Miziaforum's Blog

„K.O.D” Protestuje na ulicach w USA żądają odejścia TRUMPA !!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 10, 2016


Jak widać imbecyle są na całym świecie , ten ich odpowiednik KODU różni się od naszego tym że wszyscy oni tam zgromadzeni nigdy nie byli aparatczykami państwa komunistycznego a nawet ich rodzice nie mieli okazji nimi być !! ale bez zażenowania obwieszają sie symboliką post radziecką i komunistyczną  🙂 !!!!!

Natomiast „nasi” KODERAŚCI , KODOMICI są jak najbardziej byłymi członkami aparatu władzy post komunistycznej albo ich dziećmi , i ci natomiast wręcz przeciwnie zaprzeczają iż są synami córkami wnukami  oprawców z UB SB WSI , za to chętnie obwieszają się symboliką unijną lub Amerykańską U.S.A

tak tak debile u nas debile u nich  🙂 paranoja i epidemia schizofrenii ……

RÓŻNICE WYMIENIŁEM ALE CO ICH ŁĄCZY ???

BUNTOWANIE SIE PRZECIWKO DEMOKRATYCZNYM WYBOROM OBYWATELI !!! PODWAŻANIEM WYNIKÓW KTÓRE IM SIE NIE PODOBAJĄ …… NAWET NIE CHCĄ STWARZAĆ JAKICHŚ POZORÓW SŁUSZNOŚCI SWYCH DZIAŁAŃ N.P ZARZUTEM O FAŁSZERSTWO WYBORCZE ……..

🙂 PROTESTUJĄ RZĄDAJĄ ODWOŁANIA ODEJŚCIA NA PODSTAWIE

BO NAM SIE TAK PODOBA  I JUŻ

RADA CO Z TAKIMI ROBIĆ BEZ WZGLĘDU NA KRAJ W KTÓRYM TO ROBIĄ ….

SPUŚCIĆ IM WPIERDOL PAŁKAMI PRZEZ ZWARTE ODDZIAŁY POLICJI ….

Tysiące przeciwników prezydenta-elekta Donalda Trumpa wyszły na ulice kilkunastu miast w Stanach Zjednoczonych. Spłonęła flaga Stanów Zjednoczonych oraz kukła – podobizna Trumpa. Jest ok. 20 rannych i ok. 30 aresztowanych.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-donald-trump-wygral-wybory-w-usa-fala-protestow,nId,2304096#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

P.S NA PRAWDĘ NIE MOŻE BYĆ TAK ŻEBY BEZKARNIE NIE MAJĄC ŻADNYCH POWODÓW DEMOLOWAĆ MIASTO PSUĆ NERWY OBYWATELOM  I WKURWIAĆ POLICJE …..

PRZYPOMINAM ZE JUTRO WŁAŚNIE TAKIE BANDY SKURWESYNÓW KTÓRE NAZYWAJĄ SIE KOD MAJĄ ZAMIAR PSUĆ OBCHODY ŚWIĘTA NARODOWEGO W POLSCE 

OCZYWIŚCIE TAK SAMO JAK HOŁOTA W USA LICZĄC NA BEZKARNOŚĆ ……….

POLICJA POWINNA IM WPIERDOLIĆ A JEŚLI NIE POLICJA TO ZWYKLI OBYWATELE KTÓRZY CHCĄ W TYM DNIU ŚWIĘTOWAĆ A NIE UŻERAĆ SIĘ I WYSŁUCHIWAĆ JAKICHŚ WRZASKÓW SYNÓW KURW ,ALFONSÓW ,ZDRAJCÓW I ZŁODZIEI ……….

 

Komentarzy 13 to “„K.O.D” Protestuje na ulicach w USA żądają odejścia TRUMPA !!”

 1. tteis77 said

  google>mapa polski> ale jaja 🙂

  Polubienie

 2. mentronik said

  Polubienie

 3. mentronik said

  Polubienie

 4. krab said

  Jedni wyją na ulicach, inni wieszają karteczki w metrze 🙂
  „Subway therapy” czyli terapia w metrze,. ok. 2 tys. Amerykanów, którzy nie mogą się pogodzić z wygraną Trumpa, zostawiło karteczki.

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Czorne niech się w końcu wezmą do roboty. O to cały ten raban, że będą musieli pracować a nie na socjalu siedzieć. Zresztą te protesty są opłacone przez Sorosa. Dziel i rządz. W usa dotąd było w miarę monolitycznie. A przecież w myśl zasady pejsów, nigdzie nie może być spokojnie. W mętnej wodzie łatwiej ryby łowić.

   Polubienie

   • abecadło said

    Przeciez wiadomo nie od dziś, że łatwiej zarządziac ludzmi niewykształconymi, własnie niepracującymi, którym rzuca się kase jak ochłapy. To są pionki do manipulowania , do wystawiania w burdach ulicznych, dla sorosa maja wartośc jak klocki, nic tylko szara, albo czarna masa bez wartości.Zobaczcie nie potrzeba wojska ani policji aby robić demolki, aby palić, niszczyć, wojsko i policja tylko wkraczaja do tego aby pałowac, aby strzelać, zabijać tę szara, czarna bezimienna masę.
    Pisze to równiez w kontekscie naszej sytuacji w Polsce, oby za przyczyna kasy sorosa nie było dzisiaj burd w Warszawie.oby !

    Polubienie

    • zagrypiona said

     No wiadomo. Czarna masa nieswiadomoa swojej czarnosci.

     A u mnie w miescie obchody 11.11 na spokojnie, rodzinnie, rekreacyjnie.

     Ja nie wiem co ta wiara… Z systemem i o kraj trzeba walczyc KAZDEGO dnia a nie jak duraki jakies akurat w 11.11. Władza to by chciała, żeby protesty i maresze byly tylko 11. A najlepiej to przeciez z nienacka. Gdy władza się nie spodziewa. 😀 I w miejsce które najbardziej zaboli.

     Polubienie

 5. mentronik said

  Polubienie

 6. tteis77 said

  czyżby „chrześcijanie” zamienili się w „morderców”?

  Polubienie

 7. jowram said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: