Miziaforum's Blog

NIEMCY 2 ETAP INWAZJI ! PAŃSTWO – POLICJA PRZYZNAJE NIE DAJEMY RADY ZAPEWNIĆ PRAWA PORZĄDKU I BEZPIECZEŃSTWA NA ULICACH NIEMIEC !

Posted by miziaforum w dniu Listopad 7, 2016


 • Według Federalnego Biura Policji Kryminalnej, podczas pierwszego półrocza 2016 r., migranci popełnili 142 500 przestępstw. Odpowiada to 780 przestępstwom popełnianym przez migrantów każdego dnia, co stanowi 40-procentowy wzrost w stosunku do roku 2015. Dane dotyczą tylko tych przestępstw, w których podejrzany został zatrzymany.
 • Tysiące migrantów, którzy przybyli do kraju jako „azylanci” lub „uchodźcy”, zaginęło. Są to prawdopodobnie migranci ekonomiczni, którzy przybyli do Niemiec pod fałszywym pretekstem. Uważa się, że wielu z nich popełnia kradzieże i dopuszcza się przemocy.
 • Lokalna policja w wielu częściach kraju przyznaje, że jest przeciążona do granic możliwości i nie jest w stanie utrzymać prawa i porządku.
 • „Handel narkotykami odbywa się na naszych oczach. Gdy interweniujemy, sprawcy grożą nam, opluwają, obrażają. Czasem ktoś wyciąga nóż. To są zawsze ci sami ludzie. Są bezwzględni, nieustraszeni i nie odczuwają żadnych wyrzutów sumienia, okradając nawet osoby starsze.” – Prywatny pracownik ochrony.
 • Według Freddiego Lohsego ze Związku Zawodowego Policji w Hamburgu, wielu migrantów popełniających przestępstwa postrzega pobłażliwość niemieckiego systemu sprawiedliwości jako zielone światło, umożliwiające kontynuowanie zachowań przestępczych. „Są przyzwyczajeni do poważniejszych konsekwencji w swoich krajach,” powiedział. „Nie mają dla nas szacunku.”
 • „Nie może być tak, że dane przestępców wypełniają akta policyjne, przestępcy zadają nam obrażenia, ubliżają nam, i tak dalej, i nie wyciąga się z tego żadnych konsekwencji. Wiele spraw zostaje zamkniętych lub przestępcy przebywają na zwolnieniu warunkowym, czy podobnie. Tak, to, co się dzieje dzisiaj w sądach, to żart.” – Tania Kambouri, niemiecka oficer policji.

Gwałt, dokonany na dziesięcioletniej dziewczynce w Lipsku, największym mieście w Saksonii, ponownie przyciągnął uwagę do rosnącego wykładniczo poziomu brutalnych przestępstw popełnianych przez migrantów w miastach i miasteczkach całych Niemiec – oraz trudu, jaki zadają sobie niemieckie władze i media, aby ocenzurować informacje dotyczące sprawców tychże przestępstw.

W dniu 27 października, gdy dziewczynka o siódmej rano jechała do szkoły na rowerze, zaszedł ją od tyłu mężczyzna, rzucił na ziemię i zgwałcił. Podejrzany ma około trzydziestu kilku lat, krótkie brązowe włosy i kilkudniowy zarost.

Policja w Lipsku odmówiła wprost odpowiedzi na pytanie, czy podejrzany jest migrantem, ale dyskretnie przyznała, że jest. Opublikowano portret pamięciowy podejrzanego, z politycznie poprawnym ostrzeżeniem:

„Portret ten może być publikowany tylko w prasie, w aglomeracji Lipska. Opublikowanie tego wizerunku w internecie, w tym w mediach społecznościowych takich, jak Facebook, nie jest objęte sądowym nakazem obławy (Beschluss zur Öffentlichkeitsfahndung) i dlatego jest zabronione.”

Wysiłki mające na celu ocenzurowanie informacji na temat gwałtu, poprzez które niemieccy urzędnicy jawią się być bardziej zaniepokojeni ochroną tożsamości gwałciciela niż dobrem ofiary czy innych potencjalnych ofiar, są praktycznie bezprecedensowe w Niemczech.

Godna podziwu jest odpowiedź berlińskiej gazety, Bild, „BILD ignoruje tę prośbę. Chcemy mieć pewność, że podejrzany zostanie aresztowany tak szybko, jak to możliwe.” Rzeczywiście, Bild był jedyną gazetą w Niemczech, która nie tylko opublikowała portret pamięciowy sprawcy, ale także opisała zdarzenie [z 27 października].

Liczba brutalnych przestępstw, w tym gwałtów, napaści seksualnych i fizycznych, napadów z nożem w ręku, włamań, kradzieży i handlu narkotykami, dramatycznie zwiększyła się w Niemczech, odkąd Angela Merkel pozwoliła na przybycie do kraju ponad miliona migrantów, głównie mężczyzn, z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Niewielu, jeśli w ogóle, migrantów zostało poddanych weryfikacji tożsamości, zanim zostali wpuszczeni na teren Niemiec.

Według poufnego raportu policji, który przeciekł do Bild, migranci popełnili 208 344 przestępstwa w 2015 roku. Liczba ta oznacza 80-procentowy wzrost w stosunku do roku 2014 i odpowiada 570 przestępstwom popełnianym przez migrantów każdego dnia, czyli 23 przestępstwom na godzinę, w samym tylko roku 2015.

Jednakże faktyczna liczba przestępstw popełnionych przez migrantów jest znacznie wyższa. Raport, opracowany przez Federalne Biuro Policji Kryminalnej (Bundeskriminalamt, BKA), zawiera tylko przestępstwa, które zostały rozwiązane (aufgeklärten Straftaten). Według statystykpolicyjnych, każdego roku jest rozwiązywanych (Aufklärungsquote) przeciętnie zaledwie połowa wszystkich przestępstw popełnianych w Niemczech. Oznacza to, że rzeczywista liczba przestępstw popełnionych przez migrantów w Niemczech w 2015 roku mogła przekroczyć 400 tysięcy.

Według raportu BKA, opublikowanego 6 września, w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2016 roku migranci popełnili 142 500 przestępstw. Odpowiada to 780 przestępstwom popełnionym przez migrantów każdego dnia, czyli 32,5 przestępstwom popełnianym na godzinę, co stanowi prawie 40-procentowy wzrost w stosunku do roku 2015. Znów, dane z roku 2016 dotyczą tylko tych przestępstw, w których podejrzany został zatrzymany. Przestępstwa podobne do gwałtu w Lipsku nie pojawiają się w statystykach, ponieważ podejrzani pozostają na wolności.

Statystyki przestępstw popełnionych przez migrantów dla całego roku 2016, gdy będą już dostępne, z dużym prawdopodobieństwem wykażą znaczny wzrost w stosunku do liczby przestępstw popełnionych w roku 2015. Jedną z przyczyn takiej sytuacji jest to, że tysiące migrantów, którzy przybyli do kraju jako „azylanci” lub „uchodźcy,” zaginęło. Są to przypuszczalnie migranci ekonomiczni, którzy przybyli do Niemiec pod fałszywym pretekstem. Uważa się, że wielu z nich popełnia kradzieże i dopuszcza przemocy, aby utrzymać się przy życiu.

Większość przestępstw popełnianych przez migrantów jest bagatelizowanych przez władze niemieckie, najwyraźniej, aby uniknąć podsycania nastrojów antyimigracyjnych. Na przykład, raport BKA stwierdza, że większość przestępstw popełnianych przez migrantów jest związanych z unikaniem opłat za przejazdy – korzystają oni z transportu publicznego bez biletów. Podobnie, jak w przypadku innych przestępstw, prawie zawsze są one uważane za odizolowane incydenty (Einzelfälle) i nie stanowią problemu ogólnonarodowego.

Gatestone Institute dokonał przeglądu setek raportów dotyczących przestępstw popełnionych przez migrantów, zarówno raportów lokalnej policji, jak i lokalnych lub regionalnych gazet. Dowody wskazują na ogólnokrajowy wzrost w przestępstwach popełnianych przez migrantów: problemem tym dotknięte są miasta i miasteczka we wszystkich 16 krajach związkowych Niemiec. W rzeczy samej, policja w wielu częściach kraju przyznaje, że jest przeciążona do granic możliwości i nie jest w stanie utrzymać ładu i porządku.

Rosnące poczucie panującego bezprawia potwierdza sondaż YouGov z 24 października, według którego 68% Niemców uważa, że bezpieczeństwo w kraju pogorszyło się w ciągu kilku minionych lat. Prawie 70% respondentów powiedziało, że obawia się o swoje życie i mienie na niemieckich dworcach kolejowych i w metrze, natomiast 63% nie czuje się bezpiecznie podczas publicznych imprez.

Niemiecka policja ogląda pokaz tłumienia masowej bójki między migrantami. (Źródło zdjęcia: zrzut ekranu z programu SAT1).

W Hamburgu statystyki pokazują, że migranci popełnili prawie połowę z 38 tysięcy przestępstw zgłoszonych tam w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2016 roku, mimo że migranci stanowią zaledwie niewielki ułamek z 1,7 miliona mieszkańców miasta. Policja twierdzi, że większość przestępstw popełniły „gangi migrantów” (ausländischen Banden).

Miejska policja mówi, że jest bezradna, aby zmierzyć się z gwałtownym wzrostem ilości przestępstw popełnianych przez młodych migrantów z Afryki Północnej. W Hamburgu przebywa obecnie ponad 1 800 tzw. małoletnich uchodźców bez opieki (minderjährige unbegleitete Flüchtlinge, MUFL), z których większość żyje na ulicach i najwyraźniej prowadzi działalność przestępczą różnego rodzaju, w tym kradnie toreb.

Każdego roku w Hamburgu dochodzi do ponad 20 tysięcy kradzieży toreb. Według Normana Großmanna, dyrektora biura inspektora policji federalnej w Hamburgu, większość kradzieży dokonują mężczyźni w wieku od 20 do 30 lat, pochodzący z Bałkanów lub Afryki Północnej. W ostatnich miesiącach policja przeprowadziła akcje (tutaj i tutaj), mające na celu przeciwstawienie się temu problemowi, jednakże doszło do bardzo niewielu aresztowań.

Lokalne media donoszą, że gangi młodych migrantów praktycznie zajęły obszary Jungfernstieg, jednego z najbardziej prestiżowych bulwarów w Hamburgu. Wielu mieszkańców unika tej okolicy, która niedawno została poddana przebudowie o wartości wielu milionów euro, ponieważ stała się zbyt niebezpieczna.

Od początku 2016 roku, ponad 50 osób zostało zaatakowanych na Jungfernstieg, a policja jest prawie codziennie wzywana do interweniowania w sprawach agresywnego żebractwa, publicznego pijaństwa, handlu narkotykami i napaści na tle seksualnym. Właściciele restauracji uskarżają się na wzrost liczby włamań i przypadków wandalizmu, natomiast taksówkarze mówią, że omijają tę okolicę, gdzie języki arabski i farsi stały się powszechne.

Dziennik Die Welt donosi, że młodociani uchodźcy bez opieki ze schroniska dla azylantów w dystrykcie Hammerbrook „pracują” na Jungfernstieg. W ich pokojach znaleziono „zachomikowane” telefony komórkowe, laptopy i inne skradzione rzeczy. Policja aresztowała również 20-letniego Egipcjanina, o imieniu Hassan, który wielokrotnie atakował przechodniów nożem. Został on sfilmowany, gdy obmacywał piersi i genitalia dziewczynki. Gdy zaczęła ona stawiać mu opór, uderzył ją w twarz.

Mieszkańcy dystryktu Alsterdorf w północnej części Hamburga poprosili swojego burmistrza o interwencję w sprawie grupy 40 bardzo agresywnych małoletnich migrantów bez opieki, którzy terroryzują okolicę. Mieszkańcy skarżą się na włamania, kradzieże, a nawet wymuszenia. 65-letnia mieszkanka dzielnicy powiedziała, że została zaatakowana przez dziesięcioletniego chłopca, który próbował włamać się do samochodu. 45-letni biznesmen powiedział, że boi się konfrontacji z młodocianymi [przestępcami], ponieważ mogą mu wybić okna w domu. 75-letni emeryt przyznał, że nie ma odwagi wyjść z domu po zapadnięciu zmroku.

Thomas Jungfer, zastępca dyrektora Niemieckiego Związku Zawodowego Policji (DPolG) w Hamburgu, ostrzega, że miasto nie posiada wystarczającej liczby funkcjonariuszy, aby utrzymać tam prawo i porządek. Mówi, że aby wypełnić luki, potrzebne są prywatne firmy ochroniarskie. „Wśród naszych współpracowników rośnie niezadowolenie,” powiedział.

W pobliskiej Bremie policja praktycznie poddała się w walce z przestępczością zorganizowaną, prowadzoną przez klany z Bałkanów i Kurdystanu, ze względu na konieczność przesunięcia ograniczonych zasobów kadrowych do zwalczania narastającej liczby przestępstw ulicznych, dokonywanych przez nieletnich migrantów bez opieki.

Rainer Wendt, szef Niemieckiego Związku Zawodowego Policji (DPolG), skrytykował władze miasta za brak determinacji. „Brema skapitulowała przed bardzo niebezpiecznymi klanami. Monopol państwa na zasadne użycie siły fizycznej [Gewaltmonopol des Staates] staje się obecnie prawem dżungli. A poziom bezpieczeństwa wciąż maleje.”

W Berlinie przestępcze klany migrantów „o silnej wewnętrznej lojalności grupowej,” działająbezkarnie w dystryktach Neukölln, Wedding, Moabit, Kreuzberg i Charlottenburg. CzasopismoFocus doniosło, że Kottbusser Tor w Kreuzbergu, obszar, gdzie przebywa wielu migrantów, stało się „próżnią prawną” z powodu ograniczonej obecności policji. Miejsce to zostało opanowaneprzez handel narkotykami, przestępstwa i przemoc. Mieszkańcy i właściciele sklepów zgłaszają tam przestępstwa na ulicach codziennie, co godzinę. Jeden ze sklepikarzy powiedział: „W przeszłości, dzieci mogły tutaj swobodnie biegać. Nikt też nie pilnował, czy jego torba, czy plecak są bezpieczne. Dzisiaj to wszystko nie jest już możliwe.”

Focus napisał: „W ciągu dnia, teren jest pełen heroinowych trupów, a w nocy zaczynają działać kieszonkowcy.” Prywatny pracownik ochrony powiedział:

„Handel narkotykami odbywa się na naszych oczach. Gdy interweniujemy, sprawcy grożą nam, opluwają, obrażają. Czasem ktoś wyciąga nóż. To są zawsze ci sami ludzie. Są bezwzględni, nieustraszeni i nie odczuwają żadnych wyrzutów sumienia, okradając nawet osoby starsze.”

Jego współpracownik dodał: „Oczywiście zawsze wzywamy policję. Ale ostatnim razem minęły dwie godziny, zanim tutaj przyjechali.”

W regionie Ren-Ruhra, największym regionie metropolitarnym w Niemczech, policyjne statystyki pokazują, że Algierczycy popełnili ponad 13 tysięcy przestępstw w 2015 roku, ponad dwa razy więcej niż w roku 2014. Marokańczycy popełnili natomiast 14 700 przestępstw, a Tunezyjczycy ponad dwa tysiące.

W Nadrenii Północnej-Westfalii raport sporządzony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznychujawnił, że Marokańczycy popełnili 6 208 przestępstw w 2015 roku, Algierczycy popełnili 4 995 przestępstw, a Tunezyjczycy – 1 084. Stanowi to znaczny wzrost w porównaniu z poprzednimi latami.

Według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Nadrenii Północnej-Westfalii, „Imigranci z Afryki Północnej są niewspółmiernie coraz bardziej liczni jako przestępcy – głównie w dużych miastach. Podejrzani są najczęściej młodymi samotnymi mężczyznami. Ich „specjalnościami przestępczymi” są kradzieże i napaści.”

W Düsseldorfie lokalni politycy zostali oskarżeni o ignorowanie rosnącego zagrożenia ze strony przestępczych gangów migrantów z Algierii, Maroka i Tunezji. W mieście przebywa w sumie 2 244 podejrzanych z Afryki Północnej, przy czym większość z nich (1 256) pochodzi z Maroka. Przeciętnie, popełniają oni przestępstwa co trzy i pół godziny. Inspektor policji powiedział: „Cała ta grupa okazuje brak szacunku i jest całkowicie bezwstydna.”

W Stuttgarcie policja toczy przegraną walkę z gangami migrantów z Afryki Północnej, które koncentrują się na kradzieżach kieszonkowych. W dystrykcie Rems-Murr w okolicach Stuttgarturywalizujące ze sobą gangi młodych migrantów z Bałkanów „kradną wszystko, co nie jest przybite gwoźdźmi.” Nastoletni Romowie i Kosowianie opuszczają zajęcia w szkole i idą na codzienne grabieże – systematycznie włamują się do samochodów, aby ukraść telefony komórkowe i inne wartościowe przedmioty. Włamują się także do gabinetów lekarskich, domów opieki dla osób starszych, przedszkoli i szkół, aby splądrować torebki i kurtki.

W Aalen, 14-letni Kosowianin ma kartotekę policyjną z ponad setką wpisów. Lokalna gazetadonosi: „Wszystkie próby, podjęte przez policję, sądy i urząd opieki nad młodzieżą, mające na celu zaszczepienie w nim poczucia dobra i zła oraz jego resocjalizację, jak dotąd zawodzą. Na Facebooku przechwala się on swoimi „przedsięwzięciami” i uwielbieniem dla „gangster rap.””

W Lipsku komunikacja publiczna stała się magnesem dla przestępców. Liczba odnotowanych przypadków kradzieży w komunikacji miejskiej wzrosła o 152% w latach 2012-2015. Liczba ataków i napaści seksualnych, do których doszło w komunikacji publicznej, także wzrosła. Ogólnie, liczba odnotowanych przestępstw w autobusach i tramwajach wzrosła o 111% w latach 2012-2015, a liczba odnotowanych przestępstw na przystankach autobusowych wzrosła w tym okresie o 40%.

Policja w Lipsku przypisuje wzrost przestępczości szybkiemu przyrostowi populacji miasta. Nie może jednak potwierdzić narodowości sprawców, ponieważ wymagałoby to dokonania analizy każdego przestępstwa, zadania, które „przekracza możliwości czasowe personelu.”

W Dreźnie, migranci z Algierii, Maroka i Tunezji skutecznie przejęli kontrolę nad słynnym Wiener Platz, dużym placem przed głównym dworcem kolejowym miasta. Sprzedają tam narkotyki i dokonują kradzieży kieszonkowych przechodniów, często bezkarnie. Naloty policji na plac stały się grą „ubij kreta,” z niekończącą się liczbą migrantów zastępujących tych, którzy zostali aresztowani.

W Schwerin, wędrowne bandy nastoletnich migrantów uzbrojonych w noże doprowadziły do tego, że w centrum miasta jest coraz bardziej niebezpiecznie w dzień i w nocy. Władze miejskie opracowały plan odzyskania kontroli na ulicach. Głównym elementem planu ma być wysłanie na ulice większej liczby pracowników socjalnych (Straßensozialarbeit) mających promować integrację.

W Bawarii, Sigrid Meierhofer, burmistrz kurortu Garmisch-Partenkirchen, narzekała, że miejscowa policja była wzywana do większej liczby przestępstw popełnionych przez migrantów w ciągu ostatnich sześciu tygodni niż w całym poprzednim roku. W liście do bawarskiego rządu zagroziła zamknięciem miejskiego schroniska dla uchodźców, w którym przebywa 250 migrantów, głównie mężczyzn, z Afryki, jeśli nie zostanie przywrócone bezpieczeństwo i porządek publiczny.Ostrzegła także kobiety mieszkające w mieście, aby unikały wychodzenia z domu po zapadnięciu zmroku.

W swoim bestsellerze Tania Kambouri, niemiecka oficer policji, opisuje pogarszającą się drastycznie sytuację bezpieczeństwa w Niemczech, związaną z faktem, że, według niej, migranci nie szanują panującego prawa i porządku. W wywiadzie dla stacji radiowej Deutschlandfund,powiedziała:

„Od tygodni, miesięcy i lat obserwuję, że muzułmanie, przede wszystkim młodzi mężczyźni, nie okazują choćby minimum szacunku dla policji. Gdy patrolujemy ulice, dotyka nas przemoc słowna ze strony młodych muzułmanów. Świadczy o tym ich mowa ciała i obraźliwe zwroty, typu „g**niana glina”, gdy przechodzimy koło nich. Gdy zatrzymujemy pojazdy, agresja narasta jeszcze bardziej – jest to zdecydowanie sprawa związana z migrantami.

„Chciałabym, aby te problemy zostały dostrzeżone i aby podjęto przeciwko nim odpowiednie kroki. Jeśli potrzeba, należy zaostrzyć przepisy. Jest także szalenie istotne, żeby władza sądownicza, żeby sędziowie wydawali skuteczne wyroki. Nie może być tak, że czyny przestępców wypełniają policyjne kartoteki, kryminaliści atakują nas fizycznie, obrażają, cokolwiek, ale nie ponoszą z tego powodu żadnych konsekwencji. Wiele spraw zostaje zamkniętych lub przestępcy są na zwolnieniu warunkowym, i tak dalej. Tak, to, co dziś dzieje się w sądach to parodia.

„Nasilający się brak szacunku i rosnąca agresja przeciwko policji […] Tracimy kontrolę nad ulicami.”

Według Freddiego Lohsego, wiceprzewodniczącego DPolG Związku Zawodowego Policji w Hamburgu, wielu migrantów popełniających przestępstwa postrzega pobłażliwość niemieckiego systemu sprawiedliwości jako zielone światło, umożliwiające kontynuowanie zachowań przestępczych. „Są przyzwyczajeni do poważniejszych konsekwencji w swoich krajach,”powiedział. „Nie mają dla nas szacunku.”

https://miziaforum.wordpress.com/2016/11/07/raport-morderstwa-napasci-na-tle-seksualnym-i-gwalty-dokonane-przez-migrantow-w-niemczech-w-pazdzierniku-2016-r/

Komentarzy 16 to “NIEMCY 2 ETAP INWAZJI ! PAŃSTWO – POLICJA PRZYZNAJE NIE DAJEMY RADY ZAPEWNIĆ PRAWA PORZĄDKU I BEZPIECZEŃSTWA NA ULICACH NIEMIEC !”

 1. miziaforum said

  NIEMCY DO KOŃCA TEGO ROKU PLANUJĄ PRZYJĄĆ JESZCZE OKOŁO 300 000 IMIGRANTÓW

  NIE NIE ŻARTUJE ………. ROK 2017 TO JUŻ PEŁNA ANARCHIA I DZIKI ZACHÓD NA ULICACH .

  A POLSKIE GRANICE NA ODRZE WYGLĄDAJĄ NADAL TAK ………..

  Polubienie

 2. greg said

  chyba na prawde zbliza sie koniec swiata s tad muzulmanie(armia antychrysta) w europie
  http://nwonews.pl/dyskusja,3718,0

  Polubienie

 3. miziaforum said

  GENERALIZOWAĆ NIE MOZNA ŻE WSZYSCY ALE TU JEST ODPOWIEDŻ KTO TO ROBI

  Asad w Czeskiej tv, o imigrantach , w śród nich są terroryści ale również KRYMINALIŚCI – MORDERCY ZBOCZEŃCY to uwolnieni z wiezień w Iraku i Syrii skazańcy

  Posted by miziaforum w dniu Grudzień 1, 2015

  5 Votes

  Naród syryjskich uchodźców zmierzających do Europy są terroryści – powiedział prezydent Syrii Baszar el-Asad w wywiadzie dla czeskiej telewizji, którego fragmenty opublikowano w poniedziałek.

  Pytany, czy Europejczycy powinni bać się uchodźców z Syrii, Asad powiedział: „To mieszanina. W większości są to dobrzy Syryjczycy, są patriotami (…) Ale oczywiście wśród nich dochodzi do infiltracji terrorystów, to prawda”.

  Ważną kwestią są również tysiące kryminalistów którzy uwolnieni z rozbitych wiezień dołączyli do uciekinierów , w śród nich są bardzo niebezpieczni skazańcy którzy powinni byc izolowani dożywotnio gwałciciele , pedofile i seryjni mordercy – psychopaci .

  Cały wywiad, przeprowadzony z prezydentem Syrii w Damaszku, zostanie wyemitowany w czeskiej telewizji we wtorek. 01.12.15.

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/12/01/asad-w-czeskiej-tv-o-imigrantach-w-srod-nich-sa-terrorysci-ale-rowniez-kryminalisci-mordercy-zboczency-to-uwolnieni-z-wiezien-w-iraku-i-syrii-skazancy/

  Polubienie

 4. marek said

  http://prawy.pl/40465-od-przyszlego-roku-wraca-do-szkol-przysposobienie-wojskowe/

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Adolf Kudlinski do Polaków … BURAKI …….

  ==========================================

  Polubienie

 6. szuwaxpl said

  (…) Przemówienie we Lwowie 1910

  Uczą nas szacunku do obcych, a pogardy dla swoich. Każą nam miłować wszystkich, choćby ludożercę, a nienawidzić ojców i braci, za to, że nie gorzej, lecz inaczej tylko myślą. Chcą nas wyzuć zupełnie z rasowego instynktu, cały pokoleń dorobek i dobytek oddać na pastwę nieokreślonej przyszłości, na łup chaosowi, którego potworne kształty lada godzina ukazać się mogą ponad tonią czasu.

  W odwieczną budowę świątyni narodu, której potężne wrogów ramiona zburzyć nie zdołały, biją dziś już młoty bratnią kierowane ręką: dla nowych gmachów pono naszych tylko gruzów potrzeba, jak gdyby owych budowniczych na własną nie stać było cegłę. Nad białoskrzydlnym, niezmazanym, najczcigodniejszym Ojczyzny symbolem kraczą kruki i wrony, chichocą obce a złowrogie puszczyki, urągają mu nawet swojskie, zacietrzewione orlęta. „Precz z Polską” – wołają – „niech żyje ludzkość!”. Jak gdyby życie ludzkości ze śmierci narodów powstać mogło!…

  Ignacy Jan Paderewski

  Polubienie

 7. krab said

  Wszyscy powinni tak zrobić – Elitarna brytyjska jednostka wojskowa SAS, która jest w Iraku, otrzymała listę kilkuset nazwisk zagranicznych członków ISIS oraz rozkaz, aby ich schwytać lub zabić. Jak podaje gazeta „Sunday Times”, na liście jest około 200 Brytyjczyków.
  Dane brytyjskich obywateli walczących w szeregach ISIS przekazał wywiad MI6 i MI5. Terroryści, którzy zostaną pojmani, mają zostać przekazani władzom Iraku. To dlatego, że brytyjska armia formalnie nie ma prawa brać jeńców w Iraku.
  Pojmani członkowie ISIS staną przed sądem, w Iraku grozi im kara śmierci, stąd nieoficjalna nazwa listy – „lista śmierci”.
  http://www.rmf24.pl/raporty/raport-swiat-kontra-panstwo-islamskie/najnowsze-fakty/news-sas-sciga-w-iraku-brytyjskich-dzihadystow-na-liscie-smierci-,nId,2302048#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 8. KnUR1 said

  Idź pod prąd widzę już lepiej pogonili https://www.youtube.com/channel/UCrVn_QhQKQEHq9cbxr0uFqg . Ostatnio mieli bana na transmisje a dziś widzę bloknięte w całości 😀

  Polubienie

 9. abecadło said

  O co chodzi z ta Ameryką ?, niby biedaki, niby maja długi, debety, a z drugiej strony bogacze światowi, wykładający najwięcej kasy na zbrojenie, na utrzymanie setek a może nawet tysięcy baz rozmieszczonych po całym swiecie.Żadne państwo nie ma zadnych pieniedzy ten wymiennik w postaci banknotu jest umowa cena za swiadczenie pracy, a słuzy tylko pracownikom aby trzymani za twarz szli do pracy jak niewolnicy, a potem mogli sobie kupic jedzenie, ubiór, itd.
  Skoro państwo nie ma zadnych pieniędzy , to skąd maja na utrzymanie własnie całego zaplecza biurokracji, a maja je po prostu z fabryk. Dzien w dzień maszyny jada pełna parą, nawet juz sami nie wiedzą ile tych dolców jest w obiegu. Jeśli jest za mało, to przyspiesza produkcja i dolar leje sie strumieniami. Wiec prosze nie mówić i nie pisac, że jakies państwo ma długi, no chyba, że wstrzymane sa fabryki z produkcja banknotów.Reszta to pic na wodę pod publikę, bo ludzie wszystko łykna, przecież ,,telewizja,,nie kłamie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: