Miziaforum's Blog

Ukrainą rządzą ZŁODZIEJE AFERZYŚCI I BANDYCI powiedział Saakaszwili, przewodniczący Odeskiej Obwodowej Administracji Państwowej

Posted by miziaforum w dniu Listopad 7, 2016


a/d Tytułu czyli , wyszło wszystko na jaw . A POLSKA SOBIE STAWIA ZA CEL STRATEGICZNY UTRZYMAĆ TEN BANDYCKI TWÓR ZWANY PAŃSTWEM UKRAIŃSKIM , ZA WSZELKA CENĄ NAWET ZA CENĄ JAWNEGO POPIERANIA POGROBOWEGO FASZYZMU UPA I OUN , NAWET W BREW WOLI 6 000 000 POTOMKÓW OFIAR LUDOBÓJSTWA NA WOŁYNIU , KTÓRZY DZIŚ MIESZKAJĄ W POLSCE I NA ŚWIECIE 

NIE JEST TO WSTYD ??????? TO JEST HAŃBA !! DLA POLSKI I POLAKÓW ZE MUSZĄ POPIERAĆ I UTRZYMYWAĆ TAKĄ ZŁODZIEJSKOBANDEROWSKĄ SWOŁOCZ !!

Saakaszwili, przewodniczący Odeskiej Obwodowej Administracji Państwowej poinformował, że złożył dymisję z pełnionego urzędu. Przyznał, że jednym z powodów jest polityka prezydenta Petra Poroszenki.

– Postanowiłem zrezygnować i zacząć nowy etap walki. Nie zdejmuję rękawic. Nie poddam się. Niech oni nie łudzą się, i niech nie sądzą, że się mnie pozbędą. Ja jestem takim żołnierzem, który idzie, dopóki może, a potem tak długo, jak to jest konieczne – powiedział Saakaszwili. Dodał, że „będzie szedł” tak długo, by „odnieść pełne zwycięstwo i uwolnić Ukrainę od brudu, błota korupcji, które osiadło na krwi żołnierzy, na ofiarach Majdanu, które sprzedało ideę ukraińskiej rewolucji i którego jedyną motywacją jest: wypełnić kieszenie, wzmocnić swój klan i ostatecznie ograbić Ukrainę”.

Saakaszwili wyjaśnił, że powodem jego decyzji jest wspieranie przez prezydenta Ukrainy Petra Poroszenkę dwóch „bandyckich klanów”. Dodał, że zszokowała go również postawa urzędników, którzy wykazali w swoich oświadczeniach majątkowych posiadanie milionów na kontach, a mimo to poprosili o wsparcie finansowe. Polityk zaatakował ukraińską głowę państwa. – Nie zamierzam tego dłużej, znosić, jestem tym już zmęczony i chcę powiedzieć: Nikt w życiu mnie jeszcze tak bardzo nie oszukał. I tak cynicznie – mówił. Przyznał, że Poroszenko narzekał, iż w reformowaniu państwa przeszkadzał mu premier Arsenij Jaceniuk, ale po jego dymisji, nic się nie zmieniło. – Jak grabili, tak grabią – powiedział

Saakszwili przekonywał, że region Odessy jest podporządkowany „nie tylko kleptokratom, ale również wrogom Ukrainy”. Ze stanowiska zrezygnował również szef policji w Odessie  Giorgi Lortkipanidze. – To był pierwszy szef policji w Odessie od bardzo dawna, który nie brał łapówek – ocenił Saakaszwili. – – dodał.

Micheil Saakaszwili był szefem administracji w Odessie od maja 2015 roku. Petro Poroszenko podczas przedstawiania nowego gubernatora regionu Odessa powiedział, że „to osoba, która umie walczyć z korupcją”. Gruzin przyjął również ukraińskie obywatelstwa.

/ Źródło: Wprost.pl

Komentarzy 11 to “Ukrainą rządzą ZŁODZIEJE AFERZYŚCI I BANDYCI powiedział Saakaszwili, przewodniczący Odeskiej Obwodowej Administracji Państwowej”

 1. miziaforum said

  MY NA PRAWDĘ MUSIMY BYĆ SOJUSZNIKAMI KOLEGAMI I DOBRODZIEJAMI TAKICH SUKINSYNÓW KTÓRYCH BRZYDZI SIE CAŁY ŚWIAT???

  DOWODEM ZE TAK JEST JEST TO : TYLKO PREZYDENT POLSKI PRZYJECHAŁ NA TO ICH 25 LECIE ISTNIENIA INNI WOLELI IŚĆ DO CYRKU NAPIĆ SIE WÓDKI ALBO SPEDZIĆ CZAS GDZIE KOLWIEK INDZIEJ BYLE NIE U CHACHŁÓW SSMANÓW …….

  NIE DOŚĆ ŻE TO KURWY BANDYCI I ZŁODZIEJE TO JESZCZE POJEBY ……… BO CO MOŻNA POWIEDZIEĆ O NARODZIE KTÓRY Z WOLI CHUBA NIEBA ZOSTAŁ NAGLE 5 POTĘGĄ ATOMOWĄ ŚWIATA ……… I ODDAŁ TO ZA NIĆ ZA ZERO !!! 🙂

  PIERDOLE ……… ZASZCZYT JAK HUJ SIE OGŁASZAĆ ICH KOLEGAMI

  Polubienie

 2. tteis77 said

  morał? „z kim przystajesz, takim się stajesz” czyli rząd polski ma takie same lub podobne „motywy” władzy? „ZŁODZIEJE AFERZYŚCI I BANDYCI, Dodał, że zszokowała go również postawa urzędników, którzy wykazali w swoich oświadczeniach majątkowych posiadanie milionów na kontach, a mimo to poprosili o wsparcie finansowe.”

  Polubienie

  • tteis77 said

   sami polacy piepszą „że nie dadzą się okradać, utrzymywać nieroba i złodzieja, a to w filmach, a to w serialach piepszą, NA CHU* TO POKAZUJECIE I PUSZCZACIE W TEJ TELEWIZJI JAK TEGO NIKT NIE ROZUMIE” tyle piepszą polacy że nie będą takich ludzi utrzymywać….” A jeśli rząd jest nierobem, oszustem, złodziejem to dlaczego nic nie robicie?”

   Polubienie

 3. KnUR1 said

  Moja rodzina 😐 hm … fajni ludzie. .. główny taniec z tranzystorem … ale chyba tam chce trafić – zostać, to było ze 4 lata temu;

  Polubienie

 4. krab said

  Że upadliną rządzą różnej maści hochsztaplerzy to fakt, bo inaczej nie przytuliliby doświadczonych w oszustwach „naszych” fachowców. Zresztą sam Poroszenko jest najlepszym przykładem, ale przecież który z tych rządzących nie ma korzeni wyznania handlowo-prawniczego? żaden! Tak samo zresztą Saakaszwili, i jakoś nie bardzo wierzę, że „sumienie” go ruszyło… od tego to on jest daleki. Jakoś łaskawym okiem patrzył na udział swojej damy w procederze handlu organami z pola walki. Pewno zapaliło się pod nóżkami i trzeba wiać jak z Gruzji, albo geszeft za lichy, bo 2 innych kompanów Poroszenki trzyma na wszystkim łapę, a on za dużo do powiedzenia nie ma. Na upadlinie pewno niedługo dojdzie do zmiany władzy, więc póki co lepiej znaleźć się w opozycji, później będzie łatwiej o intratniejszą posadę.

  Polubienie

  • miziaforum said

   ALE JEGO OŚWIADCZENIE NA DZIŚ BEZCENNE ………. ZASTĘPUJE 100 ARTÓW MIZIAFORUM NA TEMAT UPAINY

   🙂 ZAWSZE WAM POWTARZAM ŻE GDY SIE POKŁÓCI KURWA ZE ZŁODZIEJEM TO ZAWSZE JEST Z KORZYŚCIĄ DLA PORZĄDNYCH LUDZI 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: