSKI DELEGACJI KTÓRA MA SIE PRZYJRZEĆ JAK SIE ONI UCZĄ INTEGRUJĄ .. A WIECIE W JAKIM CELU …… NAKRĘCĘ JAKIŚ DOBRY FILM Z WIZYTY TEJ POLSKIEJ DELEGACJI Z ……. O TYM PÓŹNIEJ

        Polubienie

       • krab said

        Po co tam polska delegacja ? to przyszli „dowódcy” opiekunów ciapatych w Polsce. Tak myślę.

        Polubienie

       • miziaforum said

        NO SA Z UNIWERKU PRZYSŁANI JEDNI Z LUBLINA A O DRUGICH NA RAZIE NIE NAPISZE SKAD SA

        Polubienie

       • abecadło said

        Niestety wszystkie decyzje zatwierdzone są piórem, w rekach ciapatych, kazda pieczęć rownież trzymana jest w rękach ciapatych, taka jest prawda polacy już dawno nie są w pionie decydentów tylko podwykonawcy.

        Polubienie

 7. Anna said

  Koniec świata (?) Co to takiego? Czy wszystko przestanie istnieć?… ludzie, zwierzęta, rośliny.
  Przepowiednie, jasnowidze, prorocy mówią nam o tym ale to ma być skutek (czego???) a gdzie tkwi przyczyna? Czy mamy wpływ czy tak być musi bo coś się popsuło?
  Nie pozostaje nam nic innego jak machnąć na to ręką… to nie nasza wola.

  Polubienie

  • abecadło said

   aniu czym sie martwisz, jak zasypie to bedziemy mieli ciepło jak w iglo i zapadniemy w sen zimowy jak niedzwiedzie w gawrze, obudzimy sie na wiosne,he,he

   Polubienie

   • Anna said

    albo już nigdy się nie obudzimy, może to lepsze 😉

    Polubienie

    • abecadło said

     ja tam wole sie nie obudzić, swiat jest okropny !!!!!! nic tu nie ma za czym trzeba tęsknic,nic.

     Polubienie

     • KrisT said

      musze zaklnąć, macie kurewsko pesymistyczne nastawienie do zycia….!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Polubienie

      • miziaforum said

       SERIO badznia ……….. dowiodły że !! społeczeństwa europejskie i ……….. w 87% podświadomie pragną ZAGŁADY , KATASTROFY ….. NIEZŁĄ ZAGWOZDKĘ MAJĄ FACHMANI I TEGO NIE PUBLIKUJĄ …… NAJWIĘKSZY PROCENT JEST W KRAJACH DOBROBYTU !!! IM BOGATSI TYM TO PRAGNIENIE SILNIEJSZE ……. nawet ci którzy tego nie mówią tak myślą pomimo tego ze tak nie mówią

       ANKIETY BYŁY ROBIONE JAKIEŚ 1 ROK TEMU USA EUROPA KANADA

       Polubienie

      • abecadło said

       To sam tu zostań i przyjmij kilkunasu emigrantów, płac jeszcze nowe wymyslone podatki, a jeszcze jak sie zadłuzysz to cie w….ą na bruk , powodzenia Polaku !!! ciesz sie i skacz !!! dzieckiem szczęścia bedziesz jak w z głodu i zimna bedziesz umierał w pustostanie.

       Polubienie

      • abecadło said

       wiesz ilu ludzi w Polsce jest bezdomnych ??? to sa juz miliony , w smietnikach non stop grzebia ludzie i jedza co sie da, opieka płaci 30 zł zapomogi rozumiesz madralo !!!???

       Polubienie

      • KrisT said

       i dlatego mam pragnac armagedonu czy odejscia do waszego nieba? k… sorry ale pogielo was! kilku sfrustrowanych ludzi chce smierci i zagłady dla wszystkich!
       sorry ale przy waszym nastawieniu dalej bylibyśmy pod zaborami!
       mam gdzieś to co sie dzieje, i robie to na co mam wpływ, a na co nie ma trudno miec nie bedę! ale jedno wiem pewne ziemia jest zbyt piekna i zbyt duzo rzeczy zostało mi do obejrzenia aby wybierac sie do nieba badz chciec unicestwienia tego wszystkiego!
       a skoro tak myślicie, i w głebi umysłu tego pragniecie to niestety skracacie swoje zycie…..! ja mam jeszcze zbyt duzo rzeczy do zrobienia! i tylko pozytywne myslenie mnie ratuje w tym bagnie!
       i kazdy zdrowy na umysle robi tak jak ja! poznałem takich ludzi, przez mega pozytywne nastawienie, odmienienie swojego postrzegania o 100%, zwrot o 180st pozwolił im pokonac chorobę i cieszyć sie zyciem. Poznałem kiedyś czlowiek ktory z bulu nie mogł wstać z łozka (kręgosłup plus depresja) zaczał widziec pozytywy nawet tam gdzie ich nie było, nie dośc iz sie wyleczył to jeszcze emanował tak „pozytywną energią” iz ta udzielała sie innym a wrazliwi ja praktycznie czuli!!!!!!! energia emanowała od niego, byłem pod wrażeniem bo to było czuć!
       na lata o tym zapomniałem, dziś robiąc to samo co on o wiele lepiej się czuję, i zaczynym cholernie podziwiać tego gościa!
       wg pewnej teorii to my kreujemy swiat i to nasze mysli i pragnienia się urealniają, a szczegolnie w tym przoduje negatywna energia!

       Polubienie

      • abecadło said

       nie sciemniaj że pisze, że chce umrzec, tylko pisze jak beda silne mrozy to moge zamarznc na pół roku, wiec nie dokładaj, przeczytaj pierwszy mój wpis i zkończ waśc, bo nie bede pisał aby tylko ciągnąć głupi watek.

       Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: