Miziaforum's Blog

01. – 10 listopada 2016 Zagłada NUKLEARNA ponad 50% PRAWDOPODOBIEŃSTWO ! to nie żart TV o tym nie mówi ale to fakt

Posted by miziaforum w dniu Październik 23, 2016


„w pierwszych dniach listopada, we wschodniej części Morza Śródziemnego, przypadkowo na finiszu wyborów prezydenckich w USA,  znajdą się dziesiątki okrętów i setki samolotów obu „warczących” na siebie Supermocarstw.”

„Ryzyko konfrontacji militarnej jest poważne, największe od dekad”  – przewodniczący monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa Wolfgang Ischinger.

„Ogólna sytuacja na dany moment jest, jak myślę, bardzo zła, możliwie, że najgorsza od 1973 roku (przyp. aut. – czyli od czasów wojny arabsko – izraelskiej  „Yom Kippur” ) – ambasador Rosji przy ONZ Witalij Czurkin.

reszta  w linku

https://miziaforum.wordpress.com/2016/10/22/iii-wojna-swiatowa-najnowsza-analiza-21-10-2016/

ALARM !! KAŻDEMU LOGICZNIE MYŚLĄCEMU CZŁOWIEKOWI POWINNO TO ZASYGNALIZOWAĆ MOŻLIWOŚĆ NASTĄPIENIA ZAGŁADY ZA MAX 2 TYGODNIE 

TAKIE NAGROMADZENIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZEJ BRONI W TYM BRONI ZAGŁADY TOTALNEJ , NA TAK MAŁYM OBSZARZE STWARZA NAWET PRZYPADKIEM MOŻLIWOŚĆ ŻE SYTUACJA WYMKNIE SIĘ Z POD KONTROLI I ŚWIAT W NIESPEŁNA 2 GODZINY OD ZAMIERZONEGO LUB PRZYPADKOWEGO INCYDENTU … PRZESTANIE ISTNIEĆ CAŁKOWICIE … i nieodwołalnie 

1 mała niewinna prowokacja ….

1 mały błąd………………………….

MOŻE SPOWODOWAĆ ŻE DNIA 01. listopada 2016 r.

W DNIU „WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ” DOŁĄCZYMY WSZYSCY DO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ……..

Komentarzy 69 to “01. – 10 listopada 2016 Zagłada NUKLEARNA ponad 50% PRAWDOPODOBIEŃSTWO ! to nie żart TV o tym nie mówi ale to fakt”

 1. miziaforum said

  Polubienie

  • falkonidas said

   Chciałbym być czasami złym duchem, który będzie dręczył dusze tych, którzy dokonali na ludzkości takich okropieństw. Szczerze, to ja się cieszę, że świat już się kończy, człowiek nie dokonał oprócz wojen i cierpienia niczego wspaniałego. Dzień sądu zbliża się wielkimi krokami. Cześć.

   Polubienie

   • zagrypiona said

    Nie chcę psuć nadziei. ale świat się nie skończy. Właśnie dlatego, że największa torturą jest to, aby on dalej trwał. Mocarstwom które niby się żrą, zalezy żeby on trwał. W myśl zasady im gorzej, tym lepiej (dla nich). Także nie łudź się. :0 PS. Te debile z tego samolotu…. Jeszcze zyją? JPD i jeszcze sie chwalą tym co zrobili. Zajebali cywili atomówka i szczęśliwi. taka patologia tylko w USA.

    Polubienie

    • Pelagia said

     podobno pilot zwariował, gdy się dowiedział, co zrobił, podobno

     Polubienie

     • KrisT said

      Paul Tibbets (pilot enola gay) konsekwentnie zawsze powtarzał, że nie ma wyrzutów sumienia z powodu zrzucenia bomby. Jak mówił, bardzo przeżywał fakt, że zginęło kilkadziesiąt tysięcy ludzi, ale uważał swoją misję w 1945 r. za patriotyczny obowiązek, który należało wykonać. Dementował pogłoski, że popadł w alkoholizm, zwariował, albo popełnił samobójstwo.

      „Prowadziliśmy wtedy wojnę i na wojnie używa się różnych metod” – powiedział w jednym z wywiadów. Dodał w nim, że „śpi w nocy spokojnie”.

      Polubienie

      • falkonidas said

       Gorzej jak najemnik na wojnie za pieniądze. Najemnik bierze pieniądze za zabijanie, nie rozważa nawet kwestii moralnych w związku z tym. Tutaj gość zamordował tysiące dzieci, spalił je, i uważa że dobrze zrobił. Nosz kurwa mać, niech go piekło pochłonie.

       Polubienie

      • zagrypiona said

       Typowy psychopata. W stanach większość ludzi to tacy. Szkoda że w wyniku tej wojny, która a jakze, toczyla sie daleko poza terenem stanow zjednoczonych nie zginela stara tego z*eba. By wiedział jak to jest.

       PS. Ci Japońcy… Tacy spokojni, nie pałający zemstą…. Że najlepsza zemsta to wybaczenie i wyciągnięcie lekcji… Aż się wierzyć nie chce, ze to naród dla którego poskromienia było trzeba zrobić coś az tak potwornego.
       A potem że niby pojechali i wespół z tymi okrutnymi Japońcami nazistami badali skutki zrzucenia bomby. Nie leczyli tych ludzi. BADALI SKUTKI! No JPD. dla naszego dobra, żeby nam medycyne rozwijac. No to ja sie pytam,…. Chodziło o powstrzymanie Japońców czy długoterminowy plan badan w terenie rzeczywistym zamieszkałym przez ludzi, skutków bombki A.

       W moim słowniku, to i moze to dziwne słowo ‚wybaczenie’ istnieje, ale idzie w parze z zemsta w tradycyjnym tego słowa zrozumieniu. Nie inaczej niż krew za krew. Sie pejsy z ameryki doczekają.

       Polubienie

       • krab said

        Kiedy draństwo i plugastwo osiąga szczyty, czasami z odsieczą przychodzi sama matka natura i to jest jej wielkość !!
        http://pl.blastingnews.com/swiat/2016/04/park-narodowy-yellowstone-zaglada-usa-mozliwa-w-kazdej-chwili-00871593.html

        Polubienie

       • Pelagia said

        zagłada Yellowstone będzie odczuwalna także w Europie, wszyscy możemy się podusić, bo pył wulkaniczny osiądzie w płucach, w zetknięciu z wilgocią skamienieje (tfu, tfu, tfu, oby nie)

        Polubienie

       • krab said

        Zgadza się, ale największym szkodnikiem na Ziemi jest człowiek, który w każdej chwili może ją zniszczyć bezpowrotnie dla wszelkiego rodzaju życia, a tak zawsze jakaś szansa istnieje ….

        Polubienie

       • zagrypiona said

        No to w takim razie ja nie jestem człowiekiem. 🙂

        Pewnie miałaś na myśli pejsaczy i tzw szeroko pojętą finansjerę która dla hajsu wszystko zniszczy. Ja myślę, że jakby ten element wykorzenić z ziemi, to ziemia by odetchnęła. 🙂 No bo chyba nie mówisz również w swoim imienu, że chętnie byś poniszczyła w przyrodzie to czy tamto dla hajsu? 🙂

        Bo gadanie ze człowiek jest rakiem, ze przeludnienie, ze biedna ziemia, to lewacki bełkot.

        Polubienie

       • krab said

        Jesteś, jesteś, podobnie jak my wszyscy. Pewno że my jako zwykli zjadacze chleba nie decydujemy o tym co niszczymy i w jakim zakresie byleby geszeft był, ale my wszyscy w mniejszym lub większym stopniu korzystamy z „produktów” jakie podsuwają nam wielkie korporacje, czyli napędzamy ich chciejstwo i napełniamy im kieszenie. 🙂 Tak ten świat urządzili, że nic nie odbywa się bez ich udziału, a naszej „wdzięcznej” akceptacji.

        Polubienie

    • KrisT said

     Polubienie

  • mirek said

   nawet jesli bomba atomowa istniej. w co nie do konca wierze. To wladcy naszego swiata i tak jej nie użyją. Dlaczego? a no bo te tereny beda chcieli zachowac dla siebie, to tylko takie straszenie

   Polubienie

 2. marek said

  Polubienie

 3. Anna said

  Śniła mi się ta kłódka (1 video), otwarta!

  Polubienie

 4. Pelagia said

  skoro to nasze ostatnie dni, to trzeba je spędzić w dobrym towarzystwie:

  Polubienie

  • KrisT said

   hahahahhahah tak mozna robic ale tylko z rosyjskimi niedzwiedziami…….. gdzieś na necie krąży filmik jak medwed siedzi przy drodze na tylnych łapach i prosi o zarcie!
   nie ,to nie z biedy iz w rosji nawet medwedie głodują tylko……. głupoty-odwagi rosjan ktorzy się zatrzymują i dokarmiają je z „ręki” łakociami!

   Polubienie

  • KrisT said

   takie rzeczy to tylko w rosji..

   Polubienie

 5. miziaforum said

  I CO JAK MYSLICIE DADZĄ RADĘ WTRZYMAĆ CIŚNIENIE Z PALCAMI NA CYNGLACH , ROSJANIE , AMERYKANIE , POLACY, TURCY EGIPCJANIE ŻYDZI , FRANCUZI , ANGOLE , IRAŃCZYCY , KURDOWIE , IRAKIJCZYCY , SAUDOWIE …… CI BEĄ TAM WSZYSCY NA RAZ … PRAWIE W KONTAKCIE WZROKOWYM ……….

  TAKIE COŚ JAK OSTATNIO ZE RUSKIM TURCY ZESTRZELILI SAMOLOT JUZ NIE PRZEJDZIE NA SUCHO

  Polubienie

  • krab said

   Niestety, to wygląda jak nadchodzący Armagedon …..

   Polubienie

   • miziaforum said

    ARMIE ZBIERAJĄ SIĘ POD „MEGIDO” !!!!!!! a przynajmniej bliziutko bliski wschód SYRIA

    gdzieś o tym czytałem chyba W BARDZO GRUBEJ I STAREJ KSIĄŻCE ……….

    Dokładne miejsce doliny Armagedon nie jest znane ponieważ nie istnieje żadna góra o nazwie Megiddo. Aczkolwiek, ze względu na to, że słowo „Har” może oznaczać również wzgórze, toteż istnieje duże prawdopodobieństwo że miejsce to jest wzgórzem otaczającym równinę Megiddo, jakieś sto kilometrów na północ od Jerozolimy.

    OD TAK WSTAWIŁEM BO SIĘ ZGADZA

    Polubienie

    • szuwaxpl said

     Bitwy toczone w przeszłości w okolicy Megiddo

     Słowo „Armagedon” znaczy „góra Megiddo”. W przeszłości miasto Megiddo i otaczająca je równina Jizreel były areną wielu decydujących bitew. Historyk Eric H. Cline napisał w książce The Battles of Armageddon (Bitwy Armagedonu): „W ciągu wieków Megiddo i dolina Jizreel były polem bitew, które zmieniły bieg historii całych narodów”.

     Biblijny Armagedon

     W pobliżu Megiddo rozegrało się wiele rozstrzygających bitew, ale żadna z nich nie wyeliminowała niegodziwości. Nigdy też siły dobra i zła nie stanęły naprzeciw siebie do ostatecznej bitwy. Logicznie rzecz biorąc, tego typu starcie musi zainicjować Bóg. Przecież według słów Jezusa „nikt nie jest dobry oprócz jednego, Boga” (Łukasza 18:19). Ponadto Pismo Święte wyraźnie utożsamia Armagedon z wojną Bożą. (…)

     http://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/2008241#h=9

     https://pl.wikipedia.org/wiki/Megiddo

     Polubienie

     • szuwaxpl said

      Megiddo – Droga Do Armagedonu (cały film lektor Pl)
      http://www.cda.pl/video/12920572?c

      Film ukazuje biblijną perspektywę dni ostatnich i zachodzące dziś coraz szybciej procesy, które do nich prowadzą. Opisuje zapowiedziane w Biblii wydarzenia mające poprzedzać drugie przyjście Jezusa Chrystusa i zwycięską bitwę, jaką stoczy On pod Armagedonem z armią Antychrysta.
      Autorzy filmu zwracają uwagę na proroctwa dotyczące Izraela, które się już wypełniły, i na te, które wypełniają się na naszych oczach, oraz interpretują te proroctwa, które należą wciąż do przyszłości i czekają na wypełnienie. Wiele miejsca poświęcono mało znanym faktom historii i polityki światowej, w tym tajnym stowarzyszeniom, które dążą do utworzenia Nowego Porządku Światowego.

      Polubienie

 6. IMĆ said

  a tak startuje rakieta ze świebodzina z głowico nuklearną

  Polubienie

  • Pelagia said

   ze swojej rodziny rób sobie jaja. Od Jezusa paszoł won. Ja nie obrażam uczuć religijnych/ateistycznych innych ludzi, bardzo proszę szanować moje

   Polubienie

   • IMĆ said

    A skąd ja mam wiedzieć że nie obrażasz?po za tym nikogo nie obrażam blob jest wolny od religii i tym podobnym szaleństwom.

    Polubienie

   • KrisT said

    nie wiem czy wiesz ale ten babol to bałwochwalstwo u stóp którego liczy i zarabia się niezłą kasę to chwała dla boga mamona!
    ten pomnik czy jak to nazwać to obraza dla nauk Jezusa i jego samego!

    Polubienie

    • krab said

     Księga Wyjścia 20:4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył.

     Polubienie

     • Pelagia said

      to nie ja zaczęłam temat religijny, tylko IMC antyreligijny (czyli tez z tej strefy, tylko, że szyderczo). Księga Wyjścia tu nie ma zastosowania bo Jezus się narodził i czyli przyjął ludzkie ciało. Pokazujemy ludzkie ciało Jezusa.
      Namawiałam znajomych na blog Mizi jako ten, w kt. Polacy mogą się zjednoczyć, bez względu na poglądy. A tu qu qu, obrażanie uczuć chrześcijan. Czy myślisz Mizia, że po czyms takim, co zobaczą, potraktują na serio Twój blog ?? Chyba jak najwięcej Polaków jest potrzebnych do współpracy, ale skoro lubisz atmosferę antychrześcijanską, która zniechęca chrześcijan, to po co nawołujesz, abyśmy się jednoczyli bez względu na poglądy ??

      Polubienie

      • krab said

       Zgadzam się, że nie powinniśmy szukać tego co nas dzieli, ale tego co nas łączy… inaczej nie przetrwamy. Zaś w kwestii religii nie chcę się wypowiadać, bo nie czuję się dostatecznie „uczona w piśmie”, choć przeczytałam różne wersje biblii i tylko do nich się odwołałam.

       Polubienie

      • miziaforum said

       nie mozna cenzurować no chyba że ktoś przegina totalnie … ludzie widzą gdzie jest mono temat …. i nie lubia tego , poza tym jak się wprowadzi choć jeden sektor cenzury na jakikolwiek temat , to strona czy blog staje się polityczna ignorowanie zabranianie czegokolwiek jest narzędziem polityki … n.p polityki bloga … pozatym nawet jak ktoś wpisuje kompletne idiotyzmy jako komentarze to nie działa na niekorzyść bloga .. tylko wystawia świadectwo temu kto komentuje … PROSTE 🙂 działa to tak ktoś wchodzi do kamienicy i robi kupę na schodach zostawiając dowód że nie jest to żaden z mieszkańców to co ? znaczy ze to świniami są mieszkańcy ? 🙂

       Polubienie

 7. krab said

  A to dopiero przyjaźń !!!! No i masz bakałarzu za swoją naukę … „bracia” upadlińcy jakoś bez emocji podchodzą do miłosnych wyznań antoniego i waszczykowskiego !!!! Ukraińskie media rozważają atak Polski na Ukrainę. Zdaniem ukraińskiego eksperta wojskowego Wojsko Polskie osiągnęłoby przedwojenne granice w ciągu pięciu dni, a okupacja mogłaby cieszyć się poparciem lokalnej ludności. W rozmowie jaką opublikował ukraiński portal vgolos.com.ua, rozważany jest możliwy atak Polski na Ukrainę. Zdaniem redaktorów portalu, zarówno polska polityka związana z dążeniami do uznania rzezi wołyńskiej za ludobójstwo, jak i pojawianie się filmów takich jak „Wołyń” wskazuje, że Polska moża dążyć do wojny z Ukrainą. Redaktorzy sugerują również związki niektórych polskich polityków, takich jak chociażby Janusz Korwin Mikke, z Rosją.
  Portal zaprezentował także dyskusję pomiędzy dziennikarzem Ołeksijem Arestowyczem, wykładowcą Akademii Kijowsko-Mohylańskiej Ołeksijem Kurinnyjem oraz ekspertem wojskowym Olegiem Żdanowem. Kurinnyj stwierdził, że dążenie Polski do uznania rzezi wołyńskiej za ludobójstwo jest wstępem do wystąpienia przez nasz kraj o odszkodowanie. Zdaniem wykładowcy żądanie poprzedzone będzie widocznymi już teraz działaniami propagandowymi. Jak twierdzi, później zostaną wysunięte roszczenia finansowe bądź terytorialne.
  Dalej rozmówcy rozpatrywali realność scenariusza polskiego ataku mającego na celu przyłączenie terenów dawnej II Rzeczypospolitej aż po rzekę Zbrucz. Według Olega Żdanowa, chociaż na razie Polska pozostaje w bloku NATO-wskim, który nie pozwali na atak na sąsiada, można wyobrazić sobie sytuację w której nasz kraj opuści Sojusz Północnoatlantycki i skieruje swoją agresję na Zachodnią Ukrainę.
  Rozmówcy nie zgadzają się jednak ze sobą w rozważaniach nad wynikim takiego starcia. Według Arestowicza, wojna taka przyniosłaby łatwe zwycięstwo armii Ukrainy, posiadającej znaczące doświadczenie bojowe zdobyte podczas wojny w Donbasie. Przeczy temu jednak Żdanow, który podkreśla, że Wojsko Polskie, chociaż jest mniej liczne, jest dużo nowocześniejsze od ukraińskiego, dostosowane do standardów NATO. Według eksperta wojskowego polskie uderzenie w ciągu dwóch do pięciu dni osiągnęłoby granice z 1939 roku i tam przeszło do defensywy, skutecznie broniąc zajętego terytorium.
  Żdanow podkreśla, że ludność ukraińska mogłaby powitać z radością polską armię, widząc w Polsce szansę na wejście do prawdziwego Zachodu, cywilizowanego świata i Unii Europejskiej. Zdaniem eksperta bardzo dużo zależałoby od tego jaki model okupacji przyjęłoby Wojsko Polskie, ale według niego nie można byłoby liczyć na rozbudowane podziemie antypolskie.
  kresy.pl / vgolos.com.ua

  Polubienie

 8. bittix87 said

  To ja chciałbym się dowiedzieć po co nam ustawa Ceta,Ustawa o wodzie? Skoro zaraz ma nas nie być.

  Polubienie

  • miziaforum said

   A CO TY MYŚLISZ ŻE CI TAM PŁYNĄCY SĄ JAKĄŚ ZASRANA CETĄ PRZEJĘCI

   CHŁOPIE W TAKIM ZAGĘSZCZENIU WOJSKA WSZELKICH MAŚCI I INTERESÓW O BŁĄD LUB PROWOKACJE ŁATWO …….. DZIESIĄTKI SAMOLOTÓW NAD NIMI Z PALCAMI NA CYNGLACH ….. DZIESIĄTKI ŁODZI PODWODNYCH POD NIMI Z PALCAMI NA CYNGLACH , DZIESIĄTKI SYSTEMÓW PRZECIW RAKIETOWYCH PRZECIW LOTNICZYCH I PRZECIW OKRĘTOWYCH Z PALCAMI NA CYNGLACH …………. JEDEN ………….. 1 PIERDOLONY BŁAD , POMYŁKA , NIEPOROZUMIENIE …… SABOTAŻ !! SPISEK CO KOLWIEK ZAKOŃCZY SIĘ ZAGŁADĄ

   NIE WLICZAM W TO TAKZWANYCH TERRORYSTÓW KTÓRYM JEST WSZYSTKO JEDNOI KOGO ZAATAKUJĄ … CZY RUSKICH CZY USA CZY KOGOKOLWIEK WAŻNE DLA NICH ZEBY SIĘ ZA ŁUBY ZŁAPALI A SĄ NA BLISKIM WSCHODZIE TAKIE ORGANIZACJE !!!

   JA OSOBISCIE UWARZA ŻE 99 % JEST NIESTETY SZANSY NA KONIEC ŚWIATA

   Polubienie

  • krab said

   Żeby mieć do wszystkiego prawo, zwłaszcza po wojnie…. tak na wsiech słuczaj….
   https://forumemjot.wordpress.com/2016/02/14/izraelska-korporacja-przejmie-polskie-wodociagi-to-juz-pewne/

   Polubienie

 9. bittix87 said

  11 listopad kilku lewaków udających narodowców wyjdzie i zacznie prowokować policje tylko po to aby w TV pokazać jacy my źli.Babcia oglądając wieczorne wydanie wiadomości bedzie miała najgorsze o nas zdanie.

  Polubienie

 10. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – TVP.INFO
  Wielka Brytania przyśpiesza przyjmowanie dzieci z obozu w Calais

  Przed centralnym urzędem imigracyjnym w Croydon pod Londynem zebrali się demonstranci z plakatami „Witamy

  WIADOMOŚCI – RMF24.PL
  12-letni uchodźca z Afganistanu okazał się… 21-letnim dżihadystą

  Kobieta w Wielkiej Brytanii sądziła, że przyjmuje pod swój dach 12-letnią sierotę z ogarniętego konfliktem Afganistanu. Szybko się okazało, że uchodźca jest niemal o dekadę starszy, a na swoim telefonie ma dziecięcą pornografię i filmy kręcone przez talibów.

  Polubienie

 11. bittix87 said

  A co by było gdyby np. Syria miała Bombe nukleralną.Arabom dwa razy mówić nie trzeba.Teraz tylko czekamy na to kto pierwszy naciśnie guzik,ale nie robią tego bo nie chcą być tymi gorszymi.

  Polubienie

 12. krab said

  Kurcze, aż sobie brodę poplułam…… makrela proponuje Niemcom – ” Wiem, że istnieją obawy przed islamem – stwierdziła Angela Merkel Merkel . Według niej obywatele Niemiec powinni walczyć z tym strachem pielęgnując chrześcijańskie wartości.
  Ilu z was śpiewa jeszcze chrześcijańskie pieśni podczas bożonarodzeniowych uroczystości? Czy może też śpiewacie tra la la albo coś w tym stylu? Swoją wypowiedzią spowodowała wybuchy głośnego śmiechu wśród delegatów. Jednak kontynuowała, proponując, aby w czasie Świąt Bożego Narodzenia kopiować kartki z tekstami kolęd i zaprosić kogoś, kto potrafi grać na flecie. Powiedziała na koniec: Mówię jak najbardziej poważnie. ”
  No i problem z nachodźcami rozwiąże nakazem śpiewania kolęd przy akompaniamencie fletu !!!! Szopka??

  Polubienie

 13. bu said

  mizia to czas ze masz 2 tygodnie zeby sie nawrocic i wrocic do ojca niebieskiego!!!!!

  Polubienie

 14. Thor said

  http://pl.blastingnews.com/swiat/2015/10/chinskie-wojska-i-marynarka-wojenna-z-lotniskowcem-na-czele-plyna-do-syrii-00591507.html brakowało mi Chin, teraz to już komplet

  Polubienie

 15. marek said

  Zirytowany pułkownik pyta Macierewicza: „Patriota Roku? Ale jakiego państwa?”
  Autor: Wiadomości Pikio – Paź 24, 2016

  http://pikio.pl/zirytowany-pulkownik-pyta-macierewicza-patriota-roku-ale-jakiego-panstwa/

  Pułkownik Adam Mazguła postanowił skomentować wybór ministra Macierewicza na „Patriotę Roku”. Wojskowy zasugerował, że minister obrony narodowej bardziej ceni interesy innego państwa niż Polski.

  Pułkownik uważa, że minister Macierewicz podejmując decyzje nie kieruje się polską racją stanu. Innego zdania jest środowisko związane z krakowskim wydawnictwem Biały Kruk, które przyznało ministrowi obrony narodowej nagrodę „Patrioty Roku” podczas gali w Operze Krakowskiej. Macierewicz skierował podziękowania m.in do braci Kaczyńskich oraz ojca Rydzyka.

  Kim jest pułkownik Adam Mazguła? To dowódca w stanie rezerwy, który odpowiadał za odbudowę irackiej prowincji. Znany jest ze swoich poglądów niechętnych Prawu i Sprawiedliwości.

  – Macierewicz „Patriotą Roku” – a jakiego państwa? – zapytał ministra wojskowy.

  Mazguła już wcześniej krytykował PiS, miedzy innymi za pozycję Bartłomieja Misiewicza, apele smoleńskie oraz udział kleru w życiu armii.

  – Dzisiaj polska armia to prywatny interesik z partią i kapelanami w tle – mówił.

  Polubienie

 16. marek said

  ciekawe…
  http://wmeritum.pl/dyskusja-ukrainskich-mediach-polska-moze-osiagnac-przedwojenne-granice-piec-dni/158595

  Polubienie

 17. KrisT said

  sąd wyzszej instancji w europejskiej (?) Austrii uwolnił gwałciciela chłopca bo gwałciciel był „w stanie wyzszej konieczności”.
  Po za tym kolonista słabo znał niemiecki i nie wiedział co znaczy jak chłopiec krzyczał „nein”
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3860168/Iraqi-refugee-raped-10-year-old-boy-Theresienbad-swimming-pool-sexual-emergency-conviction-overturned-Austrian-court-didn-t-prove-realised-boy-saying-no-incident-Austria-December-2015.html#comments
  https://vk.com/feed?w=wall-97934757_156951

  Polubienie

 18. krab said

  Duże brawa dla Belgów !!! Rozmowy belgijskich polityków nie przyniosły przełomu w sprawie podpisania umowy o wolnym handlu UE-Kanada. Premier tego kraju Charles Michel poinformował szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, że nie może dać zielonego światła do zawarcia CETA.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/umowa-ceta-belgia-nie-udziela-zgody/rc3mrk

  Polubienie

 19. […] 01. – 10 listopada 2016 Zagłada NUKLEARNA ponad 50 … […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: