Miziaforum's Blog

RAPORT !Morderstwa, napaści na tle seksualnym i gwałty dokonane przez migrantów w Niemczech w październiku 2016 r.

Posted by miziaforum w dniu Listopad 7, 2016


Niemieckie sprawozdania na temat przestępczości wykorzystują różnorakie poprawnie polityczne eufemizmy, aby opisać podejrzanych cudzoziemców bez używania słów „migrant” lub „muzułmański migrant.”

1 października. Dwóch mężczyzn o „południowej karnacji” zgwałciło 23-letnią kobietę wLüneburg. Kobieta spacerowała ze swoim małym dzieckiem po parku, gdy zaatakowali ją od tyłu dwaj mężczyźni. Mężczyźni zmusili dziecko, aby przyglądało się, jak na zmianę dokonują gwałtu na kobiecie. „Południowiec mówiący po arabsku” (Südländer, sprach Arabisch) próbował zgwałcić 34-letnią kobietę w Volksgarten. Mężczyzna uciekł, gdy kobieta pchnęła mu palce w oczy. „Południowiec” (südländische Erscheinung) zagroził nożem 12-letniej dziewczynce wKirchdorf. „Południowiec” (südländischen Teint) obnażył się przed dwiema dziewczynkami, w wieku ośmiu i dziesięciu lat, w Legden.

2 października. 19-letni migrant z Maroka zgwałcił 90-letnią kobietę, gdy wychodziła ona z kościoła w centrum Düsseldorfu. Policja opisała podejrzanego jako „Południowoeuropejczyka o pochodzeniu północnoafrykańskim.” Później okazało się, że mężczyzna jest Marokańczykiem z hiszpańskim paszportem. Migrant z Afryki (dunkler/afrikanischer Typ) dokonał napaści seksualnej na 22-letnią kobietę w Altötting.

3 października. „Południowiec” (südländisch ausgesehen) próbował uprowadzić 14-letnią dziewczynkę w Landau. Mężczyzna zbiegł, gdy dziewczyna aktywowała elektroniczny gwizdek (akustischen Notfallstick).

4 października. „Południowiec” (südländisches Erscheinungsbild) obnażył się przed dwójką dzieci, w wieku 8 i 10 lat, na placu zabaw. 15-letnia dziewczynka z Goldbeck zagroziła nożem16-letniemu migrantowi z Afganistanu, który wielokrotnie ją napastował.

5 października. Migrant z Syrii dokonał napaści seksualnej na 14-letnią dziewczynkę, która była na spacerze ze swoją babcią w Gießen. „Południowiec” (südländisch aussehenden Täter)dokonał napaści seksualnej na dwie dziewczyny, w wieku 16 i 17 lat, przed dworcem kolejowym w Böblingen. „Ciemnoskóry” (dunklere Haut) mężczyzna dokonał napaści seksualnej na 30-letnią kobietę, na ścieżce rowerowej w Oberursel. „Ciemnoskóry” (dunkler Hautfarbe) mężczyzna dokonał napaści seksualnej na 21-letnią kobietę w Ulm.

6 października. Mężczyzna, mówiący łamanym niemieckim, dokonał napaści seksualnej na 16-letnią dziewczynę w Weingarten. „Czarny Afrykanin” (Schwarzafrikaner) napadł na 27-letnią kobietę w Braunschweig.

7 października. Migrant z Afryki Północnej dokonał napaści seksualnej na 25-letnią kobietę w centrum Stuttgartu.

8 października. 26-letni azylant z Syrii próbował zgwałcić 36-letnią kobietę w parku wBöblingen. 25-letni Syryjczyk obmacywał 15-letnią dziewczynkę w Moers. Dziewczyna zareagowała, uderzając go w twarz. Mężczyzna wezwał policję i poskarżył się, że dziewczyna zaatakowała go. Został aresztowany za napaść na tle seksualnym. Pijany 33-letni „migrant z Bliskiego Wschodu” (Zuwanderer aus dem Nahen Osten) dokonał napaści seksualnej nakobietę w Krefeld.

9 października. 22-letni migrant z Erytrei dokonał napaści seksualnej na 23-letnią kobietę wLispenhausen. Mężczyzna mówiący łamanym niemieckim dokonał napaści seksualnej na 23-letnią kobietę w Bietigheim-Bissingen.

10 października. 26-letni azylant z Pakistanu dokonał napaści seksualnej na 24-letnią kobietę wBad Hersfeld. „Ciemnoskóry” (dunkelhäutig) mężczyzna zaatakował 21-letnią kobietę w pociągu do Stuttgartu.

11 października. Migrant obmacywał i próbował pieścić 7-letnią dziewczynkę w autobusie wDemen. „Północny Afrykańczyk” obmacywał cztery dziewczynki w metrze w Mannheim. Mężczyzna z „południową karnacją” (südlandisches Aussehen) dokonał napaści seksualnej na19-letnią kobietę w Wesel. 31-letni migrant z Syrii obnażył się przed 24-letnią kobietą wMarkgröningen. Mężczyzna o „ciemnej karnacji” (südländisches Aussehen) obnażył się przeddwiema 14-letnimi dziewczynkami w Kevelaer.

12 października. Dwóch „wyglądających na Południowców” (südländisches Aussehen) mężczyzndokonało napaści seksualnej na 15-letnią dziewczynkę na przystanku autobusowym wWeikersheim. 21-letni migrant z Libii dokonał napaści seksualnej na kobietę w Lipsku. Mężczyzna, mówiący po niemiecku z obcym akcentem, zaatakował 36-letnią kobietę w Siegen.

13 października. 19-letni migrant z Pakistanu dokonał napaści fizycznej na 18-letnią kobietę wMonschau. Gdy policja zabierała mężczyznę na komendę, ten zadał cios głową jednej z funkcjonariuszek. „Ciemnoskóry” (dunkelhäutige Mann) mężczyzna obnażył się przed 16-letnią dziewczyną w Aichach. 33-letni migrant z Iraku został skazany na sześć i pół roku pozbawienia wolności za zgwałcenie 55-letniej kobiety w Heilbronn. 20-letni migrant z Mali został skazany na dwa i pół roku pozbawienia wolności za napaść seksualną na 42-letnią kobietę w Monachium.

14 października. Mężczyzna „o ciemnej karnacji (südländisches äußeres Erscheinungsbild)dokonał napaści seksualnej na 7-letnią dziewczynkę w parku w Ahaus. Mężczyzna z arabskim tatuażem obmacywał dwie 11-letnie dziewczynki na basenie publicznym w Gronau. Dwóch mężczyzn „o bardzo ciemnej skórze” (sehr dunkle Hautfarbe) dokonali napaści seksualnej nadwóch nastoletnich dziewczynach w Bad Hersfeld. „Południowiec” (südländisch) zaatakował23-letnią kobietę w Wilhelmshaven.

15 października. „Ciemnoskóry” mężczyzna (dunklen Teint), w wieku dwudziestu kilku lat,dokonał napaści seksualnej na 77-letnią kobietę w Bothfeld. Policja uważa, że ten sam mężczyzna jest odpowiedzialny za cztery inne ataki, do których doszło w mieście w lipcu, wrześniu i na początku października. Zaledwie w kilka dni po przybyciu do Niemiec, trzech Afgańczyków, w wieku 17, 24 i 29 lat, dokonało napaści seksualnej na dwóch 14-letnich dziewczynkach na basenie publicznym w Gronau. Dwóch 18-letnich migrantów z Afryki Zachodniej zgwałciło 18-letnią kobietę w Bremie. Mężczyzna „o najwyraźniej obcym pochodzeniu” (offenbar ausländischer Abstammung) zaatakował fizycznie kobietę przed stacją kolejową w Oranienburgu. Gdy przechodzący obok 32-latek stanął w obronie kobiety, został zaatakowany przez migranta, który pozostaje na wolności.

16 października. 16-letni chłopak ze swoją 15-letnią dziewczyną spacerowali przy jeziorze Alster, w samym sercu Hamburga, gdy obcy mężczyzna zaskoczył go od tyłu i wbił mu nóż w plecy. Następnie napastnik pchnął dziewczynę do wody i odszedł z miejsca zdarzenia. Dziewczyna przeżyła, ale chłopak zmarł z powodu odniesionych ran. Podejrzany, mężczyzna „o ciemnej karnacji”, w wieku dwudziestu kilku lat, pozostaje na wolności. Policja twierdzi, że ofiary nie zostały okradzione i nie istnieje ewidentny motyw przestępstwa – wydaje się, że podejrzany losowo ugodził nożem chłopaka, tylko dlatego, że miał na to ochotę. W dniu 29 października Państwo Islamskie poinformowało, że jest odpowiedzialne za morderstwo, ale niemiecka policja twierdzi, że wątpi w tę wersję wydarzeń. Także w dniu 16 października, 31-letni migrant z Pakistanu zgwałcił 26-letnią kobietę w parku w Dreźnie.

18 października. „Południowiec” (südländischer Typ) dokonał napaści seksualnej na 19-letnią kobietę w Hildesheim.

19 października. 29-letni migrant z Syrii stanął przez sądem pod zarzutem molestowania seksualnego dziesięciorga dzieci we Freiburgu i Müllheim. Ojciec jednej z ofiar zrobił zdjęcia podejrzanego, ale policja odczekała dziesięć dni, zanim rozpoczęła działania.

22 października. 18-letni migrant z Somalii zamordował 87-letnią kobietę w Neuenhaus.

24 października. Siedemnastu migrantów otoczyło dwie kobiety i dokonało na nie napaść seksualną w pobliżu głównego dworca kolejowego we Freiburgu. Tylko trzech napastników, wszystkich z Gambii, zostało aresztowanych, ale szybko wypuszczonych na wolność. Przestępstwo to jest podobne do „taharrush gamea”(„zbiorowego napastowania seksualnego”),do czego doszło w Kolonii i innych niemieckich miastach w Sylwestra, gdy duże grupy migrantów otaczały kobiety i dokonywały na nich ataków na tle seksualnym.

27 października. Dziesięcioletnia dziewczynka została zgwałcona, gdy jechała rowerem do szkoły w Lipsku. Policja opublikowała portret pamięciowy podejrzanego, z politycznie poprawnym ostrzeżeniem: „Portret ten może być publikowany tylko w prasie, w aglomeracji Lipska. Opublikowanie tego wizerunku w internecie, w tym w mediach społecznościowych takich, jak Facebook, nie jest objęte sądowym nakazem obławy (Beschluss zur Öffentlichkeitsfahndung) i dlatego jest zabronione.” Dwaj mężczyźni, mówiący łamanym niemieckim, dokonali napaści seksualnej na kobietę w Fürstenzell.

UWAGA !!! niebieskie słowa to aktywne bramki , które po kliknięciu przenoszą do źródła informacji !!

Komentarzy 12 to “RAPORT !Morderstwa, napaści na tle seksualnym i gwałty dokonane przez migrantów w Niemczech w październiku 2016 r.”

 1. […] […]

  Polubienie

 2. Anna said

  W Polsce też tak będzie. Już się na to zanosi, niektórzy zachowują się na ulicach ostentacyjnie, prowokacyjnie, nawet małolaty, „biedne dzieciaczki”. Jak widać z raportu zagrożone są głównie kobiety i dzieci. Musimy być ostrożne i czujne.
  Sprytna ta mała z gwizdkiem 😉

  Polubienie

 3. krab said

  Jak oni muszą być pewni, że deustch polizei nic im nie zrobi, jakie mają wyobrażenie o ich nietykalności ! Ten, który dostał w pape od 15 latki za molestowanie i wezwał policje, że dziewczyna go zaatakowała, dobitnie na to wskazuje! A gdzie troskliwa unia jewropejska, którą tak bardzo bulwersuje zakaz aborcji w Polsce?

  Polubienie

 4. krab said

  Jak siły porządkowe „nie radzą sobie” to musi powstać Ku Klux Klan w wydaniu niemieckim. Innej rady nie ma!

  Polubienie

 5. Jack gwałty,rozboje i morderstwa będą. Dlaczego będą, trzeba by było przewertować protokoły mędrców Syjonu. Nie traktować tego jak archaizm rodem z lamusa. Oni realizują wytyczne w nich umieszczone ,krok po kroku na naszych oczach. To się dzieje. Zapowiedzieli ,że wypuszczą na gojów wszelkich nihilistów i straszydło. Straszydłem jest wojujący islam. Celem zastraszenie i przetrzebienie Europy, w celu zaczipowania ich obywateli. Niepokornych oskarżą o terroryzm i wtrącą do obozów które są w celu przygotowywane. Rząd polski ze swoimi stronnictwami loży masońskich jak i agenturami obcych wywiadów jest bezradny. Każdy objaw niesubordynacji będzie karany atakiem na złotówkę i naszą gospodarkę, do użycia najnowocześniejszej broni mind-control sterowaną przez Mosad. przedstawiam się jako Filutek Sklep. Pozdro.i dziekuję za serducho.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: