Miziaforum's Blog

Państwowe obchody rocznicy zaprzysiężenia Lecha Kaczyńskiego na prezydenta Warszawy , Kolejne państwowe obchody to rocznica zaprzysiężenia L.Kaczyńskiego na prezydenta R.P…. Halo czy jest lekarz na forum?

Posted by miziaforum w dniu Listopad 18, 2016


W przypadającą w piątek 14. rocznicę zaprzysiężenia Lecha Kaczyńskiego na prezydenta stolicy wieńce pod tablicą na pl. Bankowym złożyli przedstawiciele władz państwowych i samorządowych. W uroczystości wziął udział prezes PiS Jarosław Kaczyński, a także marszałek i wicemarszałkowie Sejmu oraz ministrowie.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandarów. Odbyła się w asyście wojskowej.

http://fakty.interia.pl/polska/news-obchody-14-rocznicy-zaprzysiezenia-lecha-kaczynskiego-na-pre,nId,2308179

W kolejnych latach rządów PiS czekają nas kolejne święta w randze państwowych obchodów , z ma  się rozumieć pełną pompą !!

n.p rocznica poczęcia LECHA i siłą rzeczy JAROSŁAWA , rocznica rozpoczęcia przez Lecha edukacji na szczeblu szkoły podstawowej i td aż do uniwerku czyli x 3 !!

NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ NAPISZCIE W KOMENTARZACH JAKIE JESZCZE ROCZNICE ZWIĄZANE Z LECHEM POWINNY MIEĆ RANGĘ PAŃSTWOWYCH

p.s i która z nich mogła by być uznana za najważniejszą a co za tym idzie powinna być ustawowo i kościelnie ogłoszona dniem wolnym od pracy …

MOŻE ROCZNICA POSTAWIENIA PRZEZ LECHA PIERWSZEGO KLOCKA NA NOCNIKU ?

 

Komentarzy 5 to “Państwowe obchody rocznicy zaprzysiężenia Lecha Kaczyńskiego na prezydenta Warszawy , Kolejne państwowe obchody to rocznica zaprzysiężenia L.Kaczyńskiego na prezydenta R.P…. Halo czy jest lekarz na forum?”

 1. miziaforum said

  no trzeba jednak uczciwie dodać że samego Lecha niema co obwiniać za te szopki bo to WINA JEGO BRATA WARIATA

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Deportacja nie-katolików? W czwartek w jednym z serwisów internetowych pojawił się tekst autorstwa posłanki PiS, w którym czytamy: „Powinniśmy wymagać od ateistów, prawosławnych czy muzułmanów oświadczeń, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne. Niespełnianie tych wymogów powinno być jednoznacznym powodem do deportacji”.

  Polubienie

  • miziaforum said

   Beata Mateusiak-Pielucha napisała te słowa w tekście komentującym wydarzenia wokół filmu „Wołyń”. Felieton pojawił się w serwisie wpolityce.pl.

   NALEŻY TU DODAĆ DLA JASNOŚCI ŻE NIE CHODZI TU O OSOBY EWĘTUALNIE WPUSZCZANE DO KRAJU … ALE O OSOBY JUŻ TU ZAMIESZKAŁE NAWET OD POKOLEŃ !!

   i co ja sie czepiam SZYDZĘ , NARAŻAM NA ŚMIESZNOŚĆ W ŚWIECIE POLSKĘ I POLAKÓW

   nawet niechce mi sie pisać arta na ten temat ………. żeby był śmieszny nie trzeba upiększać i komentować wystarczy KOPIUJ WKLEJ I JUŻ JEST 🙂

   Polubienie

 3. krab said

  Jarosław tak bardzo pragnie zrobić z Lecha wszechgalaktycznego męża stanu, że nie zauważył, że go ośmiesza ! Większość Polaków patrzy na całą sytuację z politowaniem lub zażenowaniem! Nawet ci, którzy nigdy nie byli jego oponentami.

  Polubienie

 4. szuwaxpl said

  Antidotum – zawsze jest pod ręką, nawet wierzyciele PIS niech pooglądają pismo obrazkowe, poczytać też można i skonfrontować
  z tym co się działo i dzieje:
  https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/na-wawel-za-kladzenie-podwalin-pod-budowe-panstwa-zydowskiego-na-ziemiach-polskich/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: