Miziaforum's Blog

Pilne !! Papież Franciszek poleca rozgrzeszać WSZYSTKICH MORDERCÓW !!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 21, 2016


ZAISTE WIELKI TO PAPIEŻ KTÓRY UCZYNIŁ Z CIĘŻKIEGO (ŚMIERTELNEGO)GRZECHU MORDERSTWA GRZECH POWSZEDNI … LEKKI

CIĘŻEJ BĘDZIE OTRZYMAĆ ROZGRZESZENIE ZA KRADZIEŻ JABŁEK NIŻ ZA MORD NAZYWANY ABORCJĄ !!

JAK ZNAM ŻYCIE TO KONFESJONAŁY STANĄ SIĘ TERAZ PRAWDZIWYMI PRALNIAMI BŁYSKAWICZNYMI SUMIEŃ

DLA CZEGO?? DLA TEGO!! ŻE OGROMNY PROCENT KATOLIKÓW UWAŻA ŻE JAK SIĘ WYSPOWIADA I KATABAS ZAPUKA ŻE JUŻ MA SUMIENIE WYPRANE …. DELIKWENT TAKI ODCHODZI LEKKI JAK PIÓRKO Z PRZEŚWIADCZENIEM IŻ KONTO CZYSTE I MOŻNA ZNÓW GRZESZYĆ ……… A W NASTĘPNĄ SOBOTĘ ZNÓW WYPRAĆ SUMIONKO

FRANEK OTWORZYŁ PUSZKĘ PANDORY !!

Papież upoważnia wszystkich kapłanów do rozgrzeszania aborcji

Papież Franciszek udzielił wszystkim kapłanom władzy rozgrzeszania osób, które popełniły grzech aborcji, przedłużając tym samym swą decyzję, jaka obowiązywała w Roku Świętym. Ogłosił to w ogłoszonym w poniedziałek liście apostolskim z okazji jego zakończenia.

W liście „Misericordia et misera” papież podkreślił, że spowiedź musi ponownie odnaleźć swoje centralne miejsce w życiu chrześcijańskim.

„Dlatego potrzebni są kapłani, którzy poświęcają swoje życie posłudze jednania, tak aby wszyscy mieli możliwość doświadczenia wyzwalającej mocy przebaczenia, jako że nikomu szczerze skruszonemu nie zabrania się dostępu do miłości Ojca, który czeka jego powrotu” – dodał.

Następnie Franciszek napisał: „Z powodu tego wymagania, aby żadna przeszkoda nie stała pomiędzy prośbą o pojednanie a Bożym przebaczeniem, udzielam od tej pory wszystkim kapłanom, na mocy ich posługi, władzy rozgrzeszania osób, które popełniły grzech aborcji”.

Papież przypomniał, że władzy tej udzielił w sposób ograniczony na czas Roku Świętego Miłosierdzia w liście z 1 września 2015 roku.

„To, czego udzieliłem w sposób ograniczony na okres Jubileuszu – wyjaśnił – zostaje obecnie przedłużone w czasie, niezależnie od jakichkolwiek przeciwnych rozporządzeń”.

W przypomnianym liście Franciszek napisał wtedy, że upoważnia wszystkich kapłanów w Roku Jubileuszowym „do rozgrzeszenia z grzechu aborcji osób, które jej dokonały, żałują tego z całego serca i proszą o przebaczenie”.

„W tym Roku Świętym – ocenił – Kościół potrafił słuchać i bardzo intensywnie doświadczył obecności i bliskości Ojca”.

Papież zaapelował o to, aby „celebrować miłosierdzie”.

Kapłanów zachęcił do tego, aby z wielką starannością przygotowywali się do posługi spowiedzi.

„Proszę, byście byli otwartymi na wszystkich; świadkami ojcowskiej czułości, mimo powagi grzechu; gorliwymi w pomaganiu w refleksji nad popełnionym złem; jasnymi w przedstawianiu zasad moralnych; gotowymi do towarzyszenia wiernym w procesie pokutnym, cierpliwie dotrzymując im kroku; dalekowzrocznymi w rozeznawaniu każdego poszczególnego przypadku; szczodrymi w udzielaniu Bożego przebaczenia” – dodał.

http://wiadomosci.onet.pl/religia/papiez-upowaznia-wszystkich-kaplanow-do-rozgrzeszania-aborcji/p2k4c1

Komentarze 23 to “Pilne !! Papież Franciszek poleca rozgrzeszać WSZYSTKICH MORDERCÓW !!”

 1. KnUR1 said

  Over the last 90 years in the „World” at all.

  1. 1st & 2nd World War: 65 000 000 (killed)

  2. Death harvest of communism (China, Cambodia, Russia, Africa, etc) : 94 000 000 ppl (killed)

  3. The number of registered ABORTIONS in the world: 1 039 000 000 (official data) (murdered)

  Polubienie

 2. KnUR1 said

  No ale jak oni się tam w dupę jebią to co dziwnego

  Polubienie

 3. KrisT said

  news z naszego grajdołka : ​Macierewicz: Obrona terytorialna musi być zdolna stawić czoła specnazowi

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-macierewicz-obrona-terytorialna-musi-byc-zdolna-stawic-czola,nId,2309293#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  poczytajcie komendy jadą po Antku i to równo! jakoś hasła typu nie damy się, bij moskala tylko gimbasa wypisuje i ukrainskie trolle, bo większość normalnych polakow wie czym skończy się spotkanie niedoswiadczonego zwykłego miesa armatniego z specnazem.

  Polubienie

 4. KrisT said

  Rwanda: Biskupi przepraszają za udział Kościoła katolickiego w masakrze

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-rwanda-biskupi-przepraszaja-za-udzial-kosciola-katolickiego-,nId,2309208#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  a kiedy przeprosiny za wprowadzenie oreżem i ogniem nauk Jezus w Lechii a pózniejszej Polsce?? Zagrabienie miejsc kultu i dni swiąt starosłowianskich, niszczenia pozostałosci, zapisków, wiedzy o starosłowianach!? skoro obecnie KK dopuszczał się takich rzeczy to czego dokonywali 1000 lat temu???!!!!!

  Polubienie

  • KrisT said

   tak samo rycerze Kolumba- ktoś poda ile tysiecy upss mln indian wyrżnęli zaprowadzając jedynie słuszną wiarę?!

   Polubienie

   • KrisT said

    a to wszystko w imię jegnego Boga! mam napisać jego imię? Jak widac temu Bogu podoba się krew, bo nic ! nic nie zrobił na przestrzeni wieków aby uratowac te kilkanascie wyrzniętych milionow istnień ludzkich ktorzy nie chcieli przyjąc Go do swego serca….. Brawo KK!

    Polubienie

 5. KrisT said

  ​Ukraina: Zatrzymani na Krymie od dawna są poza wojskiem

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-ukraina-zatrzymani-na-krymie-od-dawna-sa-poza-wojskiem,nId,2309418#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  komenty przednie! juz widzę skowyt ukraincow iz w polsce postępuje ukrofobia czy banderofobia…. kto wiatry sieje ten burze zbiera!

  Polubienie

 6. miziaforum said

  KRIST tu nie chodzi o to żeby dosrywać KRK tylko o to ze teraz w czasie zalewu islamem europy papaj franio robi wszystko co można aby na ich oczach rozkręcać sztywne nienaruszalne zasady …

  po co to robi ?? PO TO ŻEBY IM POKAZAĆ ŻE ISLAM JEST TRWAŁY A KOŚCIÓŁ MOŻNA BEZ PROBLEMU DEMONTOWAĆ …. ON DEMONTUJE FUNDAMENT NA KTÓRYM STOI JESZCZE CYWILIZACJA BIAŁYCH LUDZI W EUROPIE

  ON POKAZUJE IM JAK ŁATWO MOŻNA BEZ PROTESTÓW WIERNYCH 1 OSOBOWO BEZ OPORU ZMIENIAĆ CHRZEŚCIJAŃSKIE FUNDAMENTY

  CZYLI POKAZUJE IM ŻE CHCRZEŚCIJANIE TO LUDZIE BEZ JAKIEJKOLWIEK WIERY TRWAŁEJ Z KTÓRYMI MOŻNA ZROBIĆ WSZYSTKO

  JA ICH ZNAM !! TO JEST WYSTARCZAJĄCYM ZNAKIEM ŻE MOGĄ BEZKARNIE ZROBIĆ CO CHCĄ

  WIECIE CO BY BYŁO GDYBY 1 CHOĆBY NAJWAŻNIEJSZY IMMAM W ISLAMIE SAM 1 OSOBOWO ZAINGEROWAŁ W TEKST KORANU I ZINTERPRETOWAŁ BY GO W DOWOLNIE INNY SPOSÓB NIŻ MÓWI KORAN

  WIERNI TAK ZWANI SZEREGOWI ZABILI BY GO JAK PSA PRZY APLAUZIE RESZTY

  MUZUŁMANIE NIE SZANUJĄ NIKOGO KTO NIE JEST WIERZĄCY ……. A TYCH KTÓRYCH WIARĘ UZNAJĄ ZA ŻADNĄ I BEZWARTOŚCIOWĄ A TAKĄ CHCE IM UKAZAĆ WIARĘ CHRZEŚCIJAN FRANCISZEK

  ROBIĄC SOBIE NA ICH OCZACH DOWOLNE ZMIANY W TYM CO BYŁO RDZENIEM WIARY

  ///////////////////////////

  JA NIE JESTEM ŻADNYM KATOLEM !! ALE NIE MAMY WYJŚCIA TO JEST NASZ FUNDAMENT CYWILIZACYJNY JEŚLI GO SIĘ POZBĘDZIEMY ZNIKNIEMY SZYBCIEJ NIZ WAM SIĘ ZDAJE !!

  KURWA JUZ JESTEM ZMĘCZONY 3 DZIEŃ JA MAM CHSZRŚCIJANOM TŁUMACZYĆ CO IM NIE WYPADA CZYNIĆ …

  WSTYD JAK CHUJ PANOWIE I PANIE CHRZEŚCIJANIE A SZCZEGÓLNIE KATOLICY !!

  PO JAKIEGO WACKA WY WYSTAJECIE GODZINAMI W TYCH KOŚCIOŁACH JAK CHUJ Z TEGO ROZUMIECIE ???????????????????????

  ILE PROCENT PRZECZYTAŁO BIBLIE , NOWY TESTAMENT CZY TEŻ KATOLICKI KATECHIZM ??

  ILU PRZECZYTAŁO ZE ZROZUMIENIEM ?? 1 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  TAK WNIOSKUJĘ Z TEGO CO WIDZĘ NA CODZIEŃ

  Polubienie

  • krab said

   W 1870 roku wprowadzono dogmat o nieomylności papieża (!), od tego czasu żadna duszyczka nie ma prawa kwestionować czegokolwiek co biały papa powie!
   „(…) Za zgodą świętego Soboru nauczamy i definiujemy jako dogmat objawiony przez Boga, że Biskup Rzymski, gdy mówi ex cathedra – tzn. gdy sprawując urząd pasterza i nauczyciela wszystkich wiernych, swą najwyższą apostolską władzą określa zobowiązującą cały Kościół naukę w sprawach wiary i moralności – dzięki opiece Bożej przyrzeczonej mu w osobie św. Piotra Apostoła posiada tę nieomylność, jaką Boski Zbawiciel chciał wyposażyć swój Kościół w definiowaniu nauki wiary i moralności. Toteż takie definicje są niezmienne same z siebie, a nie na mocy zgody Kościoła.
   Jeśli zaś ktoś, co nie daj Boże, odważy się tej naszej definicji przeciwstawić, niech będzie wyłączony ze społeczności wiernych[2”
   Czyli ekskomunika za sprzeciw……
   A co do rozumienia sensu nauk, to lepiej nie pytaj, bo 80% nie wie o co się modli w „Ojcze nasz” 🙂

   Polubienie

  • KrisT said

   ja powiem tylko tyle KrK jest sam sobie winny! to co czynią spowoduje ich upadek!
   jak dla mnie łączenie KrK z obroną przeciw islamowi jest nie na miejscu, religia to jedno a wartości słowianskie czy europejskie białej rasy to drugie. i choć nie przepadam za KrK neguje jego nauki i nie uznaję zydowskiego krwawego Boga Jahwe to dopowiem tyle iz islamizacja polski po moim trupie!
   przeciwko islamskiemu rezimowi siegnę po oręż jak bedzie taka potrzeba ale przeciwko słowianom z rosji jak tego chce macierewicz walczyć nie będę!!!!!!
   niestety patriotyczne postawy są obecnie napiętnowane i postrzegane jako faszyzm,ksenofobia itd. bo obrona przeciwko islamizacją to niestety hasła typu polska dla polaków!
   moim zdaniem jeśliby zacząć uczyc młodych o historii prasłowian i jakim byliśmy dumnym walecznym narodem i skąd się wywodzimy wtedy patriotym i samoocena znacznie by wzrosła.

   Polubienie

 7. tteis77 said

  a co gdy, zło mówi prawdę to jest złe, lub dobro gdy kłamie to jest dobre?

  Polubienie

 8. mgrabas said

  Reblogged this on 7777777blog.

  Polubienie

 9. marek said

  nie tylko Mizia mysli prawidlowo…

  http://prawy.pl/41257-jezus-chrystus-ogloszony-krolem-ale-nie-polski/

  Polubienie

 10. marek said

  http://prawy.pl/41352-manipulacja-naczelnej-izby-lekarskiej-ma-przekonac-polakow-do-szczepien/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: