Miziaforum's Blog

CETA/TTIP za / przeciw Chojecki vel Pastor vs Olszański vel Jabłonowski AV.

Posted by miziaforum w dniu Październik 6, 2016


Komentarze 33 to “CETA/TTIP za / przeciw Chojecki vel Pastor vs Olszański vel Jabłonowski AV.”

 1. marek said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/amerykanie-groza-rosji-i-chinom-zabojcza-szybka-wojna

  Polubienie

 2. miziaforum said

  NO TO CETA JUŻ JEST …. A I WIEMY KTO NAMAWIA DO TEGO SAMOBÓJSTWA MŁODZIEŻ …. POSŁUCHAJ PASTORA …..

  ALE JA MUSZĘ DODAĆ JESZCZE MUSI BYĆ RATYFIKACJA PODOBNIE BYŁO Z ACTA ……. I JAK SIE ZROBIŁ BUNT W POLSCE TO SIĘ WYCOFALI Z RATYFIKACJI I NIEMA ACTA DZIŚ

  CZYLI MUSI BYĆ BUNT JAK W TEDY W CAŁEJ POLSCE WE WSZYSTKICH MIASTACH PRZYPOMINAM ZE Z POLSKI PRZENIÓSŁ SIE BUNT NA CAŁĄ EUROPĘ !!

  P.S A DZISIAJ KTOŚ RANO MNIE PYTAŁ W JAKIMŚ KOMENCIE CO Z CETA …. ODPISAŁEM ŻE PEWNIE DZIŚ WIECZOREM SIE DOWIEMY I MASZ WIEMY

  Polubienie

 3. marek said

  pastor chujecki to glab i zawszona gnida-pasuja do niego te okreslenia jak ulal

  Polubienie

 4. bittix87 said

  Jedziesz mizia dajesz.Wypuszczaj demona i wzywaj Anonymus.

  Polubienie

 5. miziaforum said

  W ACTA POLACY ZARAZILI WALKA NIEMCÓW A TERAZ MOZE BYĆ ODWROTNIE 🙂 STOP CETA !!

  Polubienie

 6. miziaforum said

  PROŚBA POTRZEBNA LISTA GŁOSUJACYCH ZA CETA !!!! PILNIE !!

  Polubienie

 7. miziaforum said

  NA POCZĄTEK ZWIĘKSZTMY SIŁĘ „RAŻENIA” BLOGA ZASIĘG DOCIERANIA INFORMACJI

  https://www.revolvermaps.com/?target=enlarge&i=0ffftggap70

  ZA 5 19 MINUT GOTOWE …… 🙂

  Polubienie

 8. julius said

  Rabin Pinchas Goldschmidt podczas Europejskiej Konferencji Rabinów : Żydzi walczą u boku swych muzułmańskich braci przeciwko Starej Europie.

  Polubienie

 9. miziaforum said

  21:24
  Rosja ostrzega USA, by przemyślały atak na syryjską armię. „Gdy będą leciały pociski, to nie będzie czasu na wykrycie dokładnej ich trajektorii”
  • Ministerstwo obrony Rosji: taki atak stanowiłby zagrożenie dla rosyjskich wojskowych
  • Resort zaznaczył, że siły rosyjskie dysponują zaawansowanym systemem obrony powietrznej

  Polubienie

 10. szuwaxpl said

  3 430 odsłon najlepszego filmu Wojtka a komentarze jakie budujące, naprawdę wkoorwili Naród.
  Chyba od dwóch godzin na YT – super wynik.
  Mimo tej bandy sejmowej, to postawa Polaków z YT piękna!!!

  Polubienie

 11. Fredro said

  Mizia dowal do pieca musi powstac ogolnopolska jawna dla wszytkich i dostepna informacja o zdradzie narodowej lista imienna wraz z opisem sposobu podejscia poslow do ukrycia głosowania nad ceta/ttip/inne, powody takiego podejścia oraz kto na to wpadł z imienia i nazwiska oraz zdjęcia i zajmowanego stanowiska w sejmie wraz z wynikami głosowania . Lista ta umieścić na stronie głównej każdego portalu internetowego w Polsce i na świecie oraz na wszystkich forach internetowych i na slupach ogłoszeń,by Każdy mógł sie zapoznać z tym co się dzieje w sejmie oraz kto naprawde nami rzadzi. W wyjaśnienie trzeba dodac szczegółowe informacje dotyczące tego czym sa te umowy i jak naprawdę wpływają na nasz kraj,zagrożenia dla gospodarki rynkowej i rolnictwa oraz niezależności i niepodległości kraju oraz kto za tym stoi usa i zydzi – rotschild i spolka. Na jego zyczenie polscy poslowie wysmarowali pozytywne rozpatrzenie głosowania nad ceta itp. Zwiazki tych partii z illuminated oraz przyjmowane ustawy z Brukseli.

  Polubienie

 12. Fredro said

  Trzeba walczyc bo zginiemy, zrob co napisałem, to ruszy wszystkich gdy się dowidza w jakim szambie zyjemy i co sie dzieje i na co sie zanosi. Trzeba walczyc gdy ma sie wroga u siebie, AK nigdy sie nie podawali i dali rade chyba, ze chcesz zostac u siebie tzn. u nas w kraju byc oznaczony czerwona kropka czyli list to kill. Z Polaków nie pozwolimy zrobic trupow w celu realizacji zalecenia ograniczenia do 15 mln populacji pl w rezerwatach.
  Opublikowac wszystko wszedzie z cslego bloga w jednej pelnej skondensowanej informacji dla kazdego polaka. Jesli nic nie zrobisz to bedzie jak jest, jeśli sie ruszymy to bedzie wreszcie Rewolucja i ci z sejmu i wszelkich organizacji ( wiemy przeciez kto co i jak) wyleca na pysk pod lufy karabinów. Za zdrade i eliminacje panstwa Polskiego. W II w byla taka jednostka do likwidacji zdrajców i kolaborantow : za zdrage narodu Polskiego i działanie na rzecz innych państw, zostajesz skazany na smierc. Wyrok wykonano.

  Polubienie

  • miziaforum said

   🙂 W ZASADZIE TO NIE JEST TAK ŻE NIC NIKT NIE ROBI … ROBIĄ TYLKO SPOKOJNIE CZAS JEST POTRZEBNY CZAS ……… SPRAWA SIĘ DYNDA … ANONYMOUS … ZOBACZYMY MYŚLĘ ŻE DO PONIEDZIAŁKU SIE WYKLARUJE .. SPOKO MUSI BYĆ JAK TO MÓWIA LUDZI KUPA A WTEDY TO I HERKULES DUPA !

   Polubienie

 13. Fredro said

  Krótko i rzeczowo o TTIP i CETA Warto tutaj wspomnieć, że TIPP i CETA to nad-system dla UE, a co za tym idzie przedłużenie jej życia, ponieważ żeby wyjść z UE lub żeby ona uległa rozpadowi wymagane będzie rozwalenie nad-systemu, którym jest umowa prawno-handlowa TTIP i CETA.
  Ponadto umowy te ograniczą autonomizm wewnętrzny poszczególnych podmiotów (narodów, przedsiębiorstw, systemów prawnych itp…). Jest to umacnianie globalizacji Niemieckiej czyli wzmocnienie Niemiec i to właśnie w ich interesie są te dwie umowy, natomiast gospodarki innych krajów będą przez nie niszczone. Dlatego Niemcy wykupiły Monsanto bo daje im to kontrole nad żywnością GMO produkowaną w USA czy Kanadzie, czyli zwiększa się ich globalizacja.
  Taka była cena Niemiec za zgodę na zniszczenie gospodarek otaczających Niemcy czyli krajów działających w otoczeniu Niemiec.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: