Miziaforum's Blog

Jutro głosowanie NOWE PRAWO WODNE , POWSTANIE SUPER PRZEDSIĘBIORSTWO , KTÓRE BĘDZIE ZAWIADYWAŁO CAŁYMI ZASOBAMI WODNYMI W POLSCE !!! info tvn 24

Posted by miziaforum w dniu Październik 17, 2016


Projekt ustawy Prawo wodne zakłada m.in. utworzenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie”, które w imieniu Skarbu Państwa będzie zarządzało wszystkimi wodami publicznymi.

WIECIE CO TO OZNACZA ?? OZNACZA TO CO PISZE ŻE BĘDZIE JEDEN URZĄD ZARZĄDZAJĄCY ABSOLUTNIE WSZYSTKIMI ZASOBAMI WODY W POLSCE !!

OZNACZA TO !!

WODAMI POWIERZCHNIOWYMI – RZEKI JEZIORA STAWY

WODAMI PODSKÓRNYMI I GRUNTOWYMI ORAZ GŁĘBINOWYMI

WODAMI OPADOWYMI , CZYLI DESZCZÓWKĄ !!

CO TO OZNACZA OZNACZA TO TO ŻE WODA PITNA KTÓRĄ ZARZĄDZALI DO TEJ PORY W SAMORZĄDACH MIEJSKICH I WIEJSKICH WÓJTOWIE , BURMISTRZOWIE, PREZYDENCI MIAST 

NIE BĘDZIE JUŻ WODĄ OBYWATELI !!! 

ZBIERANIE WODY OPADOWEJ DESZCZÓWKI , CZYLI JEJ RETENCJONOWANIE W BECZCE STANIE SIĘ ZŁODZIEJSTWEM !!!! 

TO SAMO TYCZY SIĘ POBRANIA WODY Z ROWU , STAWU , JEZIORA , RZEKI A NAWET KAŁUŻY !!

POBIERZESZ STANIESZ SIĘ ZŁODZIEJEM !!!

BO WŁAŚCICIELEM JAK WYŻEJ W CYTACIE I JAK NIŻEJ W ARTYKULE PRZYTOCZONYM W CAŁOŚCI , BĘDZIE PRZEDSIĘBIORSTWO „WODY POLSKIE” … NA RAZIE BĘDZIE TO PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ALE DOCELOWO BEDZIE SIĘ NAZYWAŁO 

„WODY POLSKIE” S.A !!!! TO NASTĄPI WTEDY GDY ZNAJDZIE SIĘ BOGATY I SILNY INWESTOR KTÓRY WYKUPI NA WŁASNOŚĆ JAKĄŚ CZĘŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWA PAŃSTWOWEGO „WODY POLSKIE” W FORMIE PAKIETU AKCJI

JA JUZ NAWET WIEM CO KUPIĄ PIERWSZE … NIE STAWY NIE RZEKI

WODOCIĄGI MIEJSKIE !!! KUPIĄ … ZNACZY ZAINWESTUJĄ ……….

I JESTEŚCIE WSZYSCY SKOŃCZENI ……..

P.S CETA INFORMACJA Z ŹRÓDŁA PEWNEGO !!! CETA W POLSCE OBOWIĄZUJE OD DNIA GŁOSOWANIA W SEJMIE !!!!!!

TAK ! JEST !!

=======================

REASUMUJĄC NABIERZESZ WODY Z ROWU LUB KAŁUŻY OKRADNIESZ FIRMĘ !!

A ZA KRADZIEŻ SIĘ SIEDZI W PIERDLU !!!

We wtorek rząd zajmie się m.in. projektem Prawa wodnego – poinformował w poniedziałek minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. Zaznaczył, że ma ono rozwiązać m.in. problemy kompetencyjne i dać podstawę do inwestycji.

Rada Ministrów „definitywnie zamknie sprawę Prawa wodnego, przyporządkowania kompetencji i faktycznie rozpocznie cały proces inwestycyjny” – powiedział Gróbarczyk podczas konferencji prasowej inaugurującej Kongres Samorządowy w Opolu. Minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej odniósł się w ten sposób do pytania o odstąpienie przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach (RZGW) od umowy z firmą Dragados na budowę suchego zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny. To inwestycja kluczowa dla ochrony dorzecza Odry – od Raciborza do Wrocławia i ważna przez to dla rozwoju transportu wodnego w tej części kraju.

Nie tylko ta inwestycja

– Nie tylko ta inwestycja jest ważna, wiele innych. Dzisiaj jedynym obwarowaniem jest dokończenie (wdrożenia – red.) dyrektywy wodnej, Prawa wodnego. Myślę, że w dniu jutrzejszym stanie się to faktem – ocenił minister.

Skierowanie w ciągu tygodnia projektu nowego Prawa wodnego pod obrady rządu zapowiadał w ub. poniedziałek minister środowiska Jan Szyszko. Jak wskazywał wówczas, gospodarska wodna jest niedoinwestowana, wymaga pieniędzy, na co budżetu państwa nie stać, więc konieczne są „nowe obciążenia poszczególnych działów przemysłu, rolnictwa i obywateli”. Podkreślił, że nowe prawo jest przygotowane zgodnie z dyrektywami, żeby dążyć, aby gospodarka wodna była „samofinansująca się”.

Opłaty za wodę

Chodzi o pełne wdrożenie do polskich przepisów Ramowej Dyrektywy Wodnej, szczególnie jej 9. artykułu, mówiącego o tzw. zwrocie kosztów usług wodnych. Opłatami za pobór wody zostaną objęci m.in. rolnicy, branża energetyczna, hodowcy ryb czy przedsiębiorcy, którzy wykorzystują duże ilości wody do swojej produkcji.

Projekt ustawy Prawo wodne zakłada m.in. utworzenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie”, które w imieniu Skarbu Państwa będzie zarządzało wszystkimi wodami publicznymi. To pozwoli na lepsze zarządzanie nie tylko wałami przeciwpowodziowymi, ale także urządzeniami melioracyjnymi. Ministerstwo zapewnia, że opłaty za wodę dla odbiorców indywidualnych mogą wzrosnąć, ale nawet jeśli to się stanie, nie będzie to znacząca podwyżka. Przeciwko spodziewanym podwyżkom protestowały w ostatnim czasie samorządy; ich zdaniem będą znacznie wyższe niż szacunki ministerstwa.

Szlaki żeglugowe

Nowe Prawo wodne ma być też istotne dla przygotowywanego przez resort gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej programu inwestycyjnego. Opierają się one m.in. o przyjęte przez rząd w czerwcu br. założenia do planów rozwoju śródlądowych dróg wodnych w Polsce na lata 2016-2020, z perspektywą do 2030 r.

Zgodnie z tym dokumentem do 2030 r. Odra na całej swojej długości i Wisła od Warszawy do Gdańska – mają stać się międzynarodowymi szlakami żeglugowymi. Według planów ministerstwa Górna Odra zostanie dostosowana do parametrów czwartej klasy żeglowności już w 2020 r.

Zmiany w prawie

Wśród warunków przeprowadzenia tych inwestycji minister Gróbarczyk wymieniał w sierpniu br. m.in. ratyfikację przez parlament konwencji AGN (pozwoli Polsce przystąpić do Europejskiej Sieci Dróg Wodnych, dzięki czemu inwestycje służące poprawie żeglowności na Odrze będą mogły być finansowane m.in. ze środków unijnych).

Kolejnymi krokami mają być zmiany w Prawie wodnym oraz przygotowanie studium wykonalności poszczególnych inwestycji na Odrze, dzięki którym rzeka stanie się w pełni żeglowna. Ma zostać również powołana tzw. spółka odrzańska, która przejmie ona zarządzanie od Skarbu Państwa w obszarze gospodarowania majątkiem.

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/grobarczyk-projekt-prawa-wodnego-we-wtorek-pod-obrady-rzadu,684672.html

Komentarzy 56 to “Jutro głosowanie NOWE PRAWO WODNE , POWSTANIE SUPER PRZEDSIĘBIORSTWO , KTÓRE BĘDZIE ZAWIADYWAŁO CAŁYMI ZASOBAMI WODNYMI W POLSCE !!! info tvn 24”

 1. miziaforum said

  PODWYŻKA CEN WODY JEST NA TĄ CHWILĘ MAŁO WAŻNA

  ONI CHCĄ ABYŚCIE ZAJELI SIĘ CZYM INNYM JUTRO NAJWAŻNIEJSZE PRAWO PRAWO DO PICIA WODY ZOSTANIE ZMIENIONE WRAZ Z NIM ZMIENI SIĘ WASZE ŻYCIE W KOSZMAR !!!

  /////////////////////////

  CO MOGĘ DODAĆ ANO TO ŻE JA I NIE TYLKO JA PISAŁEM W INTERNECIE LATA TEMU ZANIM KOMUKOLWIEK PRZYSZŁO DO GŁOWY ŻEBY SZUMIEĆ W NECIE ……… DZIŚ WAM PRZYPOMINAM ZAŁĄCZAJĄC LINK !! JAK TO ZAWSZE CHCECIE NA 1 DZIEŃ … NAWET 15 GODZIN PRZED GŁOSOWANIEM

  JAK MYŚLICIE JAK ZAGŁOSUJĄ POSŁOWIE PONOĆ PRAWI I SPRAWIEDLIWI ……….. O TYCH Z P.O NIE PISZĘ BO TO CHUJE KTÓRE JUŻ ZA TEN DIL DOSTALI DZIAŁKI DAWNO TEMU

  Polubienie

  • miziaforum said

   W NORMALNYM KRAJU PO PRZEGŁOSOWANIU TEGO CZYLI USTANOWIENIA 1 MONOPOLISTY NA DYSTRYBUCJĘ WODY

   NARÓD BY ICH WYMORDOWAŁ CO DO JEDNEGO

   NIE WIEM CZY TO DOCIERA PRZECZYTAJCIE PO 5 RAZY JEŚLI TRZEBA !!

   BO TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI TEN JEDEN MAŁY CYTAT Z CAŁOŚCI

   „Projekt ustawy Prawo wodne zakłada m.in. utworzenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie”, które w imieniu Skarbu Państwa będzie zarządzało wszystkimi wodami publicznymi.”

   PRYWATYZACJA PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA WODNEGO NASTĄPI BŁYSKAWICZNIE BO OKAZE SIĘ ŻE PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO JAK TO PAŃSTWOWE NIE DAJE RADY I TRZA DOKAPITALIZOWAĆ 🙂

   PAMIETACIE DOKAPITALIZOWANIA W POLSCE N.P SEKTORA BANKOWEGO ??

   HUTNICZEGO ? SPOŻYWCZEGO I DYSTRYBUCYJNEGO CZYLI HANDLU ??

   NO !!!!!!!!!!!!

   RESZTY TEGO PIERDOLENIA NIE MUSI BYĆ TO ZAŁATWIA WSZYSTKO !!!

   Polubienie

   • ZORRO said

    Opłatami za pobór wody zostaną objęci m.in. rolnicy, branża energetyczna, hodowcy ryb czy przedsiębiorcy, którzy wykorzystują duże ilości wody do swojej produkcji. Za niewdrożenie prawa unijnego – jak podkreśla MŚ – grożą kary, nawet 10 mld zł. Ministerstwo zwraca uwagę, że wprowadzenie opat jest też warunkiem koniecznym do sięgnięcia po wspólnotowe finansowanie dla inwestycji przeciwpowodziowych (ok. 3,5 mld euro).

    Szeroko pojęty przemysł ma płacić 70 groszy za pobór jednego metra sześc. wody podziemnej i 30 groszy za pobór metra sześc. wód powierzchniowych.

    Polubienie

   • Mocny said

    Co to za głupoty wypisujesz , niema dzisiaj w sejmie żadnego głosowania w tej sprawie , kretyn !

    Polubienie

 2. marek said

  a tu wszedzie mydla oczy i pieprza, ze biale bractwo juz zwycieza, ze keshe nas wyswobodzi swoimi urzadzeniami i w ogole zaraz raj na ziemi…k…wa

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Jak ktoś ma kiepski humor – to mam lekarstwo!
  „Nowe Prawo wodne pozwoli zapobiegać sytuacjom kryzysowym, w tym powodziom miejskim i podtopieniom” – powiedział dziś wiceminister Mariusz Gajda podczas konferencji prasowej, której tematem była także obecna sytuacja hydrologiczna i meteorologiczna w Polsce.

  Polubienie

 4. Konarski said

  -https://www.youtube.com/watch?v=NX6723MP-Aw

  Polubienie

 5. miziaforum said

  kopiujcie to poniżej i wklejajcie gdzie sie da bo Polacy umrą w nieświadomosci

  ad odebrania prawa do wody , jutro głosują i powstaje super przedsiębiorstwo które stanie się jedynym właścicielem wody na terenie Polski , nawet nazwa juz jest jak podaje tvn 24 biznes

  https://miziaforum.wordpress.com/2016/10/17/jutro-glosowanie-nowe-prawo-wodne-powstanie-super-ministerstwo-ktore-bedzie-zawiadywalo-calymi-zasobami-wodnymi-w-polsce-info-tvn-24/

  Polubienie

 6. Konarski said

  Polubienie

 7. Konarski said

  Anomalne zjawisko nad Jerozolimą, czy też poważny znak od Boga?
  Zdarzenie miało miejsce 01 października 2016 w Jerozolimie, gdzie świadkowie słyszeli dziwne dźwięki. Rozbrzmiewały one przy okazji pojawienia się idealnego kręgu chmur. Jak wytłumaczyć to zjawisko? Może ludzie słyszeli dźwięk szofaru? Film wykonano 01 października, a dmuchanie w róg odbywa się 02 października na rozpoczęcie Rosz Haszana…

  Polubienie

 8. Konarski said

  1. 21.08.2016 r. – Niemiecki rząd zaleca robienie zapasów żywności. 2. 03.10.2016 r. – Rosja zawiesiła porozumienie z USA ws. utylizacji plutonu. 3. 08.10.2016 r. – Rozmieszczenie przez Rosję rakiet balistycznych Iskander-M w obwodzie kaliningradzkim. 4. 12.10.2016 r. – Rosjanie zalecają pilny powrót wszystkich obywateli do kraju. 5. 16.10.2016 r. – Komandosi z jednostek powietrzno – desantowych Białorusi i Rosji ćwicza na poligonie pod Brześciem (zaraz przy Polskiej granicy). Jeszcze w to wplata sie budowanie bunkrow atomowych przez Rosje oraz szkolenie cywilow na wypadek konfliktu nuklearnego + sprawdzian mobilizacyjny. Mam tez informacje od znajomego z Kijowa, ze duza czesc Rosyjskich koncernow zwinela sie pod koniec wrzesnia z ternu Ukrainy.

  Polubienie

 9. KrisT said

  jeszcze nie czytałem artu i komentów (brak czasu) ale mam jedno pytanie- wykupione przez czosnkowych???? (juz kilka lat temu były takie plany)

  Polubienie

 10. Konarski said

  Polubienie

 11. szuwaxpl said

  .https://youtu.be/cNn1x_2PL9A
  30 tys. wejść przez dobę – świetny wynik i bardzo fajnie rozmawiają panowie.

  Polubienie

 12. Konarski said

  Polubienie

 13. tteis77 said

  Aha..CZYLI ŻE CO, ŻE JAK BĘDZIE PADAĆ DESZCZ I BĘDZIE NA MNIE PADAĆ, TO ZNACZY ŻE KRADNĘ WODĘ????????????? BO TO WŁASNOŚĆ – „Wody Polskie”?????????????????
  ALBO INACZEJ, JEŻELI WODY OPADOWE BĘDĄ WŁASNOŚCIĄ „Wody Polskie”, TO JAK BĘDĄ TAK OBFITE, ŻE PODTOPIĄ POLSKĘ, TO MAM ROZUMIEĆ ŻE CAŁĄ WINĘ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIERZE NA SIEBIE „Wody Polskie”??????????????????????????????????????????????????????????????

  Polubienie

 14. Konarski said

  Co to jest?

  Apocalyptic strange sound was heard again in Slovakia,15.10.2016 What is it?

  Polubienie

 15. Konarski said

  Polubienie

 16. IMĆ said

  to jest niesamowite jak można być takimi pojebami,na łeb się leczcie…………………….!!!

  Polubienie

 17. ZORRO said

  Antybiotyki coraz częściej wykorzystywane są w hodowli zwierząt w Europie – wynika z danych Europejskiej Agencji do Spraw Leków oraz WHO. Poziom ich użycia jest najwyższy w historii. Średnio na Starym Kontynencie poziom ich użycia (ponad 150 mg na kilogram masy zwierzęcia) jest trzykrotnie wyższy od dopuszczalnego. Antybiotyki przyspieszają wzrost masy hodowlanych zwierząt, ale obniżają odporność – zarówno samych zwierząt jak i ludzi, którzy jedzą pochodzące od nich mięso. Materiał z programu „24 Godziny”.

  http://tvn24bis.pl/24-godziny,140,m/mieso-na-antybiotykach-najwyzszy-poziom-w-historii,684826.html

  Polubienie

 18. greg said

  dlaczego rosja nie zaatakuje polski jest tylko jeden powod -chiny
  atakujac polske rosja musiala by uzyc ogrome swoje sily zeby do tego doszlo anie moze sobie na to pozwolic z uwagi na chiny ktore w sprzyjajacym momencie odbiora im syberie wiec rosja atakujac polske strzelila by sobie w stope ale moze nas np ostrzelac z iskanderow a to nie bedzie przyjemne

  Polubienie

 19. greg said

  Są jeszcze narzędzia i Polscy politycy jak pan Profesor Petru czy pan profesor Tusk staną do walki z bezprawiem za ideały, za które oddał życie gubernator Hans Frank ! Pan profesor Petru zwoła konferencje i powie ze nie zgadza się a ja już jutro piszę do Strasburga wobec łamania prawa jakie szerzy PIS i ich bojówki i poproszę w imieniu narodu Polskiego o wywiązanie się Niemiec z ustawy 1066.Ktoś musi położyć kres tej nienawiści. A pan profesor Ryszard Petru musi stanąć za sterami władzy. Dodatkowo piszę list do pana Przewodniczacego Parlamntu Europejskiego Profesora Martina Schultza Pamiętajcie Pisiory, przewodniczacy Parlamntu Europejskiego Martin Schultz wie co mówi i w wywiadzie dla niemieckiej TV ZDF zagroził takim krajom jak Polska ,Wegry , Czechy czy Słowacja mówiac miedzy innymi :…”Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone za ideały, za które oddał życie gubernator Hans Frank !” ..Dodatkowo na bieżąco informuje o wszystkim pana profesora Ryszarda Petru a w Europarlamencie panią profesor Bieńkowską i pana profesora Donalda Tuska. Polacy zachowuja sie jak jakis sredniowieczny kraj bez mediow i bez polaczenia ze swiatem. Kto sieje wiatr zbiera burzę. Ile Wam PIS płaci za te pozytywne komentarze?! Bo nie wierze,że nasze społeczeństwo jest głuche ,ślepe i głupie! A może ja też sobie dorobie. Zob

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/autor/dominika-glowacka/news-trzaskowski-zgrzeszylismy-ale-bilans-rzadow-po-jest-pozytywn,nId,2292103,ok,1,ding,1#commentReplyForm-118026483utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 20. AQQ said

  Na prostym przykładzie możemy sobie pogratulować narodowej mundrości.

  Za tv ojca rydza miliony, za aborcją tysiące, miesięcznice smolenskie tłumy a jak idzie o kradziez wody(Podstawa Egzystencji) NIC Zero odzewu….
  szkoda czasu i atłasu na durne masy. Ech.

  Polubienie

  • AQQ said

   https://astromaria.wordpress.com/2016/10/03/jedynym-celem-awantury-o-aborcje-jest-odwracania-uwagi-spoleczenstwa-od-groznej-umowy-ttip-i-ceta/

   Polubienie

  • ZORRO said

   2 artykuły wstecz Mizia pojechał po imbecylach , i nic , powołanie do życia firmy której własnością będzie całość wody w Polsce to zbrodnia , jeśli to przejdzie , to następnym krokiem będzie sprywatyzowanie powietrza na terenie Polski.
   Możecie się śmiać ale woda i powietrze są zasobami takiej samej wartości , woda będzie już miała właściciela .

   Polubienie

   • miziaforum said

    PODATEK OD ODDYCHANIA CZYLI POWIETRZA .. KIEDYŚ O TYM PISAŁEM I DAŁEM PRZYKŁAD KTÓRY JUZ DZIAŁA W POLSCE … TAK TAK PODATEK OD ODDYCHANIA !

    OTÓŻ PODATEK OD ODDYCHANIA PŁACĄ POLACY DO GMIN W KTÓRYCH ZNAJDUJĄ SIĘ OSRODKI SANATORYJNE , WYPOCZYNKOWE

    JAK POJEDZIESZ NA WCZASY N.P DO KRYNICY MORSKIEJ ALBO KRYNICY GÓRSKIEJ NA FAKTURZE ZA POBYT W OSRODKU WYPOCZYNKOWYM STOI JAK BYK „OPŁATA KLIMATYCZNA ” TYLE I TYLE ZŁ ZA 1 DZIEŃ !!!

    CZY MOZNA WPROWADZIĆ TAKĄ OPŁATĘ ZA ODDYCHANIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU ? MOŻNA W ZASADZIE Z DNIA NA DZIEŃ WYSTARCZY ZE RADA GMINY PRZEGŁOSUJE … TAKĄ OPŁATĘ I NAŁOŻY NA KAZDEGO KTÓRY POSIADA MELDUNEK NA TERENIE GMINY CZY MIASTA ……….. NIEMA PROBLEMU TO NIE NOWOŚĆ I SPRAWDZONE … SKORO MOŻNA BRAĆ W KRYNICY MORSKIEJ CZY ZAKOPANEM TO DLA CZEGO NIE W POZNANIU KRAKOWIE WARSZAWIE ?

    MASZ RACJE TO TYLKO KWESTIA CZASU POWOŁAĆ FIRMĘ ” POLSKIE POWIETRZE” I CHEJA KASOWAĆ N.P PO 2 ZŁ OD OSOBY ZA DZIEŃ W FORMIE MIESIĘCZNEJ OPŁATY W KASIE URZĘDU GMINY LUB MIASTA … TYCH CO NIE PŁACĄ WYŁAPIE URZĄD MELDUNKOWY I TYLE

    Polubienie

   • miziaforum said

    ŻEBYM NIE BYŁ GOŁOSŁOWNY MACIE OPŁATA ZA ODDYCHANIE NA ROK 2016 W POLSCE !!
    Opłata klimatyczna
    Opłata klimatyczna (formalnie: miejscowa bądź uzdrowiskowa) to podatek jaki muszą zapłacić turyści za każdą dobę pobytu w atrakcyjnych przyrodniczo gminach. Najczęściej wynosi ona ok. 2 zł dziennie od osoby, a pobiera ją właściciel noclegu.

    Dokładne stawki opłaty klimatycznej zależą od miejscowości. Poniżej podajemy ich listę, a po kliknięciu można sprawdzić nie tylko wysokość opłaty i obowiązujące ulgi, ale też skorzystać ze specjalnego kalkulatora, który obliczy dla nas całą kwotę do zapłacenia.

    W naszym kalkulatorze opłaty klimatycznej podaliśmy wszystkie miejscowości nad morzem, a także większość pozostałych (np. uzdrowiska, góry) – oczywiście w Polsce. W LINKU CENY Z CAŁEJ POLSKI PLUS KALKULATOR OPŁAT
    http://www.psur.pl/klimatyczna.aspx

    Polubienie

    • miziaforum said

     WIDZICIE ! JAKIE WY MACIE SZCZEŚCIE ZE JA NIE JESTEM W PIS …. CZY P.O … BO JUZ DAWNO OBLIGATORYJNIE WSZYSCY OBYWATELE W POLSCE PŁACILI TAKI PODATEK DZIENNY ZA ODDYCHANIE N.P W KWOCIE 10 GROSZY ZA OSOBĘ DOBOWO CO DNIA PRZEZ 365 DNI W ROKU DAJE TO 37 000 000 OBYWATELI X 10 GR. ZA DZIEŃ = …………………… I TO RAZY 365DNI

     I CO ŁADNY GROSZ ?

     I ŁATWY DO WZIĘCIA BARDZO ŁATWY ……… JAK JAKIŚ PISIOR ZNAJDZIE TEN KOMENT TO ZACZNIE MYŚLEĆ JAK ZACZNIE MYŚLEĆ TO MOZE OŚWIECIĆ PREZESA KACZORA !!

     A W TEDY POMYSŁ STANIE SIĘ CIAŁEM ……….. NO CO RZĄD NIE DBA O JAKOŚC POWIETRZA ?

     Polubienie

    • greg said

     a podatek od co2 to nie jest podatek za oddychanie?

     Polubienie

    • miziaforum said

     AŻ PRZYKRO TO PISAĆ ALE POLACY SĄ TAK DURNI I TAK POTULNI ZE POZWOLĄ SOBIE SPRYWATYZOWAĆ WODĘ BEZ PIERDNIĘCIA

     POTEM POWIETRZE ZA MYŚLĘ CIRKA MAX 5 LAT OD DZIŚ

     A W MIEDZY CZASIE POZWOLĄ SOBIE WPROWADZIĆ PODATEK VAT !! W WYSOKOŚCI 23 % OD DETALICZNEJ TRANSAKCJI WYMIANY WALUTY LUB ZAKUPU WALUTY !!

     WSPOMNICIE MOJE SŁOWA !!

     DLA CZEGO DETALICZNEJ ……… DLA TEGO ŻEBY PŁACIŁ TO DURNY SZARY KOWALSKI A NIE BANK … PRZY TRANSAKCJACH ZACZYNAJĄCYCH SIĘ OD SETEK TYSIECY POPRZEZ MILIONY AŻ PO MILIARDY !! ONI NIE ZAPŁACĄ ALE WY TAK !!

     NO ALE DOŚĆ NA DZISIAJ PODSUWANIA CHAMOM POMYSŁÓW

     Polubienie

 21. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/10/17/jutro-glosowanie-nowe-prawo-wodne-powstanie-super-minist… […]

  Polubienie

 22. […] Jutro głosowanie NOWE PRAWO WODNE , POWSTANIE SUPER PRZEDSIĘBIORSTWO , KTÓRE BĘDZIE ZAWIADYWAŁO… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: