Miziaforum's Blog

Grupa pięciu imigrantów napadła i zgwałciła kobietę na wózku inwalidzkim. Zwyrodnialcy już na wolności !

Posted by miziaforum w dniu Październik 11, 2016


Na bałtyckiej wyspie Gotlandia, należącej do Szwecji, grupa pięciu imigrantów napadła i zgwałcila kobietę na wózku inwalidzkim.

http://www.dzienniknarodowy.pl/3148/szwecja-imigranci-zgwalcili-kobiete-na-wozku-polic/

Do napaści doszło w miasteczku Visby. I choć policja szybko ujęło pięciu dwudziestolatków oskarżonych o gwałt, prokuratura podjęła decyzję o zwolnieniu ich z aresztu. Jak donoszą szwedzkie media, jeden z podejrzanych wracał wspólnie z kobietą taksówką. Poinformował pokrzywdzoną, że potrzebuje skorzystać z toalety, zaś nie spodziewająca się niczego złego kobieta wpuściła go do swojego domu. On także wpuścił pozostałych czterech imigrantów na posesję kobiety.
Według policji brakuje wystarczających dowodów wskazujących na dopuszczenie się gwałtu. Prokuratura twierdzi, że kobieta nie stawiała „wystarczającego” oporu sprawcom, przez co mogli oni uznać, że ich działania są pożądane. Kobieta jednak była sparaliżowana strachem – twierdzi jej obrońca.
Szwecja – państwo-wzór dla dzisiejszej lewicy…

 

Komentarze 4 to “Grupa pięciu imigrantów napadła i zgwałciła kobietę na wózku inwalidzkim. Zwyrodnialcy już na wolności !”

 1. krab said

  „Nasze” państwo coraz bardziej kocha imigrantów ! Niektórzy buldoczą się na 500 zł dla polskich dzieci…. ciekawe co powiedzą na o? :
  Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, który uwzględnił skargę Rzecznika Praw Dziecka i uchylił decyzję o odmowie przyznania świadczenia 500+ cudzoziemce, której nadano status uchodźcy.
  – To prawdopodobnie pierwsze orzeczenie, które dotyczy prawa uchodźców do uzyskania świadczenia 500+. Mamy nadzieję, że da ono początek linii orzeczniczej, która zagwarantuje realizację zasady równego traktowania wszystkich dzieci w zakresie dostępu do tego świadczenia – komentuje Marek Michalak.
  W kwietniu 2016 r. Pani G., uchodźczyni z Azji Środkowej, złożyła wniosek o przyznanie jej świadczenia 500+ na czworo małoletnich dzieci. Prezydent m.st. Warszawy odmówił udzielenia cudzoziemce tej formy wsparcia, powołując się na fakt, że na karcie pobytu Pani G. nie zamieszczono adnotacji „dostęp do rynku pracy”, co jest warunkiem przyznania ww. świadczenia. Zainteresowana złożyła od tej decyzji odwołanie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Warszawie, zwróciła się także z prośbą o interwencję do Rzecznika Praw Dziecka.
  https://prawy.pl/38835-wojewodzki-sad-administracyjny-zdecydowal-ze-cudzoziemcy-mieszkajacy-w-polsce-otrzymaja-500/

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Karwiasz, na te szczury moje podatki. 😦 A mi się nic nie należy za ciężką pracę. Nawet bachora nie mam czasu kiedy zrobić.

   Grabią sobie świnie przy korycie. PISowskie gównozjady. Każdy kto stręczył to ścierwo powinien skonczyc tak jak oni skonczą. To tylko kwestia czasu.

   Polubienie

   • miziaforum said

    PLAN ZALANIA ISLAMEM POLSKI NIE UPADŁ JAK SIĘ NIEKTÓRYM ZDAJE … ZOSTAŁ CHWILOWO ZAWIESZONY ALE REGÓLOWANIE PRAWA POD ZASIEDLENIE SIĘ ROBI REALIZUJE POMAŁU PO CICHU JAK BEDZIE MOZLIWOŚC DOGODNA ABY ICH TU SPROWADZIĆ TO ZROBIĄ TO BŁYSKAWICZNIE !! NA JUZ GOTOWE PRZEPISY PRAWNIE KOMPATYBILNE Z ZASIEDLANIEM … WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ TAKĄ DZIURĘ W PRZEPISACH ZNAJDĄ LUB ZROBIĄ …… I ZANIM JĄ ZAŁATAJĄ W POLSCE BĘDZIE ICH JUZ TYLU ILU POTRZEBA … W NIEMCZECH JUŻ ĆWICZĄ JAK TO PO 12 MIESIACACH IMIGRANT NABIERA PRAWA DO SPROWADZENIA NAJBLIŻSZEJ RODZINY I WIECIE CO WYSZŁO ZE 1 SPROWADZONY PO 1 ROKU SPROWADZA ŚREDNIO 7 OSÓB !! TE 7 OSÓB ZA 12 MIESIĘCY KAZDY Z OSOBNA BEDZIE MIAŁ PRAWO SPROWADZIĆ SWOICH NAJBLIŻSZYCH ……

    Polubienie

 2. marek said

  http://www.popularne.pl/odcina-skore-z-glowy/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: