Miziaforum's Blog

Nie bywałe !!! KIELECKIE 28 .11. 2016 40 OSOBOWY „ODDZIAŁ PARTYZANCKI” SKAZANY ZA POSIADANIE BRONI PALNEJ !!! APEL DO PREZYDENTA DUDY O UŁASKAWIENIE !!!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 28, 2016


POLECAM MATERIAŁ AV  , JAKO SPRAWĘ CHYBA JEDYNĄ W SWOIM RODZAJU GDZIE SKAZUJE SIĘ POTOMKÓW PARTYZANTÓW POLSKICH NA KARY WIĘZIENIA I GRZYWNY!

Komentarzy 37 to “Nie bywałe !!! KIELECKIE 28 .11. 2016 40 OSOBOWY „ODDZIAŁ PARTYZANCKI” SKAZANY ZA POSIADANIE BRONI PALNEJ !!! APEL DO PREZYDENTA DUDY O UŁASKAWIENIE !!!”

 1. marek said

  w pewnym sensie na temat, bo z tego samego wariatkowa…

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/asia-zebrala-pieniadze-dla-chorej-mamy-teraz-odebrali-im-zasilki/ctbj5mx

  Polubienie

 2. miziaforum said

  prośba w linkach pod filmami do tego człowieka macie kontakt , zatem pomóżcie mu finansowo .. prywatnie BO JAKIEŚ SKURWESYNY się do człowieka przyczepiły
  JA NIE MOGĘ TU ROBIĆ ZBIÓREK FORSY … BO ZARAZ SIĘ MOJE DYŻURNE SKURWESYNY UAKTYWNIĄ

  ZATEM APEL PODYSKUTUJCIE TU MIĘDZY SOBĄ JAK MU POMÓC ……… A POMOCĄ SĄ PIENIĄDZE !!

  I WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE … TA GRZYWNA JEST MIKRA … ALE JAK ZNAM ŻYCIE TO WSADZĄ GO WŁAŚNIE ZA NIE PŁACENIE A NIE ZA BROŃ !!

  TAKIE SĄ REALIA W POLSCE MYŚLĘ ŻE KWOTA 30 000 ZŁ ZAŁATWI SPRAWĘ GRZYWNY I JESZCZE STARCZY NA UCZCIWEGO ADWOKATA KTÓRY GO PO PROSTU WYBRONI BO SPRAWA JEST DLA ADWOKATA NA PRAWDĘ PROSTA I ŁATWA

  POMÓŻCIE UCZCIWEMU FACETOWI !!!

  p.s ja też pomogę prywatnie

  A I TEN LINK ROZSYŁAJCIE GDZIE SIĘ DA !!

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Adolf Kudliński
   Orzechówka 16, 26-010 Bodzentyn
   tel. 0 603 427 282

   Dane chyba się nie zmieniły z 2002 r.

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Cały czas jakieś świnie się nam w Polsce rozwalają!
    Ale damy Radę – Pan Adolf wskrzesi coś dobrego!

    Polubienie

    • szuwaxpl said

     Tekst piosenki (z rozmysłem)

     Hej tam pod Krakowem
     Rwąca Wisła płynie.
     Rozwaliła nam się świnia
     Na polskiej krainie,
     Na polskiej krainie .

     A jak sie podpasie,
     Przyjdą lepsze czasy.
     Zabijemy pałą świnię
     Narobiem kiełbasy
     Narobiem kiełbasy

     Temy kiełbasamy
     Wedle denatury
     Wytrujemy wszystkie w Polsce — (zmieniłem)
     Prusaki i szczury,
     Prusaki i szczury.

     Tekstowo.

     Polubienie

   • krab said

    Gdyby coś było nie tak z nr telefonu, to poniższy jest podany przez p. Adolfa do kieleckich preppersów, 6 m-cy temu na YT:
    503 321 555

    Polubienie

 3. abecadło said

  Ku..a co sie dzieje ??????????? jak nie Rybak juz skazany, to teraz Kudllinski ??????????? i kilkudziesieciu starych dziadków. Rzygać sie chce na ten ustrój a raczej brak ustroju i samowola. no po prostu szatany w ludzkiej skórze, jak tu sie nie modlic o tegi mróz aby im jaja zmroził ?Naprawdę proszę Naszego Króla Jezusa Chrystusa aby zrobił w tym kraju porzadek i to natychmiast !!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 4. Elba said

  http://www.fokus.tv/news/polscy-prepersi-kim-sa-gdzie-ich-szukac-stowarzyszenia/757

  Polubienie

  • Elba said

   Preper jest osobą, która na poważnie bierze odpowiedzialność za przetrwanie własne i swojej rodziny. Samodzielność i gotowość jest główną cechą każdego prepersa. Świadomość apokalipsy-końca świata jest wyzwaniem do poświęcenia się dla rodziny, zdobywanie szerokiej wiedzy na temat przetrwania i survival. Prepers patrzy na przedmioty inaczej niż przeciętny człowiek, on wie jakie rzeczy będą mu potrzebne do przetrwania podczas apokalipsy. Prepers jest bardzo zorientowany na przetrwanie rozwija się w sztuce survivalu, gromadzi przedmioty które w chwili apokalipsy-końca świata będą w stanie go utrzymać na pewnym standardzie życia. Zdarzają się przesadne opinie, że prepersi to społeczność, która kładzie nacisk na zamykanie się w we własnych domach i przygotowuje na apokalipsę jak w przepowiedniach, w rzeczywistość preppers skupia swe przygotowanie na zjawiska bardziej prawdopodobne jak np. utrata pracy głównego żywiciela rodziny, pożar domu, powódź lub inne klęski wywołane przez naturę albo człowieka, czy poważny kryzys gospodarczy kraju.
   Idea, którą zainicjował Pan Adolf, jest godna polecenia na te czasy.
   Jak widać, likwidacja zaradnych ludzi, potrafiących się zorganizować i zjednoczyć w razie jakiegokolwiek zagrożenia, stanowi największe zagrożenie dla rządów prawa i niesprawiedliwości…
   Współcześni „wyklęci” wyrastają nam na naszych oczach.

   Polubienie

 5. krab said

  A podobno w PRL było ” dajcie człowieka, a paragraf się znajdzie” !!! obecna władza w białych rękawiczkach wyciąga po jednym, po cichutku, niewygodnych dla siebie ludzi. Ilu już jest więźniów, bądź kandydatów na więźniów politycznych ? Trudno policzyć, ale zastraszenie ma być ! Warto może przy okazji przypomnieć Piskorskiego, którego wsadzono ponoć za szpiegostwo na rzecz FR, ale do tej pory nie postawiono mu zarzutów, a to już chyba z pół roku.

  Polubienie

 6. Elba said

  Broń bez pozwolenia czyli broń rozdzielnego ładowania wyprodukowana przez 1885 rokiem lub jej współczesne repliki. Brzydki Burak opowiada o tym jak łatwo można się uzbroić i zamienić się w Buraczka Rewolwerowca 😉

  Polubienie

  • Trak said

   Panowie, wydaje się Wam, że w wolnym kraju żyjecie ale to tylko złudzenie i jeśli coś robić, to cichutko i dokładnie. Oj, słowiańskie dusze, wszystko na tacy.
   Nie po to zachęca się do tworzenia patriotycznych narodowych formacji, aby działały ale po to, aby udaremnić działanie, gdy co, do czego przyjdzie. Takie są zamiary.

   Polubienie

   • Wojwit said

    Spotkałem się w necie z takim wpisem, zacytuję z pamięci: „Tylko niewolnik musi prosić o pozwolenie na posiadanie czegoś (od siebie dodam – na robienie czegoś), wolny człowiek – NIE”

    Polubienie

 7. Ja said

  Tutaj już przeginają! Kurwy kradną miliardy, nie siedzą! W Warszawie połowa urzędników powinna siedzieć, nie siedzą, tylko dalej się panoszą.. Pełowcy mieli siedzieć, ale co tam! Ludzie, gdzie my żyjemy? Caritas, Amber Gold i inne ścierwa na wolności!
  Wniosek, nie masz kasy, do pudła, masz kasę, mogą cię w dupę pocałować!
  Ale cóż, 100% ludzi ma mózg, 5% go używa! Szmaty posrane, nienażarte! Bóg was śmiecie ludzkie oceni!!!!

  Polubienie

 8. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/9504-paradne-dawne-wsi-i-towarzysze-z-sld-skwiercza-ze-zabranie-przywilejow-dla-sb-ekow-to-swinstwo

  Polubienie

 9. marek said

  http://reporters.pl/3848/koniec-swiata-w-arabii-saudyjskiej-snieg-zasypal-pustynie-imamowie-wzywaja-nie-lepic-balwanow-foto-wideo/

  Polubienie

 10. marek said

  nareszcie troche sprawiedliwosci…

  http://reporters.pl/3746/plonie-najwieksze-miasto-w-polnocnym-izraelu-masowa-ewakuacja-wideo/

  Polubienie

 11. Elsa said

  nie w temacie, ale ważne
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03448-Rzad-przyjal-kontrowersyjny-projekt-o-GMO.htm

  Polubienie

 12. Elsa said

  ale mamy profesurow 🙂
  http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/135301,organizacje-pozarzadowe-popis-wicepremiera-p-glinskiego
  straciłam resztki wiary (o ile tak to można ująć) w dobrą zmianę

  Polubienie

 13. szuwaxpl said

  Wiem, że temat szczepionek był wałkowany, ale może jest jeszcze ktoś, kto ma wątpliwości?

  Sporo materiału:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/totalitarna-polityka-szczepien-polsce-2016-11

  A już było tak ładnie, TVP w tym temacie a jednak usunęli program. (Rozwaliła nam się świnia jw.)

  Polubienie

 14. Fredro said

  Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych chce stworzyć polski czip, który będzie można wykorzystać do nowych dowodów osobistych. W projekt wart 150 mln zł zaangażowano m.in. Instytut Maszyn Matematycznych i firmę WB Electronics. Pierwsze nowe dowody osobiste niestety będą mieć jeszcze czipy importowane. Polski układ scalony powstanie bowiem najwcześniej za trzy lata.

  Aby powstał polski czip, najpierw zawiązano konsorcjum POL – PUS. Poparcie dla tego pomysłu w siedzibie PWPW wyrazili minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak, minister cyfryzacji Anna Streżyńska oraz wiceminister obrony Bartłomiej Grabski.

  Jak podkreślano, choć Polacy mają kompetencje, to dotąd własnych układów scalonych nie produkowali. Nowe konsorcjum ma to zmienić. Szacuje się, że prace nad czipem potrwają nawet trzy lata. Szef PWPW Piotr Woyciechowski zadeklarował, że będzie pilnował dotrzymania tego terminu.

  – W ciągu 36 miesięcy opracujemy i wyprodukujemy programowalny układ scalony, który będzie dedykowany do dokumentów tożsamości – mówił na konferencji prasowej.

  Problem w tym, że pierwsze dowody osobiste pojawić muszą się wcześniej. Kiedy? Najlepiej już w 2017 roku. Rząd musi bowiem do marca 2018 rozliczyć unijne środki przeznaczone na polski dowód osobisty. Chodzi o kwotę około 300 mln zł. Jeśli tego nie zrobi, to część pieniędzy trzeba będzie zwrócić Brukseli, a część przepadnie.

  W ilu dowodach pojawi się polski czip? Śmiało można powiedzieć, że w mniejszości. Według prognoz Ministerstwa Cyfryzacji do 2020 roku wymienionych zostanie ok. 15 mln sztuk dokumentów. W kolejnych latach 13 mln. Mało prawdopodobne, że czipy będą mogły być tak szybko wdrożone w proces produkcyjny, by szybko zastąpić te importowane.

  Koszt projektu oszacowano na 150 mln zł. Finansowanie na razie nie jest jednak zapewnione. Konsorcjum dopiero ma się starać o środki z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. I to od podpisania umowy zacznie być liczone 36 miesięcy. De facto pierwsze procesory mogą się więc pojawić w 2021 czy 2022 roku. A wtedy do wymiany pozostanie już niewielka liczba dowodów.

  Same dokumenty drukować będzie najprawdopodobniej PWPW. I to ono przewodniczy konsorcjum POL-PUS. O kwestie odpowiedniego zabezpieczenia zadbać ma Instytut Maszyn Matematycznych, firma WB Electronics oraz Instytut Technologii Elektronicznej. Ten ostatni ma zająć się też produkcją mikroprocesorów. W tym gronie jest też Kolegium Jagiellońskie.

  „Konsorcjum postawiło sobie za swój pierwszy cel wykonanie systemu Polskiego Elektronicznego Dokumentu Tożsamości (PEDT). Dla jego osiągnięcia zostanie w Polsce zaprojektowany Programowalny Układ Scalony – PUS, który po zainstalowaniu w karcie plastikowej będzie nośnikiem informacji PEDT, a także będzie mógł wykonywać podpis cyfrowy” – głosi komunikat prasowy.

  Polski czip będzie więc mógł znaleźć zastosowanie także w nowym prawie jazdy czy legitymacjach służbowych. Ewentualnie dzięki niemu, siedząc przy komputerze będziemy w stanie potwierdzić swoją tożsamość. Oczywiście będziemy do tego potrzebować dodatkowo specjalnego urządzenia.

  – Ministerstwo Cyfryzacji razem z MSWiA pracuje nad dwoma projektami. Projektem dowodu osobistego z warstwą elektroniczną, którego główna dokumentacja była konsultowana w ostatnich miesiącach oraz projektem mobilnych dokumentów, których konsultacje są w toku. Te projekty chcemy jako rząd oferować jako dwa komplementarne produkty – zaznaczyła Streżyńska.

  Zdziwienie budzić może fakt, że konsorcjum podlegać ma nie pod MSWiA czy Ministerstwo Cyfryzacji, ale pod Ministerstwo Obrony Narodowej. Anna Streżyńska w trakcie konferencji prasowej podkreślała, że liczy na zmiany w samym PWPW, które powinno stać się bardziej firmą informatyczną niż drukarnią.

  Gdy spytaliśmy o to, czy w takim wypadku Wytwórnia powinna podlegać pod jej resort, rzeczniczka PWPW stwierdziła, że pytanie nie jest związane z tematem konferencji.

  Polubienie

  • Anna said

   A co MY będziemy z tego mieli??? Zero czipizacji, na to nie ma NASZEJ zgody!!! Niech sobie w swoje de wsadzą czipy wszelkiej produkcji. Nikt mnie nie namówi na czipa bo… polski.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: