Miziaforum's Blog

UWAGA ! kopie dokumentów „BND” NA PODSTAWIE KTÓRYCH PROGRAM 1 TVP podał ROSYJSKIE F.S.B DOKONAŁO ZAMACHU NA PREZYDENTA POLSKI ..

Posted by miziaforum w dniu Październik 30, 2016


TO JAKIEŚ KPINY , MINIATURKI W ZASADZIE CH….. WIE CZEGO …. JAKICHŚ KARTECZEK ?

http://www.tvp.info/27531546/gpc-publikuje-skany-raportu-niemieckiego-wywiadu-bnd-o-smolensku

 

I KOMENTARZ JEDNEGO NORMALNEGO CZŁOWIEKA NA TEN TEMAT , DO TEJ SPRAWY

” FEDERALNA SŁUŻBA BEZPIECZEŃSTWA FEDERACJI ROSYJSKIEJ DOKONAŁA ZAMACHU NA PREZYDENTA POLSKI LECHA KACZYŃSKIEGO ”

A JA , NAPISAŁEM TU CO O TYM MYŚLĘ I CZYM SIĘ TO MOŻE SKOŃCZYĆ.

https://miziaforum.wordpress.com/2016/10/30/polska-poprosi-nato-o-uruchomienie-art-5-ukladu-nato-rosjanie-zabili-prezydenta-podaje-1-program-telewizji-polskiej/#comment-288576

 

p.s od kiedy to Polacy uznają Niemców za tak wielkich przyjaciół i wierzą ślepo w ich przecieki  🙂 ………..

Komentarzy 17 to “UWAGA ! kopie dokumentów „BND” NA PODSTAWIE KTÓRYCH PROGRAM 1 TVP podał ROSYJSKIE F.S.B DOKONAŁO ZAMACHU NA PREZYDENTA POLSKI ..”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. Fredro said

  Jedyna faktyczna przyczyna katastrofy w Smoleńsku o teoria M2 do znalezienia w Google a wszystko w na odpowiednich forach w TORze

  Polubienie

 3. marek said

  http://reporters.pl/3144/imigranci-w-wenecji-wyszli-na-ulice-zadaja-markowych-ubran-armaniego-i-hugo-bossa/

  Polubienie

 4. Elsa said

  a tymczasem następny gniot, który nasze yelita podpiszą
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03392-CETA-podpisana-Teraz-czas-na-supertajna-TiSA.htm
  bardzo się starają, bo pewnie im sie opłaciło….. Naród wychoojany po raz kolejny, bo przecież to nie dla naszego dobra. Widocznie na tym POlega dobra zmiana….

  Polubienie

 5. zagrypiona said

  „p.s od kiedy to Polacy uznają Niemców za tak wielkich przyjaciół i wierzą ślepo w ich przecieki 🙂 ………..”

  poprawka, Polską nie rządza Polacy a zydzi. Żydzi lubią Niemców. To jest dobry pionek do rozgrywania. Tak jak ich rozegrali w 2WŚ. Dzieki Niemcom maja swoje państwo teraz na bliskim wschodzie. 🙂 Także pasuje. Żydy znowu mącą. Po stronie szkopskiej i polskiej. A że dowody tego całego bnd to jakies gówno, to ja mówiłam od początku. Chodzi tylko i wyłącznie o jątrzenie. O podstawy do kolejnych działań. Nie wiem, moze zydy znowu maja nadzieję ze Polaks będzie rozebrana, a dwie strony ruska i szkopska skapną im jakiś spłachetek ziemi.

  Polubienie

 6. KrisT said

  antoni się załamie, tyle artów, dowodów, a polacy mają to w dupie!
  skoro to teraz wychodzi do publicznej wiadomosci i robi się wielkie halo to nasuwa się nastepujace pytanie : co takiego robią/chą zrobic ze trzeba tym sposobem odwrócic uwagę społeczenstwa??????????co takiego knują za naszymi plecami?

  Polubienie

 7. Trak said

  W podręcznikach skutecznej propagandy lub marketingu jest, jak to się robi.
  I jest to wkładane podobnie, jak receptura na babkę w polewie, napisały ją doktory a czytały profesory od nauk obcisłych.
  Zastosowano te akademickie metody potwierdzone teorią i tyle.
  Takie same profesory doradzają, jak reklamować banki i że nie tylko się opłaci oszczędzać, bo czterech przyniesie kurwę na kanapie ale po tym wszystkim będziesz miał człowieku melonik na głowie i spuszczał się z helikoptera.

  Polubienie

 8. greg said

  Utopić Dudę Smoleńskiem

  http://geoal.salon24.pl/661974,utopic-dude-smolenskiem

  Polubienie

 9. Fredro said

  Masz wolny dzień, jest ładna pogoda, idź na spacer – usłyszał od swoich przełożonych w dniu katastrofy smoleńskiej oficer Agencji Wywiadu Piotr Wroński, gdy próbował dowiedzieć się czy obowiązuje stan podwyższonej gotowości. Wraz z upływem czasu jest coraz bardziej przekonany o możliwości zamachu.

  10 kwietnia 2010 roku we wszystkich polskich służbach specjalnych panował chaos połączony z biernością. Zadzwonił do mnie kolega z ABW zdziwiony, że u nich właściwie też nic się nie dzieje – mówi pułkownik Piotr Wroński. W poniedziałek z kolegą, z którym razem jeździliśmy do pracy, włożyliśmy czarne krawaty. Ktoś powiedział mi na korytarzu, żebym się nie wygłupiał i nie robił demonstracji politycznych (…). Zszokował mnie – dodaje oficer.

  Zdaniem byłego pracownika Agencji Wywiadu wszystkie polskie służby powinny być postawione w stan gotowości już 10 kwietnia. – Jeżeli mamy nadzwyczajną sytuację, a taką jest tragiczna śmierć prezydenta i 95 towarzyszących mu nietuzinkowych osób, to każda służba na świecie a priori zakłada, że doszło do zamachu – mówi. Wszelkie teorie powinny być badane, a nie odrzucane od razu z przyczyn politycznych. Piotr Wroński podkreśla, że w katastrofie smoleńskiej zginął między innymi wiceminister odpowiedzialny za zakup uzbrojenia dla polskiej armii, a jego śmierć opóźniła nasze negocjacje z USA i dała czas Rosji.

  Scelus in fecit cui prodest – zbrodnię popełnił ten, kto odniósł z niej korzyść. A kto odniósł? Rosjanie i obóz władzy w Polsce – z przykrością stwierdza polski oficer, który ma żal do Donalda Tuska, że w dniu tragedii smoleńskiej obściskiwał się z ówczesnym premierem Rosji. – Putin przejął inicjatywę. Widziałem jego zimną twarz. Dobrze wiedział, co robi. (…) Dzięki nieobecności służb, skreśleniu od razu tezy o zamachu, można dojść do wniosku, że polski rząd był szczerze zainteresowany pozbyciem się niektórych ludzi – mówi Wroński, który przez sześć lat pracował w polskiej placówce dyplomatycznej w Londynie i ochraniał wiele wizyt zagranicznych Prezydenta oraz premierów RP. Jego zdaniem funkcjonujące wtedy procedury sprawdzały się, a 10 kwietnia w ogóle nie zostały dopełnione. – Jak to możliwe, że lotnisko nie wiedziało o lądowaniu niespełna dwa dni przed?! O prywatnej wizycie prezydenta Kwaśniewskiego dowiadywałem się z depeszy prawie miesiąc wcześniej – mówi oburzony przygotowaniem wizyty oficer.

  Bardzo znamienne są różnice, jakie zauważył były pracownik AW w mediach relacjonujących lotniczą katastrofę z 10 kwietnia. – Miałem dwa telewizory i dwa komputery. Jednocześnie oglądałem Rossija1, TVN24, BBC i CNN. (…) Cóż zobaczyłem? Niespełna godzinę po katastrofie Rosjanie mówili o błędzie pilotów. Zdumiałem się, gdy jakieś dwie minuty później powtarzał to TVN24. Ze znakiem zapytania, ale powtarzał. Tymczasem na BBC i CNN widziałem, że rozpatrywane były różne warianty, w tym zamach – mówi. – Zauważyłem też, że Rosjanie zaczynają blokować lotnisko. 20 lat pracowałem „na tym kraju”. Znam ich. Wiem, jaki mają bałagan. Nie byliby w stanie w ciągu 15 min. podciągnąć w takim Smoleńsku tak licznych jednostek do zabezpieczenia lotniska po katastrofie. Stwierdziłem, że nie chodzi o zabezpieczenie śladów, ale ich izolowanie. Od razu zadałem sobie pytanie: gdzie są nasi ludzie? Gdzie jest ambasada? Wiem, że trochę czasu musiało minąć, ale natychmiast na miejsce powinna wyruszyć grupa oficerów służb specjalnych – dodaje Wroński, którego zdaniem miejsce katastrofy nie zostało należycie zabezpieczone. Jego zdaniem w sensie kryminalistycznym Rosjanie je zniszczyli. Oficer twierdzi także, że w każdej polskiej ambasadzie są oficerowie wywiadu i powinni zostać oni wysłali do Smoleńska, czy to z Mińska, Moskwy, Kijowa czy Wilna. I to nawet za cenę ich dekonspiracji. Gdy cały świat patrzył na Smoleńsk Rosjanie nie mogli by nie wpuścić polskich służb. Niestety ludzie Putina przejęli inicjatywę w sprawie. Zdaniem Wrońskiego wszyscy, z ambasadorem RP w Moskwie Jerzym Bahrem na czele, powinni korzystając ze statusu dyplomatycznego nie wpuścić Rosjan na teren katastrofy. Tak się nie stało.

  Poważne obawy budzi u podpułkownika obecność na miejscu rosyjskich służb specjalnych, w tym OMONu i Specnazu. – Specnaz najprawdopodobniej miał za zadanie błyskawicznie zebrać rzeczy ważne dla służb, czyli dokumenty osobiste, służbowe, ale przede wszystkim telefony i inne środki łączności (…). No i czarne skrzynki. Rosjanie de facto je ukradli. W efekcie dysponujemy wyłącznie kopiami. Po katastrofie Germanwings we francuskich Alpach Niemcy polecieli po rejestratory, które odplombowali oraz zbadali dopiero u siebie. Po Lackerbie było tak samo. A w naszym przypadku? – pyta ironicznie Wroński. Laptop szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego do dzisiaj nie został odnaleziony.

  Pracujący 30 lat w służbach oficer zauważa także niezwykle pospieszne przejęcie pomieszczeń zajmowanych poprzednio przez tragicznie zmarłego prezydenta Kaczyńskiego przez ówcześnie p.o. głowy państwa – Bronisława Komorowskiego. Ma też żal do Antoniego Macierewicza, że wdał się w skomplikowaną dyskusję, zamiast ujawniać fakty możliwe do zrozumienia przez opinię publiczną oraz mówić o zaniedbaniach w procedurach i przygotowaniach wizyty. Macierewicz został wepchnięty przez stronę rządową w debatę, która męczy Polaków i zamazuje obraz wydarzeń. Wroński nie ma o to pretensji do posła, ale uważa to za jego błąd. Nie bez winy są też tutaj media, które solidarnie z obozem PO występowały przeciwko Macierewiczowi.

  Mówiąc o zamachu, nie wyrażam swoich prywatnych poglądów. Analizuję dostępne informacje. Pamiętajmy też, że katastrofy nie trzeba powodować wybuchem. Można stworzyć takie okoliczności, które doprowadzą do tragedii. Od zmęczonej załogi, przez nieaktualne mapy podejścia, złą prognozę pogody, po nieprzygotowane lotnisko i „odpowiednią” obsługę na wieży. (…) Trudno myśleć, by nie było to zorganizowane specjalnie. Nie jest możliwe, by nie działał monitoring, radar nieprecyzyjnie pokazywał pozycję samolotu, radiolatarnia działała nieprawidłowo, brakowało oświetlenia, a kontrolerzy wprowadzali załogę w błąd. Za dużo tego. (…) Podejrzane jest również to, że strona rosyjska szybko tych kontrolerów „schowała” – wylicza wszystkie podejrzane okoliczności katastrofy smoleńskiej Wroński.

  Zdaniem oficera prokuratura ma świadomość ogromnej liczby zaniedbań polskich służb specjalnych, ale nie ujawnia tego gdyż obawia się ogromnej awantury. Ma też nadzieje, że powstanie w służbach zespół operacyjny zajmujący się wyjaśnianiem wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. – Niech to potrwa następne 15 lat, ale to trzeba wyjaśnić – konkluduje.

  Moja analiza jest zbieżna z podobnymi, przeprowadzonymi przez emerytowanego oficera CIA, a także BND, o których mogliśmy już czytać. Służby na całym świecie widzą to podobnie. A im więcej mija czasu, tym więcej mamy poszlak, które prowadzą w stronę hipotezy o zamachu – podsumowuje emerytowany pułkownik.

  Źródło: wSieci
  MWł

  https://www.google.pl/search?q=katastrofa+smole%C5%84ska+zdj%C4%99cia+cia%C5%82+prosektorium&client=ms-opera-mobile&sa=X&channel=new&biw=361&bih=492&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ved=0ahUKEwjE3-7YjobQAhUBCSwKHWKECDYQsAQIJA&dpr=1.5

  Polubienie

 10. Fredro said

  Jednak aby znaleźć fakty dokumenty i filmy ostre zdjęcia należy zakopać się do Dark Web level 7 i 8 I tam szukać info jednak to co tam jest to już czysta prawda oi same rzeczywiste fakty tak jak to się wydarzylo naprawdę, to domyślam się że jest to bardzo możliwe że to właśnie M2 czyli samolot do 102 nigdzie nie wyleciał z Polski,a cała delegacja zamknięto w hangars na lotnisku i tam w rytuały szatanistycznym (nie jedynym w Polsce) w na tym szczeblu wycięte w pień rozszerzona na strzępy. Samolot właściwy został przewieziony z Rosji na miejsce zdarzenia i tam wysadzony w dniu powietrze. Są dostępne info o tyle widziano samolot jednym kawałku – w cały w Smoleńsku przed chwilą katastrofa, że z resztą przed przybyciem na miejsce zdarzenia doszło 1 osób nie było ciał zabitych.
  Cała robotę wykonali CIA I Mosad oraz Bruksela wystarczy tylko przeanalizować zmiany które dokonały się po przejeciu władzy przez PO oraz tryb i sposób na tych zmian w oraz przeanalizować jaki był układ gospodarczo finansowo ekonomiczny oraz zapowiedzi i rządu przed zamachem to bylo przyczyną tej katastrofy samolotu.
  Także repolonizacja, zamknięcie kredytu hipotecznego w EBC co szczególnie zaznaczył w minister właściwy do finansów Stanisław Kluza oraz bardzo pro Polskie stanowisko Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego oraz rządu stanowisko wobec Polski i Brukseli.
  W wigilię 2010 odbył się z Nyczem drugi obrzęd w którym darowano Polskę wiadomo komu.
  Zachęcamy naszych czytelników do obejrzenia wywiadu z Panem Rafałem Gawrońskim. Pan Rafał Gawroński jako pierwsza w Polsce osoba odkrył w 2011 roku, iż sejmowe spotkanie firmowane przez polskojęzyczne media żydowskiego wpływu jako „spotkania opłatkowo-wigilijne” są w istocie kabalistycznym rytuałem „oczyszczenia”. Ponieważ żydomasońskiej partii Palikota nie udało się do dzisiaj usunąć krzyża z sali sejmowej, co roku od 2011 roku w Polskim sejmie okupowanym przez Synagogę Szatana ma miejsce satanistyczny rytuał oczyszczenia.

  Satanistyczne rytuały w Sejmie. Poniżej opis „sejmowego rytuału” z jednej ze stron okultystycznych.

  LBRP – Lesser Pentagram Banishing Ritual – czyli Mniejszy Rytuał Odpędzenia Pętagramu (lub tylko LBR) jest bardzo popularny w całym świecie okultystycznym. Wiele grup wypracowało swoje własne wersje tego rytuału (np. gnostyczna, telemistyczna, enochiańska) jednak wszystkie one w dużej mierze nawiązują do oryginału. Pisząc oryginał mam tu na myśli wersję przedstawioną i upowszechnioną przez Zakon Złotego Brzasku pod koniec XIX wieku. A w ogóle to rytuał ten ma swe korzenie w kabalistyce a potem pomiędzy Różokrzyżowcami, którzy go udoskonalili i upowszechnili.

  Podzielony jest on na trzy części, z czego druga podzielona jest na kolejne trzy podczęści.

  I. Krzyż Kabalistyczny

  Stań twarzą w kierunku Wschodu, ciało wyprostowane, stopy złączone, ręce wzdłuż ciała
  Prawą ręką dotknij czoła i wypowiedz: „Ateh”
  Następnie bez zginania nadgarstka opuść rękę wzdłuż środkowej linii ciała do piersi i powiedz: „Malkuth”
  Prawą reką dotknij lewego ramienia i powiedz: „Ve-Geburah”
  Następnie tą samą ręką dotknij prawego ramienia i wypowiedz: „Ve-Gedulah”
  Następnie złóż ręce na wysokości serca i powiedz: „Le-Olam Amen”
  Opuść ręce do pozycji jak w punkcie 1

  .
  II. Rytuał Pentagramu

  a) Stań twarzą w kierunku Wschodnim. Prawą ręką narysuj przed sobą Ziemski Pentagram Odpędzający. Wykonuje to się go zaczynając rysowanie pentagramu od wyciągnięcia prawej ręki na wysokość lewego uda, następnie przesuwa się rękę ponad głowę. Kolejno przesuwa się rękę na wysokość prawego uda, potem na poziom lewego ramienia, następnie prawego i z powrotem na poziom lewego uda. Wypowiedz (tj. wibruj): IHVH (Yod-He- Vau-He)

  itd.

  (dla dobra duchowego naszych czytelników bluźniercze zaklęcia zostały przekreślone)

  Jak widzimy jest to małpowanie symboliki i znaków katolickich. Dla niezorientowanego obserwatora z zewnątrz cały rytuał wygląda jak katolicki znak krzyża i kropienie wodą święconą.

  Pięć talerzy ułożonych na stole czyli pentagram wpisany w okrąg. Na środku stołu stoi obowiązkowa w rytuale biała świeca.

  Na zdjęciu widzimy polskojęzycznych żydów oddelegowanych do pełnienia roli posłów w Polskim Sejmie.
  Na zdjęciu widzimy polskojęzycznych żydów oddelegowanych do pełnienia roli posłów w polskojęzycznym sejmie, fili Knesetu. Ponieważ Krzyż jest zgorszeniem dla żydów na „wigilii” jest on nieobecny.

  Żydomason oddelegowany do pełnienia roli Kardynała kreśli w powietrzu znak pentagramu. Szabas-goje w tle czynią kabalistyczny znak krzyża.

  Judeo-Kardynał kreśli w powietrzu znak różdżką. Szabas-goje w tle czynią kabalistyczny znak krzyża.

  Warto zwrócić uwagę na życzenia wygłaszane przez Kazimierza Nycza, Judeo-Kardynała sekty okupującej struktury Kościoła Katolickiego.

  W 2011 roku Judeo-Kardynał zwracając się do swoich braci w wierze, oddelegowanych do pełnienia roli posłów w polskojęzycznym Knesecie, życzył: „Żebyście stanowieniem prawa i swoją służbą Polsce, sprawiali że będzie ona naszym domem, domem bezpiecznym, do którego ludzie chętnie powracają, który chętnie współpracuje z innymi.”

  Posłowie żydowscy oddelegowani do polskojęzycznego sejmu doskonale się spisali. Zaledwie pół roku później, 15 sierpnia 2012 weszły w życie nowe przepisy liberalizujące przyznawanie obywatelstwa polskiego. Żydzi ubiegający się o polskie obywatelstwo nie muszą już zrzekać się swojego dotychczasowego obywatelstwa izraelskiego – tak zakłada m.in. „Ustawa o obywatelstwie polskim”, która weszła tego dnia w życie. Zgodnie z życzeniem Judeo-Kardynała bardzo uprościło to powrót żydów z Państwa Okupującego Palestynę do Państwa Okupującego Ziemie Polskie, zwanego dla niepoznaki „III Rzeczpospolitą Polską”.

  W 2013 zaś roku, Judeo-Kardynał życzył parlamentarzystom, by „w przyszłym roku były takie sprawy, które potrafią wszystkich zjednoczyć. Rodzina wszędzie jest ważnym i trudnym tematem na całym świecie; i jest jednym z tematów, który was może i powinien zjednoczyć” – zwrócił się do żydowskich parlamentarzystów zasiadających w polskojęzycznym sejmie.

  Coraz więcej Polaków zaczyna dostrzegać kto w rzeczywistości sprawuje w państwie zwanym dla niepoznaki „III RP”, realną władzę ustawodawczą, wykonawczą, sądowniczą, prokuratorską; kto posiada 100% mediów od lewa do prawa, kto jest odpowiedzialny za zniszczenie polskiego przemysłu ciężkiego, likwidację produkcji, zniszczenie polskiego handlu; kto jest odpowiedzialny za likwidację całych gałęzi gospodarki, wrogie przejęcia całych branż; oraz kto jest odpowiedzialny za gigantyczne zadłużenie i zrobienie z Polaków dziadów.

  Judeo-Kardynał Nycz mając uszy i oczy zapewne widzi ten trend wzrastającej świadomości Polaków. Dlatego możemy domniemywać, iż mówiąc o sprawach, „które potrafią wszystkich zjednoczyć” miał na myśli jakąś nową antypolską ofensywę ustawodawcą. Biorąc pod uwagę, iż już 10 stycznia 2014 roku sejm przegłosował ustawę o „bratniej pomocy”, która umożliwia działanie obcych służb na terytorium Polski, jest bardzo możliwe, iż Judeo-Kardynał miał własnie takie zjednoczenie posłów z partii PO, SLD, PLS i Palikota na myśli.

  Być może jednak Nycz chciał zachęcić swoją trzódkę polskojęzycznych posłów do innej ofensywy ustawodawczej. Wszak mówił o rodzinie, która jest „trudnym tematem na całym świecie„. Na świecie pleni się obecnie lucyferiańska ideologia gender, która ma być ostatecznym ciosem wymierzonym w katolicką instytucję rodziny. Plemię, któremu Judeo-Kardynał służy odgrywa przewodnią rolę we wdrażaniu tej ideologii we wszystkich państwach które okupuje. Jak czytamy ze świętej księgi Judaizmu Talmudu, seks z chłopcem poniżej 9 lat to nic złego, toteż, jak wykładają mędrcy żydowscy, małe dzieci powinny być uczone zachowań seksualnych już w przedszkolu a pedofilia to orientacja seksualna. Podobnie loża B’nai B’rith, wydająca polecenia loży Watykańskiej Judeo-Kardynała, promuje gdzie może pederastię i walczy z homofobią. To wszystko każe nam przypuszczać, iż Judeo-Kardynał miał na myśli również jakąś małą ofensywę ustawodawstwa gender.

  A może Judeo-Kardynał sam nie wie co miał na myśli? Wszak struktura Synagogi Szatana, której Judeo-Kardynał służy, ma kształt piramidy, gdzie niższe poziomy jedynie wykonują polecenia tych wyższych, bardziej wtajemniczonych poziomów, które to wyższe poziomy wykonują jedynie polecenie tych jeszcze wyższych poziomów… aż do samej góry, tj. Lucyfera we własnej osobie, który jako jedyny podejmuje tu suwerenne decyzje. Biorąc pod uwagę fakt, iż aby zostać „Kardynałem” w żydowskiej sekcie okupującej Watykan, potrzebny jest 33 stopień inicjacji masońskiej, najbardziej prawdopodobną wersją jest własnie ta, w której Judeo-Kardynał sam do końca nie wie, czego właściwie życzył swoim braciom posłom. Na szczęście nie jest to problemem ponieważ żydzi ulokowaniu w polskim sejmie doskonale to wiedzą od swoich rabinów, którzy w tej szatańskiej piramidzie siedzą dosyć wysoko, dużo wyżej niż Judeo-Kardynał.

  W XXI wieku nic nie można ukryć, a najbardziej skrywana prawda ujrzy światło dzienne jeśli zostanie opublikowana w Internecie. Dociekliwi Internauci od 5 lat zastanawiają się jak to możliwe, że na oficjalnym portalu TVP Info orędzie do narodu wygłoszone przez Bronisława Komorowskiego po zamachu smoleńskim i zamordowaniu Prezydenta RP Śp. Prof. Lecha Kaczyńskiego zostało opublikowane już o 5:57 czyli na kilka godzin przed rzekomą katastrofą samolotu Tu-154M.

  Warto również zwrócić uwagę na to jak ten materiał został przygotowany. Profesjonaliści zastanawiają się jak to możliwe, by w tak krytycznym momencie aż tak dobrze, w tak krótkim czasie przygotować do wygłoszenia Orędzia Marszałka Komorowskiego. – Kiedy zobaczyłam w dniu tragedii ten materiał – byłam w szoku… – to jest niemożliwe żeby było to orędzie do narodu z 10 kwietnia zostało nagrane tak profesjonalnie, w tak krótkim czasie. Jeśli weźmie się również pod uwagę fakt, że Komorowski mówi na nim takim tonem, jak gdyby nic się nie stało, bez emocji. Analizując to nasuwa się tylko jeden wniosek: zostało to nagrane przed tym co się wydarzyło w Smoleńsku – mówi specjalista pracujący dla niemieckiej ZDF, który od lat realizuje tego typu materiały z politykami w Europie.

  Przygotowanie takiego materiału jest czasochłonne i wymaga wielkiego wysiłku. – Kiedy moja ekipa nagrywała takie orędzia, przygotowanie trwało od tygodnia do min. 2-4 dni. Nie wierzę zatem, że było możliwe przygotowanie tak profesjonalnego materiału w kilka godzin po Smoleńsku, gdy emocje sięgały zenitu. W tamtym czasie nawet dziennikarzom w TV, w tym dniu drżał głos, a Komorowskiemu – NIE? A nawet był nadzwyczaj spokojny. Mało tego TŁO BYŁO dobrane, jak gdyby już na KAMPANIĘ PREZYDENCKĄ? – pyta nasz ekspert.

  Polubienie

 11. Fredro said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-pis-nie-chce-powiedziec-prawdy-na-temat-katastrofy-smolenskiej-2016-04

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: