Miziaforum's Blog

PiS podpisze CETA to pewne na 99% , zatem trzeba go zgnoić i pozbawić władzy !!! JAK TO ZROBIĆ INSTRUKCJA !!

Posted by miziaforum w dniu Październik 29, 2016


NAZAJUTRZ PO GŁOSOWANIU W SPRAWIE PRZYJĘCIA CETA PRZEZ POLSKĘ POJAWI SIĘ TU JASNA PROSTA INSTRUKCJA JAK NALEŻY POSTĘPOWAĆ I CO ROBIĆ ABY PIS WYSŁAĆ TAM GDZIE DZIŚ JEST SLD , PO , PSL,  I INNE POKREWNE KOD, PARTIA PALIKOTA 

WRACAMY DO !!!

stop acta stop tusk

KIEDYŚ NAPISAŁEM ŻE KOLEJNA PARTIA PO PO KTÓRA OSZUKA POLAKÓW GORZKO POŻAŁUJE …… I TERAZ TAK BĘDZIE

p.s załączam zwiastun fajnego filmu ………….

 

Komentarzy 14 to “PiS podpisze CETA to pewne na 99% , zatem trzeba go zgnoić i pozbawić władzy !!! JAK TO ZROBIĆ INSTRUKCJA !!”

 1. miziaforum said

  GMO W ŻYWNOŚCI TO MORDERSTWO NA RATY ……. KAŻDY Z WAS DZIĘKI WYDŁUŻONEMU ŻYCIU LUDZI W XXI WIEKU SAM JESZCZE NA WŁASNE OCZY ZOBACZY ŻE PRAWNUKOWIE WASI BĘDĄ SIĘ RODZILI JAKO POTWORNIE ZDEFORMOWANE POTWORKI ! JEŚLI WIZUALNIE BĘDĄ PRAWIDŁOWO ROZWINIĘCI W PRZYPADKU 60 % BĘDĄ OSOBAMI OGRANICZONYMI UMYSŁOWO I W 100 % BEZPŁODNYMI

  TAK DOWODZĄ BADANIA NAUKOWE !!!!

  WIĘKSZOŚĆ Z WAS KTÓRZY TO PRZECZYTALI DOŻYJE DNIA NARODZIN WŁASNYCH PRAWNUKÓW….

  ALE WTEDY JUŻ NIE BEDZIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO WINNEGO TEGO CO ZOBACZYCIE W BECIKU …………… PRZYNIESIONYM DO DOMU PRZEZ WNUCZKĘ LUB WNUKA W CELU POKAZANIA WAM PRAWNUCZKA ……. NIE BEDZIE KOMU DAĆ W MORDĘ POZA SOBA SAMYM …………. BO SUMIONKO CI PODPOWIE TO TWOJA WINA DRANIU STARY ……. CO ZROBIŁEŚ WTEDY KIEDY MOGŁEŚ ZROBIĆ ???

  TO NIE SĄ ŻADNE ŻARTY BARDZO MNIE DZIWI FAKT ŻE DZIŚ W DOBIE DOSTĘPU DO WIEDZY JEDNYM PALCEM LUDZIE SĄ DURNIEJSI NIŻ W 19 , 18 WIEKU CHOĆ WTEDY BYŁO O WIELE TRUDNIEJ ZDOBYĆ WIEDZĘ ………. MAM NA MYŚLI TYSIĄCE KSIĄŻEK DO PRZECZYTANIA I SETKI GODZIN WYKŁADÓW

  Polubienie

  • miziaforum said

   JA BEDĘ MIAŁ WYTŁUMACZENIE DLA PRAWNUKÓW I SIEBIE ………… TEN BLOG MNIE WYTŁUMACZY ……. A WAS CO ?

   TAK TAK NIE RUSZA WAS …….. BZDURA WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ SUMIENIE SIĘ W CZŁOWIEKU ODZYWA I KAŻE PŁACIĆ ………. MOŻESZ UDAWAĆ PRZED KAŻDYM CO CHCESZ I KOGO CHCESZ ALE SUMIONKO TWOJE ZA GRZECHY NIE DA CI ŻYĆ SPOKOJNIE ANI SPAĆ …… SKĄD WIEM WIEM Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA NA WŁASNEJ SKÓRZE ………….

   Polubienie

 2. miziaforum said

  Polubienie

 3. marek said

  kolejny art. drJerzego Jaskowskiego

  Pani sędzia Anna von Reitz ujawniła, że Federacja Rosyjska to po prostu prywatna korporacja zarejestrowana w Izbie Handlowej City of London w 1991 roku.

  Numer rejestracyjny tej Korporacji to DUNS@ numer 531 298 725.

  Dyrektorem Korporacji jest Dimitruj Miedwiediew Anatoljewicz. Prawdziwe nazwisko Miedwiediewa brzmi Menachem Mendel Aaranovitch.

  Państwo zwane City of London alias Corona Temple istnieje od ok.1320 roku. Państwo to dysponuje 97% całego kapitału znajdującego się na kuli ziemskiej. Państwo to dysponuje ok.96 % wszystkich korporacji ubezpieczeniowych. Państwo to posiada własny hymn i silę zbrojną. Za pojęciem masoneria kryje się wywiad tego państwa.

  …szykują się pogromy Chazarów zwanych obecnie, od XIX wieku w cesarstwie Pruskim żydami askenazyjskimi. Nie wierzę w żadne przypadkowe wycieki kontrolowane. Jeżeli nagle, prawie w tym samym czasie, w różnych krajach wychodzą na jaw takie jak powyższa sprawy, to znaczy, że musi to być centralnie sterowane. Prawdopodobieństwo przypadkowości jest mniejsze aniżeli wygrana w przysłowiowego toto – lotka.

  Najpierw we Francji, potem w Szwecji, ujawnianie w Rosji. ujawnianie najemników Mossadu na Ukrainie, dziwni doradcy na Ukrainie pochodzenia chazarskiego itd.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/szwecja_przystepuje_do_wojny,p1309472658

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18977&Itemid=119

  Ciekawe na kiedy wyznaczono termin resetu?

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19007&Itemid=119

  Polubienie

 4. marek said

  Polubienie

 5. IMĆ said

  Polubienie

 6. Bittix87 said

  Podaj jak zniszczyć PiS bo czekam z niecierpliwością

  Polubienie

 7. KnUR1 said

  Polubienie

 8. greg said

  Wciąż te same gęby…..20 lat temu i teraz…..tak jakby nie było wyborów!!!! Wybory to fikcja!!!! Zamiana stołków i tyle!!!! A te silne osobowości – żenada. Żeby chociaż jeden był prawdziwym politykiem. Wszystko to chłam który ma parcie na władzę, na kasę, na szkło!!!! Potwierdzeniem moich słów jest obraz i sytuacja naszej biednej Polski….

  http://facet.onet.pl/polscy-politycy-kiedys-i-dzis-tak-sie-zmienili/2nldd

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: