Miziaforum's Blog

Pilne !!! ” federalna służba bezpieczeństwa Rosji stoi za zamachem w Smoleńsku , MAMY DOWODY I DOKUMENTY– powiedział Tomasz Sakiewicz.

Posted by miziaforum w dniu Październik 29, 2016


Gazeta Polska Codziennie” dotarła do raportu niemieckiego wywiadu wraz z załącznikami. W dzisiejszym wydaniu „Codzienna” publikuje raport i towarzyszące mu dwa dokumenty.

Przede wszystkim ujawniliśmy skany dokumentów BND, tych, na których opierał się Jurgen Roth, pisząc swój raport. Tych dokumentów nie ma w tej książce, my postanowiliśmy udowodnić, że taki dokument istnieje. Nie chcę się wypowiadać o prawdziwości zawartych w tych dokumencie, ale jest faktem, że taki dokument istnieje i ma wiele cech prawdziwego dokumentu. Na tyle, na ile udało mi się sprawdzić, niektóre informacje można potwierdzić, inne powinny zostać poważnie przeanalizowane przez polskie służby

– powiedział Tomasz Sakiewicz.

CZYTAJ WIĘCEJ: Smoleńscy zamachowcy dostali listę pasażerów tupolewa?

Ocenił, że z dokumentu, który jest w posiadaniu redakcji, wynika, że „była pewna grupa w FSB, która postanowiła dokonać zamachu na samolot, w którym leciał polski prezydent i tego zamachu przeprowadziła” – pisze telewizjarepublika.pl.

Mamy dokument, który wskazuje na związek z Rosjanami, tego, co się wydarzyło, ale też z Polakami. Jest to dokument sporządzony przez oficera niemieckiego wywiadu, który szukał źródeł w polskich służbach. Należy zacząć od przesłuchania oficerów polskiego wywiadu, który był źródłem BND. Próbowaliśmy dotrzeć do bohaterów tego materiału, jeden z elementów udało się potwierdzić, sześć lat temu był mail, który może potwierdzić, że coś jest na rzeczy. Polskie służby muszą zadać pytanie Niemcom, co wiedzą na temat Smoleńska i skąd wziął się ten dokument, dlaczego nie został on przekazany Polakom?

– stwierdził redaktor naczelny „Codziennej”.

A JA JUŻ SIĘ TYLKO PYTAM ILE CZASU PUTIN JESZCZE WYTRZYMA BEZ REAKCJI …..

I JESZCZE JEDNO SKORO TAK OPUBLIKOWALI MAMY DOKUMENTY STWIERDZAJĄCE JEDNOZNACZNIE ŻE ZABILI ONI LECHA KACZYŃSKIEGO I 96 INNYCH OSÓB

TO CZY BEDZIE ZATEM KONSEKWENTNIE ZREALIZOWANY KOLEJNY KROK

POSTAWIENIE ROSJI PRZEZ POLSKĘ JAWNIE I W PROST ZARZUT „ JESTEŚCIE SPRAWCAMI ZAMACHU NA POLSKIEGO PREZYDENTA ” 

PREZYDENTA KRAJU CZŁONKA NATO !!!

BO JEŻELI SĄ DOWODY I PISZE O TYM PRASA TO JA NA MIEJSCU PUTINA ZAŻĄDAŁ BYM ICH UJAWNIENIA PUBLICZNEGO I POSTAWIENIA ZARZUTÓW !

OBAWIAM SIĘ ŻE TYM RAZEM JUŻ PRZEHOLOWALI I KONSEKWENCJE BĘDĄ I TO BARDZO DOTKLIWE …….. JEŚLI OKAŻE SIĘ TO ZWYKŁĄ POTWARZĄ I PIERDOLENIEM FARMAZONÓW 

p.s ale dopuszczam 1% że moze być to prawda wtedy odszczekam wszystko co napisałem

Komentarzy 49 to “Pilne !!! ” federalna służba bezpieczeństwa Rosji stoi za zamachem w Smoleńsku , MAMY DOWODY I DOKUMENTY– powiedział Tomasz Sakiewicz.”

 1. miziaforum said

  TAK ………… NIEMCY DOSTARCZYLI POLAKOM DOKUMENTY …… PRZECIW ROSJI ……… A TAM DOKUMENTY DOWODY !!!! TAJNE DOKUMENTY !!! I TO GAZECIE !!!

  NO TO SIE KURWA TERAZ ZACZNIE CZEKAM NA WOPISY PUSTAKÓW W STYLU ROSJA NAM MOZE SKOCZYĆ …….. JESTEŚMY W NATO I MOZEMY SOBIE POZWOLIĆ NA OSZCZERSTWA I PUBLICZNE STAWIANIE ZARZUTÓW MORDERSTWA ……… BO JESTEŚMY W NATO ………

  I NIEMCY SĄ NASZYMI PRZYJACIÓŁMI !!! 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  DAWAĆ WPISY

  Polubienie

 2. krab said

  Ten to jak pie…lnie to jak gajowy o sosnę !!! Poczytność gazety chce zwiększyć ! Raczej tego „proroka” niech zapyta !!

  Polubienie

 3. Ktoś said

  „A JA JUŻ SIĘ TYLKO PYTAM ILE CZASU PUTIN JESZCZE WYTRZYMA BEZ REAKCJI …..”

  — e tam, wszystko zgodnie z żydowska chucpą

  — jest winny – putin
  — jest ofiara – geniusz żoliborza, słońce pisu, mesjasz międzymorza
  — jest motyw – judeopolonia

  teraz tylko czekać narracji iż

  KALININGRAD TO ODWIECZNIE POLSKIE TERENY POD RUSKĄ OKUPACJĄ….
  I ŻE DZIEJOWĄ POWINNOŚCIĄ JEST ICH PRZYŁĄCZENIE DO MACIERZY……

  no a potem fabryk śmierci masowy wydzierających płucka, serduszka, nereczki z frajerów…. jacy się dadzą im zaciągnąć na barykady…

  Polubienie

 4. marek said

  Polubienie

  • krab said

   Dla uzupełnienia wypowiedzi Jabłonowskiego……
   „PRZEMOWIENIE ŁAWROWA DO POLAKOW : Oczywiście..,możecie polscy koledzy ściągnąć obce wojska pod naszą granicę,nastawiać rakiet ile wasza słowiańska bratnia dusza zapragnie..,to „wasz wybór”:)..,ale pamiętajcie: Jeżeli nasz amerykański partner prewencyjnie zaatakuje,co ma w zwyczaju czynić(pewnie nawet bez konsultacji z polską generalicją,co by nie dziwiło..:),lub gdyby pusta rakieta name:”kakaja reakcja” „przypadkiem”spadła choćby metr na naszą stronę..,to wiedzcie..,że nie pomoże wtedy tłumaczenie podobne Kwaśniewskiemu jak po Iraku „Amerykanie nas oszukaaaaali”…Między Odrą,a Bugiem kamień na kamieniu się nie ostanie,nie będzie komu was łopatami zgarniać,nie dowiecie się nawet kto zaczął,a kto wygrał nie dowiecie się z pewnością..Powstanie nowa kraina..Mazowiecka Kraina Tysiąca Jezior….radioaktywnych jezior..nnnnno….Nie będzie ganiania z kałachami po lasach..,zabawy w chowanego,oooo.. nieeee..,błysk, wiaterek i już was nie ma…..USA i Rosja to duże obszary i jakoś przetrwają..W obliczu ogromu ofiar dojdzie w końcu do zawieszenia walk..,ale po Polsce śladu nie będzie i przez najbliższe 500 lat zwiedzać ją będą turyści z USA i Rosji..w kosmicznych skafandrach…Kiedy w końcu koledzy zrozumiecie,że wujek Sam traktuje was jako ten ZDERZAK EUROPY.,jesteście wyznaczeni przez USA na pole bitwy,miejsce pierwszego starcia..”Samobójczy Opóżniacz”,byle jak najdalej Ameryki,jak najbliżej głupich polax. ? Czy zatroskani o los rodaków polscy prezydenci mieli odwagę udostępnić wam dane,które z niewiadomych przyczyn są bardziej chronione niżli te wojskowe.,a mianowicie: Ile m2 schronu przeciwatomowego przypada na 100 tys.mieszkańców .,ile ich jest budowanych rocznie…hę ?.,Dlaczego nie chcą wam ich udostępnić,tylko dzień w dzień szczują na nas,chwaląc się ile to sztuk złomu z Niemiec i USA sprowadzili ?-To ja wam to powiem kochani:0,93m2 schronu/100tys..Cała wasza wierchuszka będzie dyrygowała siedząc 200m pod ziemią,albo czmychnie na Bliski Wschód ,albo na Hawaje..,a co z wami..co z wami koledzy liubymyje.. pytam was?..”

   Polubienie

 5. marek said

  piszcie listy do Macierewicza w sprawie chemtrails…Link do wersji tekstowej i listu otwartego do Ministra Obrony Narodowej Pana Antoniego Macierewicza w sprawie chemitrails:
  https://akademiapolityczna.wordpress

  Polubienie

 6. krab said

  ——-
  „Zagadka pierwsza – co robiło stu posłów PiS w Smoleńsku, 10 kwietnia 2010 roku, w trzy godziny po tragedii? Odpowiedź – jedli obiad. Nie wierzycie Państwo? To się ich zapytajcie. Po tym, jak już się pomodlili za zmarłych i oddali im część, udali się do restauracji, żeby zjeść obiad. Głównym zaganiającym do autobusów i zachęcającym do jak najszybszego wyjazdu ze Smoleńska, był Antoni Macierewicz. Nie potrafię zgadnąć dlaczego setka polskich parlamentarzystów, posiadających paszporty dyplomatyczne, mających immunitety, nie przebiegła tych kilka kilometrów, które dzieliły ich od miejsca katastrofy, i nie pomagała ekipom ratunkowym w akcji. Dlaczego nie pobiegli tam i nie zabezpieczali terenu? Dlaczego nie fotografowali miejsca tragedii? Dlaczego dali się, jak barany, zamknąć w autobusach i zawieźć na obiad? Mam do nich tylko jedno pytanie – smakowało? – pyta na blogu Marek Migalski.”

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-macierewicz-odpowiednie-sluzby-przeanalizuja-informacje-z-ks,nId,2297769?parametr=polecamy&iwa_source=rek:101#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 7. Trak said

  Rzućcie nałogi, chrońcie płuca. Wdychajcie choćby gaz musztardowy.

  Polubienie

 8. greg said

  Sędziowie TK bojkotują Rzeplińskiego

  http://katalogi.pl/234031-aktualne-tematy-polityczne.html/page-34

  Polubienie

 9. greg said

  Brytyjski polityk: UE chce zniszczyć Polskę i Polaków

  UE chce zniszczyć Polskę i Polaków. Chce, żeby Polska była krajem podległym Niemcom i Brukseli – powiedział Daniel Kawczyński, konserwatywny deputowany brytyjskiej Izby Gmin, który przebywał z wizytą w Polsce. Skrytykował przy tym całą politykę prowadzoną przez Unię Europejską.
  http://katalogi.pl/234031-aktualne-tematy-polityczne.html/page-34

  Polubienie

 10. greg said

  Soros przyznaje: „Popieram i finansuję KOD”
  http://katalogi.pl/234031-aktualne-tematy-polityczne.html/page-34

  Polubienie

 11. greg said

  Córka Rzeplińskiego z pieniędzmi od Sorosa. Lista płac kontrowersyjnego miliardera
  http://niezalezna.pl/85381-gazeta-polska-ujawnia-corka-rzeplinskiego-z-pieniedzmi-od-sorosa-lista-plac-kontrowersyjnego-m

  Polubienie

 12. greg said

  uwaga wykrylem antychrysta

  Polubienie

 13. KrisT said

  jakoś nikt nie zadał pytania, czy polska strona odpowiedzialna za zamach zostanie ujawniona i postawiona przed trybunał stanu? cyt:”związek z Rosjanami, tego, co się wydarzyło, ale też z Polakami. ”
  i najwazniejsze- zleceniodawcą byli polacy!
  więc, w pierwszej kolejnosci nalezy pociągnać do odpowiedzialności i odpowiednio ukarać polską stronę winną tego mordu!

  Polubienie

  • Ktoś said

   Po co skoro smoleński zamach to

   NA PEWNO WINA putina, stalina, puszkina, kniażia Mikołąja …….

   Im nie chodzi o „wyjaśnienie” czegokolwiek ale o powód by „patriotyczne” bydło zagonić do szturmu na Moskwę…..(i przy okazji wytrzebić jak to robią w Donbasie) A co do powodów jeszcze kilka „reform” edukacji i „naród” będzie wrzał z powodu rzucania w moskiewskich smartfonów w niższych cenach jak w polin. I maszerował z krzyżami na kreml wywalczyć „sprawiedliwość”…

   Polubienie

 14. greg said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: