Miziaforum's Blog

Poznań ! legalny wiec poparcia dla TERRORYSTÓW Z ISIS AL- KAIDY OBLĘŻONYCH W ALEPPO w SYRII niedziela 16 .10 2016 !

Posted by miziaforum w dniu Październik 13, 2016


Zwolennicy tzw. „demokratycznej opozycji” okupującej i terroryzującej część Aleppo, w której skład wchodzi cała gama islamistycznych ugrupowań mających na sumieniu liczne zbrodnie, zaplanowali na niedzielę 16 października spęd w Poznaniu pod kabotyńskim hasłem „Stop Ludobójstwu w Syrii” (sic!).

Przezorni zwolennicy szczurów z Al-Kaidy i Frontu Al-Nusra wyłączyli możliwość komentowania pod swoim wydarzeniem na Facebooku, co pozwala domyślać się, że cała impreza jest cyniczną, propagandową hucpą ze strony szermujących hasłami o „wolności słowa”:

hoa

Stojąca za organizacją spędu grupa „Humans of Aleppo” nie kryje się ze swoim poparciem dla okupujących część Aleppo terrorystów, powielając m.in. propagandę na temat tzw. „Białych Hełmów” – podającemu się za organizację humanitarną odłamowi Al-Kaidy.

(Na podst. inf. własnych)

Komentarze 42 to “Poznań ! legalny wiec poparcia dla TERRORYSTÓW Z ISIS AL- KAIDY OBLĘŻONYCH W ALEPPO w SYRII niedziela 16 .10 2016 !”

 1. miziaforum said

  🙂 od około 2 tygodni widzę że POLACY KOPIĄ SOBIE GRÓB W PRZYŚPIESZONYM TEMPIE NA WSZYSTKICH MOŻLIWYCH KIERUNKACH Z KTÓRYCH MOŻE PAŚĆ SOLIDNY CIOS ……

  zapewniam was ze ta informacja gdy dotrze na fora Syryjskich uchodźców którzy serio w większości spierdalali z swojego kraju właśnie przed tymi oblężonymi aktualnie w Aleppo

  WYWOŁA BARDZO NEGATYWNE SKOJARZENIA POLAKÓW Z SUKINSYNAMI ……

  Polubienie

  • Ozor said

   🙂 mogą się dobrać do Polaków za granicą …

   Polubienie

  • Dag said

   Przed chwila pokazali w tv na kanale euronews jak Wallonia zablokowala Ceta….czyli sa madrzejsze narody od naszego….

   Polubienie

   • Dag said

    z netu o polskiej medycynie:
    „Ania
    14 października 2016 at 08:53 · Odpowiedz

    Nie tylko szczepionki.
    Tu skróty arta z alexjones.

    Jak fluor obniża IQ dentystom

    Z cyklu: „N-40; Nie daj się ogłupiać”

    Ostatnio ukazały się doniesienia, że absolwent studiów medycznych nie jest przygotowany do pracy zawodowej. W tej sytuacji Ministerstwo zupełnie nie wiadomo dlaczego zwane Zdrowia, wpadło na genialny pomysł przywrócenia staży zawodowych.

    Przypomnę; jeszcze w latach 60-tych ubiegłego wieku, studia medyczne trwały 6 lat i obowiązywał 2 letni staż podyplomowy. Dzięki intensywnej pracy MZ stopniowo, od lat 70-tych nastąpiła likwidacja godzin nauczania poszczególnych przedmiotów.

    Przykładowo, nauki teoretyczne typu anatomia prawidłowa i biofizyka straciły po ok. 60% godzin. W latach 60-tych mieliśmy ćwiczenia z anatomii prawidłowej codziennie przez cały rok, a w soboty dodatkowe zajęcia. Obecnie chyba już tylko ćwiczenia odbywają się dwa razy w tygodniu i to w dodatku bez preparowania zwłok. Trudno się potem dziwić, że młody Eskulap nie ma pojęcia o wytrzymałości tkanek, itd.

    Biofizyka trwała 220 godzin, a obecnie ok. 45. Podobnie redukowano czas edukacji z innych przedmiotów

    Cel był jednoznaczny, obniżenie poziomu edukacji medycznej.

    W 1996 roku na międzynarodowej konferencji w Berlinie, przy kawie, przygodny znajomy z Holandii uświadomił mnie, że po przyłączeniu do UE, w Polsce ma pozostać tylko pierwszy stopień nauczania medycznego, czyli felczerstwo. Stąd np. tworzenie specjalizacji medycyna rodzinna, itp.
    Stąd egzaminy testowe, czyli tresowanie Młodych Adeptów sztuki medycznej tylko w jednej metodzie, tej której wprowadzenie opłaciły koncerny farmakologiczne.

    Stad np. onkolodzy potrafią stosować tylko procedury opłacane przez NFZ, a już badania 25 OHD, jednego z ważniejszych parametrów w leczeniu chorego z chorobą nowotworową nie znają.

    Faktycznie po przystąpieniu do UE, a właściwie już w latach 90-tych, przyjeżdżały z MZ delegacje i sprawdzały zakres materiału jaki realizuje się w danej katedrze. Wizytacje te składały się z człowieka z Ministerstwa jako przewodnika i przedstawicieli UE.

    Kolejnym posunięciem integracyjnym z UE była likwidacja systematyczna godzin nauczania z wszystkich przedmiotów medycznych. W sumie zmniejszono liczbę godzin nauczania o ok. 1000. Nie tylko zresztą w Akademiach Medycznych, podobne likwidowanie godzin nauczania miało miejsce na Politechnikach. Ale generalnie pracownicy politechnik nie nagłaśniają sprawy.

    Podsumowaniem likwidacji nauczania medycyny była decyzja p. E. Kopacz, po przyjeździe z wycieczki do Izraela w 2011 roku, formalnego zmniejszenia studiów medycznych do lat 5-u. Czyli z 8 lat w latach jeszcze 60, po 50 latach skrócono studia medyczne do 5 lat. Przyznacie Sz. Czytelnicy, że to niezły wynik ogłupiania.
    A przecież cały czas trąbią wszem i wobec o rozwoju medycyny zwanej współczesną i nowych odkryciach. Jest to wyraźna schizofrenia bezobjawowa urzędników MZ, albo po prostu realizacja wymienionego planu, czyli likwidacji polskiej medycyny.

    Dla osłody zmieniono nazwę Akademii Medycznych na Uniwersytet i podwojono liczbę specjalizacji. Niech się ludek cieszy.

    Oczywiście od razu po tzw. przemianach 1989 roku zaczęto likwidować polskie piśmiennictwo naukowe. Z około 2000 tytułów i 10 milionów nakładu nie pozostało nic.

    Mamy same reklamówki przemysłu farmaceutycznego, które realizują swoje cele, czyli wzrost sprzedaży tego co chcą.

    Czyli innymi słowy dokładnie jest realizowany program, jaki mi przy stoliku kawiarnianym wyjawił przygodny Holender.

    A jak to się konkretnie przekłada na stan medycyny i wzrost ogłupiania podam na poniższym przykładzie.

    W infodent24 ukazał się kolejny art. gloryfikujący fluoryzację zębów autorstwa Przemysława Stankiewicza pt.: „Fluor – mityczne zagrożenie”.

    Wyraźnie widać, że jest to powtórzenie reklamówki Colgate dla polskiego społeczeństwa.

    P. lek Stankiewicz wydał ponadto broszurę pt. „Bądź bystry u Dentysty”.

    Czego to on nie proponuje?

    Zwalcza np. w cytowanym artykule pt. „fluor – Mityczne zagrożenie” obawy związane ze stosowaniem fluoru i twierdzi, że fluor jest zbawienny dla zębów. Podaje zgodnie z prawda, że dodawanie fluoru do wody miało miejsce począwszy od 94 roku w USA.

    Stwierdza, że fluorek jest standardem w profilaktyce próchnicowej. Zapomniał tylko podać, że dla epigonów nauki.

    Oczywiście reklamuje fluoryzację w gabinetach dentystycznych. Wiadomo, na ogłupianiu najlepiej się zarabia. Stwierdza jednoznacznie, że fluorek nie jest groźny dla zdrowia.

    adania przeprowadzone w innych krajach np. w Indiach, Chinach, wykazały, że już poziom 0.7 może powodować zmiany patologiczne u człowieka.

    Po 70 latach nawet USA w 2014 roku obniżyło poziom koncentracji fluoru w wodzie pitnej do 0.7 mg.

    Jednakże liczne badania wykonane także na ludziach wykazały, że zmiany patologiczne, np. uszkodzenia tarczycy, czy cukrzyca mogą pojawić się już przy poziomie 0.35.

    Pamiętam, jak p.prof. M.Gumińska walczyła z władzami Krakowa o zamknięcie Huty w Skawinie zatruwającej cała kotlinę fluorem.

    adania prof.prof. Ganowiaka i Nabrzyskiego z Gdańska z 1995 roku udowodniły, że dziecko połyka do 5 mg fluorku podczas mycia zębów pastą fluorkową, mając możliwości wydalenia co najwyżej 1 mg. Reszta się niestety kumuluje, powodując, że np. szkliwo staje się kruche i łatwiej pęka.

    Udowodniono, bezspornie, że dzienne zapotrzebowanie na fluor pokrywa wypicie dwu szklanek herbaty lub jednej kawy.

    Nasze badania 2000 dzieci z regionu pomorskiego udowodniły, że wzrost cukrzycy u młodocianych, oraz cukrzycy typu drugiego ma związek z koncentracją fluoru w organizmie.

    Udowodniono bezpośredni związek z umieralnością na raka, a stężeniem fluoru w okolicy.

    Udowodniono bezspornie obniżanie IQ u dzieci związane z czasem oddziaływania fluoru i jego koncentracją w organizmie.

    Jest to podobny poziom pracy jaki obecnie często oglądamy w Pediatrii, gdzie autorzy stwierdzają uczulenie na mleko, tylko żaden nie zadał sobie prostego pytania, a gdzie to mleko można kupić?

    Ten sinawy płyn w kartonikach czy foliach nawet koło mleka nie leżał. Już w 1940 roku udowodniono, że karmienie cieląt mlekiem pasteryzowanym już po 5 miesiącach musiano przerwać z powodu zdychania tych cieląt.

    Wygląda na to, że obecny poziom Pediatrii jest taki, że nawet definicji mleka już nie znają. Przypomnę.

    Mleko to produkt od krowy nie przekraczający 41 C.

    dr J. Jaśkowski

    „Wiara, że przemysł farmaceutyczny zajmuje się zdrowiem publicznym jest iluzja” prof.Eric De Keuleneer Solvay Business SchoolULB

    100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania

    98% zupełnie nie wie w jakim celu.

    Polubienie

 2. greg said

  ja juz nie mam slow na glupote mysle ze za tym stoi soros do tego zarcie gmo jest zeby nas wytruc z depopulowac a zydy tego gowna gmo wpgole nie tykaja te kurwy chca nas wykonczyc

  Polubienie

 3. mentronik said

  Polubienie

 4. mentronik said

  Iran własnie wysłał 2 wojenne okręty na wybrzeże Jemenu

  Wcześniej eskalował ostro konflikt USA- Jemen. Jemeńczycy rozwalili amerykański katamaran a potem zaatakowali okręt US. Navy (podobno) jest też wersja że USA kłamało o tym incydencie. USA zniszczyło stacje radiolokacyjne w Jemenie. Teraz Iran wypłynął na ratunek Jemenowi.

  https://russian.rt.com/article/325922-ir…..-u-beregov

  Oprócz tego na zatoce Adeńskiej trwa dyżur 4 okrętów irańskich 2 z rakietami i 2 z logistyką

  http://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/3702085

  Administracja Obamy rozpatruje wariant bezpośredniego ataku na wojska Assada w Syrii.

  http://www.reuters.com/article/us-mideas…..SKCN12D2B2

  https://www.washingtonpost.com/news/josh…..64bd8ebf4c

  Polubienie

 5. marek said

  Max Kolonko – Election’16 Clinton Trump Debata w MaxTV

  Polubienie

 6. marek said

  …Tak więc rząd warszawski [G.Braun] zdecydowanie wszelkie swoje działania kieruję na poprawę finansów Grup Kapitałowych działających w branży medycznej. Temu bez wątpienia służą wszelkie ustawy wprowadzające przymus a dotyczące metod leczenia.
  Gdyby było inaczej to byłyby publikowane dane statystyczne dotyczące zarówno metod leczenia jak i skutków takiej czy innej metody…
  http://www.polishclub.org/2016/10/10/dr-jerzy-jaskowski-dzieci-umieraja-szczepieniach-hpv-a-polsce-rzad-wprowadza-przymus/

  Polubienie

 7. marek said

  Świat jest inny – cz.13 – do kogo płyną pieniądze

  Polubienie

 8. marek said

  Rząd światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy rząd światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.

  – James Paul Warburg podczas przesłuchania przed amerykańskim Senatem, 17 lutego 1950 r.

  Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. [David Rockefeller]

  Polubienie

 9. IMĆ said

  Polubienie

 10. sieciarz said

  A co się dzieje na świecie :

  1/ DEFCON jest już na poziomie 3 :

  DEFCON 3: Gotowość bojowa powyżej normalnej

  W czasie kryzysu kubańskiego w 1962 roku siły zbrojne USA przeszły do poziomu gotowości DEFCON 3

  W 1973 roku wybuchła wojna Jom Kippur. Mimo początkowych sukcesów Syria i Egipt znalazły się w niekorzystnym położeniu. Pojawiła się groźba interwencji zbrojnej Związku Radzieckiego w celu wsparcia państw arabskich. W odpowiedzi siły zbrojne USA przeszły do poziomu gotowości DEFCON 3.

  DEFCON 3 wprowadzono też po zamachach terrorystycznych z 11 września 2001 roku.

  2/ Obama ma zezwolić dzisiaj na rozpoczęcie nalotów na wojska syryjskie a to oznacza wojnę z Rosją.

  3/ Rosyjska telewizja zaleca mieszkańcom by zorientowali się gdzie znajduje się najbliższy schron.

  4/ Wzmożony ruch w bazie Diego Garcia

  Polubienie

 11. AQQ said

  Polubienie

 12. greg said

  ja mysle ze ze chcacych wojny jest max 1% ludzi problem polega na tym aby ten 1% nigdy nie byl w stanie dorwac sie do wladzy co gorsza jesli ten 1% dorwie sie w rosji usa czy innych mocarstwach atomowych to mamy problem 99% ludzi mimo roznych klopotow nie chce wojny

  https://ussus.wordpress.com/2011/11/21/wojna-jest-swietna-dla-1-ludzi-ale-99-czyni-biedakami/

  Polubienie

 13. […] kacperkias o Poznań ! legalny wiec poparcia… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: