Miziaforum's Blog

Rosja plan racjonowania żywności dla ludności cywilnej na wypadek wojny

Posted by miziaforum w dniu Październik 10, 2016


Władze samorządowe Petersburga zatwierdziły standardy żywności na wypadek wojny. Każdy mieszkaniec miasta ma mieć zagwarantowane 300 gramów chleba dziennie w ciągu 20 dni. Od czasów drugiej wojny światowej podobne standardy żywnościowe w Petersburgu są wprowadzane po raz pierwszy.

W sierpni tego roku prawdziwe poruszenie wśród obywateli Niemiec wywołał dramatyczny apel władz w Berlinie. Rząd wezwał wówczas Niemców do robienia zapasów jedzenia i wody pitnej, na wypadek ewentualnego kryzysu. Każda niemiecka rodzina ma być w stanie przetrwać co najmniej 10 dni dzięki zgromadzonym wcześniej produktom.

W ślady Niemców poszli Rosjanie, a mianowicie gubernator Petersburga Gieorgij Połtawczenko. Urzędnik podpisał 6 października rozporządzenie o zagwarantowaniu dla każdego mieszkańca miasta 300 gramów chleba dziennie, przez 20 dni, w przypadku wybuchu wojny.

==================

Rząd wzywa Niemców do robienia zapasów jedzenia i wody pitnej, na wypadek ewentualnego kryzysu. Każda niemiecka rodzina ma być w stanie przetrwać co najmniej 10 dni dzięki zgromadzonym wcześniej produktom.

Rząd zachęca Niemców do robienia zapasów. Na wypadek kryzysu . Z ustaleń „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (niedzielnego wydania dziennika „Frankfurter Allgemeine Zeitung”) po raz pierwszy od czasu zakończenia zimnej wojny niemieckie władze wystąpiły z oficjalnym apelem do obywateli o gromadzenie żywności na wypadek poważnego kryzysu.

Rząd federalny planuje wdrożenie odpowiednich przepisów związanych z koncepcją obrony cywilnej. Program ma zostać przyjęty już w najbliższą środę. Dokument zakłada możliwość zamknięcia poszczególnych ulic i wprowadzenia znacznych restrykcji i ograniczenia w ruchu drogowym, gdyby konieczny był transport wojska wraz ze sprzętem.

Ponadto władze Niemiec po raz pierwszy od zakończenia zimnej wojny mówią o konieczności gromadzenia żywności i robienia zapasów składających się przede wszystkim z produktów o długim terminie przydatności do spożycia i wody, na wypadek ewentualnego zagrożenia oraz dużego kryzysu.

Stosowne regulacje w tej sprawie opracował niemiecki resort spraw wewnętrznych.

Odpowiedzi: 27 to “Rosja plan racjonowania żywności dla ludności cywilnej na wypadek wojny”

 1. tteis77 said

  początek marny, nie przeżyją, są ludzie którzy chcą więcej i więcej, pozabijają się wzajemnie o żywność i wodę gdy zacznie brakować.Albo samowolka „bez praw, i funkcjonariuszy” albo prawo i to jakie je ustalą, obecne się zmieni najsilniejsi przetrwają. Czy to będą bogaci czy biedni, wszyscy upadną.

 2. miziaforum said

  czy to jest ważna informacja ????? BARDZO WAŻNA !!!

  WIADOMOŚCI – TVP.INFO
  Brutalne pobicie rabina w Żytomierzu. „Złamany nos, wybite zęby, rany kłute”

  Do ataku doszło w piątek. Nieprzytomny 63-latek został znaleziony w okolicach dworca w Żytomierzu. Policjanci, którzy udzielali
  http://www.tvp.info/27279739/brutalne-pobicie-rabina-w-zytomierzu-zlamany-nos-wybite-zeby-rany-klute

 3. tteis77 said

  https://gyazo.com/57843000ac762845883f74b391fd69b5

 4. tteis77 said

  https://gyazo.com/6b057169e338b4494f9d324f57adb791

 5. tteis77 said

  https://gyazo.com/20aada644b06a2a0405a086cd2863d36

 6. tteis77 said

  realny świat da się upamiętnić, zaś fałsz zawsze będzie miał odbicie nieistotne jak realny jest świat.

 7. tteis77 said

  https://gyazo.com/bf7382781a30c539c06c924af6de4a81

 8. Ktoś said

  20 dni gwarantowanych zapasów a potem co?

  Wszyscy co jeszcze żyją mają się zamienić w zombie i się nawzajem pozjadać?

  Czy też Rosja planuje się się 20 dni bronić a potem…. wyciągnąć z szafy swoje nazistowskie/ bolszewickie/ żydowske oblicze, zrzucić maskę „opozycji” i dołączyć do krwawego brata z londynu (nierządnicy pijanej krwią świętych) ?

  PS.
  Swoją droga to właśnie tam trwa masowe wybijanie reniferów. Ponad 200 tysięcy sztuk zaplanowali ubić. Podobno z powodu wąglika…. ale z drugiej strony TYLE MIĘSA będzie po tym odstrzale….. Tyle tuszek akurat dla tych 40 milionów w bunkrach….. Tylko trza czasu by je z flaków oporządzić…. Czyli za miesiąc – dwa się zacznie zabawa wedle planów światowego nazi od tory koniecznie chcącego rozpętać 3 WŚ by móc obaczyć swojego antychrysta maschachem zwanego….. jak „króluje nad światem”.

  • KrisT said

   TY lepiej zadaj pytanie kto Tobie zagwarantuje żarcie na 20 dni?! NIKT , TEN KRAJ NIE DA CI SUCHEJ KROMKI CHLEBA DLA DZIECKA W RAZIE WOJNY!!!!!
   W tym kraju nie ma schronów! i nikt nic nie wie i nie umie zorganizować! w razie dnia „W” będzie panika i pełna zakorkowana autostrada A4 w kierunku zachodnim!
   MASZ ZAPASY ZARCIA NA 20DNI? KTO Z POLAKÓW MA TAKIE ZAPASY ?PANSTWO WZOREM FR ZAGWARANTUJE NAM MINIMALNE WYZYWIENIE?
   patrzmy wszyscy na swój grajdołek! w miastach bedziemy się wyzerać na wzajem! jak pod stalingradem

   • greg said

    no tu masz racje panstwo polskie istnieje teoretycznie dopuki nic sie nie dzieje w razie wojny nie mamy poboru do wojska kto bedzie bronil kraju ?????

    • KrisT said

     a TY wiesz gdzie się masz zglosic do jakiej jednostki w razie wojny? kto wie? kto z mlodych ma wytyczne gdzie ma jechać?!!
     i jak to zrobic jak komunikacja bedzie w haosie a drogi zakorkowane? jak nie zdązysz przyjechać na czas to z automatu zostajesz dezerterem…..
     w razie katastrofy np kolejowej gminy mają problem aby zaopiekować się z ludzmi badz zapewnic im transport czy w razie wojny bedzie wszystko 1000 razy lepiej zorganizowane? wątpię… to panstwo istnieje tylko teoretycznie

 9. mirek said

  Straszenie ta wojna staje sie juz nudne 😛 jakby miala byc wojna, to by wybuchla nagle. A to takie straszenie juz od kilku lat

  • miziaforum said

   TAK MA BYĆ MA BYĆ CI JUZ NUDNO I NIEDOBRZE OD TYCH INFORMACJI …. MASZ REAGOWAĆ NO K… ZNÓW PIERDOLĄ IDIOCI O WOJNIE .. I KLIK NA ARTA DODA POWIĘKSZYŁA CYCA … TAK MA BYĆ !! MA BYĆ TAK NUDNE AŻ PRZESTANIESZ W TO WIEŻYĆ NAWET W 1 % I WTEDY !!

  • Pelagia said

   wojna w Polsce cały czas trwa – dowód ?? Eksmisje na bruk – wmawia nam się że Ci biedni Polacy to menele (szwaby też o Polakach gadali najgorsze rzeczy), wysokie bezrobocie, wielu pracodawców jest bezkarnych w przypadku gnębienia pracowników, nie wypłacenia pensji (potem pracownik nie ma jak zapłacić za czynsz i leci na bruk) gnębienie uczciwych firm, prawo upadłościowe – gnębienie klientów za długi dewelopera, okres na wniesienie odwołania do sądu/urzędu liczony jest w dniach kalendarzowych (czyli wchodzą w to dni wolne od pracy – czy sądy poczta pracują w soboty niedziele i święta ?) a nie w dniach roboczych, wprowadzanie CETA, system emerytalny, zdrowotny, zatrucie jedzenia, wody, ubrań itp. Wszystko, aby nam upodlić życie

 10. szuwaxpl said

  A ja zamiast się cieszyć tym znaleziskiem, to czuję jakieś wkoorwienie. Jeden i drugi filmik z Afryki.

  Szukam filmików z naszą gwiazdą dzienną, które nie są wstawiane przez ‚łowców’ Nibiru
  Tu końcówka filmu? .https://youtu.be/MIP4DQU2MWk

 11. greg said

  no o tych zapasach na 20 dni miesiac temu wspominala hitlerzyca makrela

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: