Miziaforum's Blog

MATEUSZ KIJOWSKI CHCE NA WŁASNĄ PROŚBĘ IŚĆ DO ARESZTU JESZCZE W TYM TYGODNIU !!! chce odsiedzieć dług alimentacyjny , I COŚ JESZCZE !!!!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 8, 2016


Mateusz Kijowski lider KOD złożył wniosek z zapytaniem czy mógłby zaległe kwoty alimentów zamienić na odsiadkę w areszcie ,

Informacja taka wypłynęła z kancelarii komorniczej która usiłuje wyegzekwować spłatę ponad 100 000 zł , które za niego wypłacił fundusz alimentacyjny.

Teoretycznie a nawet praktycznie jest to możliwe , ponieważ wiadomym jest ze sady w Polsce dość często stosują zamiennik regulowania należności zasądzonych jako t/z odsiadkę za ustaloną przez sąd kwotę dzienną .

Bardzo interesująca ,inicjatywa pana Mateusza , który nagle i to akurat teraz chce pujsć do wiezienia w celu uregulowania swoich spraw osobistych ,jeśli znajdzie się jakiś sędzia który przychyli się do wniosku dłużnika i zamieni mu jakąś cześć długu na odsiadkę.

To jestem pewien ze w świetle fleszy Kijowski wkraczający w mury  wiezienne wszem i w obec do kamer i mikrofonów opowie , nie to ze idzie siedzieć na własna prośbę w ramach zamiany kwot alimentacyjnych na areszt , czyli w zasadzie chce sobie ułatwić to i owo , ale powie IDĘ SIEDZIEĆ BO ZAMYKA MNIE REŻIM PISOWSKI… WIECIE ZA CO , PRAWDA ………….

Ciekawe czy rzeczywiście znajdzie sie jakiś zaprzyjaźniony sedzia który pomoże Kijowskiemu , a przede wszystkim KODOWI ….

JUŻ WIDZĘ TE NAGŁÓWKI W WYBORCZEJ ………….

Komentarzy 5 to “MATEUSZ KIJOWSKI CHCE NA WŁASNĄ PROŚBĘ IŚĆ DO ARESZTU JESZCZE W TYM TYGODNIU !!! chce odsiedzieć dług alimentacyjny , I COŚ JESZCZE !!!!”

 1. zagrypiona said

  Albo zczaił, że do sejmu nie da rady, to chociaż do pierdla za pieniądze podatnika. Ten typ tak ma. Oni musza żyć z kasy podatników bo sami do roboty się nie wezmą.

  Polubienie

  • miziaforum said

   NIE RACZEJ BYM SIE Z TEGO NIE ŚMIAŁ WYROK ZAMIANY NA ARESZT WCALE NIE JEST PUBLICZNY ……… A PÓJŚCIE DO PIERDLA INTELIGENTNIE SIE TO NAZYWA BO WIECEJ MU BY PRZYNIOSŁO POPULARNOSCI … WYGLADAŁO BY TO TAK IDZIE POD BRAMĘ WIE ZA CO TAM SĄ DZIENNIKARZE WCHODZĄC MÓWI WIECIE ZA CO IDĘ SIEDZIEĆ…….. I TO IDZIE W ŚWIAT ………. STARCZY ? NO JAKIE TO PROSTE A JAKIE SKUTECZNE SZCZEGÓLNIE ZA GRANICĄ PATRZ CO PISZĄ O POLSCE W USA NIEMCZECH ONZ I TP ……….. IDEALNA SYTUACJA TEN KIJOWSKI W PIERDLU …….. I MAŁO KTO BY SIE DOWIEDZIAŁ ZE SIEDZI ZA ALIMENTY A NIE POLITYKĘ …

   Polubienie

   • KrisT said

    jako sędzia powiedziałbym stanowczo NIE! w wiezieniu nie bedzie zarabiać przez co nie moze splacic długu….. chyba ze policzyłbym mu miesiac odsiadki po 800zł ! i siedziałby lekko ponad 10lat !!!! na taki układ zamienny się zgadzam 😉

    Polubienie

    • Trak said

     Utrzymanie więźnia unijnego kosztuje, bo trzeba go pilnować, karmić, leczyć, dostarczać rozrywki duchowej i cielesnej. To nie są małe pieniądze, to są takie pieniądze, których w normalnych warunkach niejeden delikwent by nigdy nie zarobił.
     Już jest spora kolejka bezdomnych pragnących w ciepłym pierdlu przetrwać zimę np. podpalając lub dewastując coś lub dając komuś w mordę.
     Niejeden alimenciarz dochodzi też do wniosku, że gdyby kiedyś w afekcie, niechcący dzidziusia uderzył ze skutkiem śmiertelnym, to szybciej by z pierdla wyszedł niżby płacił alimenty.

     Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Tu ciekawostka wyborcza poboczna.
  Właściwie nie trzeba komentować.

  Przy okazji wyborów prezydenckich, w całym kraju odbędzie się ponad 160 referendów. Najwięcej decyzji do podjęcia, aż 17, mają mieszkańcy Kalifornii. W stanie tym wyborcy będą głosować między innymi w sprawie delegalizacji kary śmierci, zakazu używania plastikowych torebek w sklepach i dwujęzycznego nauczania dzieci w szkołach. Kalifornia jest jednym z pięciu stanów, gdzie wyborcy będą decydować o legalizacji rekreacyjnej marihuany. Pozostałe to Arizona, Maine, Massachusetts i Nevada. Cztery inne stany zagłosują w sprawie legalizacji konopi indyjskich do celów medycznych. W Kalifornii, Maine, Nevadzie i Waszyngtonie Amerykanie będą glosować nad rozszerzeniem na transakcje prywatne obowiązku sprawdzania w bazie FBI przeszłości nabywców broni. Mieszkańcy czterech stanów podejmą decyzję w sprawie podniesienia płacy minimalnej do 12 albo 13,5 dolara za godzinę. Jednak Dakota Południowa będzie głosować nad jej obniżeniem dla młodych pracowników z 8,5 do 7,5 dolara za godzinę.
  Z WP

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: