Miziaforum's Blog

USA w SYRII BOMBARDUJE SYRYJCZYKÓW SAMOLOTAMI Z OZNACZENIAMI TAKTYCZNYMI FEDERACJI ROSYJSKIEJ ?!!!!

Posted by miziaforum w dniu Październik 12, 2016


ŹRÓDŁO

http://www.ilprimatonazionale.it/esteri/aerei-americani-dipinti-come-russi-nessun-false-flag-51233/

W internecie zawrzało: na kilku profilach w sieciach społecznościowych Facebook i Twitter pojawiły się zdjęcia samolotów F/A-18, użytkowanych przez Siły Powietrzne Armii Stanów Zjednoczonych nad Syrią.

Syria: Amerykanie malują swoje samoloty bojowe w barwy sił powietrznych Rosji! Prowokacja? [wideo]

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że amerykańskie myśliwce pomalowane były… w barwy używane przez rosyjskie lotnictwo. Na niektórych zdjęciach widać nawet, że F/A-18 mają namalowane czerwone gwiazdy. W sieci natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy i opinii, wśród których przeważały te oskarżające Amerykanów o przeprowadzanie akcji w Syrii, podszywając się pod rosyjskie lotnictwo. Odmienne zdanie zaprezentował jeden z kanadyjskich dziennikarzy, który stwierdził, że przemalowane myśliwce F/A-18 wykorzystywane są do celów treningowych (m.in. w symulowanych starciach lotniczych, gdzie udają konstrukcje rosyjskie).

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FRTvids%2Fvideos%2F1333999459943637%2F&show_text=0&width=400

———

Komentarzy 12 to “USA w SYRII BOMBARDUJE SYRYJCZYKÓW SAMOLOTAMI Z OZNACZENIAMI TAKTYCZNYMI FEDERACJI ROSYJSKIEJ ?!!!!”

 1. miziaforum said

  PAMIĘTAM KILKA LAT TEMU TU NA BLOGU GDY CHODZIŁO O IRAN .. DAŁEM MATERIAŁ NA KTÓRYM BYŁO WIDAĆ JAK W BAZACH IZRAELSKICH SAMOLOTY SĄ PRZEMALOWYWANE W ZNAKI TAKTYCZNE POLSKIEGO LOTNICTWA ……. WTEDY W TYM CZASIE BYLI NASI PILOCI NA F-16 W ILOŚCI 3 ALBO 5 NA JAKICHŚ CWICZENIACH I IZRAELSKIE SAMOLOTY OZNACZANO SZACHOWNICAMI BIAŁO CZERWONYMI

  WSZYSCY WIEDZIELI I WŁAŚCIWIE OCZEKIWALI ATAKU NA IRAN ………… NO ALE ROZESZŁO SIĘ PO KOŚCIACH WTEDY

  Polubienie

  • krab said

   Rosjanie powinni przemalować kilka swoich w ich barwy i zbombardować np. saudów albo turków 🙂

   Polubienie

   • miziaforum said

    coś na pewno zrobią takie rzeczy to jest przestępstwo i to poważne ! malowanie w obce znaki rozpoznawcze …….

    Polubienie

   • miziaforum said

    WŁAŚNIE WRZUCIŁEM ZDJĘCIA WSZYSTKIE Z AMERYKAŃSKIMI SAMOLOTAMI PRZEMALOWANYMI NA RUSKIE NA FEJSIKI MOICH ZNAJOMYCH IMIGRANTÓW Z SYRII …… NO MAM TEŻ TAKICH …. 🙂

    Polubienie

   • miziaforum said

    Rosyjska armia przeprowadziła trzy próby rakiet balistycznych. Dwie z nich – z atomowych okrętów podwodnych stacjonujących na Morzu Ochockim oraz na Morzu Barentsa. Testowane były międzykontynentalne rakiety Siniewa. Ich cele były zlokalizowane na dalekiej północy europejskiej części kraju oraz na poligonach Kamczatki. Jak poinformowało rosyjskie ministerstwo obrony, w momencie startu rakiet okręty były zanurzone.

    Trzecia próba została podjęta z mobilnego systemu typu Topol na terenie kosmodromu Pliesieck w Obwodzie Archangielskim. Cel rakiety położony był również na Kamczatce.

    Ministerstwo obrony poinformowało, że próby „potwierdziły gotowość jednostek do wypełniania zadań bojowych w wydłużonym reżimie”.

    Polubienie

  • zagrypiona said

   No i dokładnie tak będzie jak ‚ruska’ bombka spadnie na Polskę. Bydło uwierzy i będzie chciało odwetu. Trzeba nagłaśniać takie przypadki i mówić kto za tym stoi. To może wtedy bydło się obudzi i zrobi porządek z tymi co zawsze ale tym razem SKUTECZNIE a nie jakoś po łebkach.

   Polubienie

 2. jowram said

  PZYBYJCIE Z TRANSPARENTAMI BY OBNAZYC LUDOBUJSTWO ..
  Za największy uważamy rosnącą świadomość praw. Naszym największym i niespełnionym marzeniem jest poszanowanie podstawowego prawa do świadomej zgody na zabieg szczepienia. Ale coś stoi mu na drodze. Chęć zdobycia maksymalnych zysków przez przemysł farmaceutyczny i brak kontroli państwa oraz społecznej nad tym zjawiskiem. Nie potrafią odpuścić tej nielicznej grupie, która dokonała suwerennych decyzji dotyczących zdrowia ich dzieci. Wykresy muszą iść w górę zgodnie z planem biznesowym. Ale to się im nie opłaci, bo ofiary powikłań poszczepiennych przestały milczeć i nie pomoże kolejna wykreowana w mediach epidemia oraz opłacanie poczytnych blogerów. Należą nam się takie same prawa jak rodzicom na Zachodzie gdzie szczepienia są dobrowolne! – oświadczyła Socha, przyznając, że fakt pozwania jej prywatnie za petycję stowarzyszenia osłabił to organizację. – Kilka kluczowych osób odeszło ze „STOP NOP”, bo wszystkie nierozwiązane problemy urosły. To był dla mnie najgorszy cios, ale i nauczka – wyznała, dodając, iż to ona teraz potrzebuje wsparcia.

  – Proszę przyjedźcie do sądu 13 października. A jeśli nie możecie być ze mną, poinformujcie znajomych i media, roześlijcie gdzie się da informacje o sprawie i celach petycji – zaapelowała.

  Rozprawa ma odbyć się 13.10.2016 r. o godz. 14:15 w sali nr 4 w Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce, Wydział VII Karny, ul. Kamiennogórska 26 w Poznaniu.

  Źródło: http://prawy.pl/38827-pomagala-rodzicom-dzieci-z-nop-teraz-sama-potrzebuje-pomocy-ale-poddac-sie-nie-zamierza/
  nadużycie link skomentuj usuń

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Wszystko pochodzi z Tweet kanadyjskiego dziennikarza Christiana Boris, że 06 października,
  Ich obraz jest amerykański F / A-18, aby dopasować rosyjską kolorystykę do standardowej w Syrii.
  http://www.ilprimatonazionale.it/esteri/aerei-americani-dipinti-come-russi-nessun-false-flag-51233/

  Polubienie

 4. El doktore said

  Czyżby szykuje się nowa „prowokacja gliwicka” do rozpetania 3WŚ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: