Miziaforum's Blog

Marsz Niepodległości 1 PROWOKACJA !! uziemiona …..

Posted by miziaforum w dniu Listopad 11, 2016


członkowie nieformalnej grupyObywatele RP jako osoby prywatne zgłosili 20 pikiet na przewidywanej trasie najbliższego Marszu Niepodległości. Miało to uniemożliwić normalny przebieg marszu narodowców. Ale ci sprytnie im się odwzajemnili. Na znakach drogowych wzdłuż trasy marszu zawiesili czarne płachty, które całkowicie zasłoniły pikietę „obywateli”.

Akcja Obywateli RP – oficjalnie osób prywatnych, choć zadziwiająco intensywnie promowanych na stronie KODuj24.pl – zakończyła się fiaskiem. Zgłoszenie 20 demonstracji na trasie przemarszu narodowców nie pomogło. Niedaleko ronda de Gaulle’a – głównego punktu zapalnego – uczestnicy Marszu Niepodległości zasłonili grupki „obywateli”… czarnymi płachtami. Nikt nie musiał więc oglądać ich zdziwionych facjat.

Dziennikarz „Gazety Wyborczej” Łukasz Woźnicki – równie zaskoczony jak Obywatele RP – wyraził nawet pretensje do policji, że ta na zasłonięcie Obywateli RP nie reaguje

 

KIM SĄ CI WYŻEJ WYMIENIENI OBYWATELE …… NA PEWNO NIE NARODEM NA CO DOWÓD DEFINICJA ..

NARODOWOŚĆ I OBYWATELSTWO TO DWIE KRAŃCOWO RÓŻNE SPRAWY !!!

DZISIEJSZE ELITY III R.P PRÓBUJĄ WAM WMÓWIĆ ŻE NARODOWOŚĆ I OBYWATELSTWO TO JEST TO SAMO TYLKO INACZEJ SFORMUŁOWANE PYTANIE

JEST TO KŁAMSTWO , 

czy to jest ważne tak bardzo ważne przypomnij sobie nawet jak wydają ci dokument

jakikolwiek

PASZPORT, PRAWO JAZDY , DYPLOM, DOWÓD OSOBISTY i tp..

ZAWSZE KWESTIONARIUSZ WYMAGA ODPOWIEDZI NA PYTANIE O NARODOWOŚĆ I OBYWATELSTWO

Naród– jest to grupa ludzi, których łączy kultura,język,religia,historia,terytorium,pochodzenie etniczne oraz poczucie wspólnoty i odrębności od innych narodów.Jednym z istotnych wyróżników narodu, jest kwestia istnienia świadomości narodowej, czyli kwestia postrzegania własnej zbiorowości jako narodu..

Naród – wspólnota ludzi zamieszkujących teren, o wspólnej przeszłości historycznej, wspólnym języku, własnej kulturze.

 

Komentarzy 20 to “Marsz Niepodległości 1 PROWOKACJA !! uziemiona …..”

 1. miziaforum said

  Ukraińscy aktorzy ukarani za udział w filmie Wojciecha Smarzowskiego „Wołyń”
  Z powodu udziału aktorów w filmie „Wołyń” premii nie otrzymał cały zespół Tarnopolskiego Teatru Dramatycznego – informuje ukraiński portal wschodnik.pl. Film Wojciecha Smarzowskiego został określony jako „antyukraiński”. W filmie „Wołyń” brali udział także aktorzy teatru imienia Marii Zańkowieckiej ze Lwowa. Ci jednak otrzymali wsparcie dyrektora artystycznego teatru Fedora Stryhuna – informuje portal kresy.24.

  Polubienie

  • Dag said

   Nie na temat,ale bardzo przerażające.
   http://www.gazetawarszawska.com/using-joomla/extensions/components/content-component/article-categories/4819-program-zniszczenia-niemiec

   Polubienie

   • abecadło said

    Tak czytałem straszne, a wręcz potworne, trudne do wyobrażenia, powinien byc z tego główny wpis aby ludzie chociaż co niektórzy zobaczyli co szatan szykuje na ten świat swoimi sługusami.
    Ale juz jest zmiana prezydenta w USA, jak to sie ma do tego, że Obama odchodzi, a Clinton przegrała, chyba, że wszystko to ustawka a Trump będzie kontynuował III wojnę.
    Boże zlituj sie nad nami !, dobrze, że bedzie u nas Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski 19.11.2016.

    Polubienie

    • KrisT said

     wpierw niech zostanie Jezus królem israela! krolem swych owieczek! Nad polską krainą Lechią z dziada pradziada zwaną niech góruje i opiekuje się Swiętowid a wtedy będzie dobrze!
     Nie myśl iz krwawy Bóg Jahwe i jego syn Cię obronią to od 966 i chrztu Mieszka nasza kraina zaczęła chylić sie ku upadkowi i traciła na znaczeniu! Były zrywy były momenty wielkości Polaków, a pózniej ponad 120 lat zniknęliśmy z map europy…..

     Polubienie

    • KrisT said

     i nie mieszaj w działania ludzi szatana! bo to tylko usprawiedliwienie ludzkiej natury! a szatan to nikt inny jak samael anioł śmierci…..

     Polubienie

    • abecadło said

     To ja wzywam swojego Boga miłosiernego, litościwego , który mnie prowadzi i chroni, błogosławi kazdego dnia a ty wzywaj swojego bala. Szatan właśnie działa przez ludzi, jesli nie rozumiesz pewnych spraw ja ci tutaj tłumaczyc nie bedę, to juz nie ten czas i nie ta pora.
     Amen

     Polubienie

     • Pelagia said

      Abecadło-bardzo proszę, nie utożsamiaj słowiańskiego Świętowida; Światowida i innych słowiańskich bogów z satanizmem a już na pewno nie z baalem. Jestem praktykującą katoliczką, ale na prawdę nie widzę powodu, aby słowiańskie wierzenia wsadzać do jednego wora z satanizmem. Ja nawet uważam, że jest jeden jedyny Bóg, w trzech osobach i Bóg Ojciec zwany przez Słowian Światowidem przysłał swego Syna, którego chrześcijanie nazywają Jezusem Chrystusem. w jednym języku woda to woda, a w innym ta sama woda to np. shuei. Prawosławni Grecy nie wstydzą się swoich korzeni przedchrześcijańskich i nigdy nie nazywają starych wierzeń satanizmem. W szkołach nas uczą o religiach starożytnego Egiptu i Grecji, Rzymu, a kurcze blade nie uczą wierzeń słowiańskich. Nie podoba mi się to. Wprowadzić do szkół naukę głagolicy, rodzimowierstwa, w Polskiej radzie Ekumenicznej powinien być Rodzimowierca. W krk są dni judaizmu, a nie ma dni rodzimowierstwa, mówią o szacunku la islamu, a gdzie szacunek dla słowiańszczyzny ???

      Polubienie

      • KrisT said

       masz rację uczą nas mitologi greckiej i rzymskiej jakby nasz panteon bogów był mniej okazały! Ja tez wierzę iz był jeden Bóg bez osobowy to elementarna cząstka z dzięki ktorej wszystko istnieje! I ten Bóg nie ma na imię Jahwe ! i nie jest osobowy jak Jahwe na dworze ktorego doszło do buntu i wojny ktora trwała 300 lat…
       Sam archanioł ulubieniec Boga Samael miał 2 mln armię pod swoją wodzą….. Ale to inna chistoria o Bogach co żyli na ziemi i odeszli….
       A mnie się nie podoba niszczenie wszystkiego co ma związek z słowiańszczyzną od dnia kiedy to krk wkroczył na słowianskie ziemie.!

       Polubienie

      • krab said

       Tak jest ! Ktoś, kto nie zna przeszłości, nie umie zachować się w teraźniejszości i przegrywa w przyszłości. Nie wszyscy wiedzą, że chrześcijaństwo przyswoiło sobie większość obrzędów staropolskich, bo nie mogło ich wytępić! Bądźmy dumni z wierzeń słowiańskich, bo nie ma czego się wstydzić. To nasze dziedzictwo i część naszej słowiańskiej – lechickiej – polskiej duszy.

       Polubienie

       • KrisT said

        10/10 cyt:” Ktoś, kto nie zna przeszłości, nie umie zachować się w teraźniejszości i przegrywa w przyszłości.” to juz wiecej jak 10/10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        to powinno stac się pierwszym przykazaniem kazdego Polaka!
        a słowa „Bądźmy dumni z wierzeń słowiańskich, bo nie ma czego się wstydzić. To nasze dziedzictwo i część naszej słowiańskiej – lechickiej – polskiej duszy.”
        dopisalbym walecznej, dobrodusznej, niezwyciezonej! tacy jestesmy w głębi duszy, tylko system zrobił z nas takich skundlonych skaczacych sobie wzajemnie do gardeł szuji…..

        Polubienie

       • Pelagia said

        przyswoiło, więc dzięki temu tradycja nie zaginęła. Kto pamięta o postrzyżynach ? zaginęły, inne też by zaginęły. To nie krk nas doprowadził do zguby, tylko ci sami co zawsze, drang nach osten, nigdy nie zrezygnowali ze zniknięcia nas z powierzchni ziemi. Każdy sposób dla nich był dobry, nawet udawanie chrześcijan. Pod Grunwaldem krzyżaki atakowali chrześcijańską Polskę- po naszej stronie byli tylko Słowianie. Krk nie dopuścił do wojen religijnych, jakie kotłowały się przez wiele lat w całej Europie. Protestanci (czyli głównie Niemcy) chcieli i w Polsce wywołać piekło, ale im się nie udało, właśnie dzięki krk. Bądźmy więc obiektywni, jesteśmy mądrym narodem i stać nas na obiektywizm,

        Polubienie

     • KrisT said

      szatan- samael jest od boga Jahwe! pisząc o najwyższym stworcy – tym prawdziwym jedynym elementem BOGA co stworzył wszechswiat nie dopisuj mu „szatana” bo to dziecko ulubieniec od Jahwe! rozumiesz?

      Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Polubienie

 3. Pelagia said

  piękne wystąpienie księdza na Marszu Niepodległości w 2015 r. tak jest, wielka Polska katolicka, jestem za. Ale uważam, że także rodzimowiercy promują tradycję i mam nadzieję, że narodowcy będą współpracować z rodzimowiercami. Byłoby niedobrze, gdyby izolowano rodzimowierców. Wtedy może się do nich przykleić taka np. antifa albo inne „umiarkowane” ugrupowanie (takie umiarkowane, że powodują niesamowity hałaśliwy łomot- to jest to ich umiarkowanie, bardzo szkodliwe dla zdrowia ludzi i zwierząt).
  Czołem wielkiej Polsce! Sława !

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Polubienie

 5. krab said

  Jak mówił Błaszczak: Wedle szacunków policji w „Marszu Niepodległości” wzięło udział 75 tys., w marszu KOD w kulminacyjnym momencie wzięło udział 10 tys., a w wydarzeniach na Polach Mokotowskich było kilkaset osób. W zgromadzeniu Antyfy w kulminacyjnym punkcie wzięło udział do 900 osób.
  http://fakty.interia.pl/polska/news-obchody-narodowego-swieta-niepodleglosci-relacja-na-zywo-cz-,nId,2304786#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 6. krab said

  Oni szli na czele Marszu Niepodległości…. piękne
  https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/fa/ad/5825fcc8e654f_p.jpg?1478890519
  Oni szli na czele marszu KOD ….. piękne ???
  https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/b6/55/5825e46a5a29a_p.jpg?1478891674
  W galerii ponad 200 zdjęć z dzisiejszych marszów.
  http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/marsz-niepodleglosci-2016-kod-i-marsz-antyfaszystowski-zdjecia-swieto-11-listopada-w-warszawie,11446517/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: