Miziaforum's Blog

Najświeższy niezależny materiał AV imigranci w drodze do …….. Do nas ?!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 5, 2016


Komentarzy 39 to “Najświeższy niezależny materiał AV imigranci w drodze do …….. Do nas ?!”

 1. miziaforum said

  no i na końcu filmiku ostatnie 5 minut facet mówi i pokazuje wam to co ja pisze od 4 lat .. ze z każdego jednego który juz jest na zachodzie europy zrobi się za miesiac max 3 miesiące minimum 5 lub nawet 10 !!! to sa właśnie ich rodziny które czekają teraz na sygnał dołączenia do ojca już zalegalizowanego n.p w niemczech

  TEGO WAM ŻADNA TV ŻADEN REDAKTOREK NIE POWIE I NIE POKAŻE …….. W DRODZE SĄ ICH MILIONY !!! I TO NIE JEST PYTANIE CZY DOJDĄ TYLKO KIEDY BO ZE DOJDĄ TO PEWNE MILIONY !!!

  Polubienie

 2. greg said

  odnosnie tych przymusowych szczepionek da dzieci to to wszystko billy gates i depopulacja ludzi

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Polubienie

 4. greg said

  juz wiem o co chodzi z muzulmanami bog oddaje im na pozarcie zepsutych ludzi z unii europejskiej haha na serio tak jest

  Polubienie

  • abecadło said

   Nawet nie ma co porównywać zepsucia Niemiec do Polaków, patrzmy obiektywnie, ile naszych babc i dziadków modli sie nieustannie za Polskę, swoje dzieci, wnuki. Niemcy to naród zepsuty od srodka, sa owszem wyjątki, ale to wyjątki, które teraz maja czas na ucieczkę z tego smierdzącego moralnie kraju. W Niemczech tak naprawde juz nie ma co bronić, zatwardziałośc serc osiągnęła apogeum, może niektórzy jeszcze maja sumienie, które teraz powinno sie w nich obudzić, ale to jest marginalny odsetek.
   Pycha prowadzi do upadku panstwa a ludzi do piekła.tam aż kipi ze zła. Byłam kiedys pare razy, przeraziły mnie tam puste koscioły, to musi runąć.

   Polubienie

  • krab said

   Wymiana cywilizacji łacińskiej na arabską. Przecież cywilizacja łacińska opiera się na trzech filarach-
   -rzymskie prawo, filozofia grecka, moralność chrześcijańska.
   Który z nich jest zawarty w islamie ?
   Nowe rządy globalne i „nowa cywilizacja”.

   Polubienie

 5. miziaforum said

  OD 59 MINUTY .. ZACZNIJCIE …….

  Polubienie

 6. szuwaxpl said

  Naprawdę nie umiem znaleźć logicznego wytłumaczenia tej sytuacji.

  27 października 2016 Zgromadzenie Ogólne ONZ podjęło rezolucję zobowiązującą kraje członkowskie ONZ do podjęcia od roku 2017 rozmów i negocjacji mających na celu doprowadzenie do kompletnego nuklearnego rozbrojenia naszej planety oraz do likwidacji istniejących na planecie arsenałów broni jądrowej. Rezolucja ma symbol L 41 i… fakt jej podjęcia został skrzętnie pominięty przez prawie wszystkie media oraz usunięty z wyników wyszukiwania Google.

  Zachodzi pytanie: DLACZEGO? Rezolucja ma charakter symboliczny. Nie ma w niej żadnych dat, które miały by być końcem tego skądinąd krytycznego dla nas wszystkich procesu. To pierwszy tego typu akt woli ONZ – tym bardziej wart docenienia. Skąd więc ten kompletny brak zainteresowania?

  Rezolucja przeszła 123 głosami ZA, 38 PRZECIW i 16 WSTRZYMUJĄCYCH SIĘ. Kto jak głosował możecie Państwo zobaczyć na stronie International Camaign To Abolish Nuclear Weapons
  Niestety wśród państw, które sprzeciwiły się rezolucji jest także i Polska, co dla mnie osobiście jest powodem do wstydu. Choć nie mam złudzeń co do rządzących Polską od kilkudziesięciu lat elit politycznych. A jednak wstyd…

  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2297:rezolucja-onz-l41-w-sprawie-kompletnego-nuklearnego-rozbrojenia-planety&catid=44:swoje&Itemid=125

  Polubienie

  • Ktoś said

   Ta „inicjatywa” to KOŃ TROJAŃSKI…. jak Indie, Pakistan. Korea Płn czy podobnej wielkości i mocy kraje oddadzą swoją broń nuklearną to już NIC ICH NIE OBRONI PRZED DEMOKRACJĄ i ludzikami Saurona z telaviwu. Zresztą ona mierzona jest w Chiny iż się SAME PODŁOŻĄ….. i dadzą okraść z nadwyżki (+zapasów złota).

   Polubienie

 7. szuwaxpl said

  Schizofrenii CD

  Polubienie

 8. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/uchodzca-wyrzucil-wlasne-dzieci-przez-okno-zeby-ukarac-zone

  Polubienie

 9. marek said

  https://ndie.pl/brytyjskie-miasto-ktorym-zyje-48-bialych-mieszkancow-podziala-sie-reszta/

  Polubienie

 10. marek said

  Ania
  5 listopada 2016 at 23:25 · Odpowiedz

  Aż się wierzyć nie chce.

  Polubienie

 11. marek said

  http://innemedium.pl/wiadomosc/ogromne-ufo-zostalo-zaobserwowane-nad-lombardia

  Polubienie

 12. marek said

  http://alternews.pl/uncategorized/w-indiach-odkryto-chrzaszcza-zabojce-ktory-moze-zniszczyc-ludzkosc/

  Polubienie

 13. Pelagia said

  ciekawy film o redukcji populacji w średniowieczu

  Polubienie

 14. krab said

  A tymczasem w Polsce, niby nie chcemy, ale witamy …. imigrantów, a broń Boże powiedzieć co złego o nich ! bo odpowiednio namaszczeni przez rząd zareagują!
  Krystian Krawiel, wydawca programu „Minęła 20” w TVP Info, został zawieszony w wykonywaniu obowiązków za przygotowanie i wyemitowanie materiału ukazujące skandaliczne zachowanie imigrantów z bliskiego wschodu i Afryki Północnej, napływających do Europy.
  Materiał zawierał także cytaty z wypowiedzi prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, który zdecydowanie popiera ideę sprowadzania imigrantów do Trójmiasta. „To nas wzbogaca! Imigrantka i imigrant to jest szansa dla Gdańska! Nigdy nie wiadomo, czy w takim dziecku imigrantów jest może przyszły noblista, wybitny pisarz, informatyk, naukowiec, rzemieślnik, mechanik” – powiedział kilka tygodni temu prezydent.
  http://www.tysol.pl/a1994-Wydawca-z-TVP-Info-zawieszony-za-material-o-imigrantach

  Polubienie

  • miziaforum said

   skad się w polsce biorą skoro ich nikt nie wpuszcza 🙂 jest takie lotnisko nazywa sie tempelhoof … w bydynkach tego lotniska pod osłona firm ochroniarskich na stałe non stop znajduje sie Uwaga 40 000 do 50 000 imigrantów .. nie nie ciagle tych samych z lotniska tempelhof nocami starruja samoloty … i z puli tych 50 000 imigrantów wywożą ich gdzieś potem uzupełnia sie stan mieszkańców TEMPELHOF ……. nikt nie chce o tym pisać ale to fakt … !!! nawet chyba 2 polskich posłuw pogonili pałkami i gazem ochroniarze lokatorów Tempelhof …….. JA NIE ZARABIAM PISZĄC SENSACJE WIEC NIE MAM W TYM INTERESU ZEBY COKOLWIEK PISAĆ …….. niech się ktoś tym zainteresuje to dzieje sie teraz

   PO OSTATNIM ARTYKULE MOIM ZE DO WŁOCH IMIGRANCI W PUPACH PRZEMYCAJA DIAMENTY ……….. WYBUCHŁA PRZED WCZORAJ NAGLE AFERA ZE SŁUŻBY WŁOSKIE TORTURUJĄ PRZYBYSZÓW WŁAŚNIE W CELU WYDOBYCIA INFORMACJI KTO W D……. ŚWIECIDEŁKA WIÓZŁ … metody nie zgorsze nawet rażenie prądem po genitalicha … no wielka kasa więc metody też z wysokiej półki

   AD TEMPELHOF SAMOLOTY ………… LADUJĄ W POLSCE !!!!!!!!!!! TEŻ NOCAMI ……. TAKIE CAŁE ZIELONE ALBO SZARE ……. UCHU NIE ŻART …

   Polubienie

   • krab said

    Co za cholerne dziadostwo! Łżą patrząc narodowi w oczy !! A naród widzi i cisza, nikt pytań nie zadaje i nie żąda odpowiedzi! Michałkiewicz trafnie ten stan określił… pełne zduraczenie.

    Polubienie

    • miziaforum said

     A JA SIĘ PYTAM GDZIE SĄ POLSCY DZIENNIKARZE ŚLEDCZY ………..

     Polubienie

    • miziaforum said

     Z TYM „OBOZEM” NA TEMPELHOF TO JAKAŚ GRUBA SPRAWA BO NAWET POLICJA MUSI SIE OD BUDYNKÓW TRZYMAĆ Z DALEKA A FIRMA OCHRONIARSKA MA UNIFORMY NIE OZNACZONE ŻADNYM LOGO FIRMY DZIAŁAJĄCEJ W RFN ………. NATOMIAST WCHODZĄCY I WYCHODZĄCY ŚNIADZI FACECI Z TEMPELHOF SĄ WOGÓLE NIE ROZMOWNI , PRZY PRÓBACH ZACZEPIENIA ICH Z KAMERĄ ZARAZ Z POD ZIEMI WYRASTA POLICJA I ……… DAJE DO ZROZUMIENIA ŻE W…….. NAWET JAK KTOŚ PRÓBUJE Z DALEKA FILMOWAĆ TO GO ZARAZ KTOŚ W CYWILU LUB MUNDURZE GONI

     Polubienie

     • krab said

      Ciekawe czy to dostawy głównego rzutu, czy z łączenia rodzin. Chyba że o nabytek do bundeswehry, choć ostatnio wyją, że mają sporo dżihadystów.

      Polubienie

      • krab said

       Odkryto 20 islamistów w szeregach Bundeswehry, MAD przeprowadza postępowanie sprawdzające 60 dalszych przypadków żołnierzy podejrzewanych o sympatie islamistyczne. Zgodnie z decyzją szefowej resortu obrony Ursuli von der Leyen od lipca 2017 roku każdy kandydat do służby w niemieckiej armii zostanie „prześwietlony” pod kątem ewentualnego zagrożenia dla bezpieczeństwa kraju. Odpowiednia ustawa trafi do Bundestagu w przyszłym tygodniu. Sprawdzanych będzie około 20 tysięcy potencjalnych żołnierzy rocznie.

       Polubienie

      • miziaforum said

       Z TEGO CO MI WIADOMO NA TEMPELHOF JEST OBÓZ W OBOZIE TEN OFICJALNY TO OKOŁO 3000 MIESZANYCH RODZINY DZIECI , ALE W INNEHC POMIESZCZENIACH LOTNISKA ZAKWATEROWANI SĄ JUZ SAMI FACECI I TAM NIEMA WSTĘPU JUZ NA WEWNĘTRZNEJ BRAMIE NIKT Z OBOZU OFICJALNEGO … OPRUCZ TEGO ŻE OFICJALNA POWIERZCHNIA POMIESZCZEŃ LOTNISKOWYCH TO PONAD 300 000 M2 ISTNIEJĄ TAM OGROMNE PRZEOGROMNE PODZIEMNE CHALE I POMIESZCZENIE PODOBNO PONAD 600 000 M2 .. skad wiem 🙂 jak wam wspominałem od jakiegoś czasu mam codzienny kontakt z imigrantami z Syrii I WIEM TO OD KILKU KTÓRZY PRZESZLI POBYT CZASOWY NA LOTNISKU TEMPELHOF ……. DO CZASU WYDANIA IM DOKUMENTÓW I NAKAZU OSIEDLENIA SIĘ W ……….. 🙂 BARDZO CIEKAWE RZECZY ONI MÓWIĄ

       Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: