Miziaforum's Blog

Najścia ABW ? Policji na biura poselskie , w związku z pytaniami o chęć udziału w MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI 11 LISTOPADA 2016

Posted by miziaforum w dniu Listopad 4, 2016


Podczas piątkowej debaty w Sejmie na mównicy pojawił się poseł klubu Kukiz’15 Piotr „Liroy” Marzec, który niespodziewanie poinformował o wizycie policji w jego biurze poselskim w Kielcach. Funkcjonariusze mieli dopytywać, czy posłowie Kukiz’15 organizują wyjazdy do Warszawy na Marsz Niepodległości.

„Liroy” wystąpił ze swoim komunikatem niespodziewanie podczas debaty sejmowej. Poinformował, że w jego biurze poselskim w Kielcach pojawiło się dwóch młodych mężczyzn, którzy przedstawili się jako funkcjonariusze policji. Poseł wymienił szereg uchybień jakich dopuścili się mężczyźni, m.in. nie podali stopnia i nie przedstawili się z imienia i nazwiska.

poseł powiedział że mężczyźni dopytywali się, czy ugrupowanie Pawła Kukiza organizuje 11 listopada wyjazdy do Warszawy na Marsz Niepodległości. Zapytani, przyznali, że o podobne informacje zwracają się do wszystkich biur poselskich bo, jak mieli powiedzieć, „Warszawa kazała”.

„Liroy” zwrócił się do Mariusza Błaszczaka, szefa MSW o wyjaśnienie działań policji. Zaznaczył, że opisana sytuacja stanowi naruszenie Konstytucji i jest szykanowaniem legalnie funkcjonujących podmiotów politycznych. Na koniec poseł nie wykluczył wotum nieufności wobec ministra Błaszczaka.

Policja w biurze poselskim „Liroya”. Pytali o Marsz Niepodległości [WIDEO]

Komentarzy 20 to “Najścia ABW ? Policji na biura poselskie , w związku z pytaniami o chęć udziału w MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI 11 LISTOPADA 2016”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. krab said

  Skoro się nie przedstawiali, nie podali stopnia ani jednostki, byli w cywilnym stroju… to skąd wiadomo, że to policjanci ? Samo stwierdzenie „Warszawa kazała” to trochę za mało. Ostatnimi czasy różnych prowokatorów u nas dostatek !

  Polubienie

  • miziaforum said

   tak zwane służby potrafia być tak butne … serio szczególnie w polsce specjalnie noszą niby ukryte ale widoczne broń i n.p kajdanki oraz tak zwana blachę … i pyskuja że sie byle UWAGA FAKTYCZNUY PRZYPADEK CYTAT ” BYLE KURWIE SPOWIADAĆ I LEGITYMOWAĆ SIE NIE MUSZĄ .. lekko rozpiete kurtki cywilne z pod których widać gnata na szelkach i niedbale zwisajacą odznakę blachę …. zawierającą jesynie numer … ale z\ dynadjącej nie zabardzo można spisać numer

   Polubienie

   • krab said

    Mnie tylko zastanowiło stwierdzenie „Warszawa kazała”, bo oni faktycznie są butni i nadęci, a tutaj byli chętni do odpowiedzi? Nie mówię, ze to niemożliwe, bo ten rząd jest zdolny do takich akcji.

    Polubienie

    • miziaforum said

     🙂 nie wiem czy juz kiedyś nie napisałem kilka razy że NARODOWCÓW W POLSCE TO NA SERIO POWSADZA DO PIERDLI PIS ….
     A/D TEGO MOJEGO PRZYKŁADU BYTY FAKT AUTENTYCZNY POD NIEOBECNOSĆ ZNAJOMEGO WJECHALI JACYŚ CYWILE DO NIEGO DO DOMU W MIESZKANIU ŻONA ,,,, WIEC SIE ICH WYSTRASZYŁA PO TAKIEJ ODPOWIEDZI I WIDOCZNEJ BRONI NIBY NIEDBALE ZA PAZUCHĄ … ZNAJOMY WRUCIŁ PYTA ICH O DOKUMENTY NA CO ONI ZNÓW TO SAMO .. A ONI CHODZĄ SZPERAJĄ NO TO ON OTWORZYŁ SZAFĘ NIBY ODWIESIĆ MARYNARKĘ WYJĄ Ł POMPKE MOBBERGA PRZEŁADOWAŁ I …… I KOLESIE ZACZELI TAK SPIERDALAĆ ŻE MU DRZWI DREWNIANE OSZKLONE PODWÓJNE ZŁAMALI BO SIĘ NIE MOGLI NA RAZ W BIEGU ZMIEŚCIĆ …. PO GODZINIE PRZYJECHAŁ PATROL MUNDUROWY .. I CHCIELI MU KRĘCIĆ NAPAD NA FUNKCJOMNARIUSZY ALE ŻE GOŚC MA MOCNE BARDZO MOCNE PLECY PO 5 MINUTACH SALUTUJAC TEŻ SPIERDALALI

     ALE DO CZEGO PIJĘ ANO DO TEGO ŻE W BIURACH POSELSKICH PRACUJĄ SOBIE MAX 3 OSOBY PRZEWAŻNIE KOBIETY KTÓRE NIE MAJA POMPKI POD RĘKĄ I NA CHAMSTWO RACZEJ NIE POTRAFIĄ OSTRO REAGOWAĆ ..

     Polubienie

     • krab said

      Pewno że ich pis powsadza ! Przecież próbują jak mogą ich zdeprecjonować. Nowe siły należy tłumić w zarodku, żeby nie została naruszona stara strategia podziału władzy z magdalenki…

      Polubienie

      • zagrypiona said

       Mogli powiedzieć że chcieli na marsz SMolenski isc, to by jeszcze pochwały i podwyżke dostali. 😉

       A tak serio…. To czegoście sie po pisie spodziewali. Przeciez to pejsy + ukry nienawidzące Polski i Polaków. Reka im niedrgnie by rodowicie polska biomaterie wysłac do diabła.

       Polubienie

 3. miziaforum said

  Dla mnie jest to wielkie zaskoczenie, dlatego że przecież ministrowie obrony wszystkich państw, które prowadzą jakiekolwiek negocjacje z Polską wiedzą, że warunkiem każdego kontraktu zbrojeniowego z Polską jest offset – tutaj Francja nie była w stanie przedstawić wicepremierowi Mateuszowi Morawieckiemu satysfakcjonujących ofert offsetowych i w związku z tym ministerstwo rozwoju, które prowadziło negocjacje offsetowe, musiało je zakończyć. Takie patrzenie na Polskę, iż będzie krajem, któremu można narzucić swoją wolę gospodarczą, jest nierealistyczne i żałuję, że takie słowa się tu znalazły – powiedział minister obrony w TVP Info, komentując list swoich odpowiedników z Francji i Niemiec.

  NO A TU MUSZE POCHWALIĆ ANTONIEGO MACIEREWICZA ŻE IM TAK POJECHAŁ .. BRAVO !!

  Polubienie

 4. igor said

  Polubienie

  • miziaforum said

   🙂 ZACZYNA MNIE NIEPOKOIĆ TO ŻE TAM SIĘ JUŻ ZAPĘTAŁ NIEJAKI MAREK PODLECKI VEL MONITORPOLSKI ……. NIE WIEM CZY ONI WIEDZĄ .. ŻE T.W JANUSZ TRZYMA IM MIKROFON … polecam sprawdzić strony IPN I WYSZUKAĆ MAREK PODLECKI …… SOR MIESZKO !!

   Polubienie

   • zagrypiona said

    Przypuszczam ze nie wiedzą. Olszański nie siedzi w necie to i nie wie.

    Polubienie

    • miziaforum said

     NO TO MAJA PECHA ……..nikt w to nie uwierzy ze to przypadek że m.p pojawił sie znów tam gdzie się zaczyna coś dziać …. ale to nie moja sprawa zeby kogoś uświadamiać że należy ba !! w dobrym tonie jest aby pokazywać się publicznie z ludźni o takzawnej jasnej przeszłości i dobraj lub neutrealnej reputacji
     🙂 tak opserwóje tych wszystkich netowych ………. i widzą że są albo głupi do imentu albo zwyczajnie nasłani … WSZYSCY BEZ WYJĄTKU … JA MAM TAKĄ ZASADĘ JEŚLI GDZIEŚ MAM SIĘ SPOTKAC PUBLICZNIE Z KIMŚ TO STARAM SIE DOWIEDZIEĆ KTO TO JEST ………. NIE WIERZĘ W TO ZE NA TEMAT MARKA PODLECKIEGO ONI NIC NIE WIEDZĄ …. WYSTARCZY KLIKNĄĆ JAK MAWIA CZĘSTO PAN jABŁONOWSKI W GOOGLA ……… I WŁALA …….. no oczywiście nie należy we wszystko wierzyć ale w przypadku M.P nie pierwszymi dośc znanymi w necie są mosakowski i jabłonowski ale którymiś z koleji przy których nagle POJAWIASIĘ MAREK ……… jak skończyli poprzednicy z którymi Marek współpracował ………. wyklikać mozna a nawet zapytać n.p na grypa 666 i nie tylko nawet osobnik z bydgoszczy został wyruchany przez m.p

     Polubienie

     • szuwaxpl said

      http://januszkurtyka.info/index.php/zyciorys
      W grudniu 1981 r. Janusz Kurtyka rozpoczął tworzenie niezależnej od struktur NZS grupy konspiracyjnej w Nowej Hucie, w skład której weszli m.in. Jerzy Bryniak oraz Artur Wroński. Grupa zajmowała się produkcją kolców rzucanych pod koła samochodów milicyjnych podczas starć komunistycznego aparatu represji z manifestantami nowohuckimi, a także wyszukiwaniem odpowiednich miejsc dla nadajników Radia „Solidarność”. Kurtyka był pomysłodawcą urządzeń podsłuchowych umożliwiających rejestrowanie radiostacji resortowych. Wytwarzaniem tych urządzeń zajmował się Marek Podlecki. Nagrania rozmów prowadzonych podczas tłumienia zamieszek przez ZOMO (rzadziej przez SB) przekazywano za pośrednictwem Tomasza Gąsowskiego działaczom „Solidarności”. 14 XII 1984 r. M. Podlecki został tajnie aresztowany i zwerbowany do współpracy przez SB (pod ps. „Janusz”). Następnego dnia po werbunku przyznał się do tego Kurtyce, stwierdzając, że to jego miał rozpracowywać, bowiem SB podejrzewała go o kontakt z Radiem „Solidarność”. W związku z pozyskaniem M. Podleckiego przez bezpiekę (poza faktem zobowiązania się przez niego do współpracy Kurtyka nie znał szczegółów jego ewentualnych innych kontaktów z SB) działalność nowohuckiej grupy została profilaktycznie zawieszona, a w 1985 r. J. Bryniak i A. Wroński wykorzystując pobyt w Jugosławii, przedostali się na Zachód. (…)

      Dla porównania – kto mógł wyjechać, komu kategorycznie zabroniono!
      http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=M&katalogId=4&subpageKatalogId=4&pageNo=1&nameId=7513&osobaId=13148&amp

      Co do MP – poczyścili chłopaki zasoby Internetu, aż jestem zdziwiony!!!

      Polubienie

  • miziaforum said

   Ujrzałem tytuł wątku: „Strona internetowa przejęta przez agenta!”, więc wszedłem zaciekawiony.
   http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt9934.html
   Kazimierz Michalczyk, administrator forum, wkleił w nim stek bredni o rzekomych zamachach na życie jakiejś wariatki walczącej od lat ze szczepieniami dzieci. „Globalna mafia medyczna” rzekomo chce ją zabić, a jej stronę www przejęli agenci.
   Sprawa byłaby godna zainteresowania co najwyżej jakiegoś psychiatry, gdyby nie jedno – autor tych głupot, Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę Bezpieczeństwa PRL w charakterze tajnego współpracownika.
   Miało to miejsce w 1984 roku, Podlecki przybrał sobie wówczas pseudonim „Janusz” i był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB.
   Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW „Janusz”, jego przydatność operacyjna zmalała. Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.
   Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.
   Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce.
   Podjął akcję ujawniania rzekomych agentów SB wśród Polonii. Pomówił wiele osób o agenturalność.
   Zajmował się równocześnie produkcją i redakcją materiałów telewizyjnych. Jak możemy przeczytać w internecie, współtworzył redakcje programów „Misja Specjalna” Anity Gargas i „Cienie PRL-u” Bronisława Wildsteina.
   W kampanii wyborczej kandydata PiS na prezydenta Krakowa robił kampanię telewizyjną i pracował dla sztabu.
   Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, w sieci zachowały się relacje ze spotkań z nim, jako gościem:
   http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2006_06_28.html
   http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2007_05_16.html
   Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).
   Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.
   Licząc, że nie ma w archiwum IPN żadnych materiałów na jego temat (kontrwywiad nie był weryfikowany, płynnie przeszli wraz z agenturą i jej papierami do III RP), Podlecki złożył wniosek do IPN o status pokrzywdzonego. Pomylił się, bo biurokracja komunistyczna była w SB tak duża, że sporo się mimo wszystko zachowało. Dostał odmowę, jako TW bezpieki.
   Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach, np. tej nagłaśnianej również przez Administratora Forum SW:
   http://swkatowice.mojeforum.net/post-vp31359.html?highlight=#31359

   Nie jedyny to przypadek takiego człowieka obracającego się w kręgach prawicy.
   Ciśnie się na usta pytanie, czy Podlecki to tylko „Cień PRL-u”, czy raczej trwająca wciąż „Misja Specjalna”… Smile
   I czemu współpracujące z nim osoby udają, że nie znają jego przeszłości…
   http://polonus.forumoteka.pl/viewtopic.php?t=1620

   DZIWNYM TRAFEM WSZYSCY KTÓRZY Z NIM WSPÓŁPRACOWALI ……. SKOŃCZYLI WSPÓLPRACĘ Z NIM MOCNO SKONFLIKTOWANI

   BLOG 666 P. BEIN
   T. KISIEL Z BYDZIGOSZCZY 🙂 …
   GAWROŃSKI RAFAZEN
   I WIELU INNYCH

   A TERAZ MOSAKOWSKI I OLSZAŃSKI …

   Polubienie

   • krab said

    Jego działalność to typowy „zez sterowany” !
    „Morał zeń płynie głęboki
    Że prawda chadza na boki
    Na lewo raz, na prawo raz
    A jak już prosto, to w las! „

    Polubienie

 5. marek said

  http://wmeritum.pl/unijny-ekspert-promujacy-ograniczenia-dostepu-broni-dla-obywateli-aresztowany-nielegalny-handel-bronia/159849

  Polubienie

 6. krab said

  Ci to mają zasoby… zapewne „na wsiech słuczaj” 🙂 prawy sektor? czy gwardia przyboczna któregoś oligarchy ?
  Ukraina: w Kijowie odkryto kolejny arsenał – z minami, armatami i pojazdem pancernym [+VIDEO +FOTO]
  Ukraińska prokuratura będzie badała skąd pochodzi broń. W arsenale znalazła się amunicja, około 200 min przeciwpancernych, armata, wyrzutnia rakietowa, transporter opancerzony, oraz jak określiła prokuratura „60 obiektów przypominających rakiety Grad”.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/ukraina-w-kijowie-odkryto-kolejny-arsenal-z-minami-armatami-i-pojazdem-pancernym-video-foto

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: