Miziaforum's Blog

Dziś 13.00 protest STOP CETA . ale ja nie o tym tylko o głupocie Polaków !

Posted by miziaforum w dniu Październik 15, 2016


Wykluczenie „organizacji szerzących nacjonalizm”

W skład komitetu organizacyjnego marszu przeciw CETA i TTIP, który 15 października przejdzie przez Warszawę, wchodzą: Akcja Demokracja, Instytut Globalnej Odpowiedzialności, OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych oraz Strefa Zieleni. Organizacje te zaprosiły do współudziału: „związki zawodowe, organizacje rolnicze, stowarzyszenia, fundacje, kolektywy i grupy nieformalne oraz partie polityczne”. Zastrzeżono jednak, że z zaproszenia wykluczone są: „Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolska, Ruch Narodowy, Narodowe Odrodzenie Polski, Endecja, Zmiana i inne organizacje szerzące nacjonalizm”.

p.s Kiedyś napisałem artykuł w oparciu o rzetelne źródła naukowe , który opisywał zachowania się zwierząt w obliczu zagrożenia , był to bodajże pożar afrykańskiej sawanny .

Ekipa naukowa filmowała stado szympansów i orangutanów , ich zachowania się w obliczu nadciągającej ściany ognia , dodać należy ze orangutany czasami polują na szympansy w celach konsumpcji mięsa , ale do rzeczy otóż gdy ogień stał się juz niebezpieczny małpy zaczęły zgodnie uciekać i !! orangutany wynosiły małe szympansy z strefy zagrożenia .

A POLACY JAK WIDAĆ NA POCZĄTKU WPISU NIE POTRAFIĄ ZAWIERAĆ DORAŹNYCH SOJUSZY W OBLICZU ZAGŁADY ….BO TA CETA TO WŁAŚNIE JEST KONIEC …….  WNIOSEK 

Z CAŁOŚCI WPISU ……… POLACY TO ………………. 🙂 i tyle nie pierwszy to i nie ostatni raz !

 

Komentarzy 18 to “Dziś 13.00 protest STOP CETA . ale ja nie o tym tylko o głupocie Polaków !”

 1. miziaforum said

  nie ma się co rozpisywać to polska specjalność takie zachowanie …………….

  Polubienie

  • miziaforum said

   NAWET JEŚLI CETA WEJDZIE W CAŁEJ UNII TO TYLKO I WYŁACZNIE W POLSCE POLACY NIE BEDĄ MIELI ŻADNEGO WYBORU !!

   DLA CZEGO ? DLA TEGO ŻE NIEMIECCY HANDLOWCY JUZ JAWNIE I W PROST USPOKAJAJĄ NIEMCÓW

   ŻE POMIMO TEGO ŻE NIE BĘDĄ MOGLI ODMÓWIĆ SPRZEDARZY PRODUKTÓW POPROSTU TRUJĄCYCH GMO

   TO ONI MAJA JUZ ROZWIĄZANIE TEJ SYTUACJI !!! I MÓWIĄ NIEMCY BEDĄ MIELI WYBÓR I ŻYWNOŚĆ GMO W NIEMIECKICH SKLEPACH BEDZIE TYLKO ŚLADOWA

   PO MIMO ZE BEDĄ MUSIELI BRAĆ JEJ TYLE ILE BĘDĄ MUSIELI ……………. JAK ONI TO ZROBIĄ ??

   NO WIE KTOŚ ?? JA WIEM /////////

   Polubienie

   • miziaforum said

    NIKT NIE WIE TO JA NAPISZĘ A LINKI POTWIERDZAJACE SĄ W KANAŁACH TV NIEMIECKICH REGIONALNYCH I PRASIE LOKALNEJ

    OTÓŻ NIEMCY SWOJE LIMITY BEDĄ SPRZEDAWALI W SWOICH SIECIACH HANDLOWYCH TYPU LIDL KAUFLAND ITP……….. NA TERENIE POLSKI …….. ZATEM WYWIĄŻĄ SIĘ Z SWOJEGO I NIE ZASZKODZĄ SWOIM ……… SIECI CHANDLOWE NIEMIECKIE W NIEMCZECH WOLNE OD GMO .

    A KTO IM ZABRONI …. NIKT JEST PORZĄDEK JEST

    I NIKT IM NIE ZACZUCI ŻE DYSKRYMINUJĄ TOWARY USA I KANADY 🙂

    A POLACY ? A POLACY BĘDĄ MUSIELI WPIERDALAĆ TO ŚWIŃSTWO W RAMACH WŁASNYCH LIMITÓW KRAJOWYCH I LIMIT NIEMIECKI TEŻ ……..

    NO OCZYWIŚCIE PRZYMUSU NIE BĘDZIE NIE CHCESZ NIE KUPUJ ALE WYBORU TEŻ NIE BĘDZIE

    NO JAKIŚ PROCENT STAĆ BĘDZIE NA NORMALNE ŻARCIE Z NIEMIEC … ALE 95% POLAKÓW NIE !!

    A ZALEW TANIEGO GÓWNA ŻYWNOSCIOPODOBNEGO ZLIKWIDUJE POLSKICH ROLNIKÓW

    BO NIEMA SIĘ CO OSZUKIWAĆ WIĘKSZOŚĆ JAKIEŚ 80% POLAKÓW BĘDZIE KUPOWAŁO N.P ZIEMNIAKI W CENIE 40 G.R ZA KILOGRAM Z GMO NIŻ W CENIE 2 ZŁ BEZ GMO …

    BIDA BIDA DO TEGO ZMUSI !!! DLA TEGO ZAWSZE MÓWIŁEM ZE NIEMA NIC BARDZIEJ UWŁACZAJĄCEGO CZŁOWIEKOWI W XX I XXI WIEKU JAK BRAK PIENIEDZY !!!! KTÓRY JEST ZAPLANOWANY ABY BIDA ROBIŁA TO CO CHCE ………………. KTOŚ KTO RZĄDOWI KARZE !!

    Polubienie

    • miziaforum said

     P.S LUDZIE W POLSCE SĄ TAK POPIERDOLENI ŻE UWAGA NA PYTANIE O TO CO TO ZA ŻYWNOSĆ GMO

     90% ODPOWIADA ŻE TO JEST TAKIE TANIE JEDZENIE KTÓRE JEST TANIE DLA TEGO ŻE JEST GORSZE Z POWODU KLASY KLASYFIKACYJNEJ CZYLI TAK JAK N.P JABŁKA 1 , 2 , 3 SORT !!

     UCHU TAK JEST ……………. GMO TO GORSZE I TAŃSZE BO N.P NIE MA WYGLĄDY TAKIEGO JAK TOWAR TEN SAM TYLKO 1 KLASY !!!!!!!!!!!!!!

     DEBILE ……………. ZATEM MOZE I LEPIEJ NIECH ŻRĄ !! 🙂 !

     Polubienie

 2. miziaforum said

  Polubienie

 3. Elsa said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-chce-zakazac-stosowania-jakichkolwiek-skladnikow-gmo-w-produkcji-zywnosci

  a w tej złej Rosji nie będzie gmo….Za to pic(s) na siłę nam wprowadzi….

  Polubienie

 4. miziaforum said

  POSŁUCHAĆ JAK LEKCJI TEORII MÓWI TO SAMO CO JA 6 LAT TYLKO BARDZIEJ OBRAZOWO … UCZYĆ MOZNA SIE OD KAZDEGO NAWET WROGA !!

  Polubienie

  • miziaforum said

   POLECAM POSŁUCHAĆ DO NUMERU 18 WŁACZNIE …. ALE SŁUCHAĆ INTELIGENTNIE CZYLI WYCIAGAĆ NAUKĘ !!! NAUKA JUES UNIWERSALNA NIEMA ZABARWIEŃ POLITYCZNYCH !!

   NIGDY !! ZATEM NAWET HITLER A NAWET STALIN MÓWIŁ NIEKIEDY SŁUSZNIE I LOGICZNIE !!

   I TEŻ OD NICH MOZNA SIE CZEGOŚ NAUCZYĆ JEDNOCZEŚNIE NIENAWIDZĄC FASZYZMU I KOMUNIZMU !!

   ALE MAŁO KTO ROZUMIE TO 🙂 jak i od kogo mozna sie uczyć !!!

   Polubienie

 5. marek said

  powiesic za jaja tych co wykluczaja nacjonalistow czyli patriotow…czy oni sa Polakami? watpie…

  Polubienie

 6. greg said

  do tych wszystkich znawców i fachowców którzy są za CETA i TTIP. Otóż w Piątek wieczorem Sąd najwyższy w Niemczech /coś w rodzaju TK w Polsce / wydał wyrok / orzeczenie w sprawie podpisania CETA, w którym stwierdził, że rząd może podpisać tą umowę ale z opcją umożliwiającą natychmiastowe odstąpienie od tej umowy i to bez jakich kolwiek kar finansowych z tym związanych. Myślę, że jakiekolwiek debaty za i przeciw w tym miejscu są zbyteczne! Dotarło?

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-ceta/aktualnosci/news-protest-przeciw-ukladom-ceta-i-ttip-w-warszawie,nId,2291226#pst117889800utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  u nas prezes tk zyd kaufmann o zmienionym nazwisku na rzepinski pewnie nie bedzie protestowal przeciw tej umowie bo oni maja za zadanie nas z depopulowac i wytruc GMO

  Polubienie

 7. greg said

  Niemcy: ma 4 żony, 23 dzieci i 30 tys. euro wsparcia
  Uchodźca z Syrii, który we własnym kraju był majętnym przedsiębiorcą, teraz wraz z całą rodziną otrzymuje od niemieckich podatników ogromne wsparcie. Jego cztery żony i 23 dzieci co miesiąc otrzymują od państwa równowartość kilkunastu niemieckich średnich krajowych brutto – podaje portal pch24.pl

  http://m.niezalezna.pl/87571-niemcy-ma-4-zony-23-dzieci-i-30-tys-euro-wsparcia

  a ty polaku zapierdalaj za 1200zl 🙂

  Polubienie

 8. marek said

  chyba jedyna trzezwo myslaca kobieta w sejmie…
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/krystyna-pawlowicz-odebrac-koncesje-tvn/1nmny8h

  Pawłowicz publicznie wyraziła swoje oburzenie, że lider europejskich liberałów Guy Verhofstadt wszedł w czwartek na teren Sejmu, gdzie spotkał się z liderem .Nowoczesnej Ryszardem Petru. Obu polityków posłanka PiS określiła przy tym obraźliwymi epitetami. Przy okazji nawoływała również do odebrania koncesji TVN.

  Posłanka pytała, kierując swoje słowa na Facebooku do marszałka Sejmu, „kto wpuścił dziś do polskiego Sejmu polakożercę, nienawistnika demokracji – bezczelnego ‚fryzjera’ G. Verhofstadt’a?”. „Dlaczego nie go zatrzymano za lżenie polskich demokratycznie wybranych władz i antypolskie lewackie kłamstwa? Dlaczego nie zatrzymano od razu, na gorącym uczynku, razem z tym pierwszym, zdrajcy Petru.ru?” – zżymała się Pawłowicz.

  Następnie zaś dodała: „Kto wreszcie zweryfikuje i odważnie ODBIERZE KONCESJĘ na nadawanie w Polsce programów tv TVN-owi?”. O tym, że Pawłowicz nie darzy sympatią tej stacji wiadomo nie od dziś. Zdaniem posłanki, stacja wykorzystuje koncesję przeciwko państwu polskiemu i stosuje „faszystowskie metody walki z Polską”.

  Jak pisała Pawłowicz, TVN nadaje „jaskrawie kłamliwe” przekazy, które są „wymierzone w dzielenie Polaków w bezpieczeństwo Polski” i „otwarcie podburzają do buntu przeciwko konstytucyjnym legalnym władzom”. Poza tym zarzuciła TVN używanie wobec wybranych polityków mowy nienawiści oraz podburzanie do rebelii, ulicznych zadym i aktów przemocy.

  To nie pierwszy raz, kiedy Pawłowicz mówi o odebraniu koncesji TVN. W styczniu, również na Facebooku, zdradziła, jak PiS może wyeliminować stację z rynku. Stwierdziła wtedy, że w tym celu trzeba powołać się na przepisy o „zakazie szczucia grup społecznych, zakazie wprowadzania w błąd, zakazie wprowadzania w obieg ‚zepsutego’, fałszywego produktu (czyli informacji), zakazie demoralizacji, podważania zasad ustrojowych państwa i wzywania do obalenia demokratycznie wybranych władz”.

  Posłanka przekonywała, że w razie stwierdzenia naruszenia wyżej wymienionych przepisów, „będzie można/trzeba odebrać TVN-owi koncesję”. „Nie będzie drwin z Polski i Polaków, prawo będzie stosowane” – podsumowała Pawłowicz. (JOSIE)

  Polubienie

 9. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/ksiadz-pedofil-pozostawal-bezkarny-kuria-o-wszystkim-wiedziala/q9jy08t
  A oto, jak kuria kryła księdza pedofila. Niczym przerzucanie gorącego ziemniaka:

  2005 r. – pierwsze zatrzymanie przez policję i znalezienie pedofilskiej pornografii u ks. Kani – przeniesienie do innej parafii

  2006 r. – rusza proces – przeniesienie do Bydgoszczy

  2009 r. – skarga dyrektorki gimnazjum i proboszcza – przeniesienie do Wrocławia

  2010 r. – kolejne skargi na molestowanie ministrantów i uczniów – przeniesienie do Milicza, a po uprawomocnieniu wyroku znowu do Wrocławia

  2011 r. – skargi sióstr zakonnych na nowego kapelana – przeniesienie do Domu Księży Emerytów we Wrocławiu

  2013 r. – rusza proces o molestowanie trzech chłopców, sprawą interesują się media – kuria wszczyna postępowanie o usunięcie ks. Kani ze stanu duchownego, co wciąż pozostaje fikcją

  Polubienie

 10. […] Dziś 13.00 protest STOP CETA . ale ja nie o tym tylko o głupocie Polaków ! […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: