Miziaforum's Blog

„WIELKIE ZŁODZIEJE WIESZAJĄ MAŁE…” czyli afera Hanny Gronkiewicz Waltz i jej rodziny…

Posted by miziaforum w dniu Październik 27, 2016


DOBRA ZMIANA PIS ……..????  ZMIENIŁY SIE TYLKO RYJE PRZY KORYCIE I KOLESIE NA STOŁKACH A JEST TAK JAK JEST ZNACZY TAK SAMO JAK BYŁO 

” PRAWO W POLSCE JAK PAJĘCZYNA BĄK PRZELECI UWIĘŹNIE CHUDZINA „

jak sobie przypominam to to przysłowie krąży po Polsce od 16 wieku…..

p.s to w tytule też z około 16 wieku…..

Były wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak może odpowiadać przed prokuraturą za przekręt z kamienicą męża prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz – informuje Radio ZET. Z informacji rozgłośni wynika, że prokuratura wszczęła śledztwo odnośnie niedopełnienia obowiązków, którego miał dopuścić się Jóźwiak, który nie starał się o cofnięcie decyzji w sprawie zwrotu nieruchomości przy Noakowskiego 16.

W 2012 roku minister transportu zablokował zwrot sąsiedniej nieruchomości, bo doszedł do wniosku, że po wojnie wpadła w ręce oszusta. Ten sam oszust występował też jako powojenny właściciel kamienicy przy Noakowskiego 16 i to od niego kupił nieruchomość między innymi wujek męża Hanny Gronkiewicz-Waltz. Według śledczych Jarosław Jóźwiak powinien wiedzieć o decyzji ministra transportu i starać się o cofnięcie decyzji dotyczącej zwrotu nieruchomości przy Noakowksiego 16.

– czytamy w portalu radiozet.pl

W dokumencie informującym o wszczęciu w dniu 14 października śledztwa nie pada nazwisko byłego wiceprezydenta. Śledczy piszą jednak, że chodzi o niedopełnienie obowiązku, do czego miało dojść od 4 grudnia 2014 do 12 września 2016 roku, a to dokładne daty urzędowania w ratuszu wiceprezydenta Jarosława Jóźwiaka.

– informuje Radio Zet.

Komentarzy 16 to “„WIELKIE ZŁODZIEJE WIESZAJĄ MAŁE…” czyli afera Hanny Gronkiewicz Waltz i jej rodziny…”

 1. miziaforum said

  🙂 JEST TEŻ I TAKIE PRZYSŁOWIE PASUJĄCE TU

  ” KOWAL ZAWINIŁ POWIESILI CYGANA „

  Polubienie

 2. miziaforum said

  TEJ POLSKI NUMER 3 NIE BĘDZIE TAK SAMO JAK KURWIDOŁKA NAZYWANEGO PAŃSTWEM UKRAIŃSKIM

  NA CAŁYM ŚWIECIE LUDZIE INTELIGENTNI WIEDZĄ I WIDZĄ ŻE POLSKIE PAŃSTWO R.P NUMER 3 JEST SKUTECZNE I PRAWORZĄDNE W ŚCIGANIU I OSADZANIU W PIERDLACH PIJANYCH ROWERZYSTÓW I DROBNYCH ZBIERACZY ZŁOMU ……..

  JEST TAK DO PUKI TAK ATRAPA R.P NUMER 3 BĘDZIE POTRZEBNA DO ROBIENIA INTERESÓW , TAK DŁUGO BĘDZIE ISTNIAŁA JAK PRZESTANIE BYĆ POTRZEBNA ROZWALĄ TĄ KUPKĘ GNOJU W DROBNY MAK ………. POMAŁU TA CHWILA NADCHODZI ……….

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej otrzymały już odszkodowania, ale część rodzin oczekuje kolejnych, milionowych wypłat. Beata Gosiewska, jak podaje OKO.press, żąda od państwa 5 mln zł rekompensaty za śmierć męża. – To niespotykana na całym świecie bezczelność – mówi Paweł Deresz, który sprawę odszkodowań uważa za zamkniętą.

  Paweł Deresz łączy fakt wypłaty odszkodowań z tym, że kolejna fala wypłat ruszyła właśnie po objęciu rządów przez Prawo i Sprawiedliwość. – Chcą te pieniądze nie tylko wyrwać, ale wręcz zagrabić. Przecież to są wszystko państwowe pieniądze, nasze pieniądze – mówi mąż zmarłej w Smoleńsku Jolanty Szymanek-Deresz.

  Polubienie

  • miziaforum said

   AD CAŁOŚCI WPISU DZIŚ ……….. CZY JA SIE PRZYPIERDALAM ?

   CZEPIAM , OCZERNIAM ? NIE PISZĘ JAK JEST TYLKO ŻE POLAKOM NIGDY NIE PO DRODZE ABY BEZSTRONNIE NAZWAĆ KURWY KURWAMI ZŁODZIEI ZŁODZIEJAMI

   PO STOKROĆ PISAŁEM POWYPIERDALAĆ ZŁODZIEI … NIE PATRZĄC SKĄD SĄ I DLA KOGO W DANEJ CHWILI ROBIĄ …………

   Polubienie

  • krab said

   I tak będą wołać do skończenia świata, bo będą dochodzić dzieci, wnuki i prawnuki, które udowodnią, że poniosły niepowetowane straty na skutek śmierci krewnego w smoleńsku. Skąd my to znamy ? kto ciągle wnosi roszczenia finansowe do Polaków za II wś ?

   Polubienie

 4. krab said

  Jest belgijskie porozumienie ws. CETA. Wszystkie parlamenty mogą teraz zatwierdzić je do jutra o północy. To ważny krok dla Unii Europejskiej i Kanady – napisał na Twitterze belgijski premier.
  – Przedstawiciele belgijskiego rządu federalnego i regionów porozumieli się w sprawie spornych punktów, które uniemożliwiały zgodę Belgii na zawarcie umowy o wolnym handlu między Unią Europejską a Kanadą (CETA) – powiedział z kolei dziennikarzom Michel.
  Tymczasem w Polsce:
  Na antenie Radiowej Trójki Stanisław Tyszka poinformował, że Kukiz’15 złożyło zawiadomienie do prokuratury ws. umowy CETA. – Polscy politycy partyjni na czele z Ministerstwem Rozwoju oceniali umowę inną, niż ona jest rzeczywistości. W polskim tłumaczeniu był olbrzymi błąd – przeinaczenie dotyczące poziomu ochrony przed GMO – powiedział wicemarszałek Sejmu.
  – Komisja Europejska już przeprosiła Polaków, że zamieściła złe tłumaczenie, ale chcemy wiedzieć, czy zawiniła KE, czy Ministerstwo Rozwoju, które nie dopilnowało tego, wskutek czego przez miesiące dyskutowaliśmy o złej umowie – zaznaczył Tyszka.
  Obie wersje różniły się w punkcie odnoszącym się do regulacji rynków biotechnologicznych. W polskiej wersji umowy strony powinny współpracować, by ograniczyć wpływ praktyk handlowych na regulatorów, a w angielskiej odwrotnie – by ograniczyć wpływ praktyk regulacyjnych na handel.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/kukiz15-zlozylo-zawiadomienie-do-prokuratury-ws-ceta
  Tylko czy coś to da???

  Polubienie

  • miziaforum said

   TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA CÓŻ MOŻE 3 000 000 WALONÓW PRZECIW SETKOM MILIONÓW IDIOTÓW Z DEBILAMI NA CZELE PAŃSTW NARODOWYCH .. CZYTAJ ZDRAJCAMI A NIE DEBILAMI

   Polubienie

   • krab said

    A przy okazji obnażyło się łajdactwo polskojęzycznego rządu i bezpośrednio morawieckiego !! Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikt nie zna na tyle angielskiego żeby ten „błąd” wyłapać ! a róznica w obu wersjach jest bardzo istotna, bo w angielskiej zezwala na wprowadzenie na polski rynek żywności wszelkiego barachła bez żadnych ograniczeń, a w polskiej wersji pozwala ograniczać.

    Polubienie

   • krab said

    A gdzie reszta Europy??? Protest przeciw CETA przed siedzibą Komisji Europejskiej w Belgii. Protest był spontaniczną reakcję na podaną w południe informację o porozumieniu przedstawicieli belgijskiego rządu federalnego i regionów w sprawie spornych punktów, które uniemożliwiały Belgii zgodę na zawarcie umowy CETA. Jeden z organizatorów protestu Camille Lambert powiedział: Jesteśmy zawiedzeni tym porozumieniem. Naszym zdaniem głównym celem umowy UE z Kanadą jest zwiększanie zysków i władzy międzynarodowych korporacji. Manifestanci, przynieśli ze sobą transparenty „Stop CETA”. Tłum urządził pod głównym wejściem do KE swoisty koncert, krzycząc hasła przeciwko tej umowie do rytmu wybijanego na plastikowych kanistrach. Pod KE podjechało kilka wozów policyjnych i kilkudziesięciu funkcjonariuszy prewencji, którzy mieli za zadanie oddzielalać protestujących od wejścia do Komisji. Doszło do niewielkich przepychanek z policją.
    kresy.pl / stooq.pl

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: