Miziaforum's Blog

Jezus z Nazaretu , rewizja procesu, rehabilitacja i UNIEWINNIENIE !! zamiast intronizacji się należy !! JUŻ DAWNO !!!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 2, 2016


Od jakiegoś czasu znów głośno w necie o „intronizacji Jezusa na króla Polski”

zanim dojdzie do tej schizofrenii , coś napiszę w formie pytania do zwolenników tej szopki i znawców tematu

JEDNO PROSTE PYTANIE … CZY ZATEM PRZED TĄ „INTRONIZACJĄ” KTÓRĄ CHCĄ DOKONAĆ LUDZIE , NIE POWINNO SIĘ PRZEPROWADZIĆ REWIZJI PROCESU JEZUSA Z NAZARETU , DOKONAĆ REHABILITACJI I UNIEWINNIENIA !!!

SKORO SKAZALI GO LUDZIE PRZED SĄDEM LUDZKIM …… ZDAJE SIĘ ŻE ZWYKŁA PRZYZWOITOŚĆ BY NAKAZYWAŁA PRZEPROWADZENIE TAKIEJ OPERACJI PRZEZ NASTĘPCÓW PRAWNYCH CESARSTWA RZYMSKIEGO ..

A TAKOWY SUKCESOR ISTNIEJE WSPÓŁCZEŚNIE …… ZATEM JEST TO MOŻLIWE Z PRAWNEGO PUNKTU WIDZENIA I KONIECZNE Z PUNKTU WIDZENIA SPRAWIEDLIWOŚCI I PRZYZWOITOŚCI ……

TROSZKĘ PRZEINACZĘ LEKKO i PARAFRAZUJĄC …… ALE INTELIGENTNY ZORIENTUJE SIE O CO CHODZI

„CO CESARSKIE CESARZOWI ………….. CO BOSKIE BOGU……………….. „

kto wie co wpisać w wykropkowane ????/

JAK SIE UPORACIE DRODZY ZWOLENNICY INTRONIZACJI Z TYM CO NAPISAŁEM TO BĘDZIECIE WIEDZIELI WSZYSTKO O TYM CZY WARTO I CZY JEST POWAŻNYM POMYSŁ KORONACJI JEZUSA Z NAZARETU OBYWATELA RZYMSKIEGO , BEZ JEGO ZGODY NA KRÓLA POLSKI ………. O.K ?


========================================

JEŻELI W MOCY LUDZKIEJ BYŁO SKAZAĆ GO PRAWOMOCNYM WYROKIEM I WYKONAĆ WYROK ŚMIERCI !!

TO REHABILITACJA , REWIZJA PROCESU I UNIEWINNIENIE TEŻ JEST W WASZEJ LUDZKIEJ MOCY ………….. ZATEM PRZESTAŃCIE PIER…………… O KORONOWANIU !!! GO NA JAKIEGOŚ KRÓLA A NAPRAWCIE KRZYWDĘ JAKĄ WYRZĄDZILIŚCIE MU ……. WY !!! LUDZIE ….. BO PRZYZWOITOŚĆ TEGO WYMAGA ……… ŻOŁNIERZE WYKLĘCI MAJĄ DO TEGO PRAWO …. A ON NIE ????????

JEZUS Z NAZARETU JEST NAJDŁUŻEJ W HISTORII ZNANYM NIEWINNIE SKAZANYM !!

NIGDY NIE ZREHABILITOWANYM CZŁOWIEKIEM !!

O KTÓREGO NIEWINNOŚCI WIE I WIEDZIAŁA NA PRZESTRZENI WIEKÓW  WIELOMILIARDOWA RZESZA LUDZI  NIE TYLKO CHRZEŚCIJAN ALE KAŻDY UCZCIWY CZŁOWIEK KTÓRY ZAPOZNAŁ SIĘ Z TĄ SPRAWĄ KARNĄ !!

I CO

CHCECIE SWOJĄ OFIARĘ PRZEKUPIĆ JAKĄŚ LIPNĄ KORONACJĄ …….. A KASACJI WYROKU NIE ?

DZIWNE …………

Komentarzy 41 to “Jezus z Nazaretu , rewizja procesu, rehabilitacja i UNIEWINNIENIE !! zamiast intronizacji się należy !! JUŻ DAWNO !!!”

 1. miziaforum said

  I ŻADNEMU ZASRAŃCOWI PRZEZ PRAWIE 2000 LAT OD WYKONANIA WYROKU TO JAKOŚ DO GŁOWY NIE PRZYSZŁO ………….. PRAWDA

  Polubienie

 2. Elba said

  W kwietniu 1933 roku w Jerozolimie zebrał się specjalny trybunał, by ponownie rozpatrzeć sprawę Jezusa z Nazaretu. Co z niego wynikło?

  Od procesu minęło wtedy 19 wieków. Przez ten czas Żydzi musieli zdawać sobie sprawę, że Jezus został uśmiercony niewinnie. Jego skazanie i ukrzyżowanie zostało uznane za jeden z największych błędów popełnionych w dziejach ludzkości, a gdy się widzi błąd, chce się go naprawić. Stąd rozumiem tę inicjatywę. Jednak nic z tego nie wyszło, bowiem trybunał izraelski uznał się za organ niewłaściwy. Poniekąd słusznie, ponieważ Jezus został skazany w procesie prawa rzymskiego i organem właściwym jest sąd włoski. Jednak – jak dotąd – nic w tej kwestii się nie zadziało.

  Czy w świetle prawa rzymskiego rewizja sprawy sądowej Jezusa z Nazaretu byłaby uzasadniona?

  Rewizja oznacza przeprowadzenie całego postępowania zakończonego prawomocnym wyrokiem na nowo. Wydaje się też, że ponowna analiza wszystkich istniejących źródeł, rekonstrukcja i ocena materiału dowodowego pozwoliłaby na podjęcie takiego procesu. Powtórzę: nie ze względu na niezachowanie przed dwoma tysiącami lat sądowych procedur, ponieważ tu uchybień nie było, ale dlatego, że wina Jezusa nigdy nie została niewątpliwie udowodniona; skazanie nie powinno było więc nastąpić.

  http://idziemy.pl/wiara/rewizja-wyroku-na-jezusa/

  Polubienie

 3. Trak said

  Czytasz w moich myślach. Właśnie taki powinien być początek, aby „teatrum” z intronizacji nie zrobić.
  Jak dotychczas – a śledzę różne wydarzenia – czy, kurwa chwali a złodziej gani, to na jedno wychodzi. Order Orła Białego to np. dziś zniewaga a nie wyróżnienie.

  Polubienie

  • miziaforum said

   TAK TO JEST ……… TYLKO DZIWI MNIE TEN OPÓR …… 🙂 a moze po rechabilitacji się wszystko zmieni ,,, a nie po intronizacji , a moze ktos od prawie 2000 lat czeka i przyglada sie kiedy w tej sprawie sprawie wyroku ludzkiego zapadnie ludzka kasacja ???????? KTO WIE … ALE TAK PODPOWIADA LOGIKA I PRZYZWOITOSĆ ….
   ———————
   Zacznijmy od tego, że nigdy nikt (nawet Teodozjusz!) nie usankcjonował podziału Cesarstwa! Nikomu z ówczesnych ludzi nawet przez myśl nie przeszło, że od roku 395 istnieją dwa państwa. To cały czas było jedno cesarstwo, ale rządzone przez dwóch władców. Nie było to zresztą nic specjalnie nowego.
   Dlatego też w roku 476 nie nastąpił żaden „upadek cesarstwa zachodniego”, a jedynie detronizacja cesarza. Gdy cesarza na zachodzie zabrakło, oczywistym stało się, że całym cesarstwem na powrót włada jeden cesarz. Odesłanie insygniów do Konstantynopola znakomicie to potwierdza.
   Dlatego też de iure po roku 476 cesarz z Konstantynopola władał całym obszarem cesarstwa – od Wału Hadriana, Atlantyku i Atlasu, po Morze Czarne i pustynie Arabii. Oczywiście faktycznie ziemie zachodnie cesarstwa znajdowały się we władaniu sojuszników (jak Odoaker, Frankowie czy Goci) lub też zwykłych najeźdźców (jak Anglowie i Sasi). Cesarze przez cały czas zresztą prowadzili taką właśnie politykę – uznawali ziemie zachodnie za swoje. Obalenie Odoakra przez nowych sojuszników (Gotów Teodoryka) nastąpiło przecież z polecenia Konstantynopola. Podobnie później Justynian nie podbijał ziem zachodnich na nowo, a jedynie odzyskiwał realną kontrolę nad tym, co i tak prawnie należało do Cesarstwa.

   Oczywiście po Justynianie Cesarstwo znowu utraciło realną władzę na Zachodzie (za wyjątkiem sporej części Italii, Sycylii i Afryki). Nie zmienia to faktu, że cały zachód nadal de iure był częścią Cesarstwa Rzymskiego. Taki stan trwał przez następne stulecia aż do roku 800.

   W roku 800 Karol Wielki został koronowany na Cesarza. Była to oczywista uzurpacja, której Konstantynopol oczywiście z początku nie uznał, co skutkowało wojną. Dopiero w jej wyniku cesarz z Konstantynopola uznał cesarski tytuł władcy Franków. W ten sposób Cesarstwo znowu miało dwóch władców – zachodniego i wschodniego. Jako iż jakakolwiek współpraca na dłuższą metę była niemożliwa, podział ten można również uznać za faktyczne podzielenie cesarstwa na dwa osobne państwa. Dopiero od tego momentu mamy do czynienia z DWOMA cesarstwami. Cesarz zachodni przeją władzę nad wszystkim ziemiami Cesarstwa Rzymskiego na zachodzie. Oczywiście tylko Karolowi i jego bezpośrednim następcom udawało się sprawować rzeczywistą władzę (bezpośrednią lub zwierzchnią, ale zawsze) nad całością tych ziem.

   Upadek władzy cesarskiej na zachodzie w X wieku również nie oznaczał, że Cesarstwo przestało istnieć. Otton Wielki niczego nie reaktywował – on po prostu podniósł i założył sobie na głowę chwilowo porzuconą koronę. Wakat na cesarskim tronie trwał przecież tylko 27 lat! Tyle minęło od śmierci poprzedniego cesarza Berengara I do koronacji Ottona.

   Tak więc jest oczywista ciągłość prawna Cesarstwa Rzymskiego na zachodzie. Władzę Karola Wielkiego usankcjonował Cesarz z Konstantynopola, natomiast między Karolem a Ottonem jest już oczywista ciągłość władzy.

   A może Watykan – papież jako Pontifex Maximus Sanctae Romanae Ecclesiae, ponadto jako wybierany tradycyjnie przez „populus romanus”, a więc niejako spadkobierca Republiki ……….

   Polubienie

 4. miziaforum said

  NO ! I TO JEST ZAJĘCIE KTÓREMU SIE POWINNI POŚWIECIĆ INTRONIZATORZY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI Z RÓWNĄ JEŚLI NIE MOCNIEJSZĄ DETERMINACJĄ

  A JEST ICH TYLU I TAKIE ŚRODKI ZA TYM STOJA ŻE ZAINICJOWANIE PROCESU KASACYJNEGO JEST W ICH MOCY … I TO JEST REALNIE DO ZROBIENIA I JEST Z TEGO POZYTEK

  Polubienie

  • miziaforum said

   I RADZĘ SIĘ WAM POŚPIESZYĆ BO OD NOWEGO ROKU ……….. JESZCZE O TYM NIE WIECIE NA DNIACH WAM POWIEDZĄ W TV PRASIE RADIU I INTERNECIE .. „RADOSNA NOWINĘ ”

   WSZYSTKIE POLSKIE DZIECI OD 01,01 2017 ROKU KTÓRE SIE URODZĄ ZARAZ PO NARODZINACH PAŃSTWO POLSKIE …… ZAFUNDUJE DARMOWĄ DO TĄD DROGĄ SZCZEPIONKĘ BARDZO DROGĄ !!! PRAWDZIWA OKAZJA PRAWDZIWE „DOBRODZIEJSTWO ” …………..

   TO BĘDZIE CHIP RFID ………. WRAZ Z ZASZCZEPIENIEM ZA DARMO !!!! DO CZERWCA MAX WRZEŚNIA ROKU 2017 „SZCZEPIONKA” BĘDZIE DOBROWOLNA !!!!! POTEM JUZ PRZYMUSOWE SERYJNE ZABIEGI !!

   SKĄD WIEM WIEM I JUŻ ……………. NIEDŁUGO SIE DOWIECIE Z JAK WYŻEJ NAPISAŁEM

   WSZYSTKO JEST GOTOWE …. BAZA PESEL DLA NOWO NARODZONYCH ……….. A DOROŚLI OTRZYMAJĄ NOWE DOWODY OSOBISTE Z WTOPIONYM RFID ………. PÓŻNIEJ DLA WYGODY

   BĘDĄ JUZ PROPONOWALI TEN D.O POD SKÓRĘ !!!

   NIE DAJCIE SZCZEPIĆ NOWORODKÓW TĄ DARMOWĄ SZCZEPIONKĄ !!!!!

   Polubienie

 5. szuwaxpl said

  Za co zabito Jezusa z Nazaretu? (…) To wszystko jest takie talmudyczne 😦

  Sanhedryn – najwyższa żydowska rada religijna i sądownicza – wnosząc skargę – swoisty „akt oskarżenia”, postawił Jezusowi przed Piłatem trzy zarzuty: namawianie do niepłacenia podatków, wzniecanie niepokojów publicznych i zarzut najważniejszy – przywłaszczanie sobie tytułu królewskiego. Wszystkie trzy czyny były uznawane za czyny crimen laesae maiestatis, czyli przestępstwo wymierzone przeciw władcy – „przestępstwo obrazy majestatu”. Ze względu na titulus umieszczony na krzyżu oraz sam tok przesłuchania Jezusa przez Piłata wiemy, że chodziło głównie o ten trzeci zarzut, który szedł najdalej, uderzał dosłownie w osobę cesarza.

  http://idziemy.pl/wiara/rewizja-wyroku-na-jezusa/1/

  Polubienie

 6. Elba said

  POLACY, SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA!
  DOPÓKI KRÓLEWSKIE GROBY WŁADCÓW NASZEGO NARODU POZOSTANĄ SPROFANOWANE, ZALANE NA KILKA METRÓW ŚMIERDZĄCĄ WODĄ, ZAPOMNIJMY O ZSTĄPIENIU DUCHA ŚWIĘTEGO I ODNOWIE ZIEMI, TEJ ZIEMI.

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/07/27/dopoki-krolewskie-groby-wladcow-naszego-narodu-beda-sprofanowane-zapomnijmy-o-zstapieniu-ducha-swietego-i-odnowie-ziemi-tej-ziemi/

  Polubienie

 7. greg said

  kurwa mizia wybacz ale wychodzi na to ze jestes zydem?

  Polubienie

 8. marek said

  http://wmeritum.pl/polak-poslem-islandzkim-parlamencie/159656

  Polubienie

 9. zagrypiona said

  No i to jest bardzo słuszna uwaga. Z tej historii ludzie powinni wyciągnąć wnioski. Od czasu skazania Jezusa nic się nie zmieniło. Nadal ci sami jątrzą i mącą. Wielu takich „Jezusów” poszło i pójdzie jeszcze do piachu. Jak ludzie sie nie ogarną i nie zrobią z tym porządku (fizycznego).

  Polubienie

 10. Elsa said

  http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/9150-poznaj-prawde-o-ceta-to-musisz-przeczytac-i-podac-dalej
  to co nam zafundował nasz żont

  Polubienie

 11. Elsa said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kwota-wolna-od-podatku-w-polsce-pozostanie-na-poziomie-ponizej-minimum-egzystencji
  Partia PiS, udająca oficjalnie polską prawicę, znowu pokazała swoje prawdziwe, socjalistyczne oblicze i w niczym prawie nie różni się ono od tego, które znaliśmy w wykonaniu poprzedników z PO. Posłowie obecnej partii rządzącej wnieśli właśnie do Sejmu projekt ustawy, aby kwota wolna od podatku pozostała na obecnym, żenująco niskim poziomie, poniżej minimum egzystencji. Jednak paranoiczny fiskalizm wymierzony w Polaków dopiero się zapowiada.

  Polubienie

 12. KrisT said

  do uniewinnienia nie dojdzie! bowiem wtedy musieliby uznać iz Jezus był faktycznie królem israelitów!

  Polubienie

 13. greg said

  inister zdrowia Konstanty Radziwiłł właśnie wydal rozporządzenie o wprowadzeniu kolejnej szczepionki do obowiązkowego kalendarza szczepień.

  Od przyszłego roku wszystkie niemowlęta będą za darmo szczepione na pneumokoki. Jakby ktoś chciał wiedzieć ile kosztuje „za darmo”, to z budżetu Ministerstwa Zdrowia przeznaczono na ten cel 86 mln zł, a kolejne 54 mln, pochodzą z rezerwy celowej budżetu państwa. Tyle zarobi producent szczepionki dzięki działaniom polskiego rządu.

  http://www.kufel.pl/3072/od-2017-rozszerzony-kalendarz-szczepien-obowiazkowych/

  Polubienie

 14. greg said

  Policjanci brutalnie potraktowali mężczyznę, bo… nie przeszedł po pasach [wideo]

  http://www.kufel.pl/3088/policjanci-brutalnie-potraktowali-mezczyzne-bo-nie/

  no i czy tacy ludzie sa normalni czy nie powinni sie nawrocic i odpokutowac?

  Polubienie

 15. Jezus z Nazaretu nie byl obywatelem rzymskim ani zaden z jego Apostolow, procz swietego Pawla, ktory byl Obywatelem rzymskim, stad kiedy sw. Pawel skazany w Rzymie na kare smierci mial odrabana glowe, a sw. Piotr musial zginac w hanbiacy sposob ukrzyzowany. Historia mowi ze zyczeniem sw. Piotra bylo byc ukrzyzowanym z glowa w dol nie tak jak Pan Jezus z glowa do gory.

  Polubienie

 16. Boanerges said

  Memento mori.
  Jest wierutną aberracją twierdzenie, że człowiek [z natury niesprawiedliwy – skażony grzechem pierworodnym!] – nędzny i podły grzesznik oraz śmiertelnik, albo jakikolwiek ludzki niesprawiedliwy ‘’sąd’’ mógłby sądzić Jedynego Boga Wszechmocnego, Drugą Osobę Trójcy Przenajświętszej!!! Niesprawiedliwe skazanie przez upadły i głupi rodzaj ludzki Boga-Człowieka, Jedynego Sędziego Sprawiedliwego i Miłosiernego na bestialską Mękę i Śmierć, który przyszedł na ten świat ratować i uwolnić tych wszystkich zaślepionych, zwiedzionych i pysznych grzeszników z piekielnej niewoli Lucyfera jest wyłącznie dowodem na totalną ignorancję i głupotę wszystkich śmiertelników, którym wydaje się, że są inteligentniejsi i mądrzejsi od ich Stwórcy.
  Nie ma takiej możliwości, aby ktokolwiek z ludzi mógł sądzić Boga, Pana naszego Jezusa Chrystusa, dlatego też nie wchodzi w rachubę żadna rehabilitacja ani uniewinnienie, albowiem jest niepodważalnym faktem i oczywistością, że tylko Jedyny Bóg w Trójcy Przenajświętszej oraz jeden człowiek a mianowicie Matka Boga Niepokalana Maryja Dziewica są niewinni.
  Podobnie, lecz nie tak samo, rzecz się ma w sprawie Papieża – prawowitego i prawowiernego Zastępcy Pana Jezusa Chrystusa na ziemi, bowiem żaden człowiek ani żadne gremium biskupów, kardynałów nie ma prawa sądzić prawowitego i prawowiernego Papieża, który podlega tylko i wyłącznie Sądowi Boskiemu:
  „JEŻELI RZECZYWIŚCIE ZDARZYŁABY SIĘ TAKA SYTUACJA, TO ON [RZYMSKI PAPIEŻ] Z MOCY PRAWA BOSKIEGO, ODPADŁBY Z URZĘDU I TO BEZ ŻADNEGO WYROKU – DOPRAWDY, NAWET BEZ DEKLARATYWNEJ SENTENCJI. TEN, KTO OTWARCIE GŁOSI HEREZJĘ SAM STAWIA SIĘ POZA KOŚCIOŁEM I JEST NIEPODOBIEŃSTWEM, BY CHRYSTUS MÓGŁ ZACHOWAĆ PRYMAT SWEGO KOŚCIOŁA W KIMŚ TAK NIEGODNYM. DLATEGO TEŻ, GDYBY RZYMSKI PAPIEŻ GŁOSIŁ HEREZJĘ, TO JESZCZE PRZED JAKIMKOLWIEK POTĘPIAJĄCYM WYROKIEM (KTÓRY ZRESZTĄ BYŁBY NIEMOŻLIWY) UTRACIŁBY SWOJĄ WŁADZĘ.” (Institutiones Juris Canonici (1950), Coronata).
  Antypapieże są osądzeni z automatu:
  „NA SKUTEK UPORCZYWEJ I OTWARCIE ROZGŁASZANEJ HEREZJI, RZYMSKI PAPIEŻ, JEŚLIBY POPADŁ W HEREZJĘ, PRZEZ SAM FAKT (IPSO FACTO) JEST UWAŻANY ZA POZBAWIONEGO WŁADZY JURYSDYKCJI I TO JUŻ PRZED WSZELKIM DEKLARATYWNYM WYROKIEM WYDANYM PRZEZ KOŚCIÓŁ… PAPIEŻ, KTÓRY BY POPADŁ W PUBLICZNĄ HEREZJĘ IPSO FACTO PRZESTAŁBY BYĆ CZŁONKIEM KOŚCIOŁA I DLATEGO PRZESTAŁBY BYĆ RÓWNIEŻ GŁOWĄ KOŚCIOŁA.” (Prawo Kanoniczne (1943), Wernz-Vidal).
  „PAPIEŻ, KTÓRY JEST JAWNYM HERETYKIEM AUTOMATYCZNIE PRZESTAJE BYĆ PAPIEŻEM I GŁOWĄ, TAK SAMO JAK AUTOMATYCZNIE PRZESTAJE BYĆ CHRZEŚCIJANINEM I CZŁONKIEM KOŚCIOŁA.” (św. Robert Bellarmin, Doktor Kościoła Świętego (1610).
  Natomiast co do kwestii intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski każdy sprawiedliwy powinien wiedzieć i wierzyć w to, że Jedyny Bóg, Pan nasz Jezus Chrystus był, jest i zawsze będzie Królem i tylko głupiec może mieć odwagę w tej oczywistej kwestii bredzić oraz temu faktowi zaprzeczać! Każdy sprawiedliwy, którego imię zapisane jest w Księdze Żywota wiecznego jest zobowiązany w swoim sercu i duszy uznać Jezusa Chrystusa za swojego Jedynego Stwórcę, Pana, Boga i Króla – jeżeli oczywiście szczerze pragnie dostąpić Łaski Bożej zbawienia swojej duszy – w przeciwnym razie nie ma innej możliwości jak tylko sprawiedliwy wyrok Sędziego, a więc „GŁOWĄ W DÓŁ NOGAMI DO GÓRY” WPROST W PRZERAŻAJĄCE PIEKIELNE CZELUŚCIE NIEUGASZONEGO OGNIA WIECZNEGO!!!
  Potwierdzeniem PRAWDY o Królu Jezusie Chrystusie jest poza Pismem Świętym między innymi Encyklika Papieża Piusa XI (1922-1939) „QUAS PRIMAS O USTANOWIENIU ŚWIĘTA PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA” z dnia 11 grudnia 1925 roku.
  WSPÓLNIE Z ŻYDAMI CHRZEŚCIJANIE WYRZUCAJĄ MNIE ZE SWEJ ŚWIĄTYNI, ZE ŚWIĄTYNI SWEJ DUSZY. GŁOSIŁEM IM EWANGELIĘ, CIERPIAŁEM Z NICH, A WYDAJĘ SIĘ IM BYĆ KŁAMCĄ.” (Jezus Chrystus objawił tę gorzką prawdę grzesznikom poprzez św. Brygidę Szwedzką, gdy w 1372 roku pielgrzymowała do Jerozolimy).
  Memento mori

  Polubienie

 17. Meu said

  lemingi o służalczym rozumku szukają kogoś mocnego, wielkiego do sprawowania „rządów i opieki”. Do pewnego momentu była to Moskwa, póżniej Bruksela, tak przy okazji na sprawowanie „opieki” nad lemingami łaskawie zgodziła się NATO…
  Ale ważności poczucia komu służą, służalczym lemingom to za mało. Nie przystoi służyć komuś „ludzkiemu”
  O ! ! ! ! służenie BOGU ! ! ! to jest coś na miarę ich małych rozumków.
  Do tej pory jedynym źródłem zmartwień lemingów było którą strona zwrócić się do jaśnie Pana… miejscem tzw twarzy, żeby lizać buty, czy dup* , żeby oczekiwać, jak jaśnie noga jaśnie Pana wykona kop i nada życiowy kierunek przemieszczania.
  Ambicją lemingów było stanie się wasalem tak kogoś wielkiego, żeby nie było dylematu, którą stroną się odwrócić.

  Tylko jedna sprawa nie została do końca ustalona. W jaki sposób taka opieka króla nad lemingami miałaby się przedstawiać.

  I tutaj chciałbym odwołać się do historii. Historii, w której można było usłyszeć chichot Pana Boga. Jeszcze nie Króla.
  Pamietacie zapewne te mroczne, ciężkie czasy II wojny światowej. Łapanki, egzekucje, bieda, zastraszenie…
  Ludziska gorąco i żarliwie modlili się o wyzwolenie. O uwolnienie spod hitlerowskiego buta.
  Na wielu podwórkach w domach studniach w Warszawie pobudowano kapliczki, gdzie miejscowa ludnośc żaliła się na swój los i modliła się o tą wolność.
  I tym wielkim chichotem Pana Boga było to, że ta wymodlona , wyśniona wolność, została dokonana przez tych paskudnych bezbożników, komuchów ruskich.
  Co to kible i żony mieli wspólne. Co to żeby ich zniszczyć, Piłsudski aż pod Odesse pojechał…

  I ponieważ lemingi niczego się z historii nie uczą, historia lubi się powtarzać…

  Polubienie

 18. miziaforum said

  Reblogged this on Miziaforum's Blog.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: