Miziaforum's Blog

1000 lat Orali Siali Zbierali i ŻYLI , i PRZYSZŁO MONSANTO Z GMO

Posted by miziaforum w dniu Październik 20, 2016


CETA , POLSKA , GMO , MONSANTO … CO TO WSZYSTKO MA WSPÓLNEGO ? 

POLECAM FILM

Komentarzy 7 to “1000 lat Orali Siali Zbierali i ŻYLI , i PRZYSZŁO MONSANTO Z GMO”

 1. miziaforum said

  JAK WIDAĆ KORPORACJE WCHODZĄCE GDZIEKOLWIEK SĄ W STANIE ZMIENIĆ DIAMETRALNIE ŻYCIE CAŁYCH NARODÓW … NARODÓW O WIELE WIELE STARSZYCH NIZ POLACY

  Polubienie

 2. greg said

  w ogole z tym monsanto to chodzi odepopulacje ludzi Efekt działań judeosatanistów i ich chorego planu depopulacji ludzkości.

  https://hubalblog.wordpress.com/2016/05/28/gmo-monsanto-nwo-depopulacja-ludzkosci/

  Polubienie

 3. miziaforum said

  PO FILMIE ZA JAKIEŚ 3 GODZINY COŚ WAM TU DODAM BARDZO WAŻNEGO COŚ CO JUZ PRZERABIALIŚCIE NA WŁASNEJ SKÓRZE …… TYLKO ZAPOMNIELIŚCIE LUB NIE KOJARZYCIE TEGO Z CETA ………. KTÓRE ……….. ALE TO ZA CHWILĘ OGLĄDAJCIE

  Polubienie

  • greg said

   W jaki sposób globaliści planują depopulacje?

   Zwolennicy depopulacji podejmują kolejne kroki do eliminacji sześciu miliardów ludzi na ziemi, w celu dostosowania planety do jej zasobów i wytrzymałości.

   Tym razem, sposób wyludniania może być aprobowany przez Watykan. Profesor John Schellnhuber został wybrany jako przedstawiciel watykańskiej grupy do spraw klimatu.

   Jego kandydatura jest bardzo kontrowersyjna. Jakiś czas temu powiedział, że planeta jest przeludniona o co najmniej sześć miliardów ludzi.
   http://tajemnice.robertbrzoza.pl/nwo/w-jaki-sposob-globalisci-planuja-depopulacje/

   Polubienie

  • szuwaxpl said

   Film powalił mnie, nie tylko sprawą przekupstwa Hindusów, którzy wciskają swoim braciom złe nasiona, zaniechania produkcji własnych, bo dostali parę srebrników – a kto się przejmuje Ludźmi.

   Bandycka firma na M tytaniczna praca, której kto nie oglądał, to naprawdę powinien! (choć opis)
   .https://youtu.be/69NlCIYaN-g

   Druga sprawa, to te Ich pomysły posagowe, dobrze, że żyję w kraju nad Wisłą, mimo wszystko.

   Polubienie

   • Pelagia said

    a w Polsce nie ma przekupstwa ?? Wcale mi nie chodzi o polskich rolników, kt. jak tylko się da, trzymają się daleko od chemii. To ktoś inny wrzeszczy, żeby zlikwidować KRUS-to spowoduje albo zupełną likwidacje polskich gosp. rolnych, albo ceny jedzenia pójdą w górę,. Ale Polacy jak zwykle podłapują bezmyślnie rzucane hasełka. Myślą, że każdy rolnik to milioner, ma tysiące hektarów. Małe gospodarstwa drażnią UE (kij im do tego, na jakiej powierzchni Polacy gospodarują) właśnie w tych małych gosp. jest najmniej chemii. Kto chce likwidacji KRUSu niech przez cały lipiec-tak lipiec, zapyla przy pieleniu. Pracowałam w wakacje, żeby sobie dorobić, polecam. Przypomnę, że w czasie II w. św. rolnicy uratowali Polaków przed śmiercią głodową – dawali za darmo mleko, chleb, tylko za mięso trzeba było płacić, przechowywali u siebie Warszawiaków, kt. uciekli po powstaniu albo z transportów do krematoriów (np. moja babcia z 5-letnią mamą)
    Nie dajmy się napuszczać przeciwko sobie jak to z nami robią: górników na rolników, na górników nauczycieli itp. itd. Żadna grupa zawodowa w Polsce nie jest winna nędzy, tylko mafie. Pora wszyscy się zjednoczyć i pogonić drani

    Polubienie

  • miziaforum said

   MATERIAŁ DODAM JUTRO Z RAŃCA BO JEST OBSZERNY W ZASADZIE TO BEDZIE TROSZKĘ STARYCH ZAPOMNIANYCH ARTYKUŁÓW MOICH

   ALE DZIŚ IDEALNIE PASUJĄCYCH DO SYTUACJI .. TO POWINNO PRZEMÓWIĆ DO ROZSĄDKU SZCZEGÓLNIE PRZYPOMNIENIE PIERWSZEGO KONTAKTU POLSKICH ROLNIKÓW Z KORPORACJAMI ZACHODNIMI KILKA TYSIĘCY TRUPÓW !!

   PAMIĘTACIE ? JEŚLI NIE TO JUTRO PRZYPOMNĘ

   BO KOLEJNE SPOTKANIE ROLNIKÓW POLSKICH W RAMACH „UMOWY” CETA BEDZIE BARDZIEJ BOLESNE I NIE BEDZIE TO JUZ JAK POPRZEDNIO KILKA TYSIĘCY …. POWIEDZMY W PROST ZAMORDOWANYCH A SETKI TYSIECY BO TYM RAZEM NIE TYLKO ROLNIKÓW TO DOTKNIE

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: