Miziaforum's Blog

CETA w Polskim sejmie RATYFIKACJA poniedziałek 31.10.2016 r.Niedziela jutro szczyt U.E KANADA …ale się śpieszą …

Posted by miziaforum w dniu Październik 29, 2016


– Uzgodniłem z premierem Kanady, że szczyt UE-Kanada odbędzie się w tę niedzielę – poinformował Donald Tusk.

Szef RE poinformował, że szczyt UE-Kanada dotyczący CETA odbędzie się w niedzielę. Wcześniej Walonia i inne regiony Belgii, a także wszystkie państwa członkowskie UE dały zielone światło dla podpisania umowy.
KRESY.PL
załatwili was was Polaków …. GMO – CETA zmieni was !!!
BADANIA NAUKOWE DOWODZĄ ŻE 90% ORGANIZMÓW ŻYWIONYCH GMO ZMIENIA SIĘ !!
KONKURS MIS POLONIA 2025 ?

Komentarzy 38 to “CETA w Polskim sejmie RATYFIKACJA poniedziałek 31.10.2016 r.Niedziela jutro szczyt U.E KANADA …ale się śpieszą …”

 1. tteis77 said

  to zostaje żarcie dla zwierząt HAHAHAHAHAHAHAHAH

  Polubienie

  • tteis77 said

   będziemy wpier***lać karmę dla zwierząt, jadł ktoś żarcie dla rybek ?????? HAHAHAHAHAHAHah

   Polubienie

   • greg said

    ale tusk i inni zydzi nie beda wpierdalac zarca gmo te hooje tylko nas chca tym karmic kurwa jak zwierzeta

    Polubienie

    • miziaforum said

     coś wam powiem umowa CETA i aneksy do niej są dostępne od około 2 tygodni , wszyscy pyskacze pisali mówili w necie ze nie czytali tekstów po Angielsku w oryginale , nawet posłowie

     Około 10 dni temu pomyślałem skoro wielu czytelników mojego bloga włada językiem angielskim a jest ich średnio dziennie około 7000 w porywach 12-15 000 zwróciłem się do czytelników z prośbą o przeczytanie umowy Ceta tekst otrzymało lub pozyskało , ponad 1000 osób każdy zajął się przeczytaniem ze zrozumieniem co tam jest wypadło po nie całe 5 stron A-4 …… i wiecie co zdaje mi się że w tej chwili TO TYLKO JA W POLSCE MAM PRZETŁUMACZONĄ TĄ UMOWE …… NO JESZCZE NIE CAŁOŚĆ bo schodzą mi pocztą pomału juz jest przetłumaczone jakieś 90% umowy CETA i 80 % aneksów

     to co tam pisze , a jest wiele wiele niespodzianek o których nawet nikt nie wspomniał , pisał nie będę bo i tak i tak nikt nie uwierzy nawet jakbym zamieścił skany stron z odręcznym tłumaczeniem to i tak i tak nikt nie potraktuje tego poważnie

     jednym słowem to napisze MAMY W POLSCE PRZEJEBANE !!!

     Polubienie

   • krab said

    Już wpier…aliśmy, tylko że w ograniczony i „kontrolowany” sposób. Odkąd bronisław wpuścił modyfikowane ziarna , które mogą być przetwarzane do celów paszowych i konsumpcyjnych, jedliśmy chlebek, ciasta, ciasteczka i inne wiktuały z modyfikowanych zbóż, a nasze zwierzątka i ptaszki karmę z tych nasion, a my później mięsko, mleczko, jajeczka też . Teraz będzie w tej dziedzinie większa wolnoamerykanka no i sądy arbitrażowe jak za mało tego zeżremy… zapłacimy karę !

    Polubienie

    • tteis77 said

     to pozostaje „własna uprawa” na własną rodzinę.

     Polubienie

     • tteis77 said

      nie będziemy konsumentami, tym samym wszystko splajtuje. A my będziemy żyć „ze swoich upraw”

      Polubienie

      • tteis77 said

       najlepsze rozwiązanie to zrezygnować ze „sklepów z żywnością” a prowadzić własną żywność. oni będą wpychać na rynek to gó**no gdy nikt nie będzie tego kupować, „SAME STRATY”. BO TO CHYBA JEST NIESPRAWIEDLIWE BYM DOSTAŁ KARĘ ZA TO ŻE NIE KUPUJĘ TEGO CZEGO ONI CHCĄ ABYM TO JADŁ!!!!!!!!!!!!

       Polubienie

       • krab said

        Nie chcę psuć optymizmu, ale wg mnie za parę latek będziemy podziwiać uprawne ziemie polskie leżące odłogiem i pałaszować korporacyjną żywność, bo na uprawę własnej nie będzie nas stać!

        Polubienie

       • miziaforum said

        NIE ZA PARĘ LATEK JUŻ W STYCZNIU ROKU 2017 RYNEK W POLSCE ZASYPIĄ PRODUKTY Z ZA OCEANU W ILOŚCIACH TAK WIELKICH I W CENACH ZA KILOGRAM TAK NISKICH ŻE HURTOWNICY NA POLSKI PRODUKT NAWET NIE SPOJRZĄ …….. MAM ZNAJOMYCH KILKU HURTOWNIKÓW I ONI SAMI POWIEDZIELI ŻE MAJA JUZ CENNIKI WARZYW Z CENAMI HURTOWYMI NA RYNEK POLSKI …… 3 PRODUKTY WAM PODAM 1 KG…. W HURCIE …. W ZŁ ZIEMNIAKI około 25 groszy !! CEBULA około 35 groszy Marchew około 15 groszy !!! TAK TO SĄ CENY DUMPINGOWE NA 2 DO 3 LAT !!!!!!!! TYLE DAJĄ ROLNICTWU W POLSCE NA CAŁKOWITĄ KAPITULACJE !!!

        Polubienie

       • krab said

        A karę zapłacimy jako państwo, bo korporacja założy większe zyski i kiedy ich nie osiągnie pozwie nas do sądu arbirażowego np. za to że za mało ich produkty są wyeksponowane w sklepach i przerżniemy gruubą kase.

        Polubienie

       • krab said

        Jak widać po tych cenach, większość społeczeństwa polskiego będzie wdzięczna nie-rządowi za podpisaną umowę! a oponentów się obśmieje! Koncerny farmaceutyczne też będą się miały coraz „bogaciej” !

        Polubienie

       • miziaforum said

        BARDZO BARDZO DURZY PROCENT POLAKÓW NIE POTRAFI PATRZEĆ NA COKOLWIEK Z DYSTANSU I ŁACZYĆ WIELE SPRAW TOCZACYCH SIĘ JEDNOCZEŚNIE ALE ODRĘBNIE ZE SĄ TO CZĘSCI SKŁADOWE JEDNEGO REALIZOWANEGO PLANU PLANU PERSPEKTYWICZNEGO !!! WIDZĄ TYLKO NIEBEZPIECZEŃSTWO W SYTUACJI ZBÓJ NA DRODZE Z PAŁĄ I CHCE DAĆ W ŁEB …… ZBÓJE W XXI WIEKU REALIZUJĄ SWOJE NIECNE PLANY ETAPOWO KONSEKWENTNIE Z ZACHOWANIEM POZORÓW ŻE CO MOZE N.P ŁACZYĆ USTAWĘ O WPROWADZENIU GMO DO ŻARCIA Z N.P BIZNESEM MEDYCZNO APTEKARSKIM ??? MAŁO BARDZO MAŁO LUDZI WIDZI EWIDENTNĄ ZALEŻNOŚC POMIĘDZY TYM CO ŻRĄ A TYMM CO JEST PRZYCZYNĄ JEGO CHOROBY

        Polubienie

       • krab said

        Oj, to widać na każdym kroku. Poczynając od tego, że mało kto czyta skład tego co kupuje, a tylko patrzy na cenę i ilość, a na wszechobecnych w użyciu plastikach. Mało kto wie, że np. butelek z wodą(PET) nie można wystawiać na słońce, bo „składniki” ubogacają wodę w trucizny, to samo z opakowaniami z polistyrenu w które bardzo często pakowane są również artykuły spożywcze ( jako tacki, czy też ochrona przed utratą ciepła)…. a to trucizna w czystej postaci.

        Polubienie

       • kacperkias said

        POLITYKA,wiadomo balansowanie na krawedziach;
        PiSowi -wychodzi niezle..(duzo lepiej jak poprzednikom ).
        Globalnie to widzac – co nie zrobisz ,moze byc -przeciw tobie.
        CO MOZNA UCZYNIC ?
        Kontrolowac i w przypadku przekretu – natychmiast atakowac najw. wladze.
        Zbyt duzo jest jeszcze utajnionych danych,aby sie odniesc -do obecnych poczynian rzadu..

        Polubienie

    • greg said

     a le te hooje zydoskie tusk i cala elita brukseli tego nie jedza tylko nas zmuszaja czy to nie terroryzm?

     Polubienie

     • buuuuu said

      a nie przyszło wam do głowy, że własna uprawa , na własne potrzeby będzie niedługo niemożliwa? bo wielkimi krokami , aczkolwiek cichaczem nadchodzi nowe prawo…wszystkie uprawy beda rejestrowane, uprawa bez rejestracji i podatkow obciazona bedzie karami finansowmi i wiezieniem..to nie będzie jedna nowa ustawa, ale zbiór kilkunastu ustaw, pozornie niezależnych od siebie…początki już są: przepisy o korzystaniu z wód przez gospodarstwa (na razie opłaty dotyczą gospodarstw pow. 20ha, ale za parę lat bedzie to 1ha, ) do tego nowe prawo działkowe (z zakazem upraw warzyw i owoców na ogródku), nowe regulacje sanepidu (masa opłat , badań i biurokracji aby mieć ze dwie kury), itd….

      Polubienie

     • greg said

      zmuszanie ludzi do wpierdalania na obiad gmo to terroryzm

      Polubienie

 2. Szanowny Autorze, jestem entuzjastycznym kibicem Twojej Strony. Pozwalam sobie uzyc zwrotu TY poniewaz od czterdziestu pieciu lat mieszkam w Kanadzie, gdzie uzywa sie zwrotu YOU co praktycznie znaczy to samo co TY, czyli do niczego innego nie upowaznia. W obecnej Polsce dalej pokutuje pojecie i przekonanie ze zwrocenie sie per TY do utytulowanego profesora habilinowatego albo innej nobliwej osoby, nigdy nie moze sie zdarzyc, poniewaz w Polsce zwarcajac sie do kogos per TY znaczy dawac tej osobie do zrozumienia ze on albo on/ona albo jej/jego przodkowie byli fornalami albo inna swolocza.
  Najpewniej przeoczylem po angielsku napisana umowe CETA, ALE JAK JEST PRAWDA ze miedzynarodowy Kapital z siedziba w USA moze w przyszlosci zabrac Polakom, ziemie i wode to jedyna moja nadzieja bedzie fakt ze juz nie bede wiecej zyc.

  Polubienie

  • miziaforum said

   umowa CETA jest szczególnie w Polsce niebezpieczna w innych krajach dużo dużo mniej , dla czego tak jest akurat w że w Polsce jest dla Polaków niebezpieczna ? ano dla tego ze pazerność i chciwość korporacji + znane wszech i wobec skłonności „polskich elit” do brania łapówek , stanowi ŚMIERTELNE ZAGROŻENIE DLA POLSKIEGO NARODU , KORPORACJE CHCĄ MIEĆ WSZYSTKO Z CZEGO MOZNA WYCISNĄĆ GROSZ !! A POLSKIE ŚWINIE U KORYTA SĄ SKŁONNE SPRZEDAĆ ODDAĆ DLA PRYWATNEGO OSOBISTEGO ZYSKU WSZYSTKO WŁĄCZNIE Z WŁASNYM ŻYCIEM Z ZASTRZEŻENIEM ZE NIE NATYCHMIAST !!! ale za n.p 30 lat Z TEGO POLSKIE WŁADZE SŁYNĄ !!! NA CAŁY ŚWIAT !!

   Polubienie

 3. Z ostatnie chwili. 29 X 201r Justin Trudeau is heading to Brussels this weekend to sign the massive Canada-European Union free trade deal after the EU finally approved it on Friday, but the fate of the accord’s most contentious chapter – a court where businesses can sue governments – remains in serious doubt and may not be resolved for years.
  Wszyscy przywodcy Polski, ktorzy nie sa zdrajcami, otwartymi czy zakamuflowanymi, nawet po swoich trupach nie moga sie zgodzic i podpisac prawo miedzynarodowego obcego businessu BY SKARZYC POLSKE NA ARENIE MIEDZYNARODOWEJ. Podpisanie zgody na ciaganie Polski po miedzynarodowych sadach JEST SAMOBOJSTWEM ALBO CELOWYM MORDERSTEWM NARODU POLSSKIEGO.

  Polubienie

 4. Ktoś said

  Zarówno CETA jak i TTIP jak i inne umowy są dla interesu GB podpisywane za to rękami jej „KOLONII” by ona sama mogła udawać „dobrego policjanta”. Na tych umowach ma korzystać tylko „BRYTYJSKI” KAPITAŁ ( z london city) cała reszta to teatrzyk typu my nie chcieliśmy ale „lud” zadecydował….

  To GB a dokładniej panujący tam dwór ma zamiar zostać WYŁĄCZNYM WŁAŚCICIELEM CAŁEJ ZIEMI (projekt NWO) i rekami swoich „terytoriów zależnych” czyli Światowych Żandarmów do tego celu dąży. Wiadomo było iż GB się wyBREXITUJE tuż przed podpisywaniem CETA i tuż po podpisaniu wBREXITUJE spowrotem do UE by nadal pełnić w niej rolę woźnicy na szwabskie czy francuskie „aspiracja” bycia stajennym w tym stricte żydowskim projekcie (podobnie jak 3 rzesz 2 rzesza święta rzesza … czy judeorzesza banderowska). I wiadomo tez iż to BG „WYNEGOCJOWAŁA” wszelkie zapisy w CECIE jakimi teraz jak koniem trojańskim obdzieliła swoich „europejskich partnerów” sama będąc na pozycji wisienki na tym korpotorcie.

  Polubienie

 5. miziaforum said

  JEDYNYM ROZWIĄZANIEM ABY TO ZATRZYMAĆ TERAZ JEST …….. ZMONTOWANIE MANIFESTACJI NA CONAJMNIEJ 50 OOO LUDZI W DNIU GŁOSOWANIA W SEJMIE OTOCZYĆ SEJM I ZAGROZIĆ ŻE JAK PRZYJMĄ CETA ….. TO OBLEJEMY BYDYNEK BĘZYNĄ I SPALIMY ICH ŻYWCEM

  ALE TO JEST NIE REALNE NAWET PROTEST NA 3 TYSIĄCE ………… LUDZIE MAJĄ W DUPIE NAWET NIE WIEDZĄC CO MAJĄ W DUPIE NIE INTERESUJE ICH TO ………. SORY ALE W POLSCE CO 100 CZŁOWIEK WIE CO TO CETA I TO TYLKO TYLE ZE TO UMOWA HANDLOWA …………..

  Polubienie

  • miziaforum said

   TO JEST TRAGEDIA ALE 80 MOŻE NAWET 90 % POLAKÓW TO DURNE NIE WRAŻLIWE I TĘPE CHAMY KTÓRYCH MĘCZY I NUŻY DOCIEKANIE JAK ŚWIAT FUNKCJONUJE ……. ICH ŻYCIE SPROWADZA SIĘ DO ŻARCIA PICIA SPANIA I DUPCZENIA ……. WSZYSTKO DLA OSOBISTEJ PRZYJEMNOŚCI

   A WSZYSTKO CO WYMAGA ICH JAKIEGOŚ WYSIŁKU NAWET PÓJŚCIE DO KIBLA UWAŻAJĄ JAKO KRZYWDĘ OSOBISTĄ KTÓRA NA NICH SPADA BO PRZERYWA IM ICH JAKĄŚ W/W CZYNNOŚĆ ULUBIONĄ ……

   Polubienie

  • Ktoś said

   SEJMIE OTOCZYĆ SEJM I ZAGROZIĆ ŻE JAK PRZYJMĄ CETA ….. TO OBLEJEMY BYDYNEK BĘZYNĄ I SPALIMY ICH ŻYWCEM ”

   — i za chwilę zomo pod dowództwem mońskiej maciory by tych ludzi z żydowską lubością WYSTRZELAŁO a w pejsatych mediach na okrągło byłaby mowa o „ludzikach putina dokonujących zamach na polinowską demokrację”….

   A potem wiadomo, żydowskie bandy robiące łapanki na Polaków z już gotowych list „do odstrzału” itd…..

   Polubienie

   • miziaforum said

    jeśli tak to po prostu temat ceta uwarzam za zamkniety i szkoda pisać gadać bo po co ? LEPIEJ PATRZ NOWY WPIS CHYBA KTOŚ OCHUJAŁ

    Polubienie

    • Ktoś said

     Żeby robić rewolucje trzeba mieć z kim i czym…..

     Wyjść by sobie pokrzyczeć gie da….. podobnie petycje

     Wyjść by „spalić sejm” zaskutkuje wdrożeniem procedur FEMA na co nazipejsien czeka od dawna

     Jeśli umiesz to zablokować nie łamiąc prawa to brawo……

     Ja już straciłem wiarę w to stado…..

     Polubienie

   • zagrypiona said

    Strach to cecha niewolnika, u Ciebie posuniety już tak daleko, że niedługo ta metalowa obroża na Twoim karku niebawem przygwoździ Cię do ziemi. I umrzesz. 🙂

    Nie łamiąc prawa. Haha. 😀

    Skoro juz sie tak boisz i zdychasz w strachu to przynajmniej nie siej defetyzmu. Zrób to po cichu.

    Polubienie

  • kacperkias said

   NIESTETY WIEKSZOSC POLAKOW „OGLUPILI SMARTFONAMI” m.inn. i nie reaguja na real.

   Polubienie

 6. mironik said

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/10/29/radoslaw-domagalski-labedzki-minister-odpowiedzialny-za-przepychanie-ceta-otrzymuje-stanowisko-prezesa-kghm/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: