Miziaforum's Blog

Macierewicz Polakom , a nawet Polakom patriotom !! „Gówniarze smarkacze” i musicie dorosnąć !!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 28, 2016


I ten facet chce budować Uwaga !!! WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ !!

RAZ ZE TO JEGO TWORZENIE SKOŃCZYŁO SIĘ I ZACZĘŁO NA RDZENIU SZKOLENIA W SZKÓŁKACH NIEDZIELNYCH

TO JESZCZE FORMACJI OCHOTNICZEJ JAKĄ JEST OBRONA TERYTORIALNA ODMAWIA SIĘ POSIADANIA PRYWATNEJ BRONI !! KTÓRĄ TO BRONIĄ NA STRZELNICACH MOGLI BY SIĘ SZKOLIĆ POZA TYMI 2 DNIAMI W MIESIĄCU JAKIE ANTEK ZAPEWNIŁ ……

Antoni Macierewicz, szef MON, podczas promocji książki pt. „Harcerską drogą do niepodległości” autorstwa Justyny Błażejowskiego, która odbywała się w ramach Targów Książki Historycznej w Warszawie, zabrał głos ws. powszechnego dostępu do broni.

Podczas spotkania, publiczność miała możliwość zadawania ministrowi pytań. Jedno z nich dotyczyło prawa do posiadania broni, a precyzując: przywrócenia go zdrowym psychicznie i praworządnym Polakom, tak jak to miało miejsce w okresie II Rzeczypospolitej. Macierewicz zabrał głos i zapewnił, że „przyjdzie taki czas, kiedy będzie można w dużo większym stopniu otworzyć dostęp do broni”. Dodał jednak, że dzisiejsze społeczeństwo jest inne od tego, które żyło w okresie II RP, w związku z czym musi przejść kolejne etapy dorastania „do posługiwania się i posiadania broni”.

Minister obrony narodowej podkreślił, że posiadanie broni jest wielką odpowiedzialnością, której trzeba się nauczyć.

Onet.pl

Jak widzicie Antka należy olać z jego pomysłami , ale kto chce ten może mieć to !!

artykuł Specjalny – Polaku kupuj legalną bezpozwoleniową broń PALNĄ OSTRĄ !!

Komentarzy 11 to “Macierewicz Polakom , a nawet Polakom patriotom !! „Gówniarze smarkacze” i musicie dorosnąć !!”

 1. tteis77 said

  to niech teraz zasięgnie tej odpowiedzialności i „WYWALI WSZYSTKIE BRUDY POLSKIEGO RZĄDU I OSÓB PEŁNIĄCYCH FUNKCJE PAŃSTWOWE” ODPOWIEDZIALNOŚĆ?!!!!!!!!

  Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Papierek lakmusowy – kto chce dobra Polaków, możliwość posiadania broni dla chętnych.

  Minister AM – podczas spotkania z uczestnikami Targów Książki Historycznej w Warszawie został zapytany przez jednego z czytelników o możliwość „przywrócenia – zdrowym psychicznie, praworządnym Polakom – prawa do posiadania broni”. Pytający wskazywał na przepisy, które obowiązywały przed II wojną światową, kiedy zezwolenia na broń wydawali starostowie, a nie jak obecnie policja.

  – Społeczeństwo polskie dzisiaj jest innym społeczeństwem niż było w okresie II Rzeczypospolitej i zapewne przyjdzie taki moment, kiedy to, o czym pan mówi, będzie można zrealizować. Ale przejdźmy kolejne etapy dorastania do posługiwania się i posiadania broni. Bo broń to jest wielka, wielka odpowiedzialność i trzeba się tej odpowiedzialności po prostu normalnie nauczyć. Ja nie mówię o dziesiątkach lat, ale mówię o latach – powiedział Macierewicz.

  Komentarze pod artykułem warto przeczytać, wracając do ministra, jest zdolny, bo bardzo umiejętnie zawsze spada na cztery łapy, od samego Smoleńska począwszy!
  Tu też proszę zauważyć jak sprytnie wmanewrował w pole pytającego.

  Polecam ten filmik z Jackiem, a i tu będzie wspomniany skok AM.

  Polubienie

 3. krab said

  Przecież w tym nieszczęsnym kraju, ci którzy pełnią obowiązki polaków posiadają broń, albo takich cbs (całkiem bez szyi) do ochrony. Są to liczni szemrani „byznesmeni”, z którymi rządzący trzymają sztamę, bo z tego są profity. Bandziory wszelkiej maści nie pytają o pozwolenie, bo i tak są uzbrojeni po zęby. Normalnym ludziom, Polakom, rząd odmówi w trosce o własną dupę. Dla Polaków, panujący wydali zezwolenie na odstrzał przez inne nacje …. w razie potrzeby !!! Aby coś w tym względzie się zmieniło, rząd musiałby być polski, służący Polsce a nie wynajęty przez światową gangsterke!

  Polubienie

 4. mironik said

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pozwolenie_na_bro%C5%84
  Od czasu odzyskania przez Polskę niepodległości w roku 1918 od osób posiadających broń wymagane jest stosowne urzędowe pozwolenie.
  ————-
  wcześniej można było

  Polubienie

 5. mironik said

  Tak mi się przypomniał film, wojenki jeszcze nie ma a jak się starają…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: