Miziaforum's Blog

Skutki podskakiwania w MSZ I MON my im czołgi na Łotwę , oni nam rakiety z głowicami jądrowymi ….

Posted by miziaforum w dniu Październik 7, 2016


Rosja przerzuca Iskandery do Kaliningradu

Według dziennikarzy ERR, wyrzutnie rakiet płyną do obwodu kaliningradzkiego na pokładzie promu „Ambał”, służącego do transportu samochodów i wagonów kolejowych. Rosja od co najmniej 6 lat zapowiada rozmieszczenie Iskanderów w pobliżu polskich granic. Ma to być odpowiedź na rozbudowę w Polsce systemów tarczy antyrakietowej i bazy amerykański rakiet Patriot.

http://www.tvp.info/27249386/rosja-przerzuca-iskandery-do-kaliningradu

Polskie czołgi na pograniczu Łotewsko Rosyjskim ……. info PAP

https://miziaforum.wordpress.com/2016/10/06/polskie-czolgi-na-pograniczu-lotewsko-rosyjskim-info-pap/

Komentarze 62 to “Skutki podskakiwania w MSZ I MON my im czołgi na Łotwę , oni nam rakiety z głowicami jądrowymi ….”

 1. miziaforum said

  Estońskie media alarmują: Rosjanie cywilnym statkiem wysłali Iskandery do Obwodu Kaliningradzkiego

  Według informacji estońskiego portalu ERR, do Obwodu Kaliningradzkiego na pokładzie cywilnego statku płyną wyrzutnie rakiet Iskander. System wyrzutni rakiet Iskander-M miał opuścić na pokładzie statku Ambal (należącego do firmy Ro-Ro Cargo) port Ust-Ługa. Jednostka do Kaliningradu

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Polubienie

 3. marek said

  https://translate.google.at/translate?hl=pl&sl=de&u=https://de.sputniknews.com/politik/20161006/312848763/russland-usa-syrien-angriffe-warnung.html&prev=search

  Polubienie

 4. krab said

  Polubienie

 5. krab said

  A tutaj jeden z „mędrców polskich” !!! (?)- dr Jerzy Targalski, historyk, publicysta „Gazety Polskiej”, szef Centrum Studiów nad Przestrzenią Postsowiecką przy Akademii Sztuki Wojennej (wcześniej Akademia Obrony Narodowej)

  Polubienie

 6. mentronik said

  Co ma byc to bedzie .

  Polubienie

 7. julius said

  ISIS w ramach nowej taktyki krwawego terroru rekrutuje „seryjnych morderców” w państwach europejskich. Wzywa ekstremistów mieszkających w Europie i USA, aby przeprowadzali częste i losowe ataki nożem w miastach, miasteczkach i wsiach na przypadkowo spotkane osoby. Zrekrutowani zwolennicy mają kupić nóż, zabić niewinnych ludzi, a potem wyrzucić nóż i zacząć od nowa. W artykule opublikowanym w czasopiśmie Rumiyah grupy terroru nawet udzielają porad jakie typy noży użyć i sugerujące uderzenia w odludnych miejscach po zmroku, aby uniknąć wykrycia, donosi Daily Express. Apelują do potencjalnych dżihadystów o walkę za pomocą noży zamiast pistoletów i bomb – ponieważ jest łatwiejsza do przeprowadzenia, można dokonać dużej ilości morderstw bez bycia złapanym. Szefowie ISIS wierzą, że losowe wybranie ofiary zabójstwa spowoduje, ,ze prawie niemożliwe stanie się wykrycie sprawcy zbrodni przez służby bezpieczeństwa w porównaniu do strzelanin i zamachów bombowych, które wymagają specjalistycznego sprzętu i koordynacji.
  https://www.thesun.co.uk/news/1929676/isis-to-send-wannabe-serial-killers-to-the-west-in-bloody-new-terror-tactic/

  Polubienie

 8. krab said

  Szef sztabu Armii USA grozi wrogom Ameryki: „pobijemy was mocniej, niż kiedykolwiek” – Chcę wyrazić się jasno względem tych, którzy próbują przeciwstawiać się USA, którzy chcą wyrządzić nam krzywdę. Chcę powiedzieć jasno wszystkim tym na całym świecie, którzy chcą zniszczyć nasz styl życia, czy naszych sojuszników i przyjaciół. Armia Stanów Zjednoczonych, pomimo wszystkich naszych wyzwań, mimo naszego pośpiechu i wszystkiego co robiliśmy, powstrzyma was. I pobijemy was mocniej, niż kiedykolwiek wcześniej zostaliście pobici. Nie miejcie co do tego wątpliwości – powiedział szef sztabu armii USA podczas dorocznego spotkania stowarzyszenia wojskowych US Army w Waszyngtonie.
  General Milley zaznaczył, że Rosja, Chiny, Iran czy Korea Północna dokładnie studiowały działania USA, ich doktrynę wojenną, taktykę i sprzęt. – I w międzyczasie, zrewidowali swoje doktryny i szybko modernizują dziś swoje siły zbrojne. By uniknąć naszych silnych stron, mając nadzieję, że w którymś momencie w przyszłości nas pokonają – stwierdził gen. Milley.
  Zapowiedział, że amerykańska armia posiada i zachowa zdolności szybkiego rozmieszczania wojsk. – I zniszczymy każdego wroga, gdziekolwiek i kiedykolwiek – podkreślił generał. Miał również stwierdzić, jak podaje „The Independent”, że wojna z Rosją „jest niemal gwarantowana”.
  Z kolei wiceszef sztabu armii USA, gen. Joseph Anderson stwierdził, że Stany Zjednoczone stoją w obliczu realnego zagrożenia bezpieczeństwa, „ze strony współczesnych państw narodowych, które zachowują się agresywnie w zmilitaryzowanym współzawodnictwie”.
  Według gen. Williama Hixa ze sztabu US Army, amerykańska armia przygotowuje się do działań bojowych na skalę niespotykaną od czasów wojny w Korei. – W najbliższej przyszłości konflikt konwencjonalny będzie niesamowicie szybki i śmiercionośny – powiedział.
  Zdaniem rosyjskich ekspertów ds. wojskowych, wypowiedzi amerykańskich generałów dotyczące wojny z Rosją nie powinny być brane na poważnie. Ich zdaniem, strategia wojskowa Stanów Zjednoczonych jest ustalana poprzez oficjalne dokumenty, a nie wojskowe think-tanki. Stąd rozważania nawet czołowych generałów na tradycyjnej konferencji wojskowej, mówiące o możliwej wojnie z Rosją nie powodują żadnego specjalnego zagrożenia. Według rosyjskich ekspertów, takie wypowiedzi są czymś normalnym na tego rodzaju spotkaniach. Jednak ogólna sytuacja na świecie jest, zdaniem Rosjan, alarmująca i istnieje dość wysokie ryzyko, że może dojść do jakiś kolizji.
  „Nazwałbym Rosję zagrożeniem numer 1”
  Gen. Mark Milley zdecydowanie opowiadał się za przekazaniem Ukrainie broni śmiercionośnej i zwiększeniem obecności sił lądowych USA w Europie. Podczas przesłuchania przed Komitetem ds. Sił Zbrojnych Senatu USA podkreślił, że „Rosja jako jedyne państwo na świecie utrzymuje potencjał jądrowy zdolny do zniszczenia USA” i dlatego jest „zagrożeniem egzystencjalnym”.
  „Zaatakowali i najechali Gruzję. Zaanektowali Krym. Zaatakowali Ukrainę. To wszystko bardzo niepokojące. Z wojskowego punktu widzenia nazwałbym Rosję zagrożeniem numer 1″ – podkreślił Milley. Amerykański dowódca opowiada się również za wysyłaniem na Ukrainę broni śmiercionośnej, zaś Waszyngton, jego zdaniem, powinien tę możliwość „poważnie rozważyć”. Jest również zwolennikiem tymczasowego zwiększenia obecności sił lądowych USA w Europie. To drugie miałoby przyczynić się do uspokojenia europejskich państw członkowskich NATO, a także powstrzymać agresywne zapędy Rosji.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/szef-sztabu-armii-usa-grozi-wrogom-ameryki-pobijemy-was-mocniej-niz-kiedykolwiek-video

  Polubienie

 9. bittix87 said

  Rosja tylko straszy, panika pewnie w sejmie a Putin patrzy na nich jakby oglądał jakiś kabaret.Nie długo ćwiczenia sie skończą i wszystko wróci do normy.Nie dajmy sie manipulować.Rosja nie bedzie chciała udowodnić ze to co inni mówią to prawda i 1 nie zaatakuje.

  Polubienie

 10. szuwaxpl said

  http://www.polishclub.org/2016/10/07/dr-jerzy-jaskowski-ostrzegam-falszywymi-witrynami-medycznymi/
  Na czym polega więc problem?

  A no na tym, że owa mamuśka pediatra lub facet, pomylił tylko mikrogramy z miligramami. Mikrogram jest o 1000 razy mniejszy od miligrama.

  Tak więc 0.5 miligrama to aż 500 mcg., a 0.82 miligrama to aż 820 mikrogramów

  Polubienie

 11. IMĆ said

  coś do pośmiania się

  Polubienie

  • IMĆ said

   troche wpisów pod filmikiem

   o i co z tego, że kogoś z Was ojciec brał udział w Powstaniu Warszawskim skoro rozpierdalacie Polske od lat na czele z Niesiołowskim. Mój pradziad walczył w powstaniu śląskim, aby być Polakiem i nie czyni to ze mnie bohatera lecz z niego. I nie wspominam o tym na wstępie w CV
   Odpowiedz 36
   Sky Stars
   Sky Stars10 godzin temu (edytowany)
   Matka Kaczynskiego bila sie w batalionie Zoska, ojciec w AK a ch..je psy na nim jak wieszaly a teraz patrioci pierdol…ni.
   Odpowiedz 8
   Bredzisław Komoruski
   Bredzisław Komoruski1 dzień temu
   Wyobraźmy sobie, że wysrane gówno żula dostaje świadomość i wraz z martwym płodem szczura płodzi małe szczuro-gówienka. Małe szczuro-gówienka karmione gówienkami dużych gówien zaczynają rosnąć na wielkie gówniska. Te wielkie gówniska zaczynają kopulować między sobą i z tej gównianej kopulacji rodzi się jedno gigantyczne ścierwo-gówno… tym ścierwo-gównem jest właśnie stowarzyszenie Europejscy Demokraci.
   Odpowiedz 28
   Zobacz wszystkie 7 odpowiedzi
   Animatyk
   Animatyk3 godziny temu
   Ok, rowniez nie lubie Niesiolowskiego, Protasiewicza i reszty. Tom Tom, przeczytaj jeszcze raz, napij sie kawy, i odpowiedz sobie – czy ten tekst przekona kogokolwiek do Twoich racji? To dawaj: ”
   Wyobraźmy sobie, że wysrane gówno żula dostaje świadomość i wraz z martwym płodem szczura płodzi małe szczuro-gówienka. Małe szczuro-gówienka karmione gówienkami dużych gówien zaczynają rosnąć na wielkie gówniska. Te wielkie gówniska zaczynają kopulować między sobą i z tej gównianej kopulacji rodzi się jedno gigantyczne ścierwo-gówno… tym ścierwo-gównem jest właśnie stowarzyszenie Europejscy Demokraci.”
   Nie, wg mnie wcale tak nie trzeba. Pozdrowienia
   Więcej informacji
   Odpowiedz
   Tom Tom
   Tom Tom2 godziny temu
   +Animatyk Mnie przekonało, trzeba mieć na uwadze że poziom wypowiedzi tego typa (Niesiołowskiego) jest właśnie taki w jakim stylu kolega powyżej napisał, przykład płynie z góry, skoro sam profesorek swoimi wypowiedziami daje przykład więc.., kto sieje wiatr zbiera burzę. Pozdrawiam
   Odpowiedz 1
   rysiu zdzisiu
   rysiu zdzisiu1 dzień temu
   Stefanie taki życiorys, dorobek polityczny… Upadłeś nisko obok Misia Kamińskiego i Kijowskiego. Zdeptała swój autorytet
   Odpowiedz 62

   Polubienie

 12. Pelagia said

  Polacy potrafią zbudować super nowoczesny sprzęt, nawet warunkach domowych, nie boimy się nikogo

  Polubienie

 13. szuwaxpl said

  Zastanawiałem się od dwóch dni, czy wykonać taki wpis tyczący ośmieszonego i znienawidzonego tematu planety X
  Jak to Wam napisać?
  Coś jest, to chyba za mało. Wiem też, że obrzydzono nam go, ale czy to nie miało sensu?!
  Czy przeleci obok nas, tego nie wiem, to czują najczulsze ‚organizmy’ naszej planety – wulkany, stronę już podawałem.

  Chciałem faceta sprawdzić, ale nie jest to takie łatwe. Czas filmu 3:20

  Same kciuki też coś mówią, wszyscy już wymiotowali na natłok fałszywek.

  Polubienie

 14. krab said

  Szalony Antoni znowu złapał pełny odlot !!! ten skurwiel faktycznie gotów wysłać nasze wojsko na upadlinę !!
  Macierewicz: Nie będziemy tolerować okupacji terytorium naszego sojusznika ukraińskiego ! Polski szef Ministerstwa Obrony wygłosił też dosyć szokującą deklarację: Trzeci rok trwa okupacja terytorium naszego sojusznika ukraińskiego. To jest sytuacja, której w Europie tolerować nie można. Żadne państwo nie ma prawa dążyć do regulowania konfliktów politycznych przez okupację terytorium innego państwa. Polska nigdy się na to nie zgodzi. Dodał również: W kwestii bezpieczeństwa nasza solidarność z państwami flanki wschodniej NATO będzie nieugięta i nigdy się nie zmieni.” . Według Macierewicza obecność amerykańskiej armii w Polsce jest najlepszym gwarantem bezpieczeństwa: Po raz pierwszy od 70 lat będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy bezpieczni,
  Mina tego wojskowego …… bezcenna !!

  Polubienie

 15. marek said

  a ten jeszcze wierzy. ze ameryka nas pierwszych w swoich dziejach nie wyrucha…

  Polubienie

 16. greg said

  Według wielu czytelników bloga Rosja jest obrońcą chrześcijan

  https://dzieckonmp.wordpress.com/2016/10/08/wedlug-wielu-czytelnikow-bloga-rosja-jest-obronca-chrzescijan/

  Polubienie

 17. krab said

  „Pracze ” mózgów……

  Polubienie

  • KnUR1 said

   pierdolą, naboja nie produkują i dyskus wielki 😛 chuja widzieli i chuja zobaczą :o^o
   tak jakby 3 mrówki gadąły do słonia – ty weź się odsuń bo ciebie zdepniemy 😛 hihihi
   jebać te polityczne gówno.

   Polubienie

 18. mentronik said

  A w izraelu aborcja jest zakazana . Won feministyczne kurwy ktore nie maja swojego rozumu i sumienia a sa manipulowane ideologia ktora stworzyli pejsy.

  Polubienie

 19. tteis77 said

  wojna nastąpi to kwesta czasu. Dług rośnie…

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Bilion jest niewątpliwie bardzo duża liczbą, ale czy pamiętamy dokładnie ile ma cyfr?
   1 bln = 1 000 000 000 000

   Zadłużenie całego świata przekroczyło poziom 152 bilionów dolarów (1 bilion = 1000 miliardów) – twierdzą eksperci Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) na podstawie danych zebranych ze 113 państw świata. Tak źle nie było jeszcze nigdy w historii świata.

   Czy świat musi się zatem przygotować na głęboki i bezprecedensowy kryzys gospodarczy? A może o wiele bardziej realnym jest scenariusz globalnego „katalizatora” w postaci… wielkiej wojny?
   WM

   Polubienie

 20. szuwaxpl said

  Polubienie

 21. krab said

  „PRZEMOWIENIE ŁAWROWA DO POLAKOW : Oczywiście..,możecie polscy koledzy ściągnąć obce wojska pod naszą granicę,nastawiać rakiet ile wasza słowiańska bratnia dusza zapragnie..,to „wasz wybór”:)..,ale pamiętajcie: Jeżeli nasz amerykański partner prewencyjnie zaatakuje,co ma w zwyczaju czynić(pewnie nawet bez konsultacji z polską generalicją,co by nie dziwiło..:),lub gdyby pusta rakieta name:”kakaja reakcja” „przypadkiem”spadła choćby metr na naszą stronę..,to wiedzcie..,że nie pomoże wtedy tłumaczenie podobne Kwaśniewskiemu jak po Iraku „Amerykanie nas oszukaaaaali”…Między Odrą,a Bugiem kamień na kamieniu się nie ostanie,nie będzie komu was łopatami zgarniać,nie dowiecie się nawet kto zaczął,a kto wygrał nie dowiecie się z pewnością..Powstanie nowa kraina..Mazowiecka Kraina Tysiąca Jezior….radioaktywnych jezior..nnnnno….Nie będzie ganiania z kałachami po lasach..,zabawy w chowanego,oooo.. nieeee..,błysk, wiaterek i już was nie ma…..USA i Rosja to duże obszary i jakoś przetrwają..W obliczu ogromu ofiar dojdzie w końcu do zawieszenia walk..,ale po Polsce śladu nie będzie i przez najbliższe 500 lat zwiedzać ją będą turyści z USA i Rosji..w kosmicznych skafandrach…Kiedy w końcu koledzy zrozumiecie,że wujek Sam traktuje was jako ten ZDERZAK EUROPY.,jesteście wyznaczeni przez USA na pole bitwy,miejsce pierwszego starcia..”Samobójczy Opóżniacz”,byle jak najdalej Ameryki,jak najbliżej głupich polax. ? Czy zatroskani o los rodaków polscy prezydenci mieli odwagę udostępnić wam dane,które z niewiadomych przyczyn są bardziej chronione niżli te wojskowe.,a mianowicie: Ile m2 schronu przeciwatomowego przypada na 100 tys.mieszkańców .,ile ich jest budowanych rocznie…hę ?.,Dlaczego nie chcą wam ich udostępnić,tylko dzień w dzień szczują na nas,chwaląc się ile to sztuk złomu z Niemiec i USA sprowadzili ?-To ja wam to powiem kochani:0,93m2 schronu/100tys..Cała wasza wierchuszka będzie dyrygowała siedząc 200m pod ziemią,albo czmychnie na Bliski Wschód ,albo na Hawaje..,a co z wami..co z wami koledzy liubymyje.. pytam was?..”

  Polubienie

  • greg said

   tutaj lawrow ma racje ruscy niby nic do nas nie maja ale jesli u granic z nimi beda rakiety to oni beda chcieli je po prostu zlikwidowac w obawie o swoje bezpieczenstwo ale moze faktycznie nam sa potrzebne takie systemy rakietowe ze wzgledu nie na rosje ale kore chiny iran izrael wiec trzeba sie dogadac z ruskimi i stworzyc cos wspolnego kiedys byly takie propozycje aby byl wil syty i owca cala

   Polubienie

  • greg said

   wasze ulice nasze kamien ice islam izacja paryza

   zrobmy wszystko aby u nas do tego nie doszlo

   Polubienie

  • Anna said

   Druga strona ogłasza to:

   „Wojna z Rosją jest praktycznie gwarantowana” – takie przerażające ostrzeżenie padło z ust szefa sztabu wojsk lądowych USA gen. Marka Milleya – podaje „The Independent”.
   „Wojna z Rosją lub Chinami będzie skrajnie mordercza i szybka. Prędkość, z jaką maszyny i sztuczna inteligencja będą podejmować decyzje przekroczy możliwości ludzkiej obrony” – ostrzega z kolei generał William Hix.

   Według niego, „postęp technologiczny, którego dokonały Rosja i Chiny w ostatnich latach zmusza Biały Dom aby przygotować się do przemocy na skalę, której nie widzieliśmy od czasu wojny w Korei”.

   Polubienie

  • greg said

   rosja nas nie napadnie jesli nie bedzie miala pretekstu no bo po co?
   jedynym pretekstem moga byc amerykanskie systemy rakietowe ktore moze uwazac za zagrozenie dla siebie nam z koleji zalezy na takim systemie z obawy na chiny kore iran i izrael jakie wiec nam pozostaje rozwiazanie?
   dogadac sie z rosja i zrobic cos wspolnie tylko usa musza dojsc do tego samego zdania ze naszym wspolnym wrogiem jest kto inny

   Polubienie

 22. mentronik said

  Ohio, znaleziono pudła
  z głosami wyborczymi „za Clinton” . Jak by coś takiego znaleziono Rosji przed wyborami wszystkie media zachodnie darły by glos że „reżym falszuje wybory”, a tu cisza…

  http://christiantimesnewspaper.com/breaking-tens-of-thousands-of-fraudulent-clinton-votes-found-in-ohio-warehouse/

  Polubienie

 23. mentronik said

  Polubienie

 24. KrisT said

  znalezione w sieci…. wierszyk o niedoszłym bomberze z niemiec ktory szkolił się u ISIS…
  Ahmed Bomber
  Ahmed Bomber w Berlinie mieszka
  głowę ci utnie, ten nasz koleżka.
  Ostrzy maczety przez cale ranki.
  czyta z koranu co lepsze wzmianki.
  O tym, co zrobić ma z niewiernymi
  gdy na ulicy się spotka z nimi.
  A gdy z zasiłkiem do domu wraca
  bomby majstruje , to jego praca.
  Czasem gdy giaur go zdenerwuje
  maczetą w czerep go poczęstuje.
  Gdy go depresja czasem dołuje
  z kałacha niewiernych eliminuje.
  Mama krzyczy, Ahmed łobuzie !
  kiedy dynamit. upycha w bluzie.
  Mama powiada, poszukaj żony
  ale on w kozy, jest zapatrzony.
  Miłość matki ,do niego czysta,
  bo dobry z niego jest terrorysta.
  Dobrze, że Ahmed z islamistami
  nie chodzi tutaj do szkoły z nami.

  Polubienie

 25. tteis77 said

  najchętniej to, pozrzucał bym wabiki na te tarcze antyrakietowe, a najlepiej tyle, żeby te tarcze nie wiedziały w co celować. i „ZRZUCIĆ BOMBĘ POMIĘDZY TYMI WABIKAMI”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: