Miziaforum's Blog

WASZCZYKOWSKI ” WIERZĘ ŻE TRUMP SKOŃCZY BREDZIĆ O POTRZEBIE NORMALIZACJI STOSUNKÓW Z ROSJĄ”

Posted by miziaforum w dniu Listopad 10, 2016


Woda sodowa Pisiorom odbiła do głowy , skoro publicznie p…………. takie rzeczy

ONI MYŚLĄ I WIERZĄ W TO ZE ŁAJDACKIE PROWADZENIE POLITYKI WZGLĘDEM WYBORCÓW JAKIE JEST STANDARTEM W POLSCE STANOWI WZÓR DLA POSTĘPOWANIA POLITYKÓW NA ŚWIECIE………….

CZYLI ZE MOŻNA WYBORCĄ OBIECAĆ WSZYSTKO A NIE ZREALIZOWAĆ PÓŹNIEJ NIC , I NIE PONIEŚĆ KONSEKWENCJI TAK JAK W POLSCE

OTÓŻ NIE DZIKI CZŁOWIEKU Z NADWIŚLAŃSKIEGO ZADUPIA TAM I GDZIE INDZIEJ W ŚWIECIE ODPOWIADA SIĘ ZA SŁOWA I OBIETNICE ,

A PO ZA TYM TEN CZUB Z MSZ SUGERUJE TU ŻE DZIĘKI PISOWI ……….. TRUMP WYGRAŁ WYBORY ………

POWIEDZIAŁ TO WSZYSTKO BĘDĄC TAK NAPIĘTYM JAK PLANDEKA W ŻUKU…

A ZASŁUGI PIS W WYBORACH W USA PODNOSZĄC DO PRAWIE STWIERDZENIA IZ PIS MA TAK WAŻNY I WIELKI UDZIAŁ W ZWYCIĘSTWIE TRUMPA , JAK WIELKĄ WAGE MA MAGI W ZUPIE …………..

CZYLI JAK ZWYKLE OBCIACH ………..

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pis-wierzy-ze-donald-trump-porzuci-antyrosyjska-retoryke/g22n4f

Komentarzy 20 to “WASZCZYKOWSKI ” WIERZĘ ŻE TRUMP SKOŃCZY BREDZIĆ O POTRZEBIE NORMALIZACJI STOSUNKÓW Z ROSJĄ””

 1. miziaforum said

  CORAZ LEPIEJ OBŁĄKANY ANTONIO I NAWIEDZONY WASZCZYKOWSKI

  Polubienie

  • Elsa said

   w polityce powinno być coś takiego jak dyplomacja, o czym obaj wymienieni powyżej nie mają pojęcia. To co oni uprawiają to nie jest nawet polityka tylko ….. Nie, nie będę się brzydko wyrażać z rana 🙂 . Ludzie sami głosują na takich, więc mamy to co mamy niestety.

   Polubienie

  • marek said

   tak to jest jak ktos ma gowno w glowie zamiast mzgu…

   Polubienie

  • jowram said

   W moim przekonaniu PiS kompletnie nie był przygotowany na to, że Hillary Clinton tych wyborów nie wygra. Cała polska polityka zagraniczna była podporządkowana realizacji scenariusza amerykańskiej konfrontacji z Rosją i popierania banderowskiej Ukrainy bez względu na koszty. Teraz zabraknie politykom PiS zagranicznego ośrodka przywódczego.

   Jarosław Kaczyński ma dziś wybór: samotnie iść na konfrontację z Rosją i udzielać wsparcia Ukrainie, albo realistyczne spojrzeć na świat, który zmienił się na jego oczach. To drugie rozwiązanie wymagać będzie zmiany polityki zagranicznej i poświęcenia ministrów Waszczykowskiego i Macierewicza.

   Polubienie

 2. Pinezka said

  Waszczykowski bredzi i nadrabia miną bo co innego im zostało? W polityce światowej trwa przetasowanie przed nowym rozdaniem.Polska za chwilę zostanie sama i nie bardzo wiedzą politycy PIS jak sobie z tym poradzić.

  Polubienie

 3. PinezkaP; said

  Bo mają pysk pełen kutasów…Kutasy Brukseli Berlina Izraela a do niedawna jeszcze USA.Teraz Ameryka zrezygnuje z dziwki która aż pali się do wojny.

  Polubienie

 4. greg said

  Kobieta w Islamie: Dał za mnie 50 owiec – film

  niech sobie poogladaja feministki

  Polubienie

 5. tteis77 said

  „złe wiadomości to dobre wiadomości” nawet jak nie bedzie tej wojny, to będę się modlić, marzyć, chcieć o masakrze ze strony natury. Nic się nie zmienia, pieniądze są pieniędzmi, bogaci są bogatymi a biedni są biednymi. Chcę aby eksplodowały wszystkie wulkany na ziemi, Chcę aby słońce zrzuciło swój potężny płaszcz energii na planetę aby powstał „chaos”, aby olbrzymi kawał materii spadł na planetę, żeby zwierzęta wymarły, woda wyparowała. „nikim jest w obliczu natury”. Możecie mieć te swoje, pistoleciki, ubranka, zabaweczki, rakietki, jak z naturą nie wygracie. Im bardziej ONA cierpi tym bardziej dotyka to istot żyjących z nią.

  Polubienie

 6. mentronik said

  Polubienie

 7. krab said

  Pełniący obowiązki Polaka Kukuniek znów złapał pełen odlot….
  Wałęsa: zainspirowałem Trumpa do kandydowania na prezydenta USA.
  „- Cieszę się, że pamięta on naszą rozmowę w 2010 w jego klubie na Florydzie – napisał Wałęsa, załączając wspólne zdjęcie z Trumpem, po czym stwierdził:
  – Podobno wtedy pomyślał: „Skoro w Polsce możliwe było aby robotnik obalił komunizm i został prezydentem, to dlaczego w kapitalistycznej Ameryce milioner nie może zostać prezydentem…”.
  – Jak widać i dla niego moja historia była inspiracją do działania – stwierdził Wałęsa. Dodał, że „zawsze kibicuję zmianom, o ile prowadzą one do dobrego” i trzyma kciuki za nowego prezydenta USA.
  – Liczę, że przyjdzie nam się niebawem spotkać i poważnie porozmawiać – podsumował Wałęsa.”
  Ale to nie wszystko…. demokracja do poprawki
  „– Od dawna uważałem, ze demokracja i kapitalizm na całym świecie przeżywają kryzys. Jak najszybciej musimy w tej nowej rzeczywistości, parę rzeczy poprawić, bo inaczej będzie ulica dochodzić do głosu i będzie dochodzić do takich dziwnych przypadków – jak tutaj – opowiadał w studio Lech Wałęsa.”
  No więc , „ulico” uważaj, bo galaktyczny mędrzec szykuje się aby cię okiełzać! Quźwa a kto jego wyniósł na piedestał…. nie ulica ????

  Polubienie

 8. banderklanpis said

  Pisowcy musza kupic pampersy i nocniki zamiast smartfonow dla rzadu, bo obstrukcje beda straszne…Beda calowac cara Putina tam gdzie sloneczko zazwyczaj nie dochodzi i zuzywac duzo lubrykatu.Szok po wygranej Trumpa da im sie we znaki,moze narod polski uwolni sie od czosnkowych okupantow.

  Polubienie

 9. banderklanpis said

  a czemu znikaja komentarze?

  Polubienie

 10. KnUR1 said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: