Miziaforum's Blog

Policja nachodząca biura poselskie w sprawie pytań o udział posłów w Marszu Niepodległości UWAGA !!! BYŁA NA SŁUŻBIE ALE PRYWATNIE !!! TAK OŚWIADCZYŁ RZECZNIK POLICJI!!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 6, 2016


NIE TO NIE JAJA TAK POWIEDZIAŁ OTO MATERIAŁ AGENCYJNY ”

Działania policjantów w biurze poselskim Piotra Liroya-Marca (Kukiz’15) nie były prowadzone na polecenie ministra SWiA ani komendanta głównego policji; funkcjonariusze byli tam z własnej inicjatywy – powiedział PAP w niedzielę rzecznik świętokrzyskiej policji Kamil Tokarski.

Liroy-Marzec domaga się wyjaśnień od ministra Mariusza Błaszczaka ws. czwartkowego zajścia w jego biurze poselskim w Kielcach. Jak poinformował, weszło tam dwóch mężczyzn podających się za policjantów (mieli nie okazać legitymacji – PAP), którzy wypytywali, czy Kukiz’15 wybiera się na Marsz Niepodległości 11 listopada. Według relacji posła, pytani kto ich przysłał, powiedzieli, że takie wytyczne mają prosto z Warszawy.

W piątek Liroy-Marzec nie wykluczył, że jeśli sprawa najścia w jego biurze nie zostanie wyjaśniona, będzie się zastanawiał nad zbieraniem podpisów pod wnioskiem o wotum nieufności wobec Błaszczaka. „W związku z czynnościami jakie policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach podjęli (…) w biurze poselskim posła Piotra Liroya-Marca (…) należy podkreślić, że nie były one prowadzone na polecenie ministra spraw wewnętrznych i administracji, jak też komendanta głównego policji. Nie były one czynnościami procesowymi prowadzonymi na polecenie innych organów, a wynikały jedynie z własnej inicjatywy policjantów” – powiedział Tokarski.

Tak też brzmi oświadczenie zamieszczone na stronach internetowych świętokrzyskiej policji. Rzecznik dodał, że funkcjonariusze zbierali informacje, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo podczas uroczystości 11 listopada w Warszawie. „Policjanci diagnozują zagrożenia, jakie mogą wystąpić na terenie stolicy, jak również na trasach dojazdu na uroczystości. Wiąże się to z troską o bezpieczeństwo osób wyjeżdżających do Warszawy oraz zapewnieniem im bezproblemowego dojazdu i powrotu oraz miejsc parkingowych” – wyjaśniał.

Według niego, policjanci w trakcie prowadzonej rozmowy z pracownikami biura, okazali legitymacje służbowe oraz przedstawili cel swojej wizyty. „Cała rozmowa przebiegała spokojnie, a po jej zakończeniu policjanci pozostawili dane kontaktowe w celu wymiany informacji” – dodał rzecznik.

Piotr Liroy-Marzec powiedział w niedzielę w programie „Kawa na ławę” w TVN24, że domagając się wyjaśnień od szefa MSWiA miał na myśli to, że „jeżeli minister Błaszczak nie wyjaśni tej sprawy to będzie problem”. „Mam nadzieję, że nie dochodzi do momentu, takiego jak kiedyś (gdy), minister (Bartłomiej) Sienkiewicz próbował inwigilować marsze. Tutaj chodzi o naruszenie naszego bezpieczeństwa; tego, że mamy prawo do zgromadzeń i nikt nie ma prawa, tak jak za czasów starych, w PRL-u, jak SB inwigilować, wypytywać mnie o to, czy ja jadę” – dodał.

PAP

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-policjanci-w-biurze-liroya-marca-nie-z-polecenia-szefa-mswia,nId,2301943#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Komentarzy 20 to “Policja nachodząca biura poselskie w sprawie pytań o udział posłów w Marszu Niepodległości UWAGA !!! BYŁA NA SŁUŻBIE ALE PRYWATNIE !!! TAK OŚWIADCZYŁ RZECZNIK POLICJI!!”

 1. julius said

  CETA jest krokiem w kierunku korporacyjnej krainy zwanej EurAmerica
  …….
  Prawicowy kandydat na prezydenta Philippe de Villiers powiedział, że istnieją plany które zaczynają być wdrażane aby podzielić terytorium Francji między muzułmanów i niemuzułmanów. Cytuje przy tym zapiski François Hollande dla potwierdzenia tej tezy. Wszyscy mówią o nieuchronnej wojnie domowej. W barach i kawiarniach Paryża słychać coraz więcej niezadowolonych obywateli francuskich mówiących o dezinformacji mediów, demonizowaniu Rosji, homogenizacji myśli i przestępczości klasy panującej.
  Układ sceny politycznej nigdy nie był tak bardzo sprzyjający dla przejęcia przez populistów francuskiej polityki. Ale nikt nie powinien mieć złudzeń co do Frontu Narodowego; podąża on za syjonistyczną narracją o wojnie z terrorem: muzułmanie są problemem. Wiceprzewodniczący partii Forian Philippot jest zbliżony do ultra-syjonistycznego prawnika Gilles-Williama Goldnagela, przyjacieal premiera Izraela Benjamina Netanjahu.
  Philippot niedawno potępił komentarze kandydata na prezydenta Jeana-Frédérica Poissona, który powiedział, że Hillary Clinton przedstawia sobą największe zagrożenie dla świata i jest na żołdzie syjonistów. Poisson został następnie zmuszony pokalać się przed Radą Przedstawicieli Instytucji Żydowskich we Francji (CRIF), gdzie szukał przebaczenia. Powiedziano mu, że będzie to wybaczone, ale nigdy nie zapomniane! Pomimo antymuzułmańskich uprzedzeń Frontu Narodowego, coraz większa liczba muzułmanów głosuje na tę partię. Wielu muzułmanów woli Front Narodowy, ponieważ mają oni dosyć bycia traktowanymi jak klienci i manipulowanymi przez lewicę – z ich pseudo „anty-rasizmem” i wojnami „humanitarnymi”.
  http://ahtribune.com/economy/1314-ceta.html

  Polubienie

 2. miziaforum said

  KURWA MAĆ CO ZA KRAJ SAMI Z SIEBIE PRZYSZLI W TROSCE ………… OBYDWAJ ZATEM NADGORLIWCY ZE SŁUŻBY WON !!!!

  KURWA TO MOZE ZNAJDZIE SIĘ JAKAŚ EKIPA MURARZY KTÓRA SAMA Z WŁASNEJ NIE PRZYMUSZONEJ WOLI WYBUDUJE MI PAŁAC …….

  ALE TEN KRAJ JEST POJEBANY

  P.S Z TEGO CO MI WIADOMO PO PRYWATNYCH MIESZKANIACH W CAŁEJ POLSCE TEŻ CHODŻA I PYTAJĄ O MARSZ Z KIM JADZIE KIEDY CZYM JACY KOLEDZY CZY AKTYWIŚCI A JAKIEGO RUCHU JAKIEJ PARTII …..

  TAK TAK CHODZĄ

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO TYLKO PATRZEĆ JAK PODCZAS SŁUŻBT Z WŁASNEJ INICJATYWY ZACZNA ZAMYKAĆ W ARESZTACH … A RZECZNIK BEDZIE MÓWIŁ NIKT IM NIE KAZAŁ ONI SAMI ………….. I ODPIERDOLCIE SIE OD KOMENDANTA I MINISTRA

   A NA SERIO TO

   PIS ZACZYNA ROBIĆ TO SAMO CO Z SAMOOBRONĄ LEPPERA TRZEBA PRZEJĄĆ PARTYJKĘ KUKIZA ????????????????/

   Polubienie

   • miziaforum said

    PIS PO JEDEN CHUJ NIC SIE NIE ZMIENIŁO ……… WŁADZA MA POLAKÓW ZA ARCY DURNYCH PROSTAKÓW SKORO OFICJALNIE KOMUNIKUJE NAM TAKI PRZEKAZ RZECZNIK POLICJI

    „W związku z czynnościami jakie policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach podjęli (…) w biurze poselskim posła Piotra Liroya-Marca (…) należy podkreślić, że nie były one prowadzone na polecenie ministra spraw wewnętrznych i administracji, jak też komendanta głównego policji. Nie były one czynnościami procesowymi prowadzonymi na polecenie innych organów, a wynikały jedynie z własnej inicjatywy policjantów” – powiedział Tokarski.

    TO NIE JEST ŚMIESZNE !!!! TO JEST TRAGICZNE …………. WSZYSCY WON PANOWIE Z WŁASNĄ INICJATYWĄ WYPIERDALAĆ Z PAŃSTWOWEJ POSADY A RZECZNIK ZAPIERDALA ZA NIMI RAUS I W PODSKOKACH ZANIM WAM SPRWAY NIE WYTOCZĄ

    KURWA ŁAMANIE IMMUNITETU Z WŁASNEJ ……………..

    Polubienie

    • abecadło said

     PIS tak da ludziom teraz po pysku,że nigdy nikt na nich nie zagłosuje,zobaczycie, więc próba zdeptania Kukizowców i można robic co się chce ! hulaj duszo piekła nie ma,.

     Polubienie

   • krab said

    Własna inicjatywa policjantów – dowcip dnia !!! Własna inicjatywa w policji jest ostatnią cechą jaką te służby się wykazują, nawet mandaty jadą wlepiać żeby wyrobić narzucony miesięczny haracz z tego tytułu. Rzecznik, który wydał takie oświadczenie traktuje wszystkich jak idiotów, choć wynika, że sam jest idiotą i jego przełożony również !!

    Polubienie

  • marek said

   cos nie chce mi sie wierzyc ze z walsnej woli przyszli…kazali im kryc wyzej postawionych…jesli nie beda zwolnienie to tak bylo jak pisze…

   Polubienie

  • miziaforum said

   no to wychodzi znów na moje pis też sie boi rewolucji ………… ONI SIE WAS BOJĄ DLA TEGO WAS INWIGILUJĄ TAK ZAMO JAK P.O PSL I SLD

   POLICJA Z WŁASNEJ INICJATYWY 🙂 !!!!! BOJA SIE I SRAJĄ W GACIE

   WIECIE CO MI ZACZYNA PO GŁOWIE CHODZIĆ ?? A MOZE JEST TAK ”

   PIS CHCE NA NARODOWE SIŁY MŁODYCH NAPUŚCIĆ KOD ………. ŻEBY SIE ZA ŁUBY CHWYCIŁY DWA IM ZAGRAŻAJĄCE ALE WROGIE DLA SIEBIE STRONNICTWA

   TO NIE GŁUPIE ………. COS W TYM MOZE BYĆ

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Sorry, ale zobaczcie 0:39 kolory flag

    Polubienie

   • abecadło said

    Ja też tak skojarzylam po tym fakcie jak policja zaczeła łazić po domach, bo jak można analizowac to czemus/komus służy prawda ?

    Polubienie

   • Anna said

    A ja myślę, że rewolucja to najgłupszy pomysł. Były już rewolucje i nie przyniosły nic dobrego rewolucjonistom, tylko ktoś upiekł sobie pieczeń w ogniu rewolucji.

    Polubienie

   • krab said

    Upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu ? i zrobić użytek z ustawy 1066, przecież z jakiegoś powodu jej nie odwołują, choć przez ten rok mogli! Okazja wyśmienita !

    Polubienie

    • miziaforum said

     ja sie wogóle dziwie ze po ceta jeszcze ktoś pyta dla czego oni jeszcze nie zlikwidowali 1066 ……. 🙂 dla tego ze jak dopuscili sie przyklepania CETA to są skurwielami w przypadku P.O ludzie też psioczyli a za chwilę zdziwieni pytali dla czego to coś z\robili nam na złość ….. ODPOWIADAM BO TO SPRZEDAJNE SKURWIESYNY !! I TRZEBA SIE Z TYM POGODZIĆ SĄ I JUZ I UDOWODNILI TO WŁAŚNIE CETA … A CZY WYTŁUMACZYLI POLAKOM CO TO CETA ……. NIE I NIE MAJA ZAMIARU

     Polubienie

     • abecadło said

      Musi uważać Kukiz, bo on mówi o tym, czego nie wolno mówić prostemu ludowi, reszta kliki mają gęby na kłódki i tylko sieja kłamstwa,nic wartościowego ludziom nie przekazuja, same ochłapy wez wartości, nie widzicie jak kłamią w oczy ?

      Polubienie

     • abecadło said

      Kukiz musi uważać, bo jedyny cokolwiek mówi, reszta rzuca ochłapy prostemu ludowi i gęby mają na kłódki, tylko Kukiz wspomniała o CETA, reszta nic jakby nie było tematu a gdzie wytłumaczenie prezydenta o perfidnym głosowaniu na szkodę państwa polskiego ?
      BANDYTYZM W BIAŁY DZIEŃ ?

      Polubienie

 3. bittix87 said


  KURWA MAĆ NARODZIE WSTAWAJ Z KOLAN!!!!!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: