Miziaforum's Blog

Turcja Erdogan się wściekł !! macie 1 tydzień czasu aby nam ustąpić , jeśli nie 3,500 000 imigrantów wkroczy do Europy !

Posted by miziaforum w dniu Listopad 25, 2016


Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan oświadczył, że jeśli Unia Europejska nadal będzie grozić Ankarze, Turcja otworzy granice i zezwoli na przejazd migrantów do UE. W czwartek Parlament Europejski wezwał do zamrożenia negocjacji akcesyjnych z Turcją. – Jeśli pójdziecie dalej, te granice zostaną otwarte, wbijcie to sobie do głowy  macie tydzień na podjecie decyzji– ostrzegał Erdogan, zwracając się do UE w przemówieniu w Stambule.

– Tylko my żywimy 3-3,5 mln uchodźców (którzy przebywają) w tym kraju. Nie spełniliście swoich obietnic – mówił Erdogan.

Komentarzy 11 to “Turcja Erdogan się wściekł !! macie 1 tydzień czasu aby nam ustąpić , jeśli nie 3,500 000 imigrantów wkroczy do Europy !”

 1. szuwaxpl said

  Nie wiem który najazd Polski, Europy jest dla nas gorszy?
  Konferencja żydoznawcza 1921 – znajdź różnicę, wtedy a dziś?

  (…)
  Żydostwo traktuje handel, jako zwyczajną operację techniczną, opartą mniej na rachunkowości, a więcej na spekulacji. Innych pierwiastków tej czynności w handlu żydostwo nie widzi. Odpowiada to w zupełności charakterowi żydostwa, który jest czynnikiem destrukcyjno-rewolucyjnym.

  W naszem pojęciu handel ze społeczno – narodowych czynności jest to wymiana dóbr społecznych, wymiana towarów, t. j. skrupulatna realizacja wyników pracy, korzystna dla placówek wytwórczych i przemysłowych. Wobec takiego postawienia sprawy handel nie jest czemś, co ma dawać li tylko zyski, lecz przedewszystkiem handel ma umożliwić i ułatwić jaknajlepsze wykorzystanie wszystkich sił twórczych narodu, nie wnosząc w życie gospodarcze zniszczenia. Wychodząc z założenia, że w pojęciu żydów handel jest czynnością techniczną, żyd stara się tak ukształtować całokształt obrotu towarowego, aby podporządkowywać jemu całokształt wytwórczości przemysłu i rzemiosł. Podporządkowanie przemysłu i rzemiosł obrotowi towarowemu i wysunięcie na pierwszy plan handlu, jako głównej osi życia gospodarczego, jest wielkiem niebezpieczeństwem dla gospodarki narodowej. Jeżeli mimo to spotykamy się ciągle ze zdaniem, jakobyśmy zawdzięczali temu ruchliwemu elementowi, jakim jest żydostwo, powstanie kapitalizmu, tej bardziej doskonałej formy życia ekonomicznego
  http://www.polishclub.org/2016/11/21/dr-konrad-ilski-zydzi-handlu-przemysle-rzemiosle-konferencja-zydoznawcza-warszawa-xii-1921/

  Polubienie

  • miziaforum said

   chyba nie zdajesz sobie sprawy co znaczy puścić tych imigrantów na 1 raz do europy oni tam koczują i tylko czekaja za słowa ideźcie

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Zbyt dużo sił jest za tym, więc czas Europy takiej jaką znaliśmy jest i tak policzony.
    Nie chcę tego, ale nic nie możemy z tym zrobić nawet grupą stuosobową.
    Wiesz czym ludzie się dziś zajmowali – czarnym piątkiem 😦

    Polubienie

    • miziaforum said

     🙂 to moze kupili sobie kalesony i futra

     Polubienie

     • abecadło said

      Mizia to chyba dobrze ten mróz kombinuje, bo jak pisałeś, zmrozi za 3 tygodnie,a za tydzień Erdogan ich chce wypuscic, za czym rusza piechotą, to mróz ich przetrzepie, mysle, że mróz wie co robi, przyznam racje jednak zimie jaka by ona nie była, lepszej ochrony nam nie trzeba.
      Tak naprawdę to szkoda ludzi beda w potrzasku nikt im nie pomoże, na nic sie zda ryk Allahu Akbar.

      Polubienie

 2. marek said

  relacja z wizyty polskiego rzadfu w Izraelu…

  Polubienie

 3. marek said

  dobry film zalaczyles Mizia, tylko do tych nastepnych najezdzcow nikt nie bedzie strzelal…

  Polubienie

 4. jk said

  my będziemy mieć uchodźców z ukrainy

  Polubienie

 5. […] Turcja Erdogan się wściekł !! macie 1 tydzień czasu aby nam ustąpić , jeśli nie 3,500 000 imi… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: