Miziaforum's Blog

WYBORCZY WYNIK W USA :-) MOŻE BYĆ TAKI JAKI KTOŚ ZECHCE , CZYLI JAK FAŁSZOWAĆ WYNIKI Z POZIOMU ELEKTORATU

Posted by miziaforum w dniu Listopad 8, 2016


Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy jak łatwo przy pomocy spreparowanej karty można wgrać nowe oprogramowanie do maszyny. Dzięki temu hakujący maszynę może zmienić wszystkie dane, od nazwy komisji wyborczej, poprzez ilość oddanych głosów, aż po dane osobowe kandydatów.

Eksperci zwracają również uwagę na to, że aktualnie używane w Stanach Zjednoczonych maszyny do głosowania są mocno przestarzałe a proces ich wprowadzania do obiegu odbywał się z ogromnymi naruszeniami zasad bezpieczeństwa.

Łatwość zhakowania tych urządzeń poddaje w wątpliwość nie tylko aktualne głosowanie, ale również głosowania z poprzednich lat.

ZMIENIĆ SIĘ NIBY NA WIELKĄ SKALE NIE DA ALE !!

ALE MOŻNA WPROWADZIĆ TAK DUŻE PRZEKŁAMANIA , BŁĘDY I EWIDENTNE NIEPRAWIDŁOWOŚCI ŻE WYBORY BĘDĄ MUSIAŁY BYĆ UZNANE ZA NIE WAŻNE !!!

A TO DAJE DUŻE MOŻLIWOŚCI WPŁYWU NA WYNIK , KTÓRY WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ MUSI ZOSTAĆ OGŁOSZONY ………

 

Komentarzy 30 to “WYBORCZY WYNIK W USA :-) MOŻE BYĆ TAKI JAKI KTOŚ ZECHCE , CZYLI JAK FAŁSZOWAĆ WYNIKI Z POZIOMU ELEKTORATU”

 1. miziaforum said

  MOŹLIWOŚĆ SPOWODOWANIA TAKIEJ SYTUACJI IŻ NIE BĘDZIE INNEGO WYJŚCIA JAK UNIEWAŻNIĆ WYNIK WYBORCZY , TO BARDZO POWAŻNE NARZĘDZIE KTÓRYM MOŻNA SWOJĄ WOLĘ NARZUCAĆ

  NIE WIEŻYCIE ??? TO POMYŚLCIE CO BY BYŁO GDYBY TAKA MOŻLIWOŚĆ BYŁA W POLSCE W CZASIE OSTATNICH WYBORÓW PREZYDENCKICH ????????/

  WYNIK MOŻNA BY BYŁO NIE UZNAĆ ZA OBOWIĄZUJĄCY ……….. A KOLEJNE GŁOSOWANIE WCALE BY JUŻ NIE MUSIAŁO OZNACZAĆ ŻE WYGRAŁ BY DUDA …… NO !!

  I JAKIE TO WYGODNE WYNIK NIE UZNANY ………. Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH A NIE CZYJEGOŚ MANIPULOWANIA !!

  TAK ZWANA 2 SZANSA DLA PRZEGRANEGO TO POPRAWA DZIAŁAŃ MOBILIZUJĄCYCH ELEKTORAT

  BARDZO DYSCYPLINUJE TAKA „PRÓBA GENERALNA” …….. PRZEGRANE WYBORY UTRATA WPŁYWÓW DLA SITW !!!

  KTÓRE SIĘ SPRĘŻĄ NA NASTĘPNY RAZ !!

  A ROZPRĘŻAJĄ DYSCYPLINĘ ELEKTORATU KTÓRY W PIERWSZEJ PRÓBIE WYGRAŁ !!

  TAK TO DZIAŁA

  Polubienie

 2. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/9221-nic-im-sie-nie-podoba-komisja-europejska-krytykuje-zmiany-w-polskim-szkolnictwie

  „Teraz krytyce poddana została decyzja o podniesieniu wieku podjęcia obowiązku nauki w szkole”…to znaczy, ze podjeto dobra decyzje…

  Polubienie

 3. krab said

  Były przypadki gdzie okienko z głosem na Trumpa było nieaktywne i nie można było na niego zagłosować. Był filmik w internecie.

  Polubienie

 4. szuwaxpl said

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybory-usa-2016-hillary-clinton-vs-donald-trump/kefl48

  Dla mnie jest podobnie w Polsce – wygrał PIS, Duda i co się pytam?
  Głosują tak samo jak PeOwcy, czyli jeszcze gorzej, naprawy państwa nie widać poza kosmetycznymi podróbkami.

  NIHIL NOVI i tam raczej będzie to samo, władzę sprawują niewidzialni.

  Polubienie

 5. krab said

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p235x350/14991905_907276802736695_3501948012517406650_n.jpg?oh=0fb125ebcf3a315e82865a5f7e2029f5&oe=58890A76

  Polubienie

 6. krab said

  Waszczykowski przyznaje, że Polska nie ma żadnych kontaktów z otoczeniem Trumpa.
  – Z tego, co wiem, tam są Polacy, związani z Polonią. Trzeba będzie natychmiast uruchamiać wszystkie kanały – tak Witold Waszczykowski odpowiedział na pytanie o to, czy Polska ma swojego człowieka w sztabie Donalda Trumpa, nowo-wybranego prezydenta USA.
  Winnicki po zwycięstwie Trumpa: Waszczykowski do dymisji, szukajmy odprężenia z Rosją.
  – Rząd powinien zrobić to, co należało od dawna -natychmiast dymisja Waszczykowskiego (Szymański?) i szukanie odprężenia w relacjach z Moskwą – napisał na Twitterze Robert Winnicki, sugerując, że obecnego ministra spraw zagranicznych mógłby zastąpić obecny wiceszef MSZ ds. europejskich, Konrad Szymański.

  Polubienie

 7. krab said

  Zamiast wpatrywać się jak w obrazek w ustępującego Obamę, słuchać nie mającego znaczenia Hollande czy tracąca poparcie społeczne Merkel, lepiej zawczasu trzeba było nawiązać kontakty z ludźmi od Trumpa, Marie Le Pen czy niemieckiej prawicy. To oni będą bowiem decydować o losach świata w najbliższych latach. Niestety mam wrażenie, iż nasze elity polityczne całkowicie przespały ten moment.
  Jesienią 2017 roku układ będzie następujący – we Francji rządzi Marie Le Pen, której polityczni oponenci zarzucają, że jest sponsorowana przez Putina. W Niemczech na główną siłę polityczną wyrasta AfD – partia żyjąca w bardzo ciepłych relacjach z Kremlem. Za oceanem prezydentem jest Donald Trump, który zaczął realizować to, co mówił w czasie kampanii z 2016.
  W najgorszym scenariuszu polska administracja, nie dość że nie podjęła żadnych wcześniejszych kontaktów z przedstawicielami opcji politycznych, którzy dziś wygrywają w USA, a za chwilę uczynią to we Francji i Niemczech, to jeszcze udaje, że nic się nie stało i dotychczasowy ład geopolityczny świata nie ulegnie zmianom. Taka dość „frajerska” postawa będzie oznaczała realną marginalizację naszego kraju na arenie międzynarodowej.
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03409-Trump-wygral-Czy-polscy-politycy-sa-na-to-gotowi.htm

  Polubienie

 8. greg said

  czas się obudzić…
  Polska w 1990r była 12-tym krajem świata pod względem potencjału gospodarczego, który wystarczyło zmodernizować, by dorównać nawet Niemcom.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czas-sie-obudzic-2016-02

  Polubienie

 9. greg said

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/masoneria/

  Polubienie

 10. greg said

  ale co do wyboru trampa to ludzie sie jeszcze przejada na tym ?

  Polubienie

 11. greg said

  Wielka katastrofa planowana jest na 2017 rok. Oficjalny program zniszczenia Niemiec i plany o trzeciej wojnie światowej

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11

  Polubienie

 12. greg said

  Czciciele diabła gotują się na przyjęcie Antychrysta

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czciciele-diabla-gotuja-sie-na-przyjecie-antychrysta-2015-07

  OTÓŻ MUSICIE WIEDZIEĆ, ŻE DŁUGOLETNIA IMIGRACJA MUZUŁMANÓW, A NASTĘPNIE PODBÓJ ZACHODNIEJ I POŁUDNIOWEJ EUROPY PRZEZ WIELKI TALIBAN,
  PLANOWA KOLONIZACJA DOKONYWANA PRZEZ MUZUŁMANÓW i WYMUSZANE PRZEJŚCIA NA ISLAM MIEJSCOWEJ LUDNOŚCI DOPROWADZI DO RADYKALNYCH ZMIAN DEMOGRAFICZNYCH NA TYCH OBSZARACH EUROPEJSKIEGO KONTYNENTU!!!

  http://xeibos.pl/?page_id=174

  Polubienie

 13. szuwaxpl said

  R. Brzoza bardzo ładnie napisał – warte przemyślenia!

  „Co stanie się, gdy wygra Trump?

  Wiele osób porównuje Trumpa do Johna Kennedy. Na pewno podobieństwo jest widoczne w mocnych słowach. Obaj panowie odważnie mówili o tajemnicach, o skorumpowanych politykach, o sponsorach i o całym mafijnym systemie, który zarządza ekonomią światową.

  Nikt nie wymieniał bankierów z nazwy, nie padały nazwiska, czy choćby slogany: banksterzy, międzynarodowa finansjera.

  Jednak John Kennedy zrobił coś, co Trumpowi będzie trudno skopiować. Bezpośrednio sprzeciwił się dyktatowi finansjery. Zorganizował system monetarny i wypuścił własną walutę narodową. Miał nad nią 100% kontrolę.

  I to był gwóźdź do trumny.

  Kennedy zrobił coś, co później dokonali tylko dwaj przywódcy: Kaddafi i Husajn. Cała trójka została zamordowana.

  Czy Trump sprzeciwi się klanom finansjery?

  Gdyby to uczynił, sam w pojedynkę, bez poparcia służb, wojska, zostałby zamordowany.

  Klucz do zrozumienia czym jest kontrola nad pieniądzem, kontrola nad kredytem jest równocześnie wytrychem do ich systemu finansowo-kredytowego, który jako jedyny przejął władzę na świecie.

  Każdy kraj kłania się międzynarodowej finansjerze, ponieważ bankierzy mają wszystkie systemy przepływu pieniędzy pod kontrolą. To oni rządzą światem, to oni wywołują wojny, konflikty, mordują niewinnych ludzi.

  Trudno im się sprzeciwić, ponieważ natychmiast dany kraj zostanie odcięty od światowych systemów finansowych (Iran, Syria), co wiąże się z bankructwem kraju.

  Czy Trump zniszczy międzynarodową finansjerę, gdy będzie prezydentem?

  Jeżeli nie jest klaunem, marionetką, sztuczną przeciwwagą dla Clintonowej… jeżeli jest autentyczny i pociągnie za sobą armie i inne państwa, to jest taka możliwość.”
  ???

  Polubienie

  • miziaforum said

   świata nie zbawi ani Trump ani Putin ani żaden przywódca- polityk który jest obecnie czynny ani zaden który sie pojawi a bedzie grał w ich grę !!! czyli działał w ramach przyjętych zasad systemowych …… system jest nie do obalenia tymi metodami ……. musiało by nastąpić coś innego co jest w mocy ludzi …… ale albo jeszcze na to nie wpadli albo zwyczajnie nikomu niechce sie tak na serio zmieniać NIE NAPISZĘ JAK TO MOŻNA ZROBIĆ NAWET NA SKALĘ ŚWIATOWĄ BO Z AUTOMATU STAŁ BYM SIĘ TERRORYSTĄ ……. ALE JEST TO DZIECINNIE PROSTE !! 🙂 CHCESZ CHAMA UGODZIĆ BOLEŚNIE ALBO ZNEUTRALIZOWAĆ …. WAL GO PO SAKIEWCE !!!!

   Polubienie

  • greg said

   to moze byc prawda ale wtedy oznacza to ze zyjemy w niewoli zydoskich bankierow?

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: