Miziaforum's Blog

Google maps „zabrał ” część Polski , CZY RACZEJ PRECYZYJNIE ZAZNACZYŁ !! COŚ …. dla kogoś ??? SZOK !! czy uznacie to za przypadek ..

Posted by miziaforum w dniu Listopad 13, 2016


BŁĄD ?! POMYŁKA ?! …… CZYŻBY ?! NIE SADZĘ WYCINEK UKAZANY JEST W FORMIE WYKREŚLENIA GO PRECYZYJNIE WEDŁUG LINIJKI ……… 

WIECIE DLA CZEGO JEST TAK PRECYZYJNIE WYRYSOWANY ??? NIE ? TO PRZECZYTAJCIE TO A SAMI OCENICIE CZY TO PRZYPADEK , BŁĄD LUB ŻART ……

PYTANIE POMOCNICZE CO ZNAJDUJE SIĘ NA TYM PRECYZYJNIE WYRYSOWANYM LINIJKĄ TERENIE …….. NIE NIE NA ZIEMI ,A W ZIEMI !!!!!

Przed kilkoma dniami doszło do zamieszania wokół serwisu Google Maps. Okazało się, że w amerykańskim serwisie Polska straciła część terytorium na korzyść… Rosji.

Na mapie Polski w Google Maps brakowało fragmentu województwa warmińsko-mazurskiego. Polska została okrojona o ziemie pomiędzy Elblągiem a Olsztynem.

Suwalskie złoża

 Zestawienie polskich skarbów zaczyna się, o suwalskich złóż. Mgr inż. Andrzej Łodziński wylicza:

„Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich) – Zasobność – 1 500 000 000 ton rudy (1,5 mld ton);

Wartość samego tytanu to 355 000 000 000 dolarów USA (355 mld $). Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 USD (bilion dolarów!).

Rzecz w tym, że prócz 50 milionów ton tytanu, złoże to zawiera najwyższej jakości rudy żelaza (w całej Europie, włącznie ze Szwecją i Uralem złoża rud żelaza akurat pokończyły się) oraz ogromne ilości bezcennych dla techniki tzw. metali ziem rzadkich. Bez tych metali nie jest możliwa żadna nowoczesna produkcja elektroniczna czy militarna.

Ruszenie polimetali na Suwalszczyźnie (podobnie jak i innych bogactw) spowoduje też “zalanie” budżetu szybkimi dochodami. Dzięki temu, że skała, w której znajdują się złoża polimetaliczne jest wolna od niebezpiecznych gazów, a złoża są płytko pod powierzchnią eksploatacja byłaby tania i bezpieczna. W ogóle te bogactwa wiążą się z ogromnym przyrostem dochodów budżetu, co bezpośrednio przekłada się na szybkie wzmocnienie państwa polskiego, w tym Wojska Polskiego. Spodziewane dochody będą tak duże, że Polska po prostu nie będzie miała na co wydawać pieniędzy.

Złoża polimetaliczne na Suwalszczyźnie, zwłaszcza ogromne zasoby metali ziem rzadkich wymusiłyby „Alliance cordiale” Polska – Chiny. Po prostu dwa jedyne kraje na świecie, które mają takie zasoby – Chiny i Polska – musiałyby koordynować swoje ruchy, a Chiny zrobiłyby co w ich mocy by te zasoby nie wpadły pod kontrolę ich konkurentów (Rosja, USA, Niemcy)” – podaje portal za polskim inżynierem.

Przypomnijmy, że np. amerykański Boeing, kupuje tytan do swych samolotów produkcji od… Rosjan. Tymczasem ogromne jego złoża zalegają właśnie pod piękną ziemią suwalską.

Tytan, to stalowoszary, lekki, niezwykle twardy i wytrzymały mechanicznie metal, wykorzystywany jest najczęściej jako dodatek do stali. Stopy tytanowe stosowane są w pojazdach kosmicznych, samolotach, statkach. Produkowane są z nich także narzędzia i implanty chirurgiczne (zastępujące ubytki kostne), elementy żaroodporne, narzędzia skrawające, aparatura laboratoryjna. Tytan jest też składnikiem materiałów ceramicznych, farb i lakierów (biel tytanowa). Jest jego w bród na Suwalszczyźnie właśnie.

Suwalskie skarby

Na anomalię magnetyczną w rejonie Suwałk pierwsi zwrócili uwagę Niemcy, kiedy przelatujące nad tym terenem samoloty bojowe odczuwały zaburzenia magnetyczne. W 1957 roku prof. Jerzy Znosko i Jan Skorupa z Państwowego Instytutu Geologicznego odkryli tu soczewkowe złoże rud polimetalicznych w skałach anortozytowych (zasadowa skała głębinowa, której odpowiednikiem wylewnym jest m.in. bazalt) Dalsze badania w latach sześćdziesiątych minionego wieku pozwoliły na ustalenie zasobów rud w granicach ok. 1,5 mld ton z możliwością ich dalszego powiększenia. Tylko ilość wanadu i tytanu ocenia się na ok. 50 mln ton każdego z nich. Suwalskie polimetaliczne złoże zawierać zresztą mogą wszystkie pierwiastki tablicy Mendelejewa

Z kolei w Tajnie, w pobliżu Augustowa, zalega kilkanaście rzadkich metali niezbędnych m.in. do produkcji nowoczesnych silników elektrycznych, supermagnesów, luminoforów, półprzewodników specjalnych, nadprzewodników odnawialnych i czystych źródeł energii. Głównym surowcem są związki niobu, zastępujące obecnie w nowoczesnej technologii wanad. Te złoża mogą stanowić co najmniej 80 proc. zasobów Unii Europejskiej!

Złoża „Pozabilansowe”

Ziemia Augustowska, to cud NATURA 2000, więc nawet borowiny wydobywać tam nie wolno, a co tu mówić o metalach rzadkich.

Ponadto, skarbów z ziemi suwalskiej nikt nie wydobywa, bo w,, Bilansie zasobów kopalin i wód podziemnych w Polsce” z 2002 roku, wydanym przez Państwowy Instytut Geologiczny w Warszawie, w dziale,, Rudy żelaza, tytanu i wanadu” zapisano:,, dla złóż rud magnetytowo-ilemitowych występujących w suwalskim masywie zasobowym zostały opracowane i przyjęte w 1996 roku kryteria bilansowości zatwierdzone przez ministra OŚZNiL. Zasoby złóż Krzemianka i Udryń zostały zatwierdzone jako pozabilansowe. W tym stanie, w Polsce, praktycznie brak jest rud żelaza… głównym dostawcą rud i koncentratów tytanowych jest Norwegia oraz Kanada, Wielka Brytania i Niemcy…”.

COŚ WAM POWIEM CO MOŻECIE ODSZUKAĆ JAK SIE MOCNO PRZYŁOŻYCIE LUDZIE PRACUJĄCY PRZY TEJ SPRAWIE W TERENIE … JESZCZE ŻYJĄ … I CZASAMI CHĘTNIE MÓWIĄ O TYM CO NA TYM TERENIE PRECYZYJNIE WYRYSOWANYM ….. „JAKO BŁĄD AWARIA GOGLL MAPS ” JEST W ZIEMI

I CO WAŻNE KAŻDEMU KTÓRY POŁOŻY ŁAPĘ WŁAŚNIE TYLKO NA TYM KWADRACIKU TERENU WYDOBYCIE BOGACTW SUWALSKICH SIĘ UDA …. BO TYLKO W TEJ OKOLICY MOŻNA SIĘ WŁAŚNIE BEZPIECZNIE I NAJNIŻSZYM KOSZTEM DOBRAĆ DO ZŁÓŻ SUWALSKICH W INNYCH REJONACH PRÓBY DOTARCIA DO NICH SPEŁZNĄ NA NICZYM ZBYT DURZE PRZESZKODY GEOLOGICZNE …….. TEN KWADRACIK OCZYWIŚCIE PRZYPADKOWO W SKUTEK AWARII GOGLL MAPS ……….. JEST BRAMĄ , FURTKĄ JEDYNĄ DO ROZPOCZĘCIA TAM EKSPLOATACJI BOGACTW ZŁÓŻ SUWALSKICH !!!

CZYLI KTO BĘDZIE TRZYMAŁ TEN TEREN W RĘKU TEN MA KLUCZ I SPOSOBNOŚĆ DO WYDOBYWANIA  …..

DLA CZEGO TAK JEST TO SKOMPLIKOWANE ZAGADNIENIE KTÓRE MOŻE WYŁOŻYĆ WŁAŚNIE GEOLOG … KTÓRY WIE CO TAM JEST I JAK MOŻNA SIĘ DO TYCH ZŁÓŻ DOSTAĆ

METODĄ WYDOBYCIA ………..

NIE JESTEM GEOLOGIEM WIĘC PISAŁ TEGO NIE BĘDĘ , MOŻECIE SOBIE SPRAWDZIĆ LUB ZAPYTAĆ FACHOWCÓW O WYDOBYCIE MOŻNA BY RZEZ Z BOCZNYCH SZYBÓW ..

JA JEDNAK WIERZĘ W TO CO MI MÓWI I PISZE 2 FACETÓW KTÓRZY TAM WIELE LAT TEMU BYLI WYSŁANI WŁAŚNIE DO OCENY ZBADANIE I OPRACOWANIA EWENTUALNYCH METOD WYDOBYWANIA TEGO CO TAM JEST ……

PANOWIE CI OBAJ WYKONYWALI TE ZADANIE W ŚCISŁEJ TAJEMNICY … ALE Z POWODÓW TAKICH ŻE PAŃSTWO PRL DLA KTÓREGO WTEDY PRACOWALI JUŻ NIE ISTNIEJE UZNALI ŻE MOGĄ CO NIECO PUŚCIĆ „FARBY ” NA TEN TEMAT TYM BARDZIEJ ŻE TEMAT SUWALSKICH ZŁÓŻ JEST MAŁO KOMU W POLSCE ZNANY A ICH NIEPOKÓJ WZBUDZIŁ FAKT ZAINTERESOWANIA SIĘ NIMI PRZEZ ………… USA !!

A JA OD SIEBIE DODAM ŻE MOŻE TAK BYĆ ŻE NIE PRZYPADKOWO NAJSILNIEJSZY GARNIZON WOJSK USA BĘDZIE WŁAŚNIE STACJONOWAŁ TAM ….. NA SUWALSZCZYŹNIE , LUB NIE DALEKO

ARMIA USA CO NIE JEST TAJEMNICĄ STRZEŻE I POMAGA AMERYKAŃSKIM KONCERNOM W KRAJACH KOLONIZOWANYCH GOSPODARCZO W ZABEZPIECZANIU ICH INTERESÓW NIE RZADKO PRZEMOCĄ OFICJALNĄ W MUNDURACH A JEŚLI TRZEBA TO ROBI TO CIA W SPOSÓB ZAKAMUFLOWANY ……….. JAKIEŚ ……. NO ALE TO INNY TEMAT

Komentarzy 100 to “Google maps „zabrał ” część Polski , CZY RACZEJ PRECYZYJNIE ZAZNACZYŁ !! COŚ …. dla kogoś ??? SZOK !! czy uznacie to za przypadek ..”

 1. miziaforum said

  wartość tytanu ze złoża pod Suwałkami 5 847 020 000 000 $ ((5 847,02 mld $ = 5,847 biliona dolarów USA!)

  jasne że to wszystko PRZYPADEK ,, AWARIA , NIEPOROZUMIENIE ……..

  Polubienie

 2. tteis77 said

  nic nie dzieje się bez powodu, nawet sam przypadek nie jest dziełem przypadku.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  A/D POWYŻSZEGO PODOBNA SYTUACJA JEST W REJONIE DOLNEGO SLASKA … ALE NAIWNOŚĆ POLAKÓW I BRAK ZAINTERESOWANIA SWOIMI SPRAWAMI …

  DOPUSZCZA DO TEGO ZE FIRMY LUB OSOBY „PRYWATNE” Z NIEMIEC I NIE TYLKO Z NIEMIEC

  DOSTAJĄ ZEZWOLENIA NA TAKZAWNE POSZUKIWANIA ” 🙂 !!!! ZŁOTYCH POCIĄGÓW … 🙂 SKARBÓW HITLERA 🙂 !!! I INNYCH PIERDALANSÓW OFICJALNYCH JAKO WYMÓWKA DLA POLAKÓW … A TAK NA SERIO CZEGO ONI TAM SZUKAJĄ … WIERCĄ MIERZĄ POBIERAJĄ PRÓBKI RDZENIE ODWIERTOWE JADĄ ZA GRANICĘ ……….

  I SZUKAJA SZUKAJĄ POCIĄGÓW …………… ŻAŁOSNY KRAJ ŻAŁOSNYCH LUDZIKÓW TA R.P NUMER POŻĄDKOWY 3

  NO ALE TO JEST TEMAT JESZCZE BARDZIEJ NIE ZNANY POLAKOM …………. A JAK WIDAĆ NIKT SIE TYM NIE INTERESUJE

  PYTANIE PO CO RDZENIE ODWIERTOWE PRÓBKI SKAŁ …… POSZUKIWACZOM SKARBÓW SCHOWANYCH ???

  CO KRYJE ZIEMIA DOLNEGO ŚLĄSKA !!!!!! ALE NIE JA OD TEGO JESTEM !!

  🙂 TIA …….. ZA SKŁADU MINERALNEGO PRÓBEK SKAŁ I WARSTW POZYSKANYCH Z ODWIERTÓW 🙂 ZAWSZE SIE WŁAŚNIE WNIOSKUJE GDZIE SKRYTY JEST ZŁOTY POCIĄG LUB SKRADZIONE DZIEŁA SZTUKI 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

  Polubienie

  • tteis77 said

   pieniądze,zysk. Nic się nie zmieni. jeżeli ktoś to robi dla pieniędzy i zysku, .Tylko kto i jaki jest motyw, bo zysk jest ale na co on komu,? .

   Polubienie

   • tteis77 said

    również sprawa z bankomatami jest co najmniej PODEJRZANA.

    Polubienie

    • szuwaxpl said

     Polubienie

     • szuwaxpl said

      Kiedy ludzie otworzą oczy?

      Kredyt społeczny – model w którym próbuje się sprawić by emisja pieniądza zależała nie od banku, lecz od każdego poszczególnego podmiotu który zobowiązywał by się wykonać coś użytecznego: emisja pieniądza zależałaby od robotnika, przedsiębiorcy, biurokratycznego menedżera.
      Kredyt społeczny uchodzi za alternatywę dla bankowej kreacji pieniądza, w angielskiej literaturze określanej mianem fractional reserve system. Wiki

      Jest to cywilizacja, którą wyobrażał sobie prorok Micheasz dwa tysiące lat temu.

      I przekują miecze swe na lemiesze, a swoje włócznie na sierpy. Naród przeciwko narodowi nie podniesie miecza, nie będą się więcej zaprawiać do wojny, lecz każdy będzie siadywał pod swą winoroślą i pod swym drzewem figowym; i nie będzie tego, kto by niepokoił.
      Mi 3, 3-4
      http://doscniewoli.pl/?sp=arts&id=26

      Polubienie

  • Dag said

   Mizia,
   to wszystko jest tak wkurwiajace,że tylko sobie w łeb strzelić.Całe szczęście,że jestem już „wiekowa” i długo nie pociągnę,bo życie w tak durnym kraju,pod władzą takich durnych rządzących jest bardzo męczące i stresujące.Głupota,ciemnota,brak wyobrażni i odwagi,aby coś naprawdę zrobić dla kraju,dla narodu,wykorzystac warunki dane nam przez nature,powala na glebę.

   Polubienie

   • Dag said

    Nie tylko bankomaty,również niektóre duże sklepy internetowe padły na dzień dzisiejszy , bez dostępu do bazy.Chciałam poczynic pewne zakupy w jednej dużej sieci międzynarodowej i klapa.Wyswietla się komunikat ,brak dostepu do bazy.Zobaczymy ,co dalej.Najwyżej zaoszczędzę.

    Polubienie

   • abecadło said

    nie musisz sobie w łeb strzelic dobiją cie obowiazkowymi szczepionkami , ale pamiętaj to wszystko dla twojego dobra !…..jeszcze nie widzicie, że eksterminacja narodu polskiego przyspieszyła od ponad 10 lat, pozostali do wybicia najbardziej oporni, młodzi silni i najzdrowsi juz pracuja jako niewolnicy za granica i o to żydom chodziło !!!!!!!!!!!!

    Polubienie

    • Dag said

     Nie wykończą mnie szczepionkami , nie ma obawy.Nie chodzę do lekarza,olewam ich od 10 lat.Zadne leki z apteki,leczę się sama.Również moja córka i wnuczka nie szczepią się .Zięć,to osobna para kaloszy.Cudowny,ciepły ,przystojny ,wykształcony facet,ale wychowany na tvn.I nic tego nie zmieni.Ale nie można mieć wszystkiego.

     Polubienie

     • Dag said

      Chciałabym zobaczyć takiego ,co mnie zmusi do czegokolwiek.Zawsze szłam pod prąd,całe życie w opozycji do ustalonego porządku….nie na darmo dołączył do mnie drugi „opozycjonista”,Navajo.

      Polubienie

      • abecadło said

       poczekaj tylko jak ogłoszą ,,szczurza epidemię,, wojsko i policja postawione na nogi w ciagu 24 godzin !

       Polubienie

       • Dag said

        Akurat….już się boję…..nie znasz mnie….a tymbardziej Navajo.

        Polubienie

       • abecadło said

        tylko żydzi nie beda szczepieni reszta bez szans, no chyba ze przszkodzi im w tym natura.

        Polubienie

       • zagrypiona said

        Abecadło z pieca spadło, i sobie łeb potrzaskało. 😉

        Tak, siej strach. O to w końcu chodzi.

        Polubienie

       • abecadło said

        zagrypiona a ty nie przyjęłaś jeszcze fenomenalnej szczepionki przeciwko grypie ? na pewno postawiła by cie na nogi z wytrzeszczem oczu ! poczytaj mądralo na temat aplikowanych szczepionek i jak to sie ma na tle chociazby Europy, skwaśnieje ci mina, a weź pod uwage tylko Niemcy tam szczepionki można ale nikt nic nie musi, a u nas kary po kilka tysięcy zł. za odmowę szczepienia dzieci !!!
        ja nikogo nie straszę takie sa realia szczepien w Polsce.

        Polubienie

       • KrisT said

        taa napewno, polakowi jak cos na siłę się wciska to tym bardziej się stawia jak przysłowiowy osioł…..
        ja nie potępiam wszystkich szczepionek ale to co się funduje dzieciom to już jest przegięcie! rozumien na wsciekliznę jak mnie gadzina użre, przeciwko tężcowi i takie co faktycznie działają i mają na celu ratowanie zycia, i to tez bez nadmiaru.
        Ale szczepienie przeciwko np rózyczce, śwince itp kiedy dziecko juz te choroby przechodziło i zdobyło naturalną odporność to chore nieporozumienie ktorego nie idzie wytłumaczyć!
        Syn dostał wezwanie a ONI musi dostać! Ja sie pytam dlaczego skoro przebył te choroby?- Bo takie sa przepisy! A ja na to – powtarzam syn przebył te choroby i zdobył naturalną odporność więc nie zgadzam się aby go szczepic na to co już jest uodporniony! ale pan musi…….. kufa zdenerwowałem się…..

        Polubienie

       • KrisT said

        oczywiście syna nie dałem zaszczepić…. postraszyli mnie sanepidem

        Polubienie

       • tteis77 said

        wiesz co, jak nadejdzie wojna, i nie będzie prawa, policji, wojska, a każdy będzie żył tylko na przetrwaniu i spotkam takiego człowieka, to też mu powiem „musi mi pan, pani oddać wszystko”

        Polubienie

       • tteis77 said

        ktoś powie „taka moja praca, wykonuję tylko swoją pracę” JA RÓWNIEŻ SIĘ DO NIEJ ZASTOSUJĘ! 🙂 I TEŻ powiem że „wykonuję swoją pracę”

        Polubienie

       • abecadło said

        ale szczepic będa przed wojna , bo wojna to jest dzicz, wtedy nie obowiązują żadne prawa, oprócz prawa pięści !

        Polubienie

       • tteis77 said

        tak więc, oni ciebie będą szczepić, to i ty zaszczepisz ich. „jeśli będzie to przymusowe to wojna będzie już na miejscu, bo ja nic nie muszę. A jeśli mnie zmuszą to ZAPAMIĘTAM TE RYJE I W TRAKCIE WOJNY ZNAJDĘ DZIEŃ I ICH”

        Polubienie

       • tteis77 said

        A jedynie co do tej pory w nas zaszczepiają to NIENAWIŚĆ! i to w pewnym momencie zleje się na nich i to będzie jeden chuj czy będzie ich setka czy tysiąc. czołgi czy karabiny, bo nie będzie drugi człowiek z władzą czy bronią robił z ciebie bez przerwy jakiegoś śmiecia, szmaty do podłogi.

        Polubienie

       • tteis77 said

        wspaniale by było jak by natura pomogła, wciąż mam nadzieje że planeta uweźmie się na ludzi, i doprowadzi do wymarcia ludzkości. niech i nawet niech wszechświat pomoże. jak nie jedna kometa nie da rady to niech i setka przyleci roz**bać planetę, i temu na pewno już nie dadzą rady. Chcą poszukiwać planet? czyim kosztem? mam coś z tego ? A TAKIEGO CH***! niech powymireają w ekspedycji.

        Polubienie

       • abecadło said

        Tteis natura obudzi się z trzaskiem i łomotem, jeszcze zobaczysz to na własne oczy, kto staje przeciwko drugiemu człowiekowi, kto zadaje mu ból i krzywdzi sam smierć okrutna poniesie !!!

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Szczepionki jak szczepionki, ja żyje w kraju gdzie nie ma tematu i nikt nie kuje moje dzieciaka – tylko raz po 30 dniach od narodzin. Ale co mnie jeszcze przeraza odnośnie „e-fajek”, COP7 padła propozycja CAŁKOWITEGO ZAKAZU E-PAPIEROSÓW. To się dzieje dziś, tu i teraz. Wieści z Indii są co najmniej szokujące, a sytuacja poważna, bardzo poważna. Dziś delegaci z Indii, Tajlandii, Kenii i Nigerii zaproponowali w dokumencie COP7 poprawkę, zgodnie z którą WHO ma globalnie zakazać używania EIN. Nie muszę chyba dodawać, że wszystkie te cztery kraje mają wielkie plantacje tytoniu. To tylko narazie „propozycje” i nie wiem jak się to ma realiów poszczegolnych krajów. Ale chyba zrobie zapasy niko, albo sam naucze się ja ekstrahowac, co jest dosc trudne i potrzeba laboratoryjnych warunkow.

        Polubienie

   • miziaforum said

    W BREW POZOROM TO NIE SĄ DURNIE !! NIE LEKCEWARZMY ICH …. STOSUJĄ PRECYZYJNIE DOBRANĄ METODĘ SKUTECZNĄ NA NARÓD TUBYLCZY ….. SORY ŻE TO NAPISZĘ ALE WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW TO WŁAŚNIE DURNIE I CZUBY …… I DLA TEGO ICH METODA JEST DLA NAS GARSTKI ODBIERANA JAKO WYCZYNY IMBECYLI ……. A TAK NA SERIO ONI CELUJĄ SWE POCZYNANIA W DURNIÓW JAKA JEST WIĘKSZOŚĆ A ŻE SPOSÓB NA DURNIA JEST PROSTACKI I PRYMITYWNY .. ALE SKUTECZNY ZATEM STOSUJĄ TO CO DZIAŁA …… GDYBY WIĘKSZOŚĆ DO KTÓREJ JEST KIEROWANA TA METODA BYŁA ŚREDNIO INTELIGENTNA TO I METODY BYŁY BY DOPASOAWNE INACZEJ ……. NO ALE JEST JAK JEST … JEBIĄ POLSKĘ I POLAKÓW BARDZIEJ PROSTACKO NIŻ INDIAN W AMERYCE POŁUDNIOWEJ GDZIE KONCERNY ROBIĄ KOKOSY NA WYDOBYWANIU RABUNKOWYM KOPALIN …….. NAWET INDIANIE W NIEKTÓRYCH REGIONACH Z NIMI WALCZĄ W FORMIE PARTYZANCKIEJ … N.P TAM GDZIE ZŁOTO SIĘ WYDOBYWA PRZY UŻYCIU ZAKAZANEJ METODY Z URZYCIEM RTĘCI TE OBSZARY SĄ NA SETKI LAT SKARZONE ……… ALE W POLSCE I NA ŚWIECIE OPISUJE SIĘ I UKAZUJE TYCH INDIAN JAKO KOMUNISTYCZNYCH REBELIANTÓW !!!!!!!!! A TAM CHODZI O TO ŻE ICH RODZINY DZIECI MRĄ MASOWO OD RTĘCI W ZIEMI WODZIE … NO ALE JAK SPYTASZ W P.L STUDZNCIAKA LUB JUŻ MAGISTRA KTO WALCZY Z KIM W A. POŁUDNIOWEJ TO ODPOWIE PIERDOLENI CZERWONI Z PRZEKONAŃ I KOLORU SKÓRY INDIANIE PRZECIW SZLACHETNYM AMERYKAŃCOM
    =================

    NIE BEZ PRZYCZYNY DODAŁEM TO ŻE AKURAT W SUWAŁKACH I OKOLICY BĘDZIE STACJONOWAĆ NAJWIĘKSZE ZGRUPOWANIE WOJSK USA ……… A MY ? AMY MAMY SZANSE WYSTĄPIĆ W ROLI INDIAN

    Polubienie

   • KrisT said

    Oj Dag. jak mozesz tak pisać! pociągniesz, pociągniesz musisz , swiat bez takich ludzi jest do d*py 😉 a co z koteckiem sam zostanie? do bidula pójdzie?? 🙂
    nie nalezy tak mówić o sobie, nie czas jeszcze…
    Pomęczymy się jeszcze długi kawał czasu wspólnie na tym grajdoku, trzeba zyc jak najdłużej aby zobaczyc jak to wszystko sie skończy i powstanie znowu wielka lechia….

    Polubienie

    • Dag said

     Kris,żebyś wiedział….tylko ciekawość i obowiązek wobec Navajo mnie trzyma przy życiu.Kota już nie mamy.Kot był super miziasty,ale męczył się u nas w domu,w mieszkaniu w bloku.Zabrała go koleżanka,która ma duży dom z ogrodem.Tam Jula sobie pohasa swobodnie,bo gonitwa po szafach,to za mało dla takiego wysportowanego kota.Nawet balkon osiatkowany nie spełniał jej potrzeb.Pozdrawiam.Dag.

     Polubienie

     • KrisT said

      szkoda, kicia działa dobroczynnie na zdrowie! hmm zamiast młodego nieposkromionego dachowca przydałby sie Wam starszy jakis rasowy kociamber! Taki leniuch do potęgi… 😉 Oglądałem ostatnio takie na wystawie, brytyjskie itp nic tylko je głaskać i leżec by chciały.
      Młody kot jak sie wyszumi i czas doda mu kilka lat robi się bardzo spokojny,i leniwy taka kocia starość……

      Polubienie

     • Dag said

      Kris,bardzo za nią tęsknimy , mówimy o niej,bo nie tylko była śliczna,ale i przylepna i słodka…..ale oprócz tego ,że musiałam założyc siatkę na balkon /firma,500 zeta/ ,ciągłe zakupy różnych zabawek i różne takie bajery i wydatki,powodowała straty w naszym gospodarstwie.Zniszczyła mi dywan,nową kanapę z ikei,darła pościel,wchodziła do Junkersa,no trudno wymienić wszystkie jej rozrywki….skakała z szafy w sypialni,nocą ,wprost do naszego łóżka.Potrafisz sobie to wyobrazic?Pierwszy raz ,gdy skoczyła,o mało zawału nie dostałam….ale to wszystko ,to jeszcze nic…mam problemy z płucami,i jej sierść mi przeszkadzała w oddychaniu….minął już miesiąc bez Juli ,a w dalszym ciągu jeszcze fruwają kępki sierści po domu…..oglądamy jej zdjęcia i ciagle żałujemy ,że tak to wyszło,kochalismy ją….Dag. ,

      Polubienie

      • Dag said

       Kris,wiem ,że to śmieszne ,co napisałam o kocie….Navajo powiedział:koniec ze zwierzetami w naszym domu…żadnego ! nawet pchły! w nerwach mógłby zrobić użytek z jednego sprzętu,który mu kupiłam i byłby koniec z Julą…a tak dożyje starosci w dobrych warunkach.Jula nie była zwykłym dachowcem,to mieszanka z kotem syberyjskim…temat kota w rodzinie jest tematem tabu…wnuczka i córka płaczą,gdy sie o niej wspomni…

       Polubienie

       • KrisT said

        czy potrafię sobie wyobrazić? mam juz 3 kota, obecny jest ze mną od 15lat! przez wszystkich jest traktowany jako pełnoprawny członek rodziny a pomimo starości zachowuje się jak małe dziecko…. 😉 jak go zabraknie będzie pustka jak diabli……… ja to wszystko, o czym piszesz przezyłem, trudno kot ma pazury jedno szczęscie iz to nie tygrys. 🙂

        Polubienie

  • abecadło said

   Jaki tam złoty pociąg ? ale naiwni, pod przykryciem biora próbki, kruszce są to a wiadomo było od lat, czas na eksploatację, a polskie niemoty zajma sie KODem, aborcją, rykiem , krzykiem, ot polskie barany jak zawsze…..może nie barany a goje !!!
   Teraz wiecie dlaczego zydki pilnuja naszej ziemi jak rzep psiego ogona, podrzucaja nam afery , sensacje , ale to sa zasłony dymne, w ciszy robią swoje, a polaczki biegaja tu i tam….i cieszą sie jak dzieci pochodem 11.11.2016.
   Nawet do wydobycia tych kruszczów przyjada swoi ludzi, albo już są ? my mamy dalej bic pokłony za 500 + a prawdziwe PKB ucieka sprzed nosa.
   smutne, a nawet tragicznie żałosne.

   Polubienie

   • miziaforum said

    NA DOLNYM SĄĄSKU SPRÓBUJ JAKO POLAK UZYSKAĆ POZWOLENIE NA PENETRACJE TERENU …….. WIEM Z AUTOPSJI …… NI CHU CHU …… A JAK CIĘ ZDYBIA CHOĆBY Z WYKRYWACZEM NA TYM TERENIE TEŻ PRECYZUJNIE WYDZIELONYM MASZ PRZEJEBANE ……… A EKIPY ZAGRANICZNE CHULAJĄ Z TAKIM SPRZĘTEM ŻE TO JEST NIEMOZLIWE ABY ONI SIĘ TAM ZNALEŻLI ZA WŁASNE PIENIADZE !!! FURY SPRZĘT WARTE MILIONY ZŁ JEŚLI NIE DOLARÓW ……… ONI NAWET JAK SZUKAJĄ TO PILNUJE ICH JAKAŚ AGENCJA OCHRONY W 1 KORDONIE A METRY DALEJ POLSKA POLICJA !! KTÓRA NIEMA PRAWA ZBILŻYĆ SIĘ DO OCHRONIAŻY NIE MÓWIĄZ JUZ O TERENIE POSZUKIWAŃ

    Polubienie

    • abecadło said

     Tak to prawda, nasi biegają z wykrywaczami założyli stowarzyszenie i czesto to robia w swieta, sylwestra,po zmierzchu z latarkami, aby jakies były wtedy luzy.
     Nasi to wiedzą, bo to jest tak szmuglowanie słoniną podczas okupacji.

     Polubienie

 4. abecadło said

  Czytałem kiedys o tym, znam też historię od nazwijmy to,, przyjaciół rodziny,,Polska spi na materacu wypełnionym nie złotem, ale nazwijmy to diamentami, szmaragdami…,i czym tylko chcecie.
  Utkwiło mi w pamięci z opowiadań, że mamy wszystkie kruszce, dosłownie całą tablicę Mendelejewa …a nawet więcej.
  Nasz pech, że wiedza o tym hieny z Rosji, z USA, także inni oblizują sie na ten mały kąsek ziemi.

  Polubienie

  • tteis77 said

   to teraz rozwiń myśl, na co to zostanie przeznaczone, wymierz punkt zamiaru.

   Polubienie

   • tteis77 said

    w czasie wojny, najgorsze jak dla mnie jest poznanie zamiarów przeciwnika a ponad to wykonać ruch wyprzedzający. Także rozmyślaj, pisz, o tym co przyjdzie tobie na myśl z tym związany a może któraś będzie strzałem w dziesiątkę.

    Polubienie

   • abecadło said

    dziecinne pytanie, na pewno przeznaczone juz jest ale nie dla nas !
    psom pod stołem zawsze rzucano kości, ochłapy…jak nas zywią tak wyglądamy, a opryski chemtrails przyspieszyć maja nas koniec, bo jakos tak odporni jesteśmy.

    Polubienie

    • tteis77 said

     to nie są dziecinne pytania. nie podchodź tak do tego. „pewnego dnia będziesz miał poważny problem w życiu i będziesz rozmyślał jak z niego wybrnąć” i w tym będzie twoja taktyka, a tu nazywasz ją dziecinnymi pytaniami.

     Polubienie

 5. szuwaxpl said

  W schizofrenicznym świecie wiele rzeczy robi się dla naszego ‚dobra.’
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/z-gazu-ziemnego-powstaje-pasza-dla-zwierzat

  Kilka dni temu – kto nie czytał:
  http://adziekan69.blogspot.com/2016/11/wiesz-co-jesz-plastikowy-ryz-i-10.html

  Polubienie

 6. szuwaxpl said


  BEKA
  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/535351,hillary-clinton-obwinia-szefa-fbi-za-swoja-przegrana-w-wyborach.html

  Polubienie

  • abecadło said

   Ludzie służący szatanowi nie moga życ na tej ziemi, nie mogło byc inaczej, natura juz zbuntowała sie przeciwko takim ludziom jak Clinton, to się nazywa ,, nadchodzące oczyszczenie,,.

   Polubienie

 7. sieciarz said

  Wielki Księżyc

  14 listopada będzie można obserwować rzadkie zjawisko astronomiczne – tak zwaną superpełnię Księżyca. Naturalny satelita Ziemi znajdzie się w najbliższej możliwej odległości od naszej rodzimej planety

  Japonia – Trzęsienie ziemi 20 km od 160-tysięcznego miasta Ishinomaki, magnituda 6.2
  W piątek, 11 listopada o 21:43 UTC wystąpiło trzęsienie ziemi o magnitudzie 6.2, zaledwie 20 kilometrów od miasta Ishinomaki w prefekturze Miyagi w Japonii. Wstrząsy wystąpiły na głebokości 45 km. Epicentrum tego wstrząsu oddalone jest od epicentrum trzęsienia ziemi z marca 2011 roku o 75 km.

  Nowa Zelandia – Potężne trzęsienie ziemi 80 km od Christchurch, magnituda 7.8, wydano ostrzeżenie o tsunami
  Potężne trzęsienie ziemi wystąpiło w Nowej Zelandii, zaledwie 80 km od Christchurch. Magnituda wstrząsów wyniosła aż 7.8 w skali Richtera, co stanowi 31.6 PJ energii (8.8 TWh). Trzęsienie ziemi wystąpiło 13.11.2016 o 11:03 UTC na głębokości 23 km – według informacji USGS.

  2016-11-13 14:01:00.2 UTC
  LA RIOJA, ARGENTINA
  Magnitude mb 6.2

  2016-11-13 11:22:18.0 UTC
  UKRAINE-ROMANIA-MOLDOVA BDR REG
  Magnitude ML 3.6
  Distances
  224 km NW of Chişinău, Moldova, Republic of / pop: 636,000 / local time: 13:22:18.0 2016-11-13
  52 km E of Chernivtsi, Ukraine / pop: 237,000 / local time: 13:22:18.0 2016-11-13
  16 km N of Păltiniş, Romania / pop: 3,400 / local time: 13:22:18.0 2016-11-13

  Polubienie

 8. KnUR1 said

  Odszedł Wielki Skromny MISTRZ. Poeta. Filozof. Leonard Cohen

  Polubienie

 9. greg said

  ja wam powiem jedno dopuki mamy swoja walute zlotego to nam zydzi moga hooja obciagnac te wszystkie akcje z bankomatami falszywymi google mapami moga sobie w doope wsadzic za tym wszystkim stoi cia i mossad najwieksi wrogowie polski

  Polubienie

 10. krab said

  Tyle mamy do powiedzenia we własnym kraju !
  Związek Ukraińców w Polsce doniósł na Cejrowskiego do prokuratury. Jego audycję zdjęto z anteny Piotr Tyma w imieniu ZUwP złożył zawiadomienie do prokuratury twierdząc, że Wojciech Cejrowski na antenie Radia Koszalin publicznie znieważył Ukraińców i nawoływał do nienawiści na tle narodowościowym. Stacja, nieoficjalnie pod wpływem nacisków środowisk ukraińskich, zdjęła program z anteny.
  Według Kowzana, w czwartek 10 listopada prezes zarządu Polskiego Radia Koszalin Piotr Ostrowski zadecydował o zdjęciu z anteny popularnego programu – bez poinformowania autorów audycji i bez podania przyczyny.
  Według nieoficjalnych informacji, nastąpiło to w wyniku nacisków ze strony polityków i działaczy Związku Ukraińców w Polsce, zbulwersowanych opiniami Cejrowskiego Rudnika na temat rzezi wołyńskiej.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/zwiazek-ukraincow-w-polsce-doniosl-na-cejrowskiego-do-prokuratury-jego-audycja-zdjeto-z-anteny

  Polubienie

 11. krab said

  A tu następny „wpływowy” obywatel !!! Jarosław Guzy wzywa do izolowania Roberta Winnickiego za jego poglądy nt. polityki zagranicznej.
  Jarosław Guzy, atlantysta i mąż szefowej TV Biełsat, występujący jako ekspert ds. międzynarodowych odmawia Robertowi Winnickiemu prawa do uczestnictwa w debacie publicznej na normalnych zasadach. Guzemu nie spodobały się wypowiedzi lidera Ruchu Narodowego nt. polskiej polityki zagranicznej, w tym wobec Rosji.( Winnicki po zwycięstwie Trumpa: Waszczykowski do dymisji, szukajmy odprężenia z Rosją)
  Na tę deklarację w piątek zareagował, również na Twitterze, Jarosław Guzy – znany polski atlantysta, członek zarządu pro-amerykańskiego, a także zdecydowanie pro-ukraińskiego think-tanku Fundacja Ośrodek Analiz Strategicznych, którego prezesem jest Witold Jurasz.
  – Nieuleczalna rosyjska infekcja. Intensywne objawy w Święto Niepodległości (!). Niezbędna izolacja od polskiej polityki zagranicznej i bezpieczeństwa – napisał Guzy.

  Polubienie

 12. miziaforum said

  A JA SIĘ WAS PYTAM , CO MOŻNA MYŚLEĆ O FACECIE KTÓRY BEZ ZMRUGNIECIEM OKA PRZYJMUJE POCHLEBSTWA W FORMIE CO NAJMNIEJ KOMICZNEJ SKŁADANE PRZEZ 2 -3 EWIDENTNYCH WARIATÓW ZNANYCH WSZEM I WOBEC OD LAT

  OTO ” NIE KORONOWANY KRÓL I NACZELNIK PAŃSTWA POLSKIEGO „………….

  WARIAT TO WARIAT MOŻNA STOLEROWAĆ , ALE ŻEBY OSOBA ROBIONA W …….. PRZEZ WARIATA NIE PROTESTOWAŁA …. TO CO NAJMNIEJ DZIWNE ……. ALBO PREZESOWI TO SCHLEBIA NA SERIO

  CO POWINIEN ZROBIĆ ? POWIEDZIEĆ KRUTKO ZEJDŹ MI Z DROGI SZAJBUSIE .. TAK ZEBY BYŁO NA NAGRANIU SŁYCHAĆ

  Polubienie

 13. szuwaxpl said

  Rosja żydem stoi.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zyd-rosyjski-dmitrij-miedwiediew-premierem-rosji-2016-11

  NIE było i NIE MA ODżydzenia rosyjskich elit naukowych, dziennikarskich, politycznych, a zwłaszcza na CENTRALNYCH stołkach władzy na Kremlu w Moskwie.

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Tu mam problem patrząc na tę metodologię?
   „FAKTYCZNA tożsamość MUSI być ŻYDOWSKA, a gdyby było INACZEJ to on by się ubrał w BIAŁĄ JARMUŁKĘ, która jest przewidziana dla NIE żydów, czyli „goji”.

   Dmitry Anatolyevich Medvedev „rosyjski’ premier SAMODZIELNIE dokonał takiego WYBORU, jak się UTOŻSAMIA i dlatego wybrał CZARNĄ jarmułkę, która wybierają ŻYDZI!” (…) Wol P

   Polubienie

  • abecadło said

   Może byc tak ,że pod publike bija sie dwa kolosy Rosja i USA a to tylko gra pozorów dla maluczkich, bo masoneria rządzi swiatem i aby nudno nie było biedakom to graja taki smieszny spektakl, a niech wszyscy trzesa gaciami, a niech boja sie własnego cienia, a niech dra po nocach nie znjąc jutra.
   Oni zas spotykaja sie na swoich wyspach i zajadając kawior , popijany wysmienitym winem, smieja sie ile wlezie, tak, tak, z nas sie smieja.
   Nie raz , nie dwa Putin urżnał sie pewnie z Clintonową, Merkelowa i innymi panami tego swiata

   Polubienie

 14. tteis77 said


  https://gyazo.com/8e26eb3703798c7b47394741a573f7b8

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: