Miziaforum's Blog

Antonio Macierewicz „Patriota Roku 2016 ” zastąpi Lecha Wałęsę na stanowisku „Mędrca” w „Radzie Mędrców” ? to nie jaja to info agencyjne

Posted by miziaforum w dniu Październik 21, 2016


Prezydent Andrzej Duda przyjął w piątek szefa MON Antoniego Macierewicza. Rozmawiano o kandydaturze przedstawiciela Polski do „Rady Mędrców” NATOoraz na bieżące tematy, związane z kwestiami bezpieczeństwa i obronności

— powiedział PAP szef biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski.

http://wpolityce.pl/polityka/312738-prezydent-andrzej-duda-spotkal-sie-z-szefem-mon-antonim-macierewiczem-o-czym-rozmawiali

W sobotę w Krakowie zostanie wręczona Nagroda im. Kazimierza Odnowiciela „Patriota Roku 2016”. Dostanie ją szef MON. Mamy uzasadnienie tego wyboru.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,20869173,tytul-patrioty-roku-przyznany-od-dekad-walczy-o-polska-niepodleglosc.html

🙂   NIE ROBIĘ SOBIE JAJ , L. WAŁĘSA ZOSTAŁ NOMINOWANY W 2008 ROKU NA „MĘDRCA”

Wałęsa zasiadł w unijnej radzie mędrców

16.10.2008, 23:18 | Aktualizacja: 07.06.2010, 18:59

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/81179,walesa-zasiadl-w-unijnej-radzie-medrcow.html

🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

KURWA GDZIE JA ZNAJDĄ DRUGI TAKI KRAJ ……….. KRAJ NAJWIĘKSZYCH JAJ

Komentarzy 17 to “Antonio Macierewicz „Patriota Roku 2016 ” zastąpi Lecha Wałęsę na stanowisku „Mędrca” w „Radzie Mędrców” ? to nie jaja to info agencyjne”

 1. miziaforum said

  A SWOJĄ DROGĄ TO COŚ NOWEGO TAKI STARY JESTEM A NIE WIEDZIAŁEM ŻE NATO ZAMIAST SZTABU WOJSKOWEGO JAKO KIEROWNICTWA MA ………… RADĘ MĘDRCÓW

  NIE K………. NIE WYTRZYMAM IDĘ SIKU ……..

  Polubienie

 2. miziaforum said

  KIEDYŚ NAPISAŁEM DŁUŻSZY WYWÓD KIM JEST Z DEFINICJI CHAM …. DZIŚ MAMY DOBRY PRZYKŁAD

  PEWNYCH TYTUŁÓW SIĘ NIE PRZYJMUJE ……… I TO WYNIKA Z TEGO CZEGOŚ CO POSIADA …… A CHAM TEGO NIEMA …….. I MIAŁ NIGDY NIE BEDZIE

  a zresztą co ja będę tu pisał o ludziach dla których odlanie się w bramie kamienicy podczas spaceru z narzeczona jest czymś normalnym……..

  TYLKO TEN WSTYD DLA NAS ……………

  Polubienie

  • miziaforum said

   🙂 teraz musi sobie wydrukować nowe wizytówki

   PATRIOTA ROKU !!! MINISTER ! MĘDRZEC ANTONI MACIEREWICZ ………………………………………

   WYKROPKOWANE MIEJSCE NA EWENTUALNY NOWY TYTUŁ N.P KSIĘCIA , będzie mógł szybko długopisem uaktualnić

   Polubienie

 3. tteis77 said

  https://www.youtube.com/watch?v=0Vl4KLGzsww 7:42-10:01

  Polubienie

 4. Ja said

  Do Tteis77, jeśli wstawiasz coś, co nie ma lektora po polskiemu, to wysil się i napisz parę zdań. Nie każdy zna języki, a translator to wiesz jak tłumaczy. Dziękuję.

  Polubienie

 5. marek said

  kolejna zdrada polskojezycznego nierzadu…

  http://prawy.pl/39444-sejm-przyjal-polsko-ukrainska-deklaracje-pamieci-i-solidarnosci-a-w-niej-deklaracje-uciszenia-srodowisk-kresowych/

  Polubienie

 6. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – NATEMAT.PL
  Rosja dementuje słowa Macierewicza. „Głupota i promocja własnej osoby”

  Antoni Macierewicz upiera się przy twierdzeniu, że Rosja odkupiła dwa okręty klasy Mistral od Egiptu za symbolicznego 1 dolara.

  🙂

  WIEM JA TEŻ O TYM PISAŁEM …. ALE CO WYPADA MIZIAFORUM POD PSEUDO PISAĆ TO NIE WYPADA MINISTROWI …….. I ZNÓW ZROBIŁ Z SIEBIE CHUJA POWTARZAJĄC PLOTKĘ NIEZALEŻNEJ.PL

  ech….. ostatnio pisałem o głupim generale który pierdoli jak pijany ………I JAK GROCHEM O ŚCIANE ….

  https://miziaforum.wordpress.com/2016/10/17/gen-dyw-roman-polko-rosja-napadnie-na-polskeza-kilka-miesiecy-powodem-bedzie-chec-ochrony-radzieckich-pomnikow/

  MOZE ONI TAM OCHUJELI ?????????

  Polubienie

 7. marek said

  Wpisał: dr J.Jaśkowski
  20.10.2016.
  Globalizacja – dług publiczny – nasze zdrowie – mleko!

  Z cyklu : „N – 43 , Nie daj się ogłupiać”

  dr J.Jaśkowski.

  Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami. Arystoteles

  Pamiętaj: Nigdy żadne masy nie dokonały żadnego odkrycia,

  żadnego wynalazku, nie napisały żadnej sztuki.

  Zawsze i wszędzie jest to dziełem jednostki.

  Od kilku dekad cały czas słyszymy, że od globalizacji nie uciekniemy, że to jedyna droga dla rozwoju zacofanych krajów. Proszę się jednak przyjrzeć dokładnie na czym polega ta globalizacja.?

  Generalnie sprowadza się ona do rozszerzenia rynków zbytu dla dużych koncernów zrzeszonych w City of London.

  Nie sięgając daleko, polski przemysł został sprzedany/oddany za ułamek wartości firmom zagranicznym tylko i wyłącznie w celu zlikwidowania konkurencji. Jedna z najlepszych, podobno, druga na świecie, firma produkująca żyrokompasy z Gdańska, decyzją polityczną, pod koniec „komuny” przepoczwarzającej się w „finansistów” – została zamieniona na fabrykę produkującą elektronikę czyli kiepskiej jakości magnetofony kasetowe. Zresztą po paru latach zbankrutowała.

  Stocznie zlikwidowano przenosząc produkcję do Niemiec i Norwegii. Ok 50 000 ludzi zostało bez pracy.

  Podobnie dzięki pp. prof. Balcerowiczowi alias Aron Bucholtz i Janusz Lewandowskiemu alias Aaron Langman sprzedano polskie banki czyli krwiobieg gospodarki. Od tego czasu zaczęło się zwiększanie tzw. długu publicznego nie wspominając oczywiście o długu zewnętrznym wynoszącym już ok. 800 miliardów dolarów czy euro.

  Generalnie ta kwota uniemożliwia jej spłatę, ale ta radosna twórczość trwa nadal. W ciągu ostatniego półrocza rząd warszawski [G.Braun] zaciągnął pożyczkę w wysokości ok. 50 miliardów d/e [ dolarów lub euro]. Jest to wynik lepszy aniżeli słynnego sztukmistrza z Londynu p. V.R. [jak nazywa go dr J. Szewczak] tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ w każdej chwili Bank Centralny może zmienić kurs tych walut i w ogóle mogą powstać kosmiczne kwoty.

  Dlatego właśnie stworzono Banki Centralne, aby łatwo było można manipulować kursem walut. Jak wiadomo od lat 90 – ubiegłego wieku tzw. Narodowy Bank Polski podlega pod Korporację Rothschilda. W celu trzymania tych kolonii lub półkolonii we właściwym szyku stworzono nadrzędne banki w rodzaju MFW, BŚ czy najstarszy BIS. Banki te kontrolując m.in. handel złotem utrzymują kursy poszczególnych walut we właściwych dla siebie proporcjach.

  Głównym celem tych banków było stworzenie odpowiedniego zadłużenia poszczególnych krajów.

  http://www.polishclub.org/2015/01/07/dr-jerzy-jaskowski-dyktaty-centralnych-bankow/

  http://www.polishclub.org/2014/11/13/dr-jerzy-jaskowski-zycie-korporacje-bankowe/

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/dr-jerzy-jaskowski-twory-zwane-panstwem-a-nowe-choroby/

  http://educodomi.blog.pl/2015/01/05/dyktaty-centralnych-bankow/

  Sam MFW doprowadził kraje zależne do astronomicznego zadłużenia 152 bilionów dolarów.. Odsetki od tych sufitowych kwot powodują niemożność ich spłacenia. Udowadnia to jednoznacznie przykład Grecji. Opisałem sytuacje w Grecji: dostali 440 miliardów w okresie 8 lat, ale tak naprawdę do Grecji dotarło ok .15 – 18 miliardów, a resztę pochłonęły odsetki od kapitału.

  http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/itemlist/user/130-jerzyjaskowski

  MFW stwarza na określonym terenie kryzys walutowy, a to pozwala na dowolne manipulacje forsą. Przerzucanie z jednego kraju do drugiego itd. Na tym polegały kryzysy, wywołane w końcówce ubiegłego wieku, w Argentynie, Filipinach czy Rosji.

  Ledwo wspominając o Polsce.

  Oczywiście za ten, wytworzony przez globalne konsorcjum pieniądza, kryzys muszą płacić obywatele tych kolonii, czy też państw istniejących formalnie [min. Sienkiewicz]

  Przykładem ogłupiania mniej wartościowego ludu zamieszkujących jakiś teren nazywany państwem, są informacje zamieszczane w internecie. Przykładowo co jakiś czas pojawia się lista sprzedanych polskich zakładów pracy w ostatnich dwu dekadach przez poszczególne rządy.

  Jest to typowa manipulacja.

  Jeżeli ktoś chciałby naprawdę poinformować Rodaków o przekrętach aktorów sceny politycznej, to powinien podać w pierwszym rzędzie, wartość tych zakładów, uzyskaną kwotę i najważniejsze na co te pieniądze przeznaczono jak również w czyje „rence” one trafiły.

  Proszę zauważyć, aktorzy sceny politycznej sprzedali co się dało, ale nikt nie wie, na co poszły uzyskane pieniądze.

  Podobnie jak do dnia dzisiejszego nie wiadomo, na co poszły pieniądze z FOZZu, jednego czy drugiego, a było tego ponad 20 ówczesnych miliardów dolarów.

  Wiemy natomiast, że chyba 7 do 9 osób nagle rozstało się z tym łez padołem i oczywiście niezależny wymiar sprawiedliwości nic nie zrobił w celu wyjaśnienia tych spraw. „Najzabawniejszy” był zgon dwu młodych policjantów, którzy pierwsi pojawili się na miejscu śmierci szefa NIK – u prof. Pańki. Podobno utopili się biedacy na rybach w sadzawce na ok. jeden metr głębokiej. Jaki to musi być problem dla „naszej” Policji, że zatrudnia już tak niesprawnych młodzieńców.

  No! ale to drobiazgi w porównaniu z naprawdę grubymi przekrętami.

  Jak ustalono na podstawie analizy PKB 113 krajów, dług publiczny przekroczył już 225% światowego PKB.

  Innymi słowy, wystarczy małe zatrzymanie produkcji papierków zwanych pieniądzem i nagle okaże się, że te wszelki oszczędności trzymane w bankach po prostu wyparują…c.d. na stronie…http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18929&Itemid=119

  Polubienie

 8. tteis77 said

  Nawet „NAJLEPSZY MAGIK” NIE ZDOŁA NA WASZYCH OCZACH, NA OTWARTEJ DŁONI I TYLKO NA OTWARTEJ DŁONI BEZ NICZEGO INNEGO, POJAWIENIA SIĘ ZNIKĄD MONETY LUB BANKNOTU NA NIEJ, A DŁOŃ MA BYĆ OTWARTA WEWNĘTRZNĄ STRONĄ DO GÓRY. KTOŚ TAKĄ SZTUCZKĘ WIDZIAŁ?? SZTUCZKA BARDZO PROSTA, OTWIERASZ DŁOŃ WEWNĘTRZNĄ STRONĄ DO GÓRY I POJAWIA SIĘ NA NIEJ BANKNOT LUB MONETA. MOŻE JAK WYNAJDĄ PŁYN NIEWIDZIALNOŚCI KTÓRYM SPRYSKA PRZED POKAZEM I PO CHWILI BANKNOT LUB MONETA SIĘ POJAWI. A DLA UTRUDNIENIA, NIECH POJAWI SIĘ x1 000 000 TEGO NOMINAŁU KTÓRY WYCZAROWAŁ, JEDEN ZA DRUGIM. INNYMI SŁOWY NIE MA OSOBY KTÓRA BY WAS W CH**JA NIE ROBIŁA. A ŻEBY WYKONAĆ „MAGICZNĄ SZTUCZKĘ” TO ZAWSZE CZEGOŚ CHCĄ! A „PRAWDZIWA MAGIA” NIE POTRZEBUJE NICZEGO. I W TYM MIEJSCU SIĘ TO RÓŻNI.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: