WSTĘPNIACZEK JA NIEMCÓW ZNAM I BĘDZIE TO BARDZO BRUTALNA DEPORTACJA , A I ZNAM RÓWNIEŻ ISLAMSKICH IMIGRANTÓW … ONI SIĘ NIE DADZĄ PRZESUWAĆ JAK KLUSKI NA TALERZU ……..

BĘDZIE ZADYMA MORDOBICIE I BÓG RACZY WIEDZIEĆ CO JESZCZE TO PEWNE !!!

ISLAMSCY IMIGRANCI STAWIĄ OPÓR NAWET ZBROJNY JEŚLI ICH RUSZĄ ……….

„W Niemczech potrzeba narodowego wysiłku, by deportować tych migrantów, którzy nie dostali prawa pobytu” – powiedziała niemiecka kanclerz Angela Merkel. Uznała, że dotąd deportacje nie były prowadzone wystarczająco rygorystycznie.

Angela Merkel/EPA/GUIDO KIRCHNER /PAP/EPA

Potrzebujemy narodowego wysiłku, by deportować tych, których (wnioski) zostały odrzucone. To nie podlega dyskusji i w tym momencie ciężko nad tym pracujemy– oświadczyła kanclerz na spotkaniu z młodzieżówką CDU w Paderborn w Nadrenii Północnej-Westfalii.

Dodała, że będzie to wymagać dodatkowego personelu w urzędach ds. migrantów.

Merkel zaznaczyła, że deportacja migrantów, którym nie przyznano prawa pobytu w Niemczech, to tylko jeden z elementów niemieckiej polityki wobec uchodźców. Podkreśliła, że trzeba wzmocnić wysiłki na rzecz integracji tych osób, którym w Niemczech przyznano status uchodźcy. Jej zdaniem, trzeba także walczyć z przyczynami masowej migracji do Europy.

W ubiegłym roku do Niemiec przybyło blisko 900 tys. migrantów. Zdaniem krytyków, Merkel prowadzi zbyt łagodną politykę migracyjną.

p.s mała korekta według niemieckich źródeł urzędniczych do Niemiec wjechało od 2014 do 2016 roku 1 727 000 podaje biuro BAMF i Urzęd do spraw obcokrajowców info do sprawdzenia w niemieckich informatorach rządów lokalnych landów .

APA