Miziaforum's Blog

Militaryzacja pogranicza NATO ROSJA zatwierdzony plan lokacji wojsk

Posted by miziaforum w dniu Październik 28, 2016


sojusz północnoatlantycki przesuwa swoje wojska na wschód, w pobliże granicy z Rosją – takie decyzje zostały podjęte w czasie brukselskiego spotkania szefów MON państw NATO, które zakończyło się w czwartek.  27 .10.2016 .

 

Ruchy państw NATO zmierzające do wzmocnienia tzw. wschodniej flanki nie pozostają bez odpowiedzi. Rosja przerzuca na zachód kraju kolejne siły wojskowe. Brygady zmechanizowane będą stacjonować w miejscowości Klińce i Wałujki w obwodzie biełgorodzkim.

Wałujki leżą 15 kilometrów od ukraińskiej granicy. Według agencji Interfax wkrótce będzie tam stacjonowała 23. gwardyjska brygada zmechanizowana. Klińce znajdują się zaledwie 5 kilometrów od granic Białorusi. Tam już przerzucono część sprzętu oraz żołnierzy 28. jekaterynburskiej brygady zmotoryzowanej.

Agencja powołując się na źródła zbliżone do rosyjskiego Sztabu Generalnego podała, że do grudnia 2016 r. w rejonie zachodnich granic Rosji mają zostać utworzone trzy nowe dywizje. Dyslokację rosyjskich oddziałów należy traktować jako odpowiedź Moskwy na wzmożoną aktywność NATO w pobliżu granic Federacji.

Co Polsce oferuje NATO i USA w zamian za rolę prowokatora wojennego…

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 12, 2016

Witam oto najbardziej interesujacy na s , Polaków fragment wywiadu z przewodniczącym Komitety NATO

więcej nie trzeba cytować choć podam po niżej link do całości.

 

Anna Gwozdowska: Jak szybko Rosja może zając wschodnią Polskę?

Gen. Richard Shirreff: Generał Petr Pavel, przewodniczący Komitetu Wojskowego NATO, powiedział, że na zajęcie państw bałtyckich Rosja potrzebowałaby dwóch dni, a Polski niewiele dłużej. Rosjanie zaatakowaliby wschodnie regiony Polski z Białorusi albo od strony państw bałtyckich, już po zamknięciu tzw. przesmyku suwalskiego. Opanowanie wschodnich terenów Polski zajęłoby im pewnie z tydzień, choć jestem pewien, że Polacy stawialiby niezwykle zacięty opór i nie byłoby to dla Rosjan łatwe zadanie.

Jeśli wyobrazimy sobie , że wschodnia część Polski wpada w ręce Rosjan, to co dzieje się wtedy w NATO?

– Przede wszystkim należy uniknąć takiego scenariusza i dlatego NATO musi skutecznie odstraszać Rosję. Jeśli już jednak coś takiego się wydarzy, NATO ma dwie opcje. Pierwsza polegałaby na odbiciu wschodniej Polski, co wymagałoby przygotowania inwazji, do której trzeba zgromadzić olbrzymie siły i sprowadzić m.in. amerykańskie dywizje z drugiej strony Atlantyku. Szczerze mówiąc, wątpię, czy NATO będzie w stanie zacząć taką operację wcześniej niż w ciągu kilku miesięcy. Nawet wysłanie kilkusetosobowej grupy bojowej z Portugalii do Polski, co oznacza równocześnie transport kilkuset pojazdów wojskowych i amunicji, trwa tygodniami. Druga opcja oznacza z kolei brak reakcji na inwazję rosyjską w Polsce, na którą stawiałby pewnie Putin. Gdybyjednak NATO spróbowało odpowiedzieć na agresję Rosji, Putin wysłałby wtedy taktyczne rakiety jądrowe na jedną z NATO-wskich stolic, Berlin albo Warszawę, przekazując w ten sposób komunikat, że jeśli Sojusz się zbliży, Rosja odpowie atakiem nuklearnym, co oczywiście doprowadziłoby do katastrofy.

Czy myśli pan, że Rosja rzeczywiście jest zdolna do takiego uderzenia?

– Oczywiście, że są do tego zdolni, zresztą regularnie ćwiczą takie scenariusze. Użycie broni nuklearnej jest ważną częścią rosyjskiej doktryny wojskowej

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wprost-Jak-potoczy-sie-wojna-z-Rosja,wid,18463993,wiadomosc.html

 

p.s tekst na czerwono to dyplomatyczne stwierdzenie tego „POLACY MUSICIE SIĘ WTEDY POGODZIĆ Z UTRACENIEM WSCHODNIEJ POLSKI NA ZAWSZE ”

czy warto wspierać i popierać Ukrainę w sporze z Rosją o Krym ???

🙂 jak widzicie „sojusznicy ” mają już scenariusz dla nas Polaków …….

CO RYZYKUJEMY POWIEDZIANO W PROST A CO ZYSKAMY ? ALBO CO CHOCIARZ  MOGLIBYŚMY ZYSKAĆ ?

MILCZĄ ZATEM NIC … ZERO !!

KOLEJNY ŚWIETNY INTERES POLAKÓW …

 

Komentarzy 12 to “Militaryzacja pogranicza NATO ROSJA zatwierdzony plan lokacji wojsk”

 1. ZORRO said

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Fgeneral-nato-pogodzmy-sie-z-mysla-ze-wojna-z-rosja-moze-pewnego-dnia-wybuchnac

  Polubienie

  • Ktoś said

   Żeby było śmieszniej jeszcze w czasach Zimnej Wojny do Rosji „wysłano” (znaleziono w niej) kolesia….

   jaki twierdził iż JEST PRZYBYSZEM Z PRZYSZŁOŚCI i że Rosję będzie OKUPOWAĆ NATO

   A działo się to w czasach jak o NATO jeszcze oficjalnie słychać nie było co może dowodzić iż już wtedy oba obozy PLANOWAŁY SKOK „na ruskich” czyli kolejną rewolucję bolszewicką (żydowską) jaka ich ponownie zdziesiątkuje… zabezpieczając swoje nazi-macowe panowanie nad „rosyjskim tułowiem”….

   A dziś ten plan rękami swojskiej delegatury światowego nazi powoli jest wdrażany w życie…. bo skoro jeden Światowy Żandarm załapał zadyszkę to jego rolę przejmie drugi, równie zażydzony, ten kremlowski….

   Polubienie

 2. Ktoś said

  W przepowiedniach stoi iż szwaby wkroczą do Kaliningradu, jak widać mają już blisko. Z terenów „Waffen SS Łotwa” tam już rzut granatem…..

  ————–
  „p.s tekst na czerwono to dyplomatyczne stwierdzenie tego „POLACY MUSICIE SIĘ WTEDY POGODZIĆ Z UTRACENIEM WSCHODNIEJ POLSKI NA ZAWSZE ””

  — za to Zyrinowski w jakimś swoim wywiadzie chlapnął iż o tym ELITY ZADECYDOWAŁY PONAD 10 lat temu…. o POKROJENIU Polski na strefy okupacyjne…. i ruskie tylko odgrywają swoją rolę w tym judaszowym spektaklu …. w zamian za pdsuwalskie bogactwa zresztą….

  Polubienie

 3. KrisT said

  miesiace i tygodnie…. natomiast FR dyslokuje swoje jednostki w kilkadziesiąt godzin…..

  Polubienie

 4. greg said

  ludzie niech ta wojna wybuchnie ale nie w polsce na hooja pana nie dajmy sie usa bedzie walczyc z rosja polakami na terenie polski to nonsens

  Polubienie

  • greg said

   ja to widze tak ze zydoelity pra do wojny z rosja szkoda tylko ze rekami polakow a jesli tu bedzie wojna z rosja to z polski nie zostanie kamien na kamieniu w interesie zydow z usa
   Trzecia Wojna Światowa rozpocznie się w Syrii
   Wojna na masową skalę, czyli światowa jest bardzo blisko. Żyjemy w czasach ostatnich. A Damaszek ma być zrównany z ziemią i nie zostanie kamień na kamieniu.

   https://1do10.blogspot.de/2015/09/trzecia-wojna-swiatowa-rozpocznie-sie-w.html

   Trzecia Wojna Światowa już jest

   13 września 2015 Ojciec Święty Franciszek odprawił mszę świętą na cmentarzu wojennym w Fogliano di Redipuglia, która poświęcona była ofiarom wszystkich wojen. W homilii Papież podkreślił, że ciągnie się za nami cień Kaina, cień bratobójcy. Zaznaczył również, iż wojna to szaleństwo, które niszczy wszystko to, co nas łączy, a zwłaszcza relacje międzyludzkie i braterstwo. Ojciec Święty stwierdził również, że ludzkość potrzebuje płaczu nad trwającą w kawałkach III Wojną Światową, która powodowana jest rządzą pieniądza, władzy i siły, a usprawiedliwiana – obojętnością.

   https://1do10.blogspot.de/2015/09/trzecia-wojna-swiatowa-juz-jest.html

   Polubienie

 5. tom said

  Polacy będą się bronić do ostatniej kropli krwi a nato do ostatniego Polaka, może nie tym razem ???? może nie ma czego bronić ???? Nierząd jak wiadomo wypierdoli pierwszy jakby co więc idąc za przykładem…

  Polubienie

 6. greg said

  Amerykanie sponsorują przemyt imigrantów do Europy

  Amerykańskie grupy finansowe w tym między innymi tak znane rodziny jak Rotschild, Soros finansują przesyłanie arabskich imigrantów do Europy. Według informacji agencji Direct która powołuje się na dane austriackiego wywiadu Amerykanie stworzyli skomplikowany system finansowania uchodźców.

  Austriacki wywiad ustalił, że szacunkowy koszt przerzutu jednego uciekiniera wynosi od 8 do 14 tysięcy euro które trafiają do rąk organizacji przemytniczych. Większości uchodźców nie stać na tak duże koszta. W sposób potajemny pomagają im w tym amerykańscy finansiści z największych grup bankowych. Są to osoby przynależące do znanej Grupy z Bildberg. Według Austriaków istnieje blokada informacyjna w tej sprawie. Zdaniem agencji powodem do takiego zaangażowania amerykańskich bankierów jest realizacja strategicznych interesów amerykańskich które mają polegać na „podpaleniu” Europy i jej skonfliktowaniu z islamem.

  W Polsce umacnia się rasizm, ksenofobia i nazizm

  https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/09/21/islamski-potop-w-europie-czas-apokalipsy-wielka-wojna-religijna-i-upadek-zachodniej-cywilizacji/

  https://dzieckonmp.wordpress.com/2016/10/27/facebook-usunal-glowne-profile-narodowcow-zniknal-marsz-niepodleglosci-onr-i-inne/

  Polubienie

 7. krab said

  Mnie cała ta hucpa przypomina rok 39. Układy, sojusze ze „zgniłym zachodem” (jak mówił Piłsudski), wykrzykiwanie głupot przez anoniego w stylu wielkiego wodza i mocarza, kojarzy mi się z „obroną Polski nawet na drzwiach od stodoły” przez Becka, a później co było ? wojna na dwa fronty i Zaleszczyki !!

  Polubienie

  • miziaforum said

   teraz prysną samolotami wojska amerykańskie jak gdzieś stacjonują mają w swoim składzie 2=3 kompanie ewakuacyjne na wypadek potrzeby spier….. tak mają od czasu Sajgonu …. i być moze ich zabiorą ale to jest tylko być moze

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: