Miziaforum's Blog

Do RODOWITYCH NIEMCÓW ! Mamy was dość!” – Aras Bacho, 18-letni syryjski migrant, w gazecie Der Freitag, październik 2016 roku.

Posted by miziaforum w dniu Październik 27, 2016


 

MAŁY SZOK W TYTULE ????

CHCESZ WIELKIEGO SZOKU , PRZECZYTAJ PONIŻEJ ………..

 • Ponad 1,5 miliona Niemców, wielu z nich posiadających wyższe wykształcenie, wyjechało z kraju w ciągu ostatniego dziesięciolecia. – Die Welt.
 • Niemcy stoją w obliczu gwałtownego wzrostu przestępczości za strony migrantów, w tym epidemii gwałtów i napaści seksualnych. Masowa migracja przyspiesza też islamizację Niemiec. Wielu Niemców wydaje się tracić nadzieję wobec przyszłego kierunku, obranego przez ich kraj.
 • „My, uchodźcy, […], nie chcemy żyć w tym samym kraju, co wy. Możecie, a nawet sądzę, że powinniście opuścić Niemcy. I, proszę, zabierzcie ze sobą Saksonię i Alternatywę dla Niemiec. […] Dlaczego nie przeniesiecie się do innego kraju? Mamy was dość!” – Aras Bacho, 18-letni syryjski migrant, w gazecie Der Freitag, październik 2016 roku.
 • Agent nieruchomościami z miasta w pobliżu jeziora Balaton, popularnego celu podróży turystycznych w zachodnich Węgrzech, powiedział, że 80% Niemców, którzy się tam przeprowadzają, podaje kryzys migracyjny za główny powód swojego pragnienia wyjazdu z Niemiec.
 • „Uważam, że islam nie ma miejsca w Niemczech. Traktuję go jako obcą strukturę, która przyniosła Zachodowi więcej problemów niż korzyści. Moim zdaniem, wielu wyznawców tej religii jest niekulturalnych, wymagających i do tego gardzą Niemcami.” – Obywatel niemiecki, który wyemigrował z kraju, w „Otwartym liście do niemieckiego rządu.”
 • „Sądzę, że imigracja powoduje głębokie i nieodwracalne zmiany w społeczeństwie niemieckim. Złości mnie, że dzieje się to bez bezpośredniej zgody obywateli niemieckich. […] Uważam, że to wstyd, iż w Niemczech Żydzi muszą ponownie bać się tego, że są Żydami.” – Obywatel niemiecki, który wyemigrował z kraju, w „Otwartym liście do niemieckiego rządu.”

Coraz więcej Niemców opuszcza okolice, w których mieszkali przez całe swoje życie, a inni wyjeżdżają z ojczyzny na dobre, ponieważ masowa imigracja zmienia nie do poznania znaczne części kraju.

Dane zebrane przez niemiecką agencję statystyczną, Destatis, pokazują, że w 2015 roku 138 tysięcy Niemców opuściło kraj. Przewiduje się, że jeszcze więcej osób emigruje w roku 2016. W reportażu o „drenażu mózgów”, zatytułowanym „Utalentowani obywatele Niemiec masowo opuszczają kraj,” Die Welt donosi, że ponad 1,5 miliona Niemców, wielu z nich posiadających wyższe wykształcenie, wyjechało z kraju w ciągu ostatniego dziesięciolecia.

Statystyki nie podają powodu, dla którego Niemcy emigrują, ale dowody anegdotyczne wskazują, że wielu z nich zaczyna dostrzegać prawdziwe koszty – finansowe, społeczne i kulturowe – decyzji Kanclerz Angeli Merkel, dotyczącej przybycia do kraju ponad miliona głównie muzułmańskich migrantów w 2015 roku. Według Franka-Jürgena Weise, szefa niemieckiego urzędu ds. migracji, BAMF, przynajmniej 300 tysięcy kolejnych uchodźców przybędzie do Niemiec w roku 2016.

Masowa migracja, wśród wielu innych problemów, przyczyniła się do rosnącego poczucia braku bezpieczeństwa w Niemczech, które stoją w obliczu gwałtownego wzrostu przestępczości ze strony migrantów, w tym epidemii gwałtów i napaści seksualnych. Masowa migracja przyspiesza też islamizację Niemiec. Wielu Niemców wydaje się tracić nadzieję wobec przyszłego kierunku, obranego przez ich kraj.

W szczytowym momencie kryzysu migracyjnego, w październiku 2015 roku, około 800 mieszkańców zgromadziło się w urzędzie miasta Kassel/Lohfelden, aby zaprotestować przeciwko jednostronnej decyzji samorządu lokalnego, który zadecydował o utworzeniu schronisk dla uchodźców w mieście. Prezydent Kassel, Walter Lübcke, odpowiedział osobom, które nie zgadzają się z polityką imigracyjną otwartych drzwi rządu, że „mają prawo opuścić Niemcy w dowolnym momencie.”

To podejście odzwierciedlono w śmiałym eseju, opublikowanym w październiku 2016 roku przez gazetę Der Freitag, (opublikowanym także przez Huffington Post Deutschland, która później usunęła ten materiał). W artykule tym 18-letni syryjski migrant, Aras Bacho, wezwał Niemców, rozzłoszczonych przez kryzys migracyjny, aby opuścili kraj. Napisał on:

„My, uchodźcy […] mamy dosyć rozgniewanych obywateli (Wutbürger). Obrażają nas i agitują jak szaleni. […] Takie podżeganie zawsze pochodzi ze strony bezrobotnych rasistów (Wutbürgern), którzy spędzają swój cały czas w internecie i czekają, aż pojawi się gdzieś artykuł o uchodźcach. Wtedy zaczynają się ich bezwstydne komentarze. […]

„Hej, bezrobotni, wściekli mieszkańcy (Wutbürger) z internetu. Jaki macie poziom wykształcenia? Jak długo zamierzacie wypaczać prawdę? Czy nie wiecie, że każdego dnia szerzycie kłamstwa? Co byście zrobili, gdybyście znaleźli się na ich miejscu? Ha! Pewnie wzięlibyście nogi za pas!

„My, uchodźcy, […] , nie chcemy żyć w tym samym kraju, co wy. Możecie, a nawet sądzę, że powinniście wyjechać z Niemiec. i, proszę, zabierzcie ze sobą Saksonię I Alternatywę dla Niemiec (AfD).

„Niemcy wam nie odpowiadają, więc dlaczego tu mieszkacie? Dlaczego nie przeniesiecie się do innego kraju? Jeśli to wasz kraj, drodzy rozgniewani obywatele (Wutbürger), zachowujcie się normalnie. W przeciwnym przypadku możecie uciec z Niemiec i poszukać nowego domu. Jedźcie do Ameryki, do Donalda Trumpa. On będzie was bardzo kochał. My mamy was dość!”

W maju 2016 roku, czasopismo Focus doniosło, że Niemcy przeprowadzają się na Węgry. Agent nieruchomościami z miasta w pobliżu jeziora Balaton, popularnego celu podróży turystycznych w zachodnich Węgrzech, powiedział, że 80% Niemców, którzy tam się przeprowadzają, podaje kryzys migracyjny za główny powód swojego pragnienia wyjazdu z Niemiec.

Anonimowy obywatel niemiecki, który wyemigrował z Niemiec, napisał niedawno „Otwarty list do rządu niemieckiego.” Pismo, które zostało opublikowane na stronie „Politically Incorrect” („Politycznie Niepoprawne”), brzmi:

„Kilka miesięcy temu wyemigrowałem z Niemiec. Moja decyzja nie była związana z chęcią zysku, ale przede wszystkim wynikała z mojego niezadowolenia, wynikającego z obecnej sytuacji politycznej i społecznej, panujących w mojej ojczyźnie. Innymi słowy, uważam, że ja, a szczególnie moje dzieci, możemy gdzie indziej wieść lepsze życie. W tym kontekście, „lepsze” oznacza dla mnie przede wszystkim wolność, samostanowienie i godne płace w stosunku do podatków.

„Jednakże nie chcę cicho zamknąć za sobą drzwi i po prostu odejść. Niniejszym, chciałbym tutaj wyjaśnić w sposób konstruktywny, dlaczego zdecydowałem się opuścić Niemcy.

1. „Uważam, że islam nie ma miejsca w Niemczech. Traktuję go jako obcą strukturę, która przyniosła Zachodowi więcej problemów niż korzyści. Moim zdaniem, wielu wyznawców tej religii jest niekulturalnych, wymagających i do tego gardzą Niemcami. Zamiast powstrzymać islamizację Niemiec (i wynikający z niej upadek naszej kultury i wolności), większość polityków sprawia wrażenie, że bardziej martwią się o to, czy zostaną ponownie wybrani, a więc wolą ignorować lub bagatelizować problem islamu.

2. „Uważam, że niemieckie ulice są mniej bezpieczne, niż być powinny, biorąc pod uwagę nasze możliwości technologiczne, prawne i finansowe.

3. „Sądzę, że w Unii Europejskiej istnieje deficyt demokracji, który ogranicza moje wpływy jako demokratycznego obywatela.

4. „Sądzę, że imigracja powoduje głębokie i nieodwracalne zmiany w społeczeństwie niemieckim. Złości mnie, że dzieje się to bez bezpośredniej zgody obywateli niemieckich, ale jest narzucane przez Państwa obywatelom i naszym kolejnym pokoleniom.

5. „Uważam, że media niemieckie coraz częściej rezygnują ze swojej neutralności oraz że wolność wypowiedzi w tym kraju jest możliwa tylko w ograniczonym stopniu.

6. „Uważam, że w Niemczech nadskakuje się osobom leniwym, a osoby sumienne są prześladowane.

7. „Uważam, że to wielki wstyd, że w Niemczech Żydzi muszą ponownie bać się tego, że są Żydami.

Wielu Niemców zaobserwowało trend ku odwrotnej integracji, gdzie oczekuje się od niemieckich rodzin, że przystosują się one do zwyczajów migrantów, a nie odwrotnie.

W dniu 14 października, monachijska gazeta Tageszeitung opublikowała płynący prosto z serca list od „Anny,” matki dwojga dzieci, która pisała o swojej decyzji dotyczącej wyprowadzki jej rodziny z miasta, ponieważ migranci uczynili jej życie tam praktycznie niemożliwym. W liście, zaadresowanym do burmistrza Monachium, Dietera Reitera, napisała:

„Piszę dziś do Pana coś w rodzaju listu pożegnalnego (Abschiedsbrief), wyjaśniającego, dlaczego ja i moja rodzina opuszczamy miasto, chociaż pewnie nikogo to nie obchodzi.

„Mam 35 lat, mieszkam tutaj z moim mężem i dwoma małymi synami w ekskluzywnym bliźniaku z miejscami parkingowymi. Można by więc powiedzieć, że, jak na standardy panujące w Monachium, powodzi nam się bardzo dobrze. […] Żyje nam się bardzo dobrze, mamy dużo przestrzeni, niedaleko znajduje się park. Dlaczego więc rodzina taka, jak moja, decyduje się opuścić miasto? […]

„Przypuszczam, że Pańskie dzieci nie korzystają z obiektów użyteczności publicznej, transportu publicznego, ani, że nie uczęszczają do szkół publicznych w „problemowych dzielnicach.” Przypuszczam też, że ani Pan, ani inni politycy rzadko, jeśli w ogóle, przychodzą tu na spacery.

„Tak więc, w poniedziałek rano, poszłam na śniadanie kobiet z sąsiedztwa, sponsorowane przez miasto Monachium. Spotkałam tam 6-8 kobiet, niektóre z nich były z dziećmi. Wszystkie kobiety miały na głowach chusty i żadna nie mówiła po niemiecku. Organizatorzy imprezy szybko poinformowali mnie, że prawdopodobnie będzie mi trudno się tutaj zintegrować (ich słowa!!!). Chciałam zauważyć, że jestem Niemką. Mówię płynnie po niemiecku i nie noszę chusty na głowie. Uśmiechnęłam się więc delikatnie i powiedziałam, że chciałabym spróbować zintegrować się. Niestety, na śniadanie przyniosłam kanapki z salami i szynką, ponieważ wszystkie kobiety poproszono, aby coś ze sobą przyniosły. Zatem oczywiście, miałam jeszcze mniejsze szanse na integrację.

„Nie byłam w stanie porozmawiać po niemiecku z żadną z kobiet uczestniczących w śniadaniu, a właśnie to miało na celu promowanie integracji. Nikt jednak nie był zainteresowany. Organizatorzy nie nalegali na mówienie po niemiecku, a kobiety, prawdopodobnie przynależące do tej samej arabsko-tureckiej grupy, po prostu chciały wykorzystać salę.

„Wtedy zapytałam o rodzinny brunch. […] Powiedziano mi, że odbędzie się on w osobnych pomieszczeniach. Mężczyźni i kobiety oddzielnie. Najpierw pomyślałam, że to kiepski żart. Niestety, to nie był żart. […]

„Więc moje odczucie z tych imprez, mających promować integrację, jest bardzo złe. W ogóle nie dochodzi do żadnej wymiany zdań!!! W jaki sposób miasto Monachium może tolerować coś takiego? Moim zdaniem, należy zakwestionować całą koncepcję tych imprez, organizowanych w celu promowania integracji. […] Poinformowano mnie, że nie wolno mi dawać wieprzowiny dziecku na drugie śniadanie w szkole!! Zaraz?! Przecież jesteśmy w Niemczech! […]

„Podsumowując, panujące warunki sprawiają, że czuję, iż tak naprawdę nikt nas tu nie chce. Że nasza rodzina tak naprawdę tu nie pasuje. Mój mąż mówi, że czasem ma wrażenie, iż jesteśmy teraz największą mniejszością, bez jakiegokolwiek lobby. Dla każdej grupy istnieje jakaś instytucja, miejsce, publiczne zainteresowanie, ale my, heteroseksualne małżeństwo z dwójką dzieci, pracujący, ani nie niepełnosprawni, ani nie muzułmanie – my nie wzbudzamy już żadnego zainteresowania.

„Gdy w przedszkolu mojego syna wspomniałam, że rozważamy wyprowadzkę z miasta i przedstawiłam powody, dla których chcemy to zrobić, zostałam ostro zaatakowana przez kierownictwo szkoły. To przez ludzi takich, jak my – powiedziano mi – integracja nie działa. Właśnie dlatego, że przenosimy nasze dzieci. Co najmniej dwie inne matki zaczęły mnie brutalnie wyzywać. Kierownictwo określa mnie teraz jako osobę „ksenofobiczną.”

„To jest właśnie przyczyną, dla której osoby takie, jak ja tracą cierpliwość i decydują się głosować na inne partie polityczne. […] Szczerze mówiąc, objechałam pół świata, mam więcej przyjaciół za granicą niż w Niemczech i nie mam żadnych uprzedzeń ani awersji do ludzi ze względu na ich pochodzenie. Zwiedziłam wiele miejsc na świecie i wiem, że sposób, w jaki tutaj prowadzi się integrację, spowoduje, że inni dojdą do tych samych wniosków, co my: albo wyślemy nasze dzieci do prywatnych szkół i przedszkoli, albo przeniesiemy się gdzie indziej. Wystarczy. Żegnam!!!!!!!!!!”

Soeren Kern

Komentarzy 31 to “Do RODOWITYCH NIEMCÓW ! Mamy was dość!” – Aras Bacho, 18-letni syryjski migrant, w gazecie Der Freitag, październik 2016 roku.”

 1. miziaforum said

  PO CO DAŁEM TEN ARTYKUŁ DZISIAJ ? PO TO ŻEBYŚCIE WIDZIELI CO SIE DZIEJE , WYCIAGNELI WNIOSKI DLA SIEBIE

  I TEŻ PO COŚ JESZCZE WAŻNEGO DLA POLSKI I POLAKÓW BARDZO WAŻNEGO I MOZLIWEGO DO OSIĄGNIĘCIA … ZYSKU DLA POLSKI I POLAKÓW

  ALE TO DODAM PÓŹNIEJ CHOĆ O TYM KIEDYŚ PISAŁEM 🙂 ………… WYMAGA TO TYLKO JEDNEGO WARUNKU OD POLAKÓW …….. ABY W POLSCE BYŁ PRZYWÓDCĄ KTOŚ KOMU ZALEŻY NA POLSCE I POLAKACH ……… A ZYSK NIEBOTYCZNY I CHYBA NA MIARĘ TYSIĄCLECIA !!!!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   tu macie oryginalny wpis ze strony netowej

   A TU LINK BEZPOŚREDNI / DAJE BO MNIE BOMBARDUJĄ ŻE TO JEST MOJE KŁAMSTWO TA PUBLIKACJA ..

   https://www.freitag.de/autoren/aras-bacho/die-wutbuerger-sollten-deutschland-verlassen

   P.S W MATERIALE ARTA PODŚWIETLONE NA NIEBIESKO SŁOWA TO SĄ BRAMKI DO LINKÓW !!!

   ARAS BACHO

   12.10.2016 | 18:52 33

   Die Wutbürger sollten Deutschland verlassen

   Wutbürger Natürlich sollten die Deutschland verlassen

   Ein Blog-Beitrag von Freitag-Community-Mitglied Aras Bacho

   Wir Flüchtlinge und die Deutschen haben die Wutbürger satt. Die beleidigen und hetzen wie verrückt, dabei haben die kein Tempo.

   Nachdem die Flüchtlinge den syrischen Terroristen Jaber Al Bakr festgenommen haben und anschließend die Polizei riefen, spielte das Ganze dann in den Zeitungen und Online-Zeitungen eine große Rolle, sogar auf Facebook.

   Es freut mich natürlich, dass die lieben Flüchtlinge Jaber Al Bakr der Polizei übergeben haben. Aber es gibt immer diese Hetze von arbeitslosen Wutbürgern, die ihre ganze Zeit im Internet verbringen und warten, bis ein Beitrag über Flüchtlinge im Internet auftaucht. Dann geht es mit unverschämten Kommentaren los. Sogar, wenn sie etwas für unsere Gesellschaft geleistet haben. Dann wird ihnen vorgeworfen, dass alles nur inszeniert sei.

   In diesem Fall gab es sehr viele geschmacklose, unverschämte Kommentare:

   “Na klar, es ist alles gespielt worden, damit die als Helden gefeiert werden, jedoch bekommen die weiterhin unsere Steuergelder.”

   “Ich glaube nicht daran, bestimmt hat Merkel diese Geschichte geschrieben, die Mutti der Flüchtlinge “

   “Sofort alle abschieben, die Lügner “

   Hallo, ihr arbeitslosen Wutbürger im Internet. Wie gebildet seid ihr, wie lange wollt ihr noch die Wahrheit verdrehen? Ist es euch nicht lange bewusst, dass ihr täglich Lügen verbreitet? Was hättet ihr an deren Stelle gemacht? Na klar, ihr wärt weggelaufen!

   Wir Flüchtlinge und die Deutschen wollen mit euch Wutbürgern nicht in demselben Land leben. Ihr könnt auch, und das halte ich für richtig, aus Deutschland flüchten, nehmt bitte Sachsen auch mit und die AfD gleich auch.

   Deutschland passt nicht zu euch, warum lebt ihr hier? Warum seid ihr nicht in einem anderen Land? Wenn das euer Land ist, liebe Wutbürger, dann benehmt euch ganz normal. Ansonsten könnt ihr einfach aus Deutschland flüchten und euch eine neue Heimat suchen. Geht am besten nach Amerika zu Donald Trump, er wird euch sehr lieb haben. Wir haben euch satt!

   Folgt mir auf Facebook: http://www.Facebook.com/officialarasbacho | Aras Bacho

   Dieser Beitrag gibt die Meinung des Autors wieder, nicht notwendigerweise die der Redaktion des Freitag.

   KOMMENTARE (33)

   Polubienie

 2. KrisT said

  coś nie na temat, bo ześwirujemy Mizia, jest czas zadumy, czas wsciekłosci, czas pracy, teraz czas aby się usmiechnąć…. bo nic tylko sie człowiek wkurwia…
  było kilka dni temu o medwiediu, powtórka z rozrywki:
  http://wideo.interia.pl/wizytowka-Irys007/typowy-dzien-w-rosji-video,vId,2174933
  wracając do tematu, albo wojna religijna albo wyjazd do bastionu słowianszczyzny…. bo nie będą miec zycia normalni ludzie w kalifacie europa. to postępuje…

  Polubienie

 3. greg said

  a wiecie dlaczego jest islamizacja europy?
  bo europa zadza zydzi a zyd i muzulmanin to jeden i ten sam obrzezany hooj 🙂

  http://www.wykop.pl/link/2623959/lana-del-rey-bogowie-i-potwory-wersja-teledysku-skrajnie-18/

  Polubienie

 4. KrisT said

  cyt:”My, uchodźcy, […], nie chcemy żyć w tym samym kraju, co wy. Możecie, a nawet sądzę, że powinniście opuścić Niemcy. I, proszę, zabierzcie ze sobą Saksonię i Alternatywę dla Niemiec. […] Dlaczego nie przeniesiecie się do innego kraju? Mamy was dość!” – Aras Bacho, 18-letni syryjski migrant, w gazecie Der Freitag, październik 2016 roku.”
  to juz szczyt bezczelności! powinni go zwiazać , spakować do pudła i droga morską wysłać z powrotem do syrii! na pudle napisać zwrot!
  ile jeszcze niemcy wytrzymią takiego plucia w twarz?
  nie rozumiem jak mozna byc takim tepym , niedouczonym , bezczelnym kretynem! ale łapę po zasiłek od niemców to wyciaga?!

  Polubienie

 5. KrisT said


  w normalnym kraju taka powinna być odpowiedz

  Polubienie

 6. krab said

  Ta plaga również zalewa Polskę, tylko po cichutku !! W moim mieście do tej pory było tego niewiele, ale teraz (od dwóch tygodni) gdzie wejdziesz do większego sklepu, czy nawet na ulicy, widać kilkuosobowe grupki, głównie młodych mężczyzn, o różnorakim ubarwieniu, poczynając od lekkiego przykurzenia, na asfaltowym kończąc! Kto to dziadostwo sprowadza??? O ukraińcach nie wspominam, bo tych jest dużo.

  Polubienie

  • miziaforum said

   KARITAS I EPISKOPAT PRZECIERZ WAM PISAŁEM O URUCHOMIENIU SPROWADZANIA ICH DROGĄ LOTNICZĄ … TAM W ARCIE SĄ DOKUMENTY I WYWIADY Z KURIĄ I CARITASEM .. NIC NIE UKRYWAJA WTEDY PISAŁEM ZE ZACZYNAJA DZIŚ SPROWADZAJĄ DOBRA RADA … DLA KOGOŚ KTO MA CZAS USIASĆ PRZED WYJŚCIEM Z LOTNISKA W WARSZAWIE GDAŃSKU KRAKOWIE I WROCŁAWIU A PO DNIÓWCE OBSERWACJI SAMI SIE PRZEKONACIE SKĄD ONI SIE BIORĄ

   Polubienie

  • KrisT said

   kibole zamiast lac się miedzy soba, malowac po murach i gonicniewinnych ludzi po mieście mogliby spozytkowac dobrze te energię aby przywitać i ukulturowić przybyszów!ot taka wymiana kulturowych doświadczeń, hobby, nauczyć jak kibicować na imprezach sportowych, wspolne biesiadowanie, nauka miejscowych obyczajów, itd, itp…..

   Polubienie

   • Anna said

    Jakby im spuścili manto raz i drugi to by wiedzieli gdzie ich miejsce… Syria, Turcja, Pakistan…, niech się kochają między sobą. Europa nie dla nich! Popełniamy znów błąd tolerancji, kiedy cała Europa wywaliła Żydów to myśmy ich przyjęli – na własną zgubę!!! a co tu pisać lać i już, oni mocni są w gębie i w gromadzie. Wara im od Polski i Europy. Jaką idiotką jest makrela to ona sama nie wie, że ich tu zaprosiła.

    Polubienie

  • Anna said

   Już nie raz tu pisałam, że ciemnoskórzy pałętają się po Wawie. Jest ich wielu, na oko widać. Kilkudziesięcioosobową grupę widziałam na terenie kościelnym. Niektórzy zachowują się zuchwale. Na 2 milionowe miasto nie jest to przewaga ale będzie ich więcej. Kto na to zezwala? policji nie widać na ulicach!

   Polubienie

 7. krab said

  Zasiłeczek za mały Niemcy dali, hę ? Imigrant w Niemczech wystawił swoje jednomiesięczne dziecko na aukcji internetowej. Mężczyzna wyznaczył 5000 euro jako cenę wywoławczą. Aukcja została zamknięta już po 30 minutach przez pracowników serwisu aukcyjnego, którzy o całej szybko sprawie powiadomili policję.
  Podczas śledztwa odkryto, że rodzicami dziecka była para migrantów mieszkająca w jednym z niemieckich ośrodków dla uchodźców. Ojciec dziecka przyznał się wprawdzie do zamieszczenia ogłoszenia, ale jak tłumaczył miał to być jedynie żart. Z powodu jego zachowanie sąd w Duisburgu ograniczył kontakty pomiędzy nim a dzieckiem. Mężczyzna teraz może przebywać z córką jedynie pod specjalnym nadzorem. Matka z dzieckiem zostały z kolei przeniesione do innego ośrodka. Narodowość rodziców nie została podana przez sąd.
  kresy.pl / interia.pl

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: