Miziaforum's Blog

Ważne !! Rosja 40 000 000 Rosjan wybranych imiennie !! TO SĄ CI KTÓRZY ZNAJDĄ SCHRONIENIE W RAZIE WOJNY NUKLEARNEJ !

Posted by miziaforum w dniu Październik 4, 2016


JAK WSZYSCY JUŻ WIEMY Z TV INTERNETU W ROSJI ROZPOCZĘTO W DNIU DZISIEJSZYM ĆWICZENIA GOTOWOŚCI OBRONY CYWILNEJ NA ATAK NUKLEARNY , ĆWICZENIA ROZPOCZĘTO DZISIAJ 4.10 16 I POTRWAJĄ WŁĄCZNIE DO GODZINY 24,00 DNIA 7.10 16.

https://miziaforum.wordpress.com/2016/10/04/20-minut-temu-zaglada-nuklearna-czy-blef-rosja-gotowa-na-zadanie-ciosu-odwetowego-nawet-dzis/

ORGANIZATOR ODPOWIEDZIALNY ZA PRZEPROWADZENIE TAKIEGO ĆWICZENIA NA TAK WIELKĄ SKALĘ NIE UKRYWA ŻE PODJĘTO TAKĄ DECYZJE ……

Ze względu na pogarszające się relacje miedzy NATO, a Rosją  i na okoliczność zainstalowania „tarczy antyrakietowej” na terenie Polski i w Rumunii, Rosjanie wpadli na pomysł, by już przygotować swoich obywateli na wypadek konfliktu atomowego.

Czy umieszczenie 40 milionów osób w 8 tysiącach schronów w czasie trzech dni jest w ogóle możliwe? Ja podaje redflagnews.com, Rosjanie twierdzą, że tak. Niestety, Rosjanie nie informują dlaczego miejsca w schronach są tylko dla 40 mln obywateli, skoro ludność Rosji liczy 140 mln. Nie wiadomo też z jakiego klucza zostali wybrani „szczęśliwcy” biorący udział w ćwiczeniach.

Dziś w związku z w/w ćwiczeniami o godzinie 20.00 rozpoczęto zgodnie ze scenariuszem ćwiczeń , rozsyłanie wezwań imiennych do stawienia się już jutro w godzinach wczesnorannych w miejscach ściśle określonych w wezwaniu do bezzwłocznego stawienia się w miejscu i o czasie wskazanym w wezwaniu imiennym !!

Akcje doręczania wezwań wytypowanym osobą w trybie osobistego doręczenia , kontynuować mają do godziny 3.00 czasu Moskiewskiego specjalni kurierzy , pracownicy , urzędów , wojskowi i policjanci akcja kurierska jest również częścią scenariusza ćwiczeń .

Ważne wezwanie do stawiennictwa jest opatrzone pouczeniem iż nie stawienie się pociągnie odpowiedzialność karną przewidzianą w ustawie o powszechnym obowiązku obrony F.R !

WSZYSTKO O.K TYLKO JAK WYŻEJ PADŁO JUŻ ROSJA MA OKOŁO 140 000 000 OBYWATELI

40 000 000 WYTYPOWANO IMIENNIE ZATEM CI WIEDZĄ ŻE W RAZIE ATAKU PRZEŻYJĄ .. A CO Z POZOSTAŁYMI 100 000 000 ………

dziwne i zastanawiające jest to że zawsze jakiekolwiek ćwiczenia wojskowe czy O.C planowane są kalendarzowo na każdy rok z góry A WEZWANIA ROZSYŁA SIĘ POCZTĄ Z 30 DNIOWYM WYPRZEDZENIEM !! wiadomo w celu właściwego stanu liczebnego w dniu ćwiczeń

TYM RAZEM WEZWANIA SĄ WYSYŁANE TAK ZWANĄ AKCJĄ KURIERSKĄ W TRYBIE NAGŁYM !!!

KILKU GODZIN , PRZYPOMINAM WEZWANI TO CYWILE I NA CO DZIEŃ PRACUJĄ ZAROBKOWO !!!

NO I TE OBWAROWANIE KARĄ ZA NIE STAWIENNICTWO W MIEJSCU I O CZASIE WSKAZANYM W WEZWANIU !!

MOJA OCENA …………………. bardzo dziwne i bardzo  ………….. no ale zobaczymy 

Komentarzy 39 to “Ważne !! Rosja 40 000 000 Rosjan wybranych imiennie !! TO SĄ CI KTÓRZY ZNAJDĄ SCHRONIENIE W RAZIE WOJNY NUKLEARNEJ !”

 1. miziaforum said

  pozostaje jeszcze coś wyobraź sobie że przynoszą tobie takie wezwanie kwitujesz i już wiesz ŻE ŻONA I DZIECI ZOSTAJĄ W DOMU ……… A TY MASZ MIEJSCE IMIENNE W SCHRONIE ……

  PO TYCH ĆWICZENIACH OSOBY IMIENNIE WYTYPOWANE JAKO ZAŁOGI PODZIEMNYCH CENTRÓW DOWODZENIA I INNYCH SŁUŻB ………..

  BĘDĄ SIĘ CZUŁY CO NAJMNIEJ DZIWNIE …… JUŻ ZAWSZE

  jakaś część ludzi ma takie przydziały od dawna i wiedzą że to wiąże się z ich profesją

  ale takie wezwania otrzyma bardzo bardzo wielu tu można przyjąć że będą to grube miliony

  I ONI DOWIEDZĄ SIĘ O TYM ŻE SĄ ……………. TYMI SZCZĘŚLIWCAMI WŁAŚNIE DZIŚ PRZY KWITOWANIU

  TAK TO WYGLADA

  Polubienie

 2. bittix87 said

  I tak bedą ćwiczyć i ćwiczyć.Cwiczenia sie skończą i dalej pozostanie to samo.Najwyzej ktoś zestrzeli jakiś samolot nad niebem w Syrii.Nie bedzie Wojny miedzy USA a Rosja.Bo musieli by użyć atomowej a nikt tego pierwszy nie zrobi.Dlaczego Rosja nie jest z Nwo a dlatego aby teatr trwał dalej.Lud musi dostawać przedstawienie aby rządy mogły go okradać.Człowiek ma żyć w strachu aby przypadkiem nie zaczoł interesować sie polityką.Głupim narodem łatwo się steruje.Wojna im nie jest potrzebna bo ludzi telewizyjną propagandą ogłupili.

  Polubienie

  • miziaforum said

   NAIWNY I KRUTKA PAMIEĆ CO? RZĄDY KOLEGO JUŻ DAWNO WIEDZĄ ZE …… CO NAJMNIEJ 3 MILIARDY LUDZI TEMU , NA SWIECIE PRZEKROCZONO BARIERĘ ZAGĘSZCZENIA W ICH MODELU ŚWIATA ,,,,,,,,,,, A INNYM MODELU NIE PRZESZKADZA ZEBY BYŁO NAS NA GLOBIE I 15 MILIARDÓW …….. NO ALE ONI MAJA SWÓJ MODEL DZIAŁANIA I SCHEMAT…. p.s kiedyś gdzieś napisano na kamieniu ze ideałem jest liczba 500 000 000 czyż nie ?

   Polubienie

   • krab said

    Pomnik satanistycznych Iluminatów w Georgii, USA. Punkt pierwszy z dziesięciu: „Utrzymaj ludzką populację poniżej 500 milionów, w wieczystej harmonii z naturą”.

    Polubienie

    • miziaforum said

     ja osobiście uwarzam że i 15 miliardów ludzi to jeszcze za mało gdyby się ludzkosć zajeła n.p budowaniem nowych miast .. Afryka , Australia , Canada, a nawet Rosja za Uralem mieszka tylko 30 milionów ludzi na obszarze 5 razy większym niz Rosja przed uralem na której mieszka około 110 milionów

     MIEJSCA JEST DLA NAWET 30 MILIARDÓW NADMIARU GOTÓWKI TEŻ WYSTARCZY

     TYLKO TRZEBA MIEĆ UMYSŁ OTWARTY A NIE OGRANICZONY JAK PIERDOLENI WODZOWIE KTÓRYM MILIARDY TUMANÓW BIJĄ POKŁONY ……. I ZA CO ??

     NO ALE TAK JEST Z TAKIMI KACYKAMI NA CZELE NARODÓW DOSZŁA LUDZKOŚĆ DO ŚCIANY = RESET , KTÓRY MOZE SIĘ NIE UDAĆ I ZAKOŃCZYĆ SIĘ ZAGŁADĄ .

     Polubienie

     • miziaforum said

      WIADOMOŚCI – RMF24.PL
      Nieoficjalnie: budżet wojskowy Rosji ma wzrosnąć o 10 mld USD

      USAMANI JESZCZE LEPSI ………… I TAK FORSA NA ROZWÓJ IDZIE W PIS…….. 🙂 DU

      Polubienie

     • krab said

      Za co ???? patrz na nasze podwórko …. czy był jakiś głos sprzeciwu, oburzenia??? A gdyby to Polak powiedział o Żydach…. cały świat wyłby pod niebiosa — antysemityzm !!!!! Robią co chcą bo wszystkie rządy to ich marionetki !!!!
      Jan Hartman o Polakach:
      ” Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest.”

      Polubienie

 3. szuwaxpl said

  To może dotyczyć wojny, lub katastrofy naturalnej, w Rosji poświęca się mniej miejsca na te rewelacje.

  Barak Obama oświadczył: tym bardziej trzeba być gotowi do nieznanym wezwaniom dnia jutrzejszego. I w ogłoszony Narodowy miesiące gotowości trzeba być stałymi w każdej nadzwyczajnej sytuacji. I to – obowiązek każdego obywatela Ameryki.

  « wzywam wszystkich Amerykanów przyjąć aktywne miary, żeby przygotować się do każdej sytuacji, która może powstać: być gotowi do nadzwyczajnego zawiadomienia, sprawdzić ubezpieczenie, zadokumientirowat’ będące wartości, stworzyć plan dla nadzwyczajnego związku i ewakuacji i mieć w całości skompletowany komplet nietykalnego, nadzwyczajnego zapasu dla przeżycia w razie globalnej katastrofy », – powiedziane w obiegu prezydenta USA

  Czytajcie większy na http://www.politonline.ru/interpretation/22887845.html

  Z naszą Ziemią coś się dzieje – wulkany, praktycznie wszystkie MEGA się przebudziły w tym roku
  (na dole strony – kolor czerwony i żółty)
  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php

  Oni – ‚włatcy’ wiedzą więcej od przeciętnego człowieka, więc lepiej straszyć wojną przygotowując się na najgorsze, ale to tylko moja hipoteza.

  Polubienie

 4. greg said

  Komisja śledcza z Holandii, która zajmuje się badaniem przyczyn katastrofy malezyjskiego samolotu pasażerskiego Boeing 777, MH-17 zwróciła się do rządów USA i Ukrainy o udostępnienie odczytów radarowych z feralnego dnia z terenu katastrofy. Ukraina i USA odmówiły dostarczenia takich dowodów uzasadniając to tym, że radary były nieczynne (Ukraina) albo zdjęcia są nieczytelne (USA). Natomiast nie zwróciła się komisja do rządu Rosji, która stale monitoruje przestrzeń powietrzną w bezpośrednim sąsiedztwie swoich granic, bo doskonale wiedziała, że takie zdjęcia Rosja ma, bo kilka dni o katastrofie zapoznała z nimi dziennikarzy z całego świata. Mało tego, Rosja zapoznała świat również ze zdjęciem z amerykanskiego satelity, który sfotografował ślad rakiety ukraińskiego myśliwca, ktory zestrzelił malezyjski samol

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-polska-nie-kupi-caracali-rzad-zrywa-negocjacje-z-airbusem,nId,2285567,s,1,strona,13,th,117307387,pst,117311319/polska/news-polska-nie-kupi-caracali-rzad-zrywa-negocjacje-z-airbusem,nId,2285567,s,1,strona,13,th,117307387,pst,117311319#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 5. miziaforum said

  🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

  Polubienie

 6. bittix87 said

  Rosja straszy teraz aby USA sie zesrała i tyle kolejny etap teatru który serwują nam rodziny które władają światem a jest ich 13.Spotkamy sie jutro,pojutrze i za miesiąc i zobaczycie ze nic sie nie wydarzy i powiecie sobie w duchu tak byłem naiwny Rosja jednak nie zaatakowała ale rozumiem was bo sam chce aby usrael dostał mocnego kopala do dupalA

  Polubienie

 7. krab said

  Tylko przeczytajcie !!!!
  „Aż duma rozpiera za rodzimy kraj. Wyrżnęliśmy lachów, wyrżniemy i kacapów”; „Co sobie myślą te polskie ścierwa?”; „Dziękuję za rzeź wołyńską. Niski pokłon przed weteranami” – tak młodzi Ukraińcy komentują film „Wołyń”. Materiał na ten temat przygotował dziennikarz Tomasz Maciejczuk, według którego takie poglądy są coraz popularniejsze wśród ukraińskiej młodzieży.
  – Zachar Oprisko: Aż duma rozpiera za rodzimy kraj. Wyrżnęliśmy lachów, wyrżniemy i kacapów (133 polubienia posta).
  – Maksym Tkaczuk: A kto ponosi winę za to, że AK napadała na ukraińskie wioski na Wołyniu, tylko dlatego, że Ukraińcy nie popierali i nie pomagali AK, lecz pomagali UPA. No i za te napaści Polacy otrzymali odpowiedź.
  – Ołeksandr Kuzik: Co sobie myślą te polskie ścierwa?
  – Wołodymyr Tokar: Polacy doigrają się wreszcie z tymi swoimi urazami historycznymi.
  – Igor Mazjejka: Dziękuję za rzeź wołyńską. Niski pokłon przed weteranami. Bez nich, nie byłoby tego arcydzieła.
  – Wład Sołowiow: Takie filmy są nam na rękę. Na Ukrainie bardzo dużo ludzi wierzy w to, że pszeki (pogardliwe określenie Polaków – red.) to nasi bracia. Takie filmy otwierają Ukraińcom oczy.
  – Larissa Nołnemna: Niech lepiej nagrają film o operacji „Wisła”. (…) o tym, jak AK paliła całe wsie i mordowała Ukraińców.
  – Igor Ejsmont: Czy tylko ja odczuwam dumę, że daliśmy w mordę tym sukinsynom, którzy tak długo się nad nami znęcali?

  Polubienie

 8. Elsa said

  http://prawy.pl/38419-winnicki-polska-oficjalnie-wasalem-waszyngtonu/

  Polubienie

 9. Elsa said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/8755-wielkie-brawa-ministrowie-jaki-i-ziobro-blokuja-podpisanie-przez-polske-umowy-ceta-ogranicza-suwerennosc

  Polubienie

 10. tteis77 said

  atak „jądrowy” o odpowiednim czasie zwiększy zwycięstwo, również pora roku. gdy 2/3 ludności będzie zmęczona po i przed pracą 2pm-6am, wtedy zostaje tylko grupa 6am-2pm. szanse są, ale gdy dodać porę roku Zimę i odjąć wodę, prąd, gaz, szanse maleją.wymieranie gwarantowane.

  Polubienie

 11. sieciarz said

  Obawiam się, że to nie ćwiczenia a stopniowa ewakuacja ludności do bunkrów.
  Ćwiczenia są przeprowadzane z dużym wyprzedzeniem a informacje o tych podano dopiero pod koniec zeszłego tygodnia.

  Polubienie

 12. sieciarz said

  „…
  Ministerstwo Obrony Ukrainy oświadczyło, że Ukraińcy w wieku poborowym powinni stawić się na komisje wojskowe w ciągu 10 dni od rozpoczęcia mobilizacji, nawet bez wezwania.

  Mobilizacja rekrutów do służby w siłach zbrojnych i w innych formacjach wojskowych rozpoczęła się na terytorium Ukrainy 4 października.
  …”

  sputnik

  Polubienie

  • miziaforum said

   takiej treści wezwanie że nawet bez wezwania imiennego się powinno stawić ogłasza się w przypadku obawy zagrożenia wojennego WTEDY ROZKLEJA SIĘ TYLKO NA SŁUPACH OGŁOSZENIOWYCH WEZWANIE ODNOSZĄCE SIĘ DO ROCZNIKÓW KTÓRE SĄ WZYWANE … DZIŚ MOZNA JESZCZE W RADIO , TV I INTERNECIE TAKIE WEZWANIE OGŁOSIĆ … w Polsce też się takie stosuje ….

   Polubienie

  • miziaforum said

   🙂 daj no tego linka tu

   Polubienie

   • sieciarz said

    Ukraińscy chłopcy sami zgłoszą się na komisje wojskowe, bez wezwania

    https://pl.sputniknews.com/swiat/20161005/3997088/ukraina-mobilizacja-armia.html

    Polubienie

    • miziaforum said

     NIE NO ZŁEGO SŁOWA TAM UŻYLI ZAMIAST POBÓR CO ROCZNY …. JEST MOBILIZACJA NIBY PODOBNE W SENSIE ALE RÓŻNICA JEST TAKA JAK MIĘDZY KRZESŁEM ……… A KRZESŁEM ELEKTRYCZNYM ………. CHOĆ DLA KOGOŚ KTO NIE SŁYSZAŁ O KRZEŚLE ELEKTYRCZNYM TO TO SAMO

     P.S 14 000 DO ROCZNEGO POBORU 🙂 KPINY I JAJA

     ZA STRASZNEJ KOMUNY 🙂 PRL ……… MÓJ ROCZNIK STAWIŁ SIĘ W LICZBIE 217 000 !!! I WCALE WOJNY WTEDY NIE BYŁO …………… TAK ŻE UKRY SĄ POPIERDOLENI DO SZEŚCIANY UTRZYMÓJĄC TEN POBÓR ……… JEST Z PUNKTU WIDZENIA LICZEBNOŚCI WART TYLE CO CHUJ IMPOTENTA ………..

     Polubienie

     • miziaforum said

      DZIĘKI BOGU UKRAIŃCY SĄ POPIERDOLENI DO SZEŚCIANU I MAJĄC TO !!!!

      Ukraina odziedziczyła po ZSRR potężne wojskowe zgrupowanie liczące ponad 700 000 żołnierzy, kilkanaście tysięcy czołgów oraz wozów opancerzonych, 1,5 tysiąca samolotów, Flotę Czarnomorską oraz przeszło tysiąc głowic jądrowych oraz środki ich przenoszenia (pociski rakietowe i bombowce strategiczne).

      PRZEPIERDOLILI WSZYSTKO !! PRZEDEWSZYSTKIM KARTĘ PRZETARGOWĄ P.T

      JESTEŚMY MOCARSTWEM NUKLEARNYM !! MY UKRAIŃCY !! I ŻĄDAMY W SFERZE POLITYKI MIĘDZYNARODOWEJ TEGO ……………………………………………………………….

      W SFERZE POLITYKI GOSPODARCZEJ TEGO ……………………………………………….

      I TAK DALEJ LISTA ŻĄDAŃ !!! A NIE PRÓŚB !!!

      ————————————————————————————————————————–

      I CHOĆBY TYLKO WIEDZĄC TO O NICH 🙂 NIE POWINNO SIE ICH ANI POPIERAĆ ANI POMAGAĆ

      NO KTO NORMALNY WSPIERA DEBILA WYMACHUJĄCEGO ZGNIŁYM KIJEM …. I WRZESZCZĄCEGO COŚ O ŻĄDANIU SZACUNKU I POMOCY ……….

      CHYBA TYLKO TAKI SAM ALBO GORSZY POJEB NIŻ TEN DEBIL WULGARNY ŚMIERDZĄCY BIMBREM W DZIURAWYCH GACIACH WRZESZCZĄCY W KOŁO

      PAN WIESZ KIM JA BYŁEM ?!! 🙂 !!!! no w Polsce takich tysiące pod sklepami monopolowymi i jakoś ich mało kto wspiera ……… NIE MÓWIĄC JUŻ O OSTENTACYJNYM SIĘ Z NIM BRATANIU I
      AFISZOWANIU ,,,,,,,,,,,,, A DUDA TAM BYŁ JAKO JEDYNY NA TYM ICH ŚWIĘCIE
      P.T MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG ………….. SAM JEDEN JAK PALEC W DUPIE 🙂
      —————————————

      W ROLI DEBILI WYSTĄPILI …………….. POLSKA I UKRAINA ……………….
      ============================================================================

      Polubienie

      • miziaforum said

       I POWIEM CI TAK SZCZEŻE ŻE JAK JA BYM TAM BYŁ W TYCH LATACH

       TO DZIŚ NA UKRAINIE CAŁEJ !!! UKRĄ ŻYŁO BY SIĘ NO MOZE NIE JAK NIEMCOM ALE HISZPANOM Z NIEDALEKĄ DROGĄ DO POZIOMU ŻYCIA FRANCUZÓW

       I TO POLACY DZIŚ ZAPIERDALALI BY DO PRACY NA KIJÓW LWÓW I DONBAS

       Polubienie

      • miziaforum said

       🙂 NO JAK BY NIE BYŁO POLAKÓW CIAGNIE DO KOLESI Z TAK ZWANEGO DNA INTELEKTU I NIE TYLKO

       UKRAINA JEST NASZYM SOJUSZNIKIEM 🙂 !!!!!!!!!!!!!!! WOJSKOWYM 🙂 !!!

       PROPONUJE ZAWRZEĆ OBUSTRONNY PAKT WOJSKOWY PO MIEDZY

       III R.P A ŚWIATOWYM ZWIĄZKIEM CYGANÓW – ROMÓW !!!!

       🙂 RAZEM POLSKA Z UKRAMI I CYGANAMI POTĘGĄ BEDZIE I BASTA 🙂 !!!!

       Polubienie

 13. sieciarz said

  Brother Nathanael :
  Why The World – W* 3 Will Surely Be on 8 October 2016

  Polubienie

 14. sieciarz said

  U.S. Army Chief Threatens War With Russia

  „We will beat you harder than you have ever been beaten before”

  Army Chief of Staff Gen. Mark Milley warned last night that the United States was ready to “destroy” its enemies in comments that were clearly directed at Russia.

  “I want to be clear to those who wish to do us harm….the United States military – despite all of our challenges, despite our [operational] tempo, despite everything we have been doing – we will stop you and we will beat you harder than you have ever been beaten before. Make no mistake about that,” said Milley.

  http://www.infowars.com/u-s-army-chief-threatens-war-with-russia/

  Polubienie

 15. sieciarz said

  Rosyjskie okręty rakietowe płyną w kierunku Syrii

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wojna-w-syrii/aktualnosci/news-rosyjskie-okrety-rakietowe-plyna-w-kierunku-syrii,nId,2285889#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 16. marek said

  http://pl.blastingnews.com/swiat/2016/10/pilne-dekret-putina-rosja-jest-w-stanie-wojny-ze-stanami-zjednoczonymi-ameryki-001159987.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: