Miziaforum's Blog

Syria Co robią tam Rosjanie ? a Co robią tam Amerykanie, USA i ich sojusznicy ? PO OWOCACH ICH POZNACIE !!!

Posted by miziaforum w dniu Październik 10, 2016


To zdjęcie , mówi nam dokładnie wszystko w co przekształcić musiała się tam pomoc wojskowa Rosji dla prezydenta Assada … to juz wojna religijna w obronie CHRZEŚCIJAN !!

I DAJE JEDNOZNACZNĄ ODPOWIEDŹ NA PYTANIE W TYTULE !!!

 • Ostatnio w Iraku, 19 jazydzkich dziewcząt zostało umieszczonych w żelaznych klatkach i spalonych żywcem przed tłumem liczącym setki osób za odmowę uprawiania seksu z dżihadystami.
 • „Pod panowaniem IS [Państwa Islamskiego], kobiety należące do mniejszości religijnych są często wielokrotnie sprzedawane dżihadystom przez innych dżihadystów. Gdy bojownik znudzi się gwałceniem i znęcaniem się nad jakąś dziewczyną, zazwyczaj sprzedaje ją swojemu „koledze,” aby i ten mógł ją gwałcić i znęcać się nad nią dla własnej przyjemności.” – Samuel Smith, The Christian Post.
 • Gdy dzieci zostały uprowadzone przez Państwo Islamskie, małżeństwo otworzyło drzwi i znalazło [przed nimi] części ciał ich córek oraz wideo tego, jak były torturowane i gwałcone.
 • „Chrześcijańskie dziewczęta są uznawane za towar, który można w dowolnej chwili uszkodzić. Nękanie ich jest prawem. Według mentalności tej społeczności to nawet nie jest przestępstwo. Muzułmanie traktują je jako zdobycz wojenną.” – Lokalni mieszkańcy, Pakistan.

Islamskie prawo, zawsze surowe, jest szczególnie surowe dla kobiet. Według Koranu mężczyźni mają „władzę” nad kobietami i mogą je bić, jeśli są one „nieposłuszne”(4:34). Według Mahometa, proroka islamu, kobiety są mniej inteligentne niż mężczyźni – zeznanie dwóch kobiet jest równoważne zeznaniu jednego mężczyzny – a większość „populacji” piekła stanowią właśnie kobiety, które są porównywane do osłów i psów w swojej umiejętności rozpraszania mężczyzny w modlitwie, przez co staje się ona nieważna.

Jakie jest zatem spojrzenie islamu na kobiety, które są „niewierne”? Służą one, w najlepszym razie, „najwyżej jednej rzeczy – sprawianiu przyjemności muzułmańskiemu mężczyźnie,” jakpowiedział pewien muzułmanin grupie młodych chrześcijańskich dziewcząt w Pakistanie, zanim sterroryzował i zamordował jedną z nich. W Koranie (patrz 4:24), nie-muzułmanki pojmane w dżihadzie mogą być kupowane i sprzedawane jako niewolnice seksualne dla muzułmańskich mężczyzn, jak robi to Państwo Islamskie.

Emily Fuentes, dyrektor ds. komunikacji „Open Doors,” organizacji praw człowieka, która działa na rzecz prześladowanych chrześcijan, powiedziała:

„Niestety, coraz więcej kobiet staje się celem [muzułmańskich] grup terrorystycznych. Istnieją liczne międzynarodowe przypadki kobiet, które są uprowadzane, gwałcone i zmuszane do konwersji z chrześcijaństwa na islam przez radykalne grupy ekstremistyczne […] Wiele z nich jest także sprzedawanych na wolnym rynku. Barbarzyństwo to występuje nie tylko na Bliskim Wschodzie, ale w Afryce i w wielu innych miejscach. W wielu z tych krajów kobiety są przedmiotem prześladowań, ponieważ, ze względu na ich płeć, uważa się je za obywateli drugiej kategorii. Jako mniejszość zarówno płciową, jak i wyznaniowa, chrześcijańskie kobiety zmagają się z podwójnym prześladowaniem. Chociaż nie znamy dokładnej liczby, wiemy, że prześladowane są miliony kobiet […] W tych krajach zdominowanych przez islam, chrześcijanki są systematycznie pozbawiane prawa do życia i podstawowych ludzkich potrzeb.”

Chrześcijanki są potępiane w dwójnasób: ledwie tolerowane zarówno jako kobiety, jak i nie-muzułmańskie „niewierne.” Dlatego też są one największymi ofiarami przemocy islamskiej.

Obecnie dramatyczna sytuacja nie-muzułmanek znajdujących się pod opresją ISIS jest dobrze znana. Od podbicia Mosulu w czerwcu 2014 roku, kalifat dokonał egzekucji na przynajmniej 250 pojmanych nie-muzułmańskich dziewczętach (głównie Jazydkach i chrześcijankach) za to, że nie chciały zostać niewolnicami seksualnymi. Ostatnio 19 jazydzkich dziewcząt zostało umieszczonych w żelaznych klatkach i spalonych żywcem przed tłumem liczącym setki osób za odmowę uprawiania seksu z dżihadystami.

Według raportu, który ukazał się dzień po tym, jak Open Doors zwróciło uwagę na tragiczny los nie-muzułmańskich kobiet:

„Pod panowaniem IS [Państwa Islamskiego], kobiety należące do mniejszości religijnych są często wielokrotnie sprzedawane dżihadystom przez innych dżihadystów. Gdy bojownik znudzi się gwałceniem i znęcaniem się nad jakąś dziewczyną, zazwyczaj sprzedaje ją swojemu „koledze,” aby i ten mógł ją gwałcić i znęcać się nad nią dla własnej przyjemności.”

Jedna jazydzka dziewczyna, której udało się uciec, wyjaśniała, jak była:

„jak była kupowana i sprzedawana przez ośmiu różnych dżihadystów […] Byłyśmy pokazywane [na rynkach niewolników seksualnych]. Przychodzili tam mężczyźni i patrzyli na nas jak na przedmioty. […] Kobiety kupowano za gotówkę – za jedyne 20 dolarów albo wymieniane za takie rzeczy jak telefony komórkowe czy rozdawane jak prezenty.”

Dziewczyna była gwałcona co najmniej trzy razy dziennie w ciągu 16 miesięcy przez niezliczonych bojowników ISIS i przymuszana do przyjmowania środków antykoncepcyjnych i wczesnoporonnych. Wielokrotnie próbowała się zabić, aby uniknąć znęcania się nad nią. Jej relacja jest typowa – wiele innych nie-muzułmańskich dziewcząt, którym udało się uciec, opowiadało o identycznych doświadczeniach.

Inne niedawne doniesienia mówią o „8-letniej dziewczynce, która w okresie 10 miesięcy była kupiona, sprzedana i zgwałcona przez ośmiu bojowników islamskich”, o innej „niewolnicy seksualnej, która podpaliła się, aby nie zostać zgwałcona”, o małżeństwie, które, gdy ich dzieci zostały uprowadzone przez ISIS, otworzyło drzwi i znalazło przed nimi plastikową torbę zawierającą części ciał ich córek oraz wideo tego, jak były torturowane i gwałcone, oraz o chrześcijankach i alawitkach gwałconych i mordowanych przez dżihadystów ISIS, którzy napadli na ich wioskę.

(Napis na zdjęciu: „Dziś jest rynek niewolnic.”)
Dżihadyści Państwa Islamskiego śmieją się i żartują na temat sprzedaży i kupowania jazydzkich niewolnic seksualnych, w propagandowym wideo.

Jednak takie islamskie znęcanie się nad kobietami nie ogranicza się wyłącznie do ugrupowań takich, jak ISIS czy Boko Haram, nigeryjskiej organizacji, która również określa się jako wyłącznie muzułmańska i „słynie” z uprowadzania, zniewalania, gwałcenia i mordowania chrześcijańskich dziewcząt. W Pakistanie każdego roku jest uprowadzanych, zniewalanych i gwałconych około 700 chrześcijańskich i wyznających Hinduizm dziewcząt. Jest to duża liczba, biorąc pod uwagę, że chrześcijanie i hindusi stanowią zaledwie około jednego procenta zdominowanej przez muzułmanów populacji kraju.

Zaledwie cztery dni po tym, jak „Open Doors” poczyniło swoje uwagi na temat dramatycznego losu chrześcijańskich kobiet, dwaj pakistańscy muzułmanie włamali się do domu chrześcijanki, podczas gdy jej mąż odbywał misję wojskową. Mężczyźni związali ją i obaj zgwałcili, grożąc, że zabiją jej dwuletnią córeczkę, jeśli będzie się im sprzeciwiać. Według tej 30-letniej kobiety:

„Ci mężczyźni potraktowali mnie jak zwierzę, mówiąc, że jestem bezwartościową chrześcijanką […] Powiedzieli, że wszystkie chrześcijanki to dziwki i że wrócą, żeby powtórzyć to, co zrobili, jeśli kiedykolwiek o tym komuś powiem.”

Ponieważ ofiara jest zarówno kobietą, jak i niewierną w zdominowanym przez muzułmanów kraju, policja i prawo nic dla niej nie zrobili. W tym samym tygodniu uprowadzono pięć kolejnych chrześcijańskich dziewcząt, nawrócono je na islam i zmuszono, aby „wyszły za mąż” za ich porywaczy.

Istnieje wiele innych przykładów gwałtów, a nawet morderstw chrześcijańskich dziewcząt –czasem chrześcijańskich chłopców – w Pakistanie. Po tym, gdy 9-letnia chrześcijańska dziewczynka została zgwałcona przez muzułmanina, który chwalił się, że „oddał taką samą przysługę innym chrześcijańskim dziewczętom,” lokalni mieszkańcy wyjaśnili:

„Do takich wydarzeń dochodzi bardzo często. Chrześcijańskie dziewczęta są uznawane za towar, który można w dowolnej chwili uszkodzić. Nękanie ich jest prawem. Według mentalności tej [muzułmańskiej] społeczności to nawet nie jest przestępstwo. Muzułmanie traktują je jako zdobycz wojenną.”

Podobna sytuacja panuje w Egipcie. W lipcu 2012 roku, amerykański kongresmen, Chris Smith,składał zeznania dotyczące „eskalacji uprowadzeń, przymusowej konwersji i przymusowych małżeństw koptyjskich chrześcijańskich kobiet i dziewcząt. Kobiety te są terroryzowane i, wskutek tego, marginalizowane.”

Nieżyjący już, często bardzo dyplomatyczny papież koptyjski, Shenouda III, głowa wspólnoty chrześcijańskiej w Egipcie, zwrócił uwagę na to postępowanie już w 1976 roku: „Istnieje zwyczaj nawracania koptyjskich dziewcząt na islam i, zastraszonych, wydawanie ich za mąż za muzułmańskich mężów.” W latach 2008-2013, w Egipcie udokumentowano prawie 600 przypadków uprowadzeń, gwałtów i przymusowego nawracania się na islam chrześcijańskich kobiet. Sytuacja wciąż się pogarsza, jak można wywnioskować z tytułu raportu opublikowanego w 2012 roku: „Dramatyczny wzrost uprowadzeń i przymusowej konwersji koptyjskich chrześcijanek w Egipcie.”

O ile młode kobiety są ofiarami napaści seksualnych, o tyle starsze kobiety są seksualnie degradowane. 20 maja, 70-letnia chrześcijanka w Egipcie została obnażona, pluto na nią i przeprowadzono ulicami miasta Minya w towarzystwie drwin, gwizdów i wrzasków „Allahu Akbar” („Allach jest największy”) wściekłego muzułmańskiego tłumu.

Dwa dni przed opublikowaniem raportu Open Doors, muzułmanie w Ugandzie pobili i zgwałcili22-letnią chrześcijankę, ponieważ oskarżyła ona przywódcę meczetu o zamordowanie jej ojca z powodu kłótni religijnej. Miesiąc wcześniej, 13-letnia córka matki, która z islamu nawróciła się na chrześcijaństwo, została zgwałcona przez miejscowego muzułmanina. Powiedział on jej: „To drugie ostrzeżenie dla twojej matki za zhańbienie wiary muzułmanów.”

Należy zauważyć, że nawet w Europie, to rdzenne mieszkanki kontynentu najbardziej cierpią z powodu napływu muzułmańskich migrantów. Popełniana jest teraz wykładniczo wyższa liczba napaści seksualnych i gwałtów, często na podstawie tej samej logiki, która dominuje w Państwie Islamskim czy Pakistanie. Wedle słów muzułmańskiego migranta w Niemczech, który śledził, przeklinał i obmacywał kobietę: „Niemki są tam dla seksu.”

Ostatni istotny punkt: podczas gdy nie-muzułmanki są atakowane seksualnie częściej niż niewyznający islamu mężczyźni, nie oznacza to, że nie są oni rzadziej atakowani, o ile chodzi o nieseksualne muzułmańskie prześladowania, takie, jak ataki na „bluźnierców” i „apostatów.” Rycerskość stanowi koncepcję zupełnie obcą dla islamu. Jeśli chodzi o sterroryzowanie i przypisanie niewiernym ich miejsca w społeczeństwie, religia Mahometa jest ściśle egalitarna. Na przykład, w Pakistanie, najbardziej znane przypadki „bluźnierstwa” dotyczą chrześcijanki, Asia Bibi, która od 2009 roku przebywa w celi śmierci, oraz chrześcijańskiego małżeństwa, oskarżonego o zbezczeszczenie Koranu, za co oboje zostali spaleni żywcem. Wśród nowszych doniesień, które pojawiły się mniej więcej w tym samym czasie, gdy „Open Doors” naświetliło kwestię dramatycznego losu chrześcijanek, mamy:

 • W Indonezji: W przypadku opisanym jako „bezprecedensowe użycie szariatu wobec nie-muzułmanina,” 60-letnia chrześcijanka została publicznie wychłostana za sprzedaż alkoholu (30 biczów).
 • W Państwie Islamskim: Chrześcijanka została stracona przez bojowników islamskich za to, że nie chciała wyrzec się wiary w Chrystusa. ISIS zagroził również grupie Dominikanek, żądając, żeby albo nawróciły się na islam, albo płaciły dżizję (na podstawie cytatu 9:29 z Koranu). „Starsze siostry [uciekły i] zaczęły dostawać zawałów i niewydolności serca, związanych ze stresem masowego exodusu. W ciągu ostatnich 18 miesięcy, 23 siostry zmarły. Czasem umierały trzy na tydzień. „Umarły na złamane serce,” powiedziała Siostra Huda.”
 • W Ugandzie: Muzułmanin udusił żonę za odejście od islamu i nawrócenie się na chrześcijaństwo. Inny muzułmanin pobił swoją żonę i, wykrzykując „Allahu Akbar”, zagroził, że ją zamorduje, ponieważ przeszła na chrześcijaństwo.

Rzadko słyszymy o odwrotnych przypadkach – o muzułmańskiej żonie zabijającej swojego męża za apostazję, ze względu na brak autorytetu kobiety w świecie muzułmańskim.

Nie chcesz być kobietą pod panowaniem islamu.

Raymond Ibrahim jest autoremCrucified Again: Exposing Islam’s New War on Christians

A CO ROBIĄ TAM AMERYKANIE I ICH SOJUSZNICY W REGIONIE ??

PRZEDE WSZYSTKIM POZWALAJĄ ŻYĆ I FUNKCJONOWAĆ NA DRODZE DO SWEGO ? ALBO WSPÓLNEGO CELU Z USA !!!

TAKIM SKURWYSYNOM JAK WYŻEJ OPISANI W ARTYKULE  !!

Syria Morderców szkolą i wspierają milionami ,Amerykanie , Turcy , Izrael, Arabia Saudyjska , Katar informuje dowódca syryjskiej Al-Kaidy w wywiadzie dla „Koelner Stadt-Anzeiger”!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 27, 2016

Dowódca syryjskiej Al-Kaidy twierdzi, że USA wysyłają im broń. „Amerykanie są po naszej stronie”

Amerykańska broń jest dostarczana do bojowników Dżabhat al-Nusry przez państwa sojusznicze Stanów Zjednoczonych – twierdzi dowódca jednego z oddziałów syryjskiej Al-Kaidy w rozmowie z gazetą „Koelner Stadt-Anzeiger”. Dodaje również, że Amerykanie i ich sojusznicy wysyłają do Syrii ekspertów, którzy szkolą antyrządowych bojowników.

Abu Al Ezz / Fanpage Jurgena Todenhofera/Facebook

Niemiecki dziennikarz Jurgen Todenhofere spotkał się z dowódcą oddziału al-Nusry (będącej syryjską gałęzią Al-Kaidy) Abu Al Ezzem 17 września w Aleppo.

Stany Zjednoczone wspierają opozycję w Syrii, ale nie bezpośrednio. Oni wspierają państwa, które potem pomagają nam – powiedział szef oddziału al-Nusry.

Według dowódcy, bojownicy wkrótce mają dostać kolejne dostawy broni. Do tej pory Stany Zjednoczone miały im dostarczać pociski, czołgi i wyrzutnie rakietowe. Wszystko, by wesprzeć ich w walce z syryjskim rządem. Walka jest trudna. Reżim jest silny i dostaje wsparcie od Rosji– mówił Al Ezz.

Dżihadysta twierdzi również, że do obozów al-Nusry przyjeżdżali oficerowie i eksperci z Turcji, Kataru, Arabii Saudyjskiej, Izraela i Stanów Zjednoczonych. Mieli ich szkolić w używania sprzętu wojskowego.

Według dowódcy al-Nusry, te państwa również dofinansowywały organizację i pomagały im przeprowadzać zbrojne operacje. Dostaliśmy 500 milionów syryjskich funtów od Arabii Saudyjskiej. Do tego przed atakiem na szkołę w Al MuslimiyaSaudowie zapłacili nam 5 milionów dolarów, a Katar przekazał nam 1,5 miliona rialów– wylicza. Zapewnił, że pieniądze pochodziły bezpośrednio od rządów państw, a nie od prywatnych inwestorów. Izrael daje nam wsparcie, bo jest w stanie wojny z Syrią i libańskim Hezbollahem– mówił Al Ezz.

Zdaniem Al Azza Zachód „przetarł szlak” dla dżihadystów, którzy przybywają do Syrii.Mamy bojowników z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Ameryki, wszystkich zachodnich krajów– powiedział.

Al Azz wypowiedział się również o Państwie Islamskim. Według niego ISIS współpracuje z zagranicznymi służbami.Byliśmy kiedyś w sojuszu z Państwem Islamskim, jednak ISIS było wykorzystywane do celów politycznych przez wielkie siły jak Ameryka. Ich poglądy stały się różne od naszych. Większość liderów Państwa Islamskiego współpracuje z zagranicznymi wywiadami– powiedział.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raporty/raport-konfliktwsyrii/fakty/news-dowodca-syryjskiej-al-kaidy-twierdzi-ze-usa-wysylaja-im-bron,nId,2281541#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

„PO OWOCACH ICH POZNACIE „

OTO OWOCE …………. OCEŃCIE SAMI …………..

Komentarzy 45 to “Syria Co robią tam Rosjanie ? a Co robią tam Amerykanie, USA i ich sojusznicy ? PO OWOCACH ICH POZNACIE !!!”

 1. miziaforum said

  Polubienie

  • krab said

   Rosjanie też zaczynają się budzić. Rosyjskie siły zbrojne i MSZ prowadzą starania o odtworzenie wielu byłych rosyjskich baz wojskowych. Moskwa chce mieć bazę morską w Wietnamie a także na Kubie. Chcą też odtworzyć bazę wojskową w Egipcie. Prowadzone są już w tej sprawie negocjacje.
   Baza morska w Sidi-Barrani była użytkowana do 1972 roku przez rosyjską marynarkę wojenną. Obecnie Rosja ma tylko jedną w pełni sprawną bazę poza terytorium swojego kraju. Jest to port w Tartusie w Syrii.

   Polubienie

   • miziaforum said

    WŁAŚNIE WRÓCIŁEM Z POLSKI I ……. MOZE TO SIĘ WYDAĆ DZIWNE ALE ROZMAWIAŁEM Z KILKOMA UKRAIŃCAMI TAKIMI BANDEROWCZYKAMI ……. OCZYWISCIE ONI NIE WIEDZĄ CO JA O NICH MYSLĘ A ROZMAWIAM Z CIEKAWOŚCI Z KAZDYM ……. TU NA MIEJSCU GDZIE MIESZKAM Z ARABAMI TEŻ PRZEWAŻNIE Z SYRII ……

    I POWIEM TAK A/D ROSYJSKICH BAZ MOGĄ NIE ZDŻĄYĆ … I POLACY TEŻ … NIEDŁUGO PO PEWNYM WYDAŻENIU O KTÓRYM SŁUSZAŁEM OD NICH TYCH UKRÓW POLSKA ZNAJDZIE SIĘ SZYBKO NA FRONCIE NA UKRAINIE …….. ALE POWTAŻAM TO BĘDZIE PROWOKACJA USA I BANDEROWCĄ TAK MOCNO JUŻ ZALEŻY NA WOJENCE ŻE ……… I WIECIE CO ONI MÓWIĄ JESZCZE ŻE TYLKO PRZEZ TO ZE POLSKI NIE DAJĄ RADY SKAPTOWAĆ WOJNY JESZCZE NIEMA … JESTEŚMY WAŻNYM OGNIWEM W ICH PLANIE ……. ALE WYMKSNĘŁO SIĘ IM COŚ W STYLU ŻE I TAK PÓJDZIEMY NA TOĄ WOJNĘ Z OCHOTĄ …….. I DATA TEŻ PADŁA DATA PROWOKACJI …… DOWODÓW NIE MAM ŻADNYCH BO TO NA GĘBĘ BYŁO …………. WIĘC PISAŁ NIE BĘDĘ .. BO TO NA SERIO POWAŻNA SPRAWA I Z METY BYŁ BY ZARZUT O WŁAŚNIE PROWOKACJE Z MOJEJ STRONY

    Polubienie

    • miziaforum said

     CIEKAWI MNIE TYLKO ILU W POLSCE AGENTÓW MOŻE MIEĆ UKRAIŃSKA SŁUŻBA BEZPIECZEŃSTWA ……. TAKICH KONKRETNYCH AGENTÓW ……… NIE JAKICHŚ KRETYNÓW PODPITYCH LATAJĄCYCH Z CZERWONO CZARNYMI SZMATAMI

     Polubienie

     • miziaforum said

      I DO TEGO PYTANIE CZY UKRAIŃSKA SŁUŻBA BEZPIECZEŃSTWA JEST W STANIE PRZEPROWADZIĆ TAKA AKCJE W POLSCE KTÓRA PRZEKONA WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW O TYM ŻE NALEŻY NA MOSKWĘ IŚC !!!

      11.11.16 !

      Polubienie

      • krab said

       Oczywiście, że jest w stanie wywołać wstrząs, przecież ich u nas jest mnogo. Jedni na czarno pracują , innych utrzymuje polski podatnik !! Są bardzo aktywni na forach, ale są tak nachalni, że ludzie ich często rozpoznają !!

       Polubienie

      • KrisT said

       Mizia ja odpadam w tym terminie! ja mam urlop… wiec na żadną wojenkę nie jadę….. 😉

       Polubienie

      • KrisT said

       a jaka to akcja 11.11 miała by być? samolot juz strącili,elektrowni atomowej nie mamy, zamach terrorystyczny to raczej od razu powiążemy z ciapatymi isisowcami przysłanymi przez makrele….
       oj wiem! najlepiej jakby zielone ludziki wtargnęły do sejmu i wystrzelały wszystkich! wtedy antoni dostanie kurwicy i słusznie ruszy na ruskich!
       tylko czy aby po takiej prowokacji w sejmie, skutek nie będzie odwrotny i lud będzie piać z zachwytu????? ot takie igrzyska dla biedoty???
       W 37mln kraju jak Antoni zbierze z 50tys ludzi na wojenkę to bedzie dobrze, młodzi mają ich w dupe i za krzychów, mirów i donkow ginac nie będą!!!!

       Polubienie

       • zagrypiona said

        A co szkodzi upozorowac bombkę jakąs pocisk na ruski, media pokaża co trzeba, a lud nie będzie pytal skąd, kto, pokaże sie ruskie oznaczenia w tv i tyle. Będzie wojna. Takie czasy.

        A ludzie to naprawde skonczeni debile. Uwierzą we wszystko.

        Polubienie

    • krab said

     A co y na to ??? „Wywiad Donieckiej Republiki Ludowej mają dowody na to, że w Donbasie znajdują się snajperzy z USA. Poinformował o tym Eduard Barusin – zastępca naczelnika Dowództwa Operacyjnego DRL.
     W rejonie Majorska, 1,5 kilometra od linii frontu w okolicach mostu wykryty pozycje ogniowe, a których rozmieszczonych jest sześć moździerzy kalibru 120mm. Ponadto nasz wywiad ustalił, że w strefie ATO pojawili się snajperzy z USA – powiedział Barusin mediom. ”
     Żydostwu zależy na odbiciu zagłębia donieckiego…. bo geszefty czekają. Nasi też bredzą, zarówno mędrzec co zapuścił wąs i bródkę jak i Antonio -bandera

     Polubienie

 2. miziaforum said

  CZY KOMUŚ SIĘ TO PODOBA CZY NIE W OSTATECZNEJ ODSŁONIE TEGO HYBRYDOWEGO KONFLIKTU CYWILIZACJI MUZUŁMANIE NADADZĄ MU CHARAKTER RELIGIJNY !!!

  I KAŻDY BIAŁY EUROPEJCZYK NAWET ATEISTA BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ OSOBIŚCIE BRONIĆ POD SZTANDAREM CHRZEŚCIJAŃSKIM ….. JEŚLI BEDZIE CHCIAŁ PRZEŻYĆ

  CIEKAWOSTKA – MUZUŁMANIE O WIELE BRUTALNIEJ TRAKTUJĄ ATEISTÓW NIŻ CHRZEŚCIJAN

  mało kto o tym wie ,

  POST SOWIECKA I POSTBOLSZEWICKA ROSJA RYCERZEM KRZYŻOWYM W OBRONIE CHRZEŚCIJAN I CYWILIZACJI ŁACIŃSKOBIZANTYJSKIEJ ???

  JA TEŻ W TO NIE WIERZYŁEM , A JEDNAK TAK !!!

  I WIECIE CO JEST NAJBARDZIEJ ZABAWNE ŻE TO WŁAŚNIE NAJGORLIWSI KATOLICY W POLSCE I CHRZEŚCIJANIE NIE CHCĄ PRZYJĄĆ TEJ WIADOMOŚCI I FAKTÓW KTÓRE WIDZĄ NA WŁASNE OCZY ..

  A CO ZATEM Z GORLIWYMI CHRZEŚCIJANAMI I WIARĄ W CUDA ???

  🙂 TAK ONI WIERZĄ TYLKO W TE CUDA KTÓRE SĄ IM WYGODNE !!!

  NO WŁAŚNIE MOŻE BYC Z ROSJĄ TAK JAK Z ŚW PAWŁEM ………..

  ALE PRZECIERZ NIE JA STARY WRÓG KATOI WAS DO TEGO PRZEKONYWAŁ I PISAŁ O MOZLIWOŚCI CUDU

  NO BO TAKA NAWRÓCONA ROSJA W ROLI OBROŃCY CHRZEŚCIJAN TO //// TO PRAWDZIWY CUD !!

  Polubienie

  • Von Kowalski said

   Europosłowie z komisji spraw zagranicznych PE poparli w poniedziałek projekt rezolucji, w której wyrażają zaniepokojenie coraz silniejszą i wymierzoną w UE propagandą ze strony m.in. Rosji, tzw. Państwa Islamskiego, Al-Kaidy i innych grup terrorystycznych.
   Według rezolucji „strategiczna propaganda”, wymierzona w UE i jej kraje członkowskie ma na celu przeinaczanie faktów, wzbudzanie wątpliwości, dzielenie UE oraz jej partnerów w Ameryce Północnej, sparaliżowanie procesu podejmowania decyzji, dyskredytowanie instytucji UE oraz wzbudzanie lęku i niepewności wśród obywateli Unii.
   Niepokojące jest to, że w niektórych państwach i społeczeństwach unijnych brakuje świadomości, co jest propagandą i celowa dezinformacją
   — oceniają eurodeputowani w dokumencie, którego inicjatorką była Anna Fotyga (PiS). Apelują do mediów i ekspertów o gromadzenie danych na temat oddziaływania propagandy.
   Wskazują także na zagrożenie związane z szybkim rozprzestrzenianiem się propagandy inspirowanej przez Kreml.
   Rosyjski rząd wykorzystuje szeroki wachlarz narzędzi, jak think tanki, wielojęzyczne stacje telewizyjne (jak telewizja RT), agencje informacyjne (jak Sputnik), trolle mediów społecznościowych, aby zakwestionować wartości demokratyczne, podzielić Europę, zyskać poparcie wewnętrzne oraz stworzyć wizerunek upadłych państw we wschodnim sąsiedztwie UE
   —- oceniają eurodeputowani.
   Ich zdaniem „zakłamywanie historii jest jedną z głównych strategii Rosji”.
   Według rezolucji UE i jej mieszkańcy są celem działań Państwa Islamskiego. Eurodeputowani apelują do instytucji i państw Unii o ściślejsza współpracę w celu ochrony szczególnie młodych ludzi przed radykalizacja i rekrutacją przez IS. Proponują zaangażowanie w te działania wiodących muzułmańskich uczonych, którzy będą wiarygodni w obalaniu propagandy dżihadystów.
   Europosłowie przyznają, że z propagandą nie należy walczyć poprzez kontrpropagandę, a raczej poprzez działania edukacyjne, jak szkolenia dziennikarzy, tworzenie niezależnych ośrodków medialnych czy wspieranie pluralizmu mediów.
   Apelują też o lepszą współpracę między UE a NATO w zwalczaniu propagandy i dezinformacji wymierzonej w obie te organizacje i ich państwa członkowskie.
   W listopadzie nad rezolucją głosować będzie cały Parlament Europejski.
   PAP/mall

   Polubienie

 3. greg said

  mizia niech rosja tych islamistow wytruje wybije niech slad po nich zniknie rosja polsza w tej wajnie z wami huurra

  Polubienie

 4. greg said

  ten pierdolony tusek chce
  ukarac Polskę za nieprzyjęcie imigrantów!? Do zapłacenie ponad 3 mld Euro!
  https://wrealu24.pl/polityka/2051-tusk-ukarze-polske-za-nieprzyjecie-imigrantow-do-zaplacenie-ponad-3-mld-euro

  Polubienie

 5. tteis77 said

  i gdzie te arsenały jądrowe???..te niepokonane technologie, niezniszczalni żołnierze. wychwalane wniebogłosy plucie do mikrofonu… gdzie ta wojna, z wyglądem pawia w telepułce dla myślących papką z niej.??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  Polubienie

 6. mentronik said

  Polubienie

 7. mentronik said

  Polubienie

 8. Fredro said

  adblock filter i po sprawie, a tego co to tutaj wstawil zabic i wypatroszyc skurw……a wraz z cala rodzina by sladu po tym nie bylo na ziemi.

  Polubienie

 9. greg said

  Polubienie

 10. greg said

  https://abelikain.blogspot.com/2014/10/synagoga-szatana-wedug-andrew.html

  Polubienie

 11. mirek said

  Polki uwielbiaja wlasnie takich i chetnie sie im oddaja 😀

  Polubienie

 12. KnUR1 said

  Polubienie

 13. greg said

  ja mysle ze ostatnie slowo bedzie nalezalo do chinczykow zwroccie uwage niby zwykli kelnerzy a pod ziemia w piwnicy szkola sie jak w armii 🙂 dwudzista trzecia minuta filmu 23:30 nie doceniamy chinczykow a oni niedlugo zaleja caly swiat

  Polubienie

  • greg said

   23:30 kelnerzy schodza do piwnicy i sie szkola jak w wojsku 🙂 a u nas czy cos takiego jest mozliwe?watpie w razie inwazji chinczykow caly swiat lezy i kwiczy tam kazdy od urodzenia cwiczy techniki walki 😉

   Polubienie

 14. greg said

  czy ? Niemcy przygotowują się do wyjścia ze strefy euro. Druk Nowych Niemieckich Marek idzie pełną parą, choć oficjalnie nikt nic nie wie. Przyczyną takiego zwrotu są poważne tarapaty Deutsche Banku. Z niemieckim gigantem jest na tyle krucho, że nie wiadomo czy wyżyje, a jeśli upadnie, to pociągnie za sobą całą unię walutową?

  http://polmedia.pl/niemcy-znow-drukuja-marki-koniec-strefy-euro/

  Polubienie

 15. greg said

  Na czele ONZ stanie Antonio Guterres, człowiek nazywany „rzecznikiem uchodźców”. Jako komisarz tej organizacji zajmował się właśnie sprawami kryzysu imigracyjnego. Dał się wówczas poznać jako zwolennik liberalnej polityki wobec imigrantów.

  http://polmedia.pl/rzecznik-imigrantow-wybrany-szefem-onz/

  Polubienie

 16. greg said

  Dokładnie nie wiadomo kim naprawdę jest Żyd przewodzący terrorystom islamskim i Sekretarzowi Stanu USA.. Wiadomo jest natomiast, że faktyczną władzę w zachodnim świecie dzierży przestępcza grupa bankierów Rotszyldów, która zdołała zagrabić 80% całego bogactwa naszego globu wartości astronomicznej sumy 500 tysięcy miliardów dolarów[iii]! Nie istotne jest też kto stoi za każdą przywódczą marionetką „demokratycznego” zachodu. Istotne jest tylko to, że wykona ona polecenia swego „oficera prowadzącego”.

  http://polmedia.pl/iii-wojna-swiatowa-na-dniach/

  Polubienie

  • Ktoś said

   Wiadomo za to iż…

   „Uroczysta inauguracja pontyfikatu odbyła się 19 marca 2013 co dotyczy fragmentu Księgi Apokalipsy 13,5 : „A dano jej {bestii} usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy. ”

   Fałszywy Prorok wprowadzi (przedstawi) Antychrysta światu i ostatecznie przekaże mu swoją władzę a przez pewien czas będą działać razem.
   42 miesiące upływają 19 września 2016 roku.
   Jest to też dokładana data objawień w La Salette! ”

   (https://dzieckonmp.wordpress.com/2016/09/04/wypelnianie-trzeciej-tajemnicy-fatimskiej-rozpocznie-sie-w-rosji-i-ukrainie/#comment-309048)

   nie udało się im przywołać, mimo ponad 2 tygodniowych modłów w Jerozolimie wszelkich kacyków ze wszelkich „religii abraHAMowych” antychrysta (znanego też jako maschiach czy jezus) jakiemu fuhrer Ku Klux Vaticanum niejaki franciszek MIAŁ ZDAĆ WŁADZĘ NAD ŚWIATEM…

   i jakiego lokalna delegatura zwana episkopatem ma zamiar KORONOWAĆ NA KRÓLA POLSKI 19 listopada wkręcając katolików iż „właśnie koronuje jego wroga Chrystusa”.

   PS.
   Wyczekiwane przez „wiernych „porwanie kościoła” miało już miejsce 17 września i polegać miało na MASOWYCH OPĘTANIACH….. przywołanymi w czasie powyższych jerozolimskich modłów demonami (judaistycznymi aniołkami). Tak więc Apokalipsa właśnie jest na „ostatniej prostej”….

   Polubienie

 17. greg said

  Majdan w Warszawie? KOD szykuje prowokację na 11 listopada
  Tomasz Lis zydoski dziennikarz wezwał na Twitterze do zorganizowania 11 listopada „marsza pół miliona ludzi” (ładna pisownia jak na dziennikarza!). Ma to być kodomicka kontra do Marszu Niepodległości. Do współudziału zaprosił Kijowskiego, Petru i Giertycha, ten ostatni zaś zasugerował, że na czele „marsza” powinien stanąć Bronisław Komorowski.

  http://polmedia.pl/majdan-w-warszawie-kod-szykuje-prowokacje-na-11-listopada/

  Polubienie

 18. greg said

  Modlitwa Ekscelencji Biskupa Ryszarda Williamsona – za Rosję.

  „Rosja jest w tej chwili jedynym państwem na świecie, które oficjalnie wspiera chrześcijaństwo. Dlatego winniśmy – we własnym dobrze pojętym interesie i dla dobra chrześcijaństwa – wspomagać ją w dość osamotnionej walce przeciwko lucyferianom, bez względu pod jakim szyldem występują.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: