Miziaforum's Blog

Trump nazywał strategię USA w Syrii „szaleństwem i idiotyzmem”

Posted by miziaforum w dniu Listopad 16, 2016


Nowe podejście Trumpa

W rozmowie telefonicznej Putin i Trump zgodzili się co do współpracy w zakresie walki z „międzynarodowym terroryzmem i ekstremizmem”. Prezydent-elekt USA zapowiadał już wcześniej, że chciałby wspólnie z Asadem i Putinem przeciwstawić się Państwu Islamskiemu.

Staffan de Mistura, przedstawiciel ONZ i Ligi Arabskiej w Syrii, stwierdził równocześnie, że wojna w Syrii wymaga „zupełnie nowego podejścia w kwestii politycznego rozwiązania”. W rozmowie w telewizji BBC w umiarkowany sposób pochwalił Trumpa. Zdaniem dyplomaty, nowy prezydent prawidłowo rozkłada priorytety, bo po pierwsze chce zwalczać ISIS, a po drugie chce dobić targu z Rosją. W opinii de Mistury, to dwa najważniejsze kroki w kierunku zakończenia wojny.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rosja-wznawia-naloty-w-Syrii-Za-kilka-miesiecy-Trump-Putin-i-Asad-beda-po-jednej-stronie,wid,18595414,wiadomosc.html?ticaid=118192

 

Węgry:

Szzijjártó, węgierski minister spraw zagranicznych, oświadczył w poniedziałek, że jego kraj nie chce mieć nic wspólnego z „żałosną histerią, która przetoczyła się przez europejskie elity” w reakcji na wynik wyborów prezydenckich w USA. Rozmawiając z dziennikarzami po poniedziałkowym spotkaniu unijnych ministrów spraw zagranicznych i obrony, Szijjártó stwierdził, że dla węgierskiego rządu zwycięstwo Donalda Trumpa jest „dobrą informacją”.

Węgierski minister dodał również, że celowo nie pojawił się na nieformalnym, niedzielnym spotkaniu unijnych szefów dyplomacji, na którym omawiano konsekwencje wyborów prezydenckich w USA. Péter Szijjártó jest bowiem zdania, że decyzja Amerykanów musi być respektowana nawet jeśli nie jest ona zgodna z oczekiwaniami europejskich elit i mediów. Jak powiedział szef węgierskiego MSZ – „Dziwny jest liberalno-demokratyczny pogląd, który głosi, że tak długo, jak długo ludzie głosują w sposób sprzyjający elitom, tak długo demokracja działa dobrze. Gdy jednak decyzje zapadają wbrew woli elit od razu zwołuje się posiedzenia kryzysowe„.

Wybór Trumpa został także określony przez niego jako „jednoznacznie dobra wiadomość dla świata”, ponieważ poglądy prezydenta-elekta na „eksport demokracji” przez USA są korzystne dla całego świata, a eksport demokratycznych wartości spowodował już w przeszłości wiele kłopotów.

. dailynewshungary.com

Bułgaria/Mołdawia:

Nowym prezydentem Bułgarii zostanie generał-major Rumen Radew, do niedawna dowódca sił powietrznych tego kraju. Już w pierwszej turze wyborów uzyskał najlepszy wynik spośród wszystkich kandydatów, w drugiej turze zdobył 59% głosów. Z wojska odszedł w proteście przeciw pomniejszaniu zdolności obronnych bułgarskiej armii tłumaczonym jej dostosowywaniem do wymogów NATO. Bezpośredni powód do dymisji dała generałowi propozycja ministra obrony Nikołaja Nanczewa, aby w ramach tzw. Air Policing przestrzeń powietrzna Bułgarii była chroniona przez samoloty innych państw członkowskich NATO. Dla mnie, jako generała bułgarskiej armii i dowódcy lotnictwa wojskowego, ten pomysł jest jeszcze bardziej poniżający niż traktat z Neuilly z 1919 r. Był to bowiem dokument nam narzucony z zewnątrz, był wypadkową decyzji mocarstw. Tymczasem obecna koncepcja to pomysł bułgarskiego wiceministra i została przyjęta przez bułgarskie dowództwo wojskowe. – napisał Radew w oświadczeniu opublikowanym po odejściu z armii. Zarzucił w nim też bułgarskim elitom rządowym, że sprowadzają swój kraj do poziomu takich państw jak republiki bałtyckie.

W kampanii wyborczej gen. Radew opowiedział się za uznaniem przynależności Krymu do Federacji Rosyjskiej i zniesieniem tzw. „sankcji” Unii Europejskiej wobec Rosji; wyrażał też poparcie dla powstańców z Donbasu.

W Mołdawii wybory prezydenckie wygrał Igor Dodon, kandydat Partii Socjalistycznej, zwolennik zakończenia przez swój kraj kooperacji z Unią Europejską i rozwinięcia współpracy gospodarczej z Rosją.

Amerykańska agencja Bloomberg określiła zwycięstwa Radewa i Dodona jako element „fali antyzachodnich nastrojów” na świecie – kolejny po referendum w sprawie Brexitu i wygranej Donalda Trumpa w USA.

forsal.pl. kresy.pl

NO TO MOŻNA POWIEDZIEĆ ZE WYDARZENIA ZACZĘŁY GALOPOWAĆ !!

A POLACY Z PIS …….. NADAL WYMACHUJĄ ROSJI SZABELKĄ PRZED OCZAMI , JAKBY NIE SKAPNĘLI SIĘ ZE TA DOKTRYNA JEST JUŻ NIE AKTUALNA I Z POWODU NIE ŚWIEŻOŚCI ŚMIERDZI A W ZWIĄZKU Z TYM WSZYSCY SĄSIEDZI OMIJAJĄ SZEROKIM ŁUKIEM ŚMIERDZĄCĄ SYTUACJE W KTÓREJ PO SAMĄ SZYJE SIEDZI POLSKA ……….

NO CÓŻ POLSKA SIEDZI W SZAMBIE SAMA PO SZYJĘ ……… BĘDZIE BARDZO ZABAWNIE JAK W TEJ SYTUACJI PREZYDENT USA KAŻE POLAKOM ROBIĆ PRZYSIADY ………

I PIS Z PSEUDO PATRIOTAMI TO ZROBI 🙂 BO CO IM INNEGO POZOSTAŁO ……. NAGLE ZACZĄĆ POPIERAĆ CLINTON …. I JAK KOD BUNTOWAĆ SIĘ PRZECIW WYBORCZEMU WYROKOWI W POLSCE  TYLE ZE IM WYPADNIE ROBIĆ TO W  USA W DODATKU NA ODLEGŁOŚĆ ? 

TAK … KIEDY W POLSCE POLACY ZACZNĄ MYŚLEĆ PO POLSKU WE WŁASNYM INTERESIE !?

 

Komentarze 72 to “Trump nazywał strategię USA w Syrii „szaleństwem i idiotyzmem””

 1. iCEK said

  Trump już dzwonił do Poroszenki i rozmawiali zatem nie jest pewne czy tak będzie jak ty piszesz.

  Polubienie

  • miziaforum said

   PO PIERWSZE TO RACZEJ NA PEWNO POROSZENKO DZWONIŁ DO NIEGO A NIE ODWROTNIE ……… PO DRUGIE PO TYM CO PISZĄ MEDIA O JEGO DEKLARACJACH WSPÓŁPRACY Z ROSJĄ WNIOSKUJE ZE POWIEDZIAŁ PRZEZ TELEFON POROSZENCE ŻEBY SOBIE WYBIŁ Z GŁOWY KRYM I ODPIERDOLIŁ SIE OD NIEGO , CZYLI NIE DZWOŃ PAN WIECEJ NIEMA MNIE

   Polubienie

   • abecadło said

    Ukrainy tez juz nie ma, istnieje tylko teoretycznie, a krym był ale wszystko w czasie przeszłym, Rosja byłaby frajerem gdyby nie łyknęła takiego wysmienitego kęska, patrzeć tylko uważnie co bedzie dalej, Trump swieży i wypoczęty pobawi się a to Ukrainą, a to Polską.
    No chyba, że na odchodne z nienacka jakims bonusem walnie Obama, aby swiat go popamietał jako najlepszego prezydenta w historii USA.

    Polubienie

    • KrisT said

     krym to tak naprawdę wielka rosyjska baza wojskowa i bardzo strategiczne miejsce… poprostu rosjanie wiedzieli o planowanym przewrocie na majdanie i chęci zagarnięcia krymu przez usamanów…. FR znacznie wczesniej przygotowała się na tę ewentualność i wyprzedziła USA o 2 ruchy do przodu, szach i mat…..
     co rosyjskie zwrócono carowi…. choć w tym przypadku zadecydowały wybory, ktore odbyły sie pod okiem OBWE! żadnych uchybień, fałszowania nie odnotowano.

     Polubienie

   • szuwaxpl said

    Zobacz Mizia – jak pieką sobie gołąbka polskiego na talmudycznym ogniu.
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Trump-zaskakuje-ekspertow-Rozmawial-z-Poroszenka-dojdzie-do-spotkania,wid,18593359,wiadomosc.html?ticaid=118193

    Polubienie

    • miziaforum said

     A NIECH SOBIE GAWORZĄ KRYM I DONBAS ZOSTANA PRZY ROSJI

     I CHYBA MOGĘ JUZ ZAKONCZYĆ PISANIE O USA / ROSJA KONFLIKCIE 🙂

     Z TEGO CO WIDAĆ JA WNIOSKUJE CO INNEGO ALE O TYM SIE ZA KILKA DNI DOWIECIE Z MEDIÓW JA JUZ WIEM …. 🙂 CZY USA JEST W UNII ……. ALBO TA UNIA JEST IM WYGODNA ? 🙂 CZY ROSJA JEST W UNII ? CZY TA UNIA ROSJI JEST WYGODNA ???? NO WŁSNIE !!!!!!!! PANIEMALI ?

     Polubienie

   • szuwaxpl said

    Póki nie zmieni się myślenie w NATO o wzmocnionej wschodniej flance, a kilka dni temu dałem link ilu woskowych ma dotrzeć po Nowym Roku.
    To tak nie działa, że Trump ma różdżkę zaczarowaną i może powiedzieć STOP, to taka sama kukiełka jak reszta rządzących na usługach hazar’dzistów.

    Polubienie

    • krab said

     Myślenie w NATO się nie zmieni, bo wschodnia flanka ma(w razie czego) strzec krajów zachodnich, a nie nas. Oni naszym kosztem budują sobie pewnego rodzaju zabezpieczenie, a nam się wmawia, że to my mamy być bezpieczni!

     Polubienie

     • miziaforum said

      TO SIĘ NAZYWA KORDON ŻEBY NIE RZEC SANITARNY

      Polubienie

     • miziaforum said

      W POLSCE JEŚLI NIE CHCIELI UCIUPAĆ UKRAINY I UROSNĄĆ DO RANGI ŚREDNIEGO MOCARSTWA TO MOGLI PRZYNAJMNIEJ TEN KORDON BUDOWAĆ NIE WŁACZAJĄC W TO POLSKI N.P ESTONIA LITWA ŁOTWA BIAŁORUŚ I UKRAINA !!

      TAK TAKI MUREK A MY ZA NIM A NIE JAKO OGNIWO

      Polubienie

     • szuwaxpl said

      Protokoły Mędrców się kłaniają a tam jest III WW bo im to jest potrzebne.
      Będą strzec Unii na wschodniej granicy kraju nad Wisłą, nawet gdyby to była wojna ze skośnookimi. Wszystko przed nami.
      Także jak mawiał Navajo – spokojnie jak na wojnie.

      Polubienie

     • szuwaxpl said

      Na dziś jest sprawa innego rodzaju – Łotwa, Mołdawia, Bułgaria w tych krajach Rosja na dziś góruje a to musi się przełożyć na postrzeganie przez każdą poważną politykę krajów (nie myślę tu o Polsce, bo nie mogę, ze względów obiektywnych, gieremkowszczyzna)

      Polubienie

  • miziaforum said

   TY SOBIE LEPIEJ KUP FUFAJKĘ CIEPŁĄ I WYSTRUGAJ DZIDĘ …….. BO KTOŚ TAK CZY SIAK NA TĄ MOSKWĘ Z ANTONIM WYRUSZYĆ BEDZIE MUSIAŁ

   TU JUŻ NIE WYSTARCZY JAKIEŚ PRZEPRASZAM …… SPRAWY POSZŁY ZA DALEKO

   EUROPA USA ZACZYNA HANDEL I INTERESY Z ROSJĄ A POLSKA MA RUSKIEGO BANA NAWET NA HANDEL ŻWIREM …….

   JAKO JEDYNY KRAJ NA ŚWIECIE ……….. ZAISTE TO TEŻ SWEGO RODZAJU SUKCES MIEĆ TAK U KOGOŚ PRZEJEBANE JAK NIKT NIGDY DOTĄD W WARUNKACH POKOJU MIEDZY ROSJĄ A POLSKĄ ……….

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    To może być lepsze od dzidy i bardzo może się przydać, niekoniecznie na ‚niedźwiedzia’
    .https://youtu.be/yWjJwgk3y-4

    Polubienie

   • miziaforum said

    JAK TO JEST ? POROSZENKO PREZYDENT UKRAINY MA SWOJE PRYWATNE FABRYKI CZEKOLADY …… I PO MNMO ZE KRYM …. 🙂 I DONBAS ……….. 🙂

    A ON SOBIE TAM SPOKOJNIE PRODUKUJE PŁACI PODATKI

    A POLSKA NIEMA ANI WOJNY Z ROSJĄ ANI JAKIEJŚ STRASZNEJ SYTUACJI ZAPALNEJ

    A NIE WOLNO NAM Z ROSJI NIC KUPIĆ ANI TAM SPRZEDAĆ

    ŻEBY TAKA SYTUACJE SPOWODOWAĆ TO NA SERIO TRZA MIEĆ NAPOLEOŃSKI ŁEB W ZŁYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU

    Polubienie

   • abecadło said

    A to niech Antoni sam wyruszy na moskwę ze swoimi posłami i senatorami, kasą rzuci, to ochotników zwerbuje i niech jadą, pożegnamy ich chusteczkami dla odwagi, co wywalcza to będzie ich, my potrzymamy za nich kciuki, a potem pośmiertnie przyznamy im medale i aleję wyróznioną dostaną za darmo na powązkach.

    Polubienie

    • miziaforum said

     NAWET NIE WIESZ ILU MŁODYCH LUDZI W POLSCEA Ż SIĘ TRZĘSIE ŻEBY RUSZYĆ NA ROSJE

     SERIO NIE GRAM W CIULA ………. BEDZIECIE MACHALI CHŁOPAKOM POLAKOM NA ODCHODNE

     Polubienie

     • abecadło said

      no nie, zartujesz ?, trzeba byc oszołomem żeby pienić sie i stroszyc piórka, a nie daj Panie Boże na serio szykować menażki na front, naprawde żartujesz.

      Polubienie

      • krab said

       Mizia ma rację, wystarczy poczytać dyskusje na różnych tzw. prawicowych forach i włos czasami się jeży co ludzie wypisują. Wskazano im wroga -. Rosję i to wystarcza. Czasami popisuje się gimbaza, ale te wpisy łatwo można odróżnić.

       Polubienie

       • KrisT said

        skoro tacy są do bicia bolszewika to posłałbym im wezwanie do WKU bo wojna idzie… i będą wpierw zesrani a nastepnie spakowani aby spierdzielić na zachód!

        Polubienie

  • krab said

   A kto podał tą informację ? Administracja upadliny ! Prawdomówność tejże administracji jest taka sama jak „polskich mediów”, czyli żadna ! Rozmowa mogła być, bo wszyscy teraz próbują „obwąchać” Trumpa, ale efekt tej rozmowy daleki od podanego.

   Polubienie

 2. miziaforum said

  PODSUMOWUJAC JUŻ DZIŚ POLITYKĘ ROSJI

  NAZWAŁ BYM TO TAK ” TRUMP = TRIUMF !!! PUTINA 🙂 !!!!!!!!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   I ZNOWU PAN MIZIA MIAŁ RACJE !!!

   a Polska zostanie z mordercami z upa i ………. SS manami z litwi łotwy i estonii W SOJUSZU !!!

   ?mam przypomnieć nazwy pułków WAFEN SS litewskich łotewskich ukraińskich i estońskich ???

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Mizia – tu znowu jest problem.
    To, że ludzie znają język polski wcale nie świadczy, że są Polakami!!!
    W Waffen SS też była bardzo duża ilość tych niby ‚polaków’ ochotników!
    Mój znajomy pisze doktorat wt. już drugi profesor wymiękł, ale On nie daje za wygraną i nie zmienia tematu.
    Ku zdziwieniu wszystkich – najwięcej dokumentów znalazł w czeskim archiwum. (‚nasze’ jakoś wyczyścili)
    Tomek wie, że wkłada kij w talmudyczne mrowisko hazar’dzistów.

    Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Wielcy i Sławni Żydzi – Ryszard Schnepf jest odnowicielem żydowskiej loży w Polsce – B’nai B’rith po hebrajsku Synowie Przymierza
  …. że tate Rysia, czyli Maksym Schnepf (mniej zawodowy Żyd z Ukrainy) dowodził …

  Grzegorz Braun nazwał pana Schnepfa – zawodowym żydem 😀

  http://www.radiozet.pl/Radio/Programy/Gosc-Radia-ZET/Artykuly/Gosc-Radia-ZET-byly-ambasador-Polski-w-USA-Ryszard-Schnepf-09.11.2016-00031583

  Warto posłuchać, bo między ogólnie nazwać żydami są też problemy ze względu na podział ról i koryto, można dołączyć
  religię, ale goje nie muszą się martwić, bo im do siebie i tak jest dużo bliżej niż do goim.

  Polubienie

 4. miziaforum said

  a u nas bez zmian sprawa numer 1
  WIADOMOŚCI – NIEZALEZNA.PL
  Szef MSZ: Jest nadzieja, że Donald Trump pomoże odzyskać wrak tupolewa

  Co Amerykanie wiedzą o Smoleńsku? Jakiego wsparcia może oczekiwać Polska od USA w tej sprawie? Wkrótce możemy uzyskać odpowied

  Polubienie

  • krab said

   A „polski” mędrzec mędrzec na to :
   „Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski odniósł się w do analiz eksperckich mówiących, że istnieje poważne niebezpieczeństwo zawarcia przez USA porozumienia z Rosją, za cenę demilitaryzacji wschodniej flanki NATO oraz oddania Ukrainy pod wpływ Moskwy.
   Szef polskiej dyplomacji powiedział, że istniały takie podejrzenia podczas kampanii wyborczej w USA. Stwierdził: Dzisiaj patrząc na to, jak Donald Trump buduje swoją administrację, jak powraca ekipa republikańska, think tanki i eksperci republikańscy zajmujący się polityką zagraniczną oraz bezpieczeństwem, to wydaje mi się, że niebezpieczeństwo dogadania się z Rosją kosztem naszej części Europy maleje.
   Według Waszczykowskiego prędzej wypracowany zostanie modus vivendi między nową administracją amerykańską a Rosjanami na Bliskim Wschodzie, w Syrii. Dodał: Nie wydaje mi się, aby Republikanie, nawet pod wodzą Donalda Trumpa, wrócili do polityki resetu, dogadywania się, kolejnej Jałty na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. „

   Polubienie

   • miziaforum said

    ci medrcy z pisu mieli na 100% w młodosci cieżkie zapalenie opon mózgowych

    Polubienie

   • krab said

    c.d. „- Jeśli Rosja domaga się od nas szacunku i pragmatyzmu, to tak samo my domagamy się tego od niej. (…) Niech Rosja odda nam wrak Tu-154M i zniesie sankcje gospodarcze, którymi objęta jest Polska, to zaczniemy znów rozmawiać pragmatycznie – mówi szef MSZ.

    Polubienie

   • miziaforum said

    JA TWERAZ OBSTAWIAM TAK I USA I ROSJI O WIELE WIELE LEPIEJ SZŁY BY INTERESY GOSPODARCZE POLITYCZNE I MILITARNE GDYBY !!! UNIA EUROPEJSKA PRZESTAŁA ISTNIEĆ .. ZNACZY SIĘ ŻEBY BYŁY ZNÓW ODRĘBNE PAŃSTWA NARODOWE W EUROPIE ZWIĄZANE JEDYNIE LUŹNYMI ZWIĄZKAMI SOJUSZNICZYMI .. I NA DZIŚ ROSJA MA W TYM INTERES I USA !!!!

    CO MOZE BYĆ DALEJ PUTIN Z TRUMPEM RAZEM WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU BEDĄ PRÓBOWALI WŁAŚNIE TO ZROBIĆ !!

    TO JEST DOPIERO INTERES DO ZROBIENIA !!!

    Polubienie

    • miziaforum said

     WIADOMOŚCI – RMF24.PL
     Le Pen, Trump i Putin będą triem „dla pokoju na świecie”? Tak twierdzi Francuzka

     Otwierając siedzibę swojego sztabu wyborczego w centrum Paryża, szefowa Frontu Narodowego i kandydatka na prezydenta Francji Marine Le Pen powiedziała, że w przypadku jej wygranej trio przywódców Trump-Putin-Le Pen „będzie dobre dla pokoju na świecie”.

     Polubienie

 5. miziaforum said

  A DLA POLSKI TERAZ ZAMKNĘŁO SIĘ OKNO SZANSY NA TO ŻEBY POLSKA MOGŁA BYĆ ZE ZDOBYCZAMI PIASTÓW I JAGIELLONÓW

  O TYM TEŻ PISAŁEM ŻE CAR ZAPRASZAŁ DO STOŁU …….. NO GDYBYM JA BYŁ WTEDY NA MIEJSCU BRONKA KOMORKA TO DZIŚ !!! CONAJMNIEJ OD ROKU LWÓW I NIE TYLKO LWÓW LEŻAŁ BY W GRANICACH POLSKI !!!!!

  I CH……… BY NAM ZROBIŁ KTOKOLWIEK BO ZROBILIBYŚMY TO DO SPÓŁKI Z ROSJĄ

  NO ALE POLSKA NIE RODZI DZIŚ LUDZI POKROJU CHROBREGO ……

  TAK OTO MIAŁEŚ CHAMIE …………..

  Polubienie

 6. krab said

  Wpływowy senator Republikanów i szef senackiej komisji ds. sił zbrojnych wydał oficjalne oświadczenie ws. ostatnich deklaracji Kremla, dotyczących chęci poprawy relacji z USA w związku z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta.
  – Władimir Putin powiedział ostatnio, że chciałby poprawić relacje ze Stanami Zjednoczonymi. Powinniśmy dawać tego rodzaju oświadczeniom taką samą wiarę, jak każdym innym wygłaszanym przez byłego agenta KGB, który pogrążył swój kraj w tyranii, mordował swoich oponentów politycznych, najechał swoich sąsiadów, groził sojusznikom Ameryki i próbował zaszkodzić wyborom w USA – pisze McCain.
  Senator z Arizony podkreślał też, że Rosja, przy wsparciu ze strony Syrii, wznowiła bombardowania w tym kraju. Wyraźnie przestrzegł również przed resetem z Rosją:
  – Ostatnia próba resetu relacji z Rosją podjęta przez administrację Obamy zakończyła się inwazją Putina na Ukrainę i interwencją wojskową na Bliskim Wschodzie.
  – Ceną kolejnego resetu byłby co najmniej współudział w rzezi Syryjczyków, dokonywanej przez Putina i Asada. Dla wielkiego narodu [amerykańskiego] taka cena jest nie do zaakceptowania – podkreślił McCain. Dodał też, że Ameryka w okresie swojej największej świetności zawsze stała po stronie tych, którzy walczyli z tyranią. – I ponownie musimy stanąć po tej stronie – pisze senator.

  Polubienie

 7. miziaforum said

  NA WASZYCH OCZACH ZAMKNĘŁO SIE OKNO HISTORII POZWALAJĄCE NA WCIELENIE UKRAIŃSKICH KRESÓW W GRANICE POLSKI

  PISAŁEM O TYM !!

  GDYBYM JA BYŁ NA MIEJSCU BRONKA TO OD PONAD ROKU POLSKA MIAŁA BY LWÓW I KRESY W SWOICH GRANICACH .. WSZAG CAR ZAPRASZAŁ DO UCZTY

  NO ALE W POLSKIEJ POLITYCE BRAK LUDZI KALIBRU CHROBREGO

  Polubienie

  • miziaforum said

   RZĄDZENIE KRAJEM !! NIE POLEGA NA WPIERDALANIU OŚMIORNICZEK NOSZENIU DROGICH GARNITÓRÓW WŁUCZENIU SIĘ PO EKSKLUZYWNYCH BURDELACH ZWANYCH PRZYCHYLNYMI STACJAMI TV

   RZĄDZENIE KRAJEM KTUREGO OBYWATELE MAJA ASPIRACJE I AMBICJE BYCIA MOCARSTWEM A KTÓREGO HISTORIA NIE ZACZĘŁA SIĘ 30 LAT TEMU

   NIE MOŻEBYĆ POWIERZANE BYLE CHUJOM JAK DO TEJ PORY

   BO CZEGO SIE MOZNA PO BYLE CHUJACH SPODZIEWAĆ

   Polubienie

 8. szuwaxpl said

  https://gloria.tv/video/HwMMYXumyxYi6GXKbhTou2ES7

  Kto zablokował kanał Chojeckiego na youtube? Odpowiedź 6:55

  Polubienie

 9. krab said

  To już nie tylko ręce opadają !!!! Ani zylusia na caritas ! A kler niech założy kamasze i pędzi wyzwalać Syrię !!
  Caritas i Episkopat chcą utworzyć korytarze humanitarne dla uchodźców Korytarze miałyby pozwolić na transportowanie Syryjczyków samolotami do Polski. Dzięki temu udałoby się zmniejszyć m.in. liczbę osób, które tracą życie, próbując dostać się do Europy przez Morze Śródziemne. Tylko w tym roku to kilka tysięcy osób. Caritas zapewnia, że weryfikacja osób, którym udzielana jest pomoc, jest już częściowo zorganizowana w samej Syrii. „…Caritas Syria ma zweryfikowane listy kilkuset tysięcy osób, którym stale udzielają pomocy.
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/caritas-korytarz-humanitarny-z-syrii-do-polski/70dcgx

  Polubienie

 10. krab said

  Zdobyli nr telefonu do Trumpa…… i zaprosili do Polski !!!
  http://m.niezalezna.pl/89275-pierwsza-rozmowa-telefoniczna-prezydenta-andrzeja-dudy-z-prezydentem-elektem-donaldem-trumpem

  Polubienie

 11. krab said

  🙂

  Polubienie

 12. jcjyf said

  http://innemedium.pl/wiadomosc/cern-moze-byc-odpowiedzialny-za-ponowne-przyjscie-antychrysta

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: