Miziaforum's Blog

Polska i Ukraina podpisują wojskowy pakt obronny !!

Posted by miziaforum w dniu Październik 12, 2016


KTO NORMALNY PODPISUJE PAKT WOJSKOWY Z KRAJEM JUŻ UWIKŁANYM W WOJNĘ ??? albo idiota albo ktoś kto chce do tej wojny się przyłączyć

Prezydent Ukrainy zapowiada podpisanie polsko-ukraińskiego porozumienia dot. obronności

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/prezydent-ukrainy-zapowiada-podpisanie-polsko-ukrainskiego-porozumienia-dot-obronnosci

 

Komentarze 33 to “Polska i Ukraina podpisują wojskowy pakt obronny !!”

 1. miziaforum said

  no jak juz bedzie ten pakt „obronny” obustronny podpisany to bedzie mozna Polakom szybko i zgodnie z prawem powiedzieć że POLSKIE WOJSKA SĄ TAM DLA TEGO ŻE UKRAINĘ ZAATAKOWANO …… A PAKT NAS ZOBOWIĄZUJE ……

  MAŁA PROWOKACJA STARCZY !!

  JESZCZE RAZ KTO PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH PODPISUJE PAKT WOJSKOWY O WZAJEMNEJ POMOCY MILITARNEJ Z KRAJEM KTÓRY JEST JUŻ W STANIE WOJNY ………

  ODPOWIEDŹ MACIEREWICZ ANTONIO …….. I RESZTA

  Polubienie

 2. tteis77 said

  im szybciej do tej wojny dojdzie tym lepiej. wyjaśni się kilka spraw, „a ponadto nic nie nikogo chronić.”

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Woj­ny zaczy­nają się, kiedy chcesz, ale nie kończą się, kiedy prosisz.
   Niccolò Machiavelli

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Polakom życzę mądrości mistrza SUN-TZU:
    Woj­na po­lega na wpro­wadza­niu w błąd. Jeśli możesz uda­waj, że nie możesz; jeśli dasz znać, ze chcesz wy­konać ja­kiś ruch, nie wy­konuj go; jeśli jes­teś blis­ko, uda­waj, żeś da­leko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwa­biaj go; jeśli w je­go sze­regach dos­trze­gasz za­mie­sza­nie, uderzaj; jeśli je­go po­zyc­ja jest sta­bil­na, umoc­nij i swoją; jeśli jest sil­ny, uni­kaj go ; jeśli jest cho­lery­kiem, rozwście­czaj go; jeśli jest nieśmiały, spraw by nab­rał pychy; jeśli je­go woj­ska są sku­pione, roz­prosz je. Uderzaj, gdy nie jest przy­goto­wany; zja­wiaj się tam, gdzie się te­go nie spodziewa.

    Polubienie

   • miziaforum said

    W ZASADZIE DO TEGO POWYŻEJ MOŻNA BY NAPISAĆ SĄŻNISTY TEKST NA WIELE WIELE WIELE …………. STRON … JAK ZWYKLE APELUJĄCY DO ZDROWEGO ROZSĄDKU .. ALE NIEMA SENSU BO Z TEGO CO WIDZĘ U MŁODYCH DURNYCH BYCZKÓW I STARYCH CAPÓW AŻ SIĘ KURWY TRZĘSĄ !!

    BYCZKI I CAPY ……..

    CZYLI WOJSKA ANTONIEGO AŻ PALĄ SIĘ DO WOJNY ……

    ZATEM ZAPRASZAM !! WOJNA TO MĘSKA PRZYGODA !!! MÓWIĘ WAM MŁODZI SŁUCHAJCIE STRYCH .. IDŻTA NA WOJNĘ TO JEDYNA TAKA OKAZJA 70 LAT WOJNY NIE BYŁO ……… ROBIĆ CO SIĘ DA ŻEBY SIĘ ZAŁAPAĆ ! BO KURWA [PRZEJDZIE WAM SZANSA KOŁO NOSA I CO ??

    Polubienie

    • tteis77 said

     chce być sam sobie generałem, słuchać pójścia jako „mięso armatnie – głupoty” nie mam zamiaru.

     Polubienie

     • krab said

      Jeżeli mieścisz się w przedziale poborowym… nikt nie będzie Cię pytał o zdanie ! A żeby uniknąć niesubordynacji podwładnych… paru dezerterów dla przykładu się rozwali ! bo bądź co bądź przez „sojusz” z ukrami będziemy w stanie wojny z rosją , sami im ją wypowiemy.

      Polubienie

    • miziaforum said

     A PO WOJNIE TEŻ PIKNIE BEDZIE MIEJSCA POD KOŚCIOŁAMI , ZNANYMI MIEJSCAMI KULTU

     BĘDĄ ZAREZEWWOWANE DLA MŁODYCH BOHATERÓW Z URWANYMI GIRAMI ŁAPAMI I JAJAMI

     TAK TAK JAJAMI I FIUTAMI BO N.P TAKA MINA PRZECIW PIECHOTNA W 90% PRZYPADKÓW NIE ZABIJA W 60 % NAWET NIE URYWA GIRY … TYLKO KASTRUJE DELIKWENTA …… URYWA JAJA A CZASAMI I FIUTA ……….

     I BEDZIESZ MIAŁ CZAS ZAROBKUJĄC GRAJĄC POD KOŚCIOŁEM NA GRZEBIENIU NA PRZEMYŚLENIA …….. JAK TO BYŁO FAJNIE KIEDYŚ GDY WSZYSTKO SIĘ MIAŁO NA MIEJSCU

     Polubienie

   • tteis77 said

    „lepsze jest wrogiem dobrego”
    Nie ma różnicy, który rozpoczął studia w pierwszej kolejności; ten, kto osiąga osiągnięciem jest pierwsze.
    Wszyscy mamy wewnętrzne demony do walki, nazywamy te demony, strachem i nienawiścią i gniewem. Jeśli ich nie podbijesz, wtedy życie stu lat jest tragedią. Jeśli tak, to życie jednego dnia może być triumfem.

    Polubienie

  • krab said

   Oj wyjaśni się, wyjaśni …. tylko większość z nas już się nie dowie jak !!!!

   Polubienie

 3. greg said

  bez jaj 🙂
  kto nami rzadzi ?
  hm mossad&cia chca nam zrobic druga libie czy syrie?
  z ruskimi sie nie wygra jedynie mozna dostac pare grzybkow nuklearnych na ochłoniecie

  Polubienie

 4. bittix87 said

  Wojny nie będzie,tylko strach że ona może być.A tak naprawdę nawet strachu u ludzi nie będzie ponieważ ludzie nic o tym nie wiedzą.Ale za to będą dzielnie walczyć na słowa w sprawie aborcji.Ja o Wojnie od kilku lat słyszę i dalej będę słyszał.Nie długo będzie nowy prezydent Usraela powie coś tam,pojedna się a lud krzyknie że jest dumny z nowego prezydenta bo zatrzymał wojne.No i nowa pani prezydent zyska tylko na tym że będą zmiją ludzie pomyślą że to baranek.

  Polubienie

 5. bittix87 said

  Media w TV milczą na ten temat jeśli coś miało by być to by krzyczeli że Rosja najgorsza rozpętuje Wojnę.Im było by to na rękę.

  Polubienie

  • tteis77 said

   nie da się, to na Rosję będzie atak. Tylko że szukają sposobu na to by Rosjanie wykonali pierwszy ruch. Jak było by inaczej to już dawno bylibyśmy martwi.

   Polubienie

  • krab said

   Media mówią tylko że językiem dyplomacji, a ten język ma to do siebie, że jak Ci powiedzą „spierdalaj” to zrobią to w taki sposób żebyś czuł podniecenie na myśl o nadchodzącej podróży !

   Polubienie

 6. greg said

  wiecie co mi przyszlo do glowy czy polska rzadza wariaci ?

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSpMY68n6aDbG2xiQOYMDCOwanel7XkQhbkMLHRwaEz1Qv06FBK

  Polubienie

 7. Konarski said

  Teluk: Kreml każe Rosjanom wracać do kraju, co się dzieje?

  Rosyjski rząd nakazał wszystkim oficjelom, w tym urzędnikom i posłom, aby wszystkie dzieci uczące się zagranicą natychmiast wróciły do Rosji, nie licząc się z przerwaniem czy opuszczeniem roku szkolnego.

  Te niepokojące informacje podał rosyjski portal Znak. Zalecenie władz dotyczy wszystkich szczebli administracji, nie tylko federalnej, ale także regionalnej oraz posłów na wszystkich poziomach. Dotyczy także dzieci pracowników firm państwowych oraz ich krewnych.

  Owego zalecenia nie należy jednak traktować jednoznacznie. Można je wiązać przede wszystkim ze wzrostem nastrojów nacjonalistycznych w Rosji. Z jednej strony deputowani grzmią o patriotyzmie, a z drugiej – ich dzieci zamieniają się w kosmopolitów i rozrabiają na zagranicznych uniwersytetach.

  Zagranicą uczy się wiele dzieci prominentnych polityków. Rosyjska prasa wytykała przykładowo córce Sergieja Ławrowa, która kształciła się w USA, że po powrocie do kraju mówiła z wyraźnym angielskim akcentem. Dlatego pomysły dotyczące regulowania tych kwestii od czasu do czasu powracają na forum Dumy.

  Według rosyjskich ekspertów Kreml obawia się także kilku innych rzeczy. Przede wszystkim odpływu młodych, wykształconych kadr, a także infiltracji rosyjskich środowisk zagranicą przez obce wywiady. Stąd coraz większa rezerwa wobec dobrze wykształconych powracających do Rosji po dłuższym okresie nieobecności w kraju.

  Niektórzy widzą w nowym zaleceniu władz podobieństwo do niedawnej histerycznej reakcji prezydenta Turcji po nieudanej próbie zamachu stanu. Erdogan w podobnym tonie wypowiadał się w kwestii wyjazdu za granice tureckich naukowców.

  Dlatego powyższą informację należy traktować w większym stopniu jako dowód na postępującą izolację międzynarodową Rosji i jej dobrowolne zamykanie się na obcych, niż symptom przygotowań do mającego niechybnie nastąpić globalnego konfliktu atomowego.

  Tomasz Teluk/znak.com
  http://www.fronda.pl/a/teluk-kreml-kaze-studentom-wracac-do-kraju-co-sie-dzieje,80012.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: