Miziaforum's Blog

Rosja w Syrii , jeszcze dziś w nocy decydujące uderzenie w ISIS informuje Interfax: ataki zostaną przeprowadzone w ciągu najbliższych godzin

Posted by miziaforum w dniu Listopad 8, 2016


Samoloty stacjonujące na rosyjskim lotniskowcu Admirał Kuzniecow i okręty na Morzu Śródziemnym przygotowują się do wznowienia „w najbliższych godzinach” ataków na rebeliantów wokół syryjskiego miasta Aleppo – podało źródło w rosyjskim resorcie obrony.

„Lotnictwo pokładowe lotniskowca ‚Admirał Kuzniecow’ i okręty wojenne, wyposażone w precyzyjną broń, przygotowują się do ataków w ciągu najbliższych godzin na pozycje bojowników w okolicach Aleppo. Ataki zostaną przeprowadzone na cele na dalekich przedmieściach miasta” – wskazało źródło cytowane przez agencję Interfax.

Mam nadzieje, że Rosja i Asad szybko rozprawią się z „praworządną demokratyczną, syryjska opozycją” .Niewielu wie, że wszyscy chrześcijanie, jazydzi, alawici, druzowie i szyici w Syrii popierają Asada i walczą po jego stronie bo tylko on daje im szanse na przetrwanie. Tam gdzie Asad utracił kontrolę na rzecz „syryjskiej opozycji” chrześcijaninie i inne mniejszości są masowo mordowani. Jeżeli by komuś udało usunąć Asada doszło by w Syrii do masowego ludobójstwa dokonanego przez ISIS i inne islamskie ugrupowania finansowane przez USA . Przed wojną Syria była oazą spokoju w tamtym rejonie. Chrześcijanie , jazydzi, alawici sunnici szyici koegzystowali ze sobą w spokoju. Było rozwinięte szkolnictwo, przemysł opieka medyczna. Ale włodarze z USA się tym nie przejmują bo oni chcą pozbawić Rosje baz wojskowych w tamtym rejonie, zbudować rurociąg z Arabii Saudyjskiej i Kataru oraz wstawić sojego marionetkowego prezydenta . Dlatego własnie sfinansowali wojnę i finansują „syryjską opozycję” . Mało im rozwalenie Libii i Iraku oraz doprowadzenie tych państw to wojen domowych i codziennych masowych zbrodni oraz zalewu imigrantów to chcą jeszcze Syrię zniszczyć.

Komentarzy 20 to “Rosja w Syrii , jeszcze dziś w nocy decydujące uderzenie w ISIS informuje Interfax: ataki zostaną przeprowadzone w ciągu najbliższych godzin”

 1. bittix87 said

  Zamiasta brać się za Syrie to by uderzyli w stany.Syria nie ma banku usraelskiego są nie zależni mają własną ropę.

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Polubienie

 3. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – RMF24.PL
  Syryjska armia informuje o zdobyciu strategicznej dzielnicy Aleppo. Rebelianci zaprzeczają

  Syryjska armia poinformowała o zdobyciu stategicznej dzielnicy miasta Aleppo w północno-zachodniej części kraju, co może być najpoważniejszym sukcesem Damaszku i jego sojuszników w ostatnich tygodniach. Doniesieniom zaprzeczają rebelianci.

  Polubienie

 4. krab said

  Syria: W kierunku Rakki ruszyła ofensywa sił sponsorowanych przez USA. Wspierane przez USA Syryjskie Siły Demokratyczne (SDF), sojusz kurdyjskich i arabskich ugrupowań zbrojnych, rozpoczęły w niedzielę operację „Gniewny Eufrat” – ofensywę mającą na celu odbicie Ar-Rakki, bastionu Państwa Islamskiego w Syrii.
  Doszło już do pierwszych starć z dżihadystami w rejonie na północ od Rakki, kontrolowanej przez IS od początku 2014 roku. Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka informuje, że Syryjskie Siły Demokratyczne (SDF) zajęły sześć wiosek i farm w pobliżu Rakki.
  Syryjskie Siły Samoobrony, zdominowane przez kurdyjską milicję YPG (Ludowe Jednostki Samoobrony), ostrzegają Turcję, by nie ingerowała w tę operację. Agencja Associated Press podkreśla, że USA uważają YPG za najbardziej skuteczną siłę w walce z Państwem Islamskim, natomiast Turcja uważa tę kurdyjską milicję za ugrupowanie terrorystyczne. Turecki prezydent Recep Tayyip Erdogan zapowiadał, że nie zgodzi się, by Kurdowie odgrywali rolę w wyzwalaniu Rakki. Turecki resort obrony sugerował, że alternatywą dla YPG mogą być siły wspierane przez Turcję.
  Stany Zjednoczone wspierają z powietrza ofensywę na Rakkę. Pomocą mają też służyć brytyjskie samoloty zwiadowcze.
  kresy.pl/ pap

  Polubienie

  • KrisT said

   ruszyli do Rakki bo pod Mosulem ofensywa sił USA stoi i kwiczy! Zdobyli przedmiescia z ktorych ISIS się wycofało aby wzmocnić centrum miasta które będzie bardzo trudno zdobyć. Wojska koalicji doznały powaznych strat a jeszcze do centrum Mosulu bardzo daleka droga.
   Aby poczęści zatuszowac te niepowodzenie pijarowcy wymyslili aby ruszyła ofensywa w kierunku Rakki, kreując zwycięstwo USA…..tak potrzebne do wyborów Killarii….

   Polubienie

   • krab said

    Kurdowie z Syryjskich Sił Demokratycznych ogłosili w niedzielę start operacji Gniew Eufratu – wyrwania Państwu Islamskiemu jego stolicy Ar-Rakki. Stany Zjednoczone obiecywały im wsparcie. Piękny scenariusz wspólnej walki z terroryzmem jest już jednak nieaktualny.Skoro główną siłą w prestiżowej i fundamentalnej strategicznie operacji mieli być Kurdowie, sprawy nie mogła tak po prostu zostawić Turcja. Recep Tayyip Erdogan zaatakował cały plan w typowy dla siebie sposób – nie oglądając się na słowa i nie wahając się przed największą hipokryzją. – Nikt na świecie nie kupi takiej naiwnej polityki zwalczania Państwa Islamskiego przez innych terrorystów – wypalił.
    Równie złe wieści dla Kurdów można wyczytać z wypowiedzi przedstawicieli armii amerykańskiej, którzy wczoraj i dzisiaj rozmawiali z dowódcami tureckimi o planowanej ofensywie. „Koalicja [przeciwko ISIL, kierowana przez USA – przyp. AR] i Turcja będą wspólnie pracować nad długofalowym planem opanowania i utrzymania Ar-Rakki oraz zarządzania nią” – powiedział przewodniczący amerykańskiego Kolegium Połączonych Szefów Sztabów gen. Joe Dunford po spotkaniu z szefem sztabu armii tureckiej gen. Hulusim Akarem. „Zawsze wiedzieliśmy, że Syryjskie Siły Demokratyczne nie są rozwiązaniem, jeśli chodzi o utrzymanie Ar-Rakki i zarządzanie nią” – dodał Dunford, żeby nie było żadnych wątpliwości. Wątku przyszłego zarządzania oswobodzoną już Ar-Rakką generał nie rozwijał, zrobił to za niego rzecznik prasowy Departamentu Stanu Mark Toner. Stwierdził on, że USA docelowo nie życzą sobie żadnych “autonomii” na terytorium powojennej Syrii, czyniąc kolejną jasną aluzję do Kurdów.
    http://wolnemedia.net/usa-znow-zostawia-kurdow-na-lodzie/

    Polubienie

 5. Elsa said

  Nie w temacie, ale ważne
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/314478-bardzo-dziwny-przetarg-na-szczepionki-czy-ktos-podklada-bombe-pod-ministrem-zdrowia
  mam takie wrażenie jakby obecnie sprawujący żondy byli finansowani przez……farme. Mogę się mylić, ale takie coś mi chodzi po głowie 😦

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Nie miej złudzeń!!!!!!
   http://szczepienia.gis.gov.pl/

   Polubienie

   • KrisT said

    w dupe niech mnie szczypną…. 🙂

    Polubienie

    • szuwaxpl said

     Mnie też – ale ile się nasłuchałem od znajomych, których chciałem uchronić, że te choroby są właśnie przez tak myślących jak ja etc. etc.
     Chyba każdy z Was miał takie sytuacje?
     Nie wiem czy nawet poczytali dra Jaśkowskiego, wątpię, oni są tak zindoktrynowani, że najlepiej można to zrozumieć
     oglądając film ‚Oni żyją’

     Polubienie

     • zagrypiona said

      Większość moich znajomych to samo. Młodzi ludzie. Nie przemówisz.
      Z niecierpliwością czekam aż dorobią sie potomstwa i zaczną jojczyć po znajomych jakie to biedne schorowane dziecko maja albo żebrać kasę na leczenie bo z problemem zostaną sami. Dziecko w sumie niczemu niewinne, ale rodzice to się muszą nauczyć na własnej skórze, znaczy skórze dziecka. Skoro argumenty słowne nie trafiają. PS. Nie każdy powinien mieć dziecko.

      Polubienie

     • KrisT said

      stary ale fajny film, oglądałem z 3 razy… 😉 oj przydałyby się takie okularki…
      w mojej mieścinie odbyły się w szkołach ponadpodstawowych takie polskie amerykanskie wybory i wygrała Killaria! się pytam jakim trzeba byc zindoktrynowanym bezmyslnym lemmingiem aby zagłosować na kogoś kto stoi za powstaniem ISIS i zniszczeniem przynajmniej 2 krajów!!!!

      Polubienie

      • KrisT said

       głosowali młodzi wykształceni myslący ludzie….

       Polubienie

       • miziaforum said

        KTO ? !! NIEMA TAKICH … SPOŁECZEŃSTWA I NARODY SĄ ZDEGENEROWANE ……. PATRZ POZIOM MATURZYSTY ROK N.P 1987 A DZIŚ ………. 🙂 95% TYCH ABITURIENTÓW AKTUALNYCH NIE ZDAŁO BY EGZAMINU MATURALNEGO W TAKIEJ FORMIE JAK ZA STRASZNEJ KOMUNY …….. SORY STARY ALE OTACZAJĄ NAS DEBILE

        Polubienie

       • miziaforum said

        Polubienie

       • szuwaxpl said

        Miziak – dawno nie ubawił mnie Twój materiał jak ten.
        Słonina — ze słonia buahaha

        Polubienie

       • KrisT said

        tak masz rację otaczają nas debile…. ech a ja jak czarna owca wśród nich, ciężko zyć….. nawet twarde argumenty nie przemawiają….

        Polubienie

       • KrisT said

        Miziak mnie to nie ubawiło jak Szuwaxpl’a k……fa co za debile! Moze i człowiek w ich wieku nie wiedział wszystkiego ale takich ciulstw nie gadał…. 😉
        faktycznie poziom IQ stale spada, i podobno polacy mają i tak większy od przeciętnego usamańca…… więc nie wyobrażam sobie odpowiedzi na takie pytania przeciętnego amerykanina…. 😉
        albo poziom nauczania jest coraz gorszy albo seriale w TVNie tak piorą mózgi…..

        Polubienie

  • Elsa said

   http://www.polishclub.org/2015/09/01/dr-jerzy-jaskowski-straszenie-chorobami-a-zyski-nie-tylko-koncernow-pneumokoki-i-ustawy/
   ,,,Pomimo ogólnie znanych faktów, że szczepienia przeciwko XIX-wiecznej chorobie, jaką są pneumokoki, powodują liczne zgony dzieci. Tylko w bazie VARRS zanotowano 1394 zgony, a to jest tylko 1-5% wszystkich. Czyli naprawdę było to około 27 000 dzieci. Z tej liczby, 752 zgony dotyczyły dzieci poniżej 6 miesiąca życia. Proszę to pomnożyć przez 20, aby otrzymać prawidłowe wartości zgonów….

   Polubienie

   • KrisT said

    to wtedy juz były pneumokoki? czyli za mojego dziecinstwa tez były? no k…..a popatrz 40 kilka lat temu nic o tym nie mówili i nikt się pneumokokami nie przejmował…… gdby człowiek jaskiniowy miał dostęp do szczepionek to rasa ludzka juz dawno byłaby wymarła…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: