Miziaforum's Blog

gen. dyw. Roman Polko ROSJA NAPADNIE NA POLSKĘZA KILKA MIESIĘCY powodem bedzie chęć ochrony radzieckich pomników !!

Posted by miziaforum w dniu Październik 17, 2016


Witam 🙂 miałem juz nic nie pisać po ostatnim wykwicie polskich obywateli walczących z CETA , poprzez składanie donosów na policje w celu , zgnębienia innych protestujących przeciw CETA …… schizofrenia paranoidalna  🙂
NO ALE DZIŚ MAMY JESZCZE LEPSZY HIT WYPOWIEDŹ GENERAŁA !! ZDROWEGO NA CIELE I UMYŚLE , ŻE !!
ROSJA ZA KILKA MIESIĘCY DOKONA AGRESJI NA POLSKĘ POD OFICJALNYM PRETEKSTEM OCHRONY RADZIECKICH POMNIKÓW I CMENTARZY ………..
TAAA ROZPĘTA WEDŁUG GENERAŁA III WOJNĘ ŚWIATOWĄ Z POWODU JAK PODAJE .. OCHLAPANIA FARBĄ JAKIEGOŚ POMNIKA RADZIECKICH CZOŁGISTÓW LUB SAPERÓW 
CORAZ GORZEJ Z POLSKIMI OBYWATELAMI JAK WIDAĆ ” NA DOLE DEBIL NA GÓRZE DEBIL”
NO TAK CI CO DZWONILI NA POLICJE ŻEBY ZWINĘŁA PROTESTUJĄCYCH PRZECIW CETA , BYLI PROTESTUJĄCYMI PRZECIW CETA……. TAKIE DOŁY SPOŁECZNE
A GÓRA ELITY OT TEN GIENIERAŁ … WYŻEJ OPISANY A NIŻE J SZCZEGÓŁOWY CYTAT Z WYWIADU …….
NO ZATEM………….. ” NA DOLE DEBIL NA GÓRZE DEBIL”
Zagrożenie ze Wschodu

Generał zwrócił uwagę na zagrożenie ze strony Rosji. – Prowokacji jest sporo, dlatego wcale nie wykluczam, że w perspektywie kilku miesięcy Rosja uderzy pod wygenerowanym pretekstem, np. ochrony rosyjskich miejsc pamięci – powiedział.

Ocenił, że obecnie najpilniejsza jest naprawa systemu dowodzenia. – W tym obszarze powinniśmy działać zdecydowanie sprawniej – podkreślił gen. Roman Polko.

Komentarzy 19 to “gen. dyw. Roman Polko ROSJA NAPADNIE NA POLSKĘZA KILKA MIESIĘCY powodem bedzie chęć ochrony radzieckich pomników !!”

 1. szuwaxpl said

  – Resort obrony ukrywał związek Antoniego Macierewicza z amerykańskim senatorem Alfonsem D`Amato. Jeśli w ciągu 24 godzin organy państwa nie zainteresują się sprawą i nie będzie jednoznacznego stanowiska, PO złoży zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa – powiedział Cezary Tomczyk, poseł PO. Dodał, że amerykański lobbysta pracuje dla Black Hawk i Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
  Omlet.

  Polubienie

 2. Anna said

  Przykład idzie z góry, widocznie debilizm jest zaraźliwy. Sięga szczytów unijnych… między różnymi kretyńskimi pomysłami jest też –
  http://niezalezna.pl/60436-krowy-w-pieluchach-kolejny-kretynski-pomysl-unijnych-urzednikow

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Miasto Ludwigshafen poinformowało na swojej stronie internetowej o sytuacji kryzysowej w firmie BASF. Podobne ostrzeżenie wydała także straż pożarna.

  Mieszkańcom nakazano pozamykać drzwi i okna, a także wyłączyć wentylację i klimatyzację.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-wybuch-w-firmie-chemicznej-basf,nId,2291795#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 4. Pelagia said

  Rosjanie nie poradzą sobie z Polakami, nigdy, przenigdy. Polacy wygrają, nawet nie kiwnąwszy palcem. Rosja niechaj drży ze strachu. Tu widać, że nasze służby poradzą sobie w każdej sytuacji:

  Polubienie

 5. miziaforum said

  OBJAŚNIAM DZISIEJSZY TEMAT

  CYTAT Z GENERAŁA :

  „Generał zwrócił uwagę na zagrożenie ze strony Rosji. – Prowokacji jest sporo, dlatego wcale nie wykluczam, że w perspektywie kilku miesięcy Rosja uderzy pod wygenerowanym pretekstem, np. ochrony rosyjskich miejsc pamięci – powiedział”

  CO JAKO GENERAŁ MÓGŁ POWIEDZIEĆ PUBLICZNIE ……… WSTAWKI DUŻYMI LITERAMI MOJE ! I WYKREŚLENIA ! TEŻ MOJE

  „Generał zwrócił uwagę na zagrożenie ze strony Rosji. – Prowokacji jest sporo, dlatego wcale nie wykluczam, że w perspektywie kilku miesięcy Rosja MOŻE ? uderzĆ pod DOWOLNIE wygenerowanym pretekstem, np. ochrony rosyjskich miejsc pamięci – powiedział.”

  DAJE NAM TO WYPOWIEDŹ GENERAŁA DLA MEDIÓW TAKIEJ TREŚCI :

  Generał zwrócił uwagę na zagrożenie ze strony Rosji. – Prowokacji jest sporo, dlatego wcale nie wykluczam, że w perspektywie kilku miesięcy Rosja MOZE uderzĆ pod DOWOLNYM wygenerowanym PRETEKSTEM.

  I TAKA BYĆ POWINNA ABY GENERAŁA BRANO NA POWAŻNIE I NIE PODEJRZEWANO O ZABURZENIA PSYCHICZNE. i w ogóle robienie obciachu.

  TAKIE NATOMIAST WYPOWIEDZI J/N GENERALSKA ORYGINALNA :

  Generał zwrócił uwagę na zagrożenie ze strony Rosji. – Prowokacji jest sporo, dlatego wcale nie wykluczam, że w perspektywie kilku miesięcy Rosja uderzy pod wygenerowanym pretekstem, np. ochrony rosyjskich miejsc pamięci – powiedział.

  TO MOZE SOBIE SERWOWAĆ ZA SKLEPEM MONOPOLOWYM POD ŚMIETNIKIEM DOWOLNY SZTAJMEC , SZTAJMESOM TAKIM JAK ON SAM !

  LUB N.P PAN MIZIAFORUM NA SWOIM BLOGU ALE TYLKO POD WARUNKIEM PISANIA TEGO POD PSEUDONIMEM MIZIAFORUM !! A NIE NAZWISKIEM PRAWDZIWYM

  DO CZEGO ZMIERZAM ? DO TEGO ŻE BYCIE POLSKIM GENERAŁEM ZOBOWIĄZUJE DO WYPOWIEDZI JASNYCH KLAROWNYCH I SENSOWNYCH ….

  I NIE DOTYCZY TA ZASADA TYLKO GENERAŁÓW ALE WSZYSTKICH OSÓB KTÓRYCH WYPOWIEDZI MOGĄ BEZPOŚREDNIO RZUTOWAĆ NA WIZERUNEK KRAJU … SZCZEGÓLNIE DOTYCZY TO OSÓB KTÓRE PIASTUJĄ JAKIEKOLWIEK FUNKCJE WYNIKAJĄCE WPROST ZE SŁUŻBY TEMU KRAJOWI !!

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO CHYBA ŻE !! GENERAŁ DYWIZJI ROMAN POLKO MÓWI TO CO MÓWI I JEST PEWIEN !!

   ŻE ATAK NASTĄPI ZA KILKA MIESIĘCY I JEST NIE UNIKNIONY !!!

   JEŚLI TAK I MA WIEDZĘ JAKAŚ !!

   TO POWYŻSZY WPIS POWINIENEM WYCOFAĆ ALE PUKI CO TO ZOSTAJE !!
   ——————————————-

   p.s w Polsce a szczególnie tu na blogu często wpadają jakieś chuje i sztorcują mnie za błędy braki przecinków i wogule ………..

   MOZE BY TAK SIE SZANOWNI ZNAWCY WZIELI ZA SWOICH PRZEDSTAWICIELI W SEJMIE SENACIE RZĄDZIE I ARMII

   A NIE ZA MOJE GRAFOMAŃSTWO BO JA JE SOBIE POPEŁNIAM NA KONTO MIZIAFORUM I WCALE NIE ROBIE NIKOMU OBCIACHU POZA SOBĄ SAMYM !!

   I DOBRZE BY BYŁO NAWET BARDZO DOBRZE GDYBY W POLSCE ZAPANOWAŁA SŁUSZNA ZASADA ROBIĘ OBCIACH SIARĘ I BYDŁO SAM NA SWOJE KONTO !!

   Polubienie

   • Ktoś said

    Reset długów można zrobić na dwa sposoby

    – pierwszy to WYBICIE WIERZYCIELI – co obserwujemy (na przykład) w postaci militarnych podchodów globalistów wokoło Chin

    – drugi – to OBDAROWANIE CUDZYMI DŁUGAMI INNEGO JELENIA – tu masz ZBANKRUTOWANĄ ukrainę i pomysł by ją podzielić na 5 części. 4 będą oddłużone a 5 z WYROKAMI ZA LUDOBÓJSTWO na Donbasie plus 2 wojenne banderowców dołączy do …. zgadnij czego.

    Jest ostatnia chwila by nazi pejsien mogło użyć amerykańskiej „pięści dobrobytu i demokracji” do zniszczenia wrogich NWO krajów i by oficjalnie ogłaszając „wyzwolenie świata z amerykańskiej tyranii” zamienić ją na „ruski młot równości w nędzy” który będzie pełnił DOKŁADNIE TĘ SAMĄ NIEWOLĄCĄ świat ROLE. Tylko Chiny trza jakoś wkręcić w wojnę skoro strategia „na hitlera” czyli transfer technologii i wpieranie im przy każdej okazji KONIECZNOŚCI ATAKU na …. „podludzi” (tam Syberię) zawodzi.

    Ruska propaganda robi nich OFIARY ale to KAMUFLAŻ potrzebny by ZDRADA BYŁA NIESPODZIEWANA a jedynym jeleniem jaki się na ruskich może śmiertelnie naciąć (bo i Indie i Pakistan to już kolonie żydowskiego nazizmu) są owe Chiny. Kraj zbyt ludny jak na tezy Agendy 2030. No i zbyt zmilitaryzowany, zbyt nowoczesny technologicznie no i ZBYT BOGATY w złoto etc…..

    Polubienie

 6. sieciarz said

  Pokaz „Wołynia” w Kijowie odwołany. MSZ Ukrainy „usilnie zalecił”

  Pokaz miał odbyć się w stołecznym kinie „Kijów” z udziałem reżysera i zaproszonych przez Instytut Polski ukraińskich gości. Po projekcji zaplanowano dyskusję nad filmem. Figel przesłała skierowane do ambasady RP na Ukrainie pismo, w którym MSZ tego kraju „usilnie zaleca” stronie polskiej odwołanie imprezy w trosce o „porządek publiczny”.

  (http://www.tvn24.pl)
  http://www.tvn24.pl/ukraina-odwolano-pokaz-wolynia-wojciecha-smarzowskiego,684600,s.html

  Polubienie

 7. greg said

  Niemcy: ma 4 żony, 23 dzieci i 30 tys. euro wsparcia
  Uchodźca z Syrii, który we własnym kraju był majętnym przedsiębiorcą, teraz wraz z całą rodziną otrzymuje od niemieckich podatników ogromne wsparcie. Jego cztery żony i 23 dzieci co miesiąc otrzymują od państwa równowartość kilkunastu niemieckich średnich krajowych brutto – podaje portal pch

  http://m.niezalezna.pl/87571-niemcy-ma-4-zony-23-dzieci-i-30-tys-euro-wsparcia

  to jest wiadomosc jak makrela islamizuje niemcy a ilu takich jest tam na socjalu ?????
  haha to wcale nie jest smieszne cala unia robi na islamskich darmozjadow

  Polubienie

  • miziaforum said

   I CÓŻ W TYM SENSACYJNEGO NA KAZDE DZIECKO PRZYSŁUGUJE MU 210 EURO KINDERGELTU , NA NIEPRACUJACĄ ŻONĘ 375 EURO

   TOŻ TO WYNIKA Z PODSTAWOWEGO SOCJALU DLA KARZEDGO KTO MIESZKA NA STAŁE W NIEMCZECH !!
   ŻADNA SENSACJA NALEŻY MU SIĘ !! A KTO ZABRANIA NARUCHAĆ NIEMCOWI NAWET 50 DZIECI … PRZYPOMINAM NALEŻY SIE KINDERGELT NIE Z POWODU ŻYCIA W RODZINIE A POSIADANIA DZIECI !!! PANIAŁ ……..

   Polubienie

 8. greg said

  a co powiecie o kauffmanie czy on sie nie kfalifikuje do psychiatryka ?

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-spor-wokol-tk/newsy/news-rzeplinski-widze-wartosc-dodana-ze-obchody-30-lecia-tk-sa-po,nId,2291709

  Polubienie

 9. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/10/17/gen-dyw-roman-polko-rosja-napadnie-na-polskeza-kilka-mie… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: