Miziaforum's Blog

Rok 2017 w Polsce rokiem BESTII 666

Posted by miziaforum w dniu Październik 2, 2016


konio-zaba

CZY WSZYSTKO JEST TAKIE JAKIE CHCĄ ABYŚ JE TAK WIDZIAŁ ?
TEN OBRAZEK JEST DOBRYM PRZYKŁADEM NA TO ZE NIE WSZYSTKO CO WIDZIMY JEST TYM CO WIDZIMY …. TYLKO TYM CO ONI CHCĄ ABYŚ WIDZIAŁ

CO WIDZISZ PATRZĄC NA WPROST … ŻABĘ

PRZEKRZYW GŁOWĘ W PRAWO PRAWIE NA RAMIE I CO WIDZISZ NA OBRAZKU ŻABĘ?

Z CAŁĄ RZECZYWISTOŚCIĄ JAKA POSTRZEGACIE JEST PODOBNIE………

ZA CHWILĘ ZEBRANE FAKTY Z WIELU MIEJSC KTÓRE RAZEM ….. SĄ PRZERAŻAJĄCA A OSOBNO NAWET NIE INTERESUJĄCE

================================

najpierw przeczytajcie dokładnie to :

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/e-paragon-cyfryzacja-tadeusz-koscinski,55,0,2126903.html

Koniec papierowych paragonów. Zamiast nich e-dowód zakupu

ROK 2017 

Obecnie dochodzi do paradoksów, że w sklepie mogę zapłacić aplikacją w telefonie, a w zamian dostaję anachroniczny wydruk, na którym po kilku tygodniach nic już nie widać. Trzeba wyjść z tej papierowej ery – deklaruje w rozmowie z money.pl wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński.

Rząd uważa, że z e-paragonów wszyscy będą mieli korzyści. Polacy nie będą musieli zbierać stert dokumentów, pilnować by nie wyblakły czy martwić się ich zgubieniem. Reklamacja będzie więc dużo prostsza.

– Informacje o swoich zakupach klient dostanie w dowolnej formie, na przykład na skrzynkę e-mail, do dedykowanej aplikacji na smartfonie czy smsem. Słowem tak jak sobie życzy i podobnie jak jest w e-commerce – mówi Kościński. Wiceminister dementuje też publikacje prasowe, które sugerowały, że zbieranie paragonów będzie jedynie domeną banków.

Każdy kto będzie chciał, będzie mógł stworzyć program czy aplikację, która zarchiwizuje dowody zakupu oraz je przeanalizuje. Dzięki temu aplikacja sprawdzi ile kalorii mają kupowane przez nas produkty spożywcze. E-paragon może więc pomóc w odchudzaniu.

Zainteresowane nim będą też firmy lojalnościowe czy telekomy. A także fintechowe startupy, które będą mogły go wykorzystywać do przedstawiania analiz naszego domowego budżetu. E-paragon pokaże małżeństwu, ile mąż wydaje na utrzymania samochodu, a żona na ubrania.

Zagregowane i anonimowe dane mają posłużyć też biznesowi. Producent dowie się, ile batoników sprzedał w jakim sklepie, w jakiej liczbie, a nawet o której godzinie.

– To wykreuje zupełnie nowe możliwości do analiz biznesowych, a także do tworzenia usług szytych na miarę potrzeb klientów. Producent będzie mógł sprawdzić, dlaczego w dwóch sklepach przy tej samej ulicy sprzedaż jego batoników znacząco się różni. I co zrobić, żeby zwiększyćefektywność swojego biznesu – tłumaczy Kosiński.

Minister zapewnia, że państwo nie będzie wiedziało co kupuje Kowalski. Dostanie tylko dane o statystycznym Polaku. – To już nie będzie statystyka, to będą fakty. Będzie widać wszystko: ceny, czas, różnice geograficzne – tłumaczy korzyści dla Głównego Urzędu Statystycznego.

Z informacji skorzystać ma także Ministerstwo Finansów. Kosiński nie ukrywa, że e-paragon ma mieć na celu eliminację szarej strefy. Odbyć ma się to jednak bez zaglądania do portfela Polaków. Fiskus także – według zapewnień wiceministra – ma dostawać jedynie anonimowe informacje.

Jak dane będzie można wykorzystać? Załóżmy, że na jednej stronie ulicy jest fryzjer i po drugiej także. Urząd skarbowy w systemie komputerowym będzie widział, że ten pierwszy dziennie wystawia 30 paragonów, a drugi tylko 5. Fiskus będzie musiał tylko odpowiedzieć na pytanie: czy ktoś źle prowadzi biznes, czy może nie płaci podatków?

– Czas skończyć z myśleniem, że kontrola u nieuczciwego przedsiębiorcy to coś złego. Przecież to dla rzetelnej firmy jest psucie rynku. To ten uczciwy jest dla nas benchmarkiem, punktem odniesienia. Pamiętajmy, że gdyby wszyscy płacili podatki, to moglibyśmy pozwolić sobie na ich obniżenie – tłumaczy.

Razem z e-paragonami MF wprowadza też centralną bazę faktur. Oba systemy będą połączone. Jeśli sklep będzie kupował dużo więcej niż sprzedawał, też będzie mogło się to skończyć kontrolą fiskusa.

Aby tak się stało sklepy muszą wymienić swoje kasy fiskalne. Lada dzień wycofana zostanie homologacja dla tzw. kas dwurolkowych, które nie tylko drukują paragon dla klienta, ale także jako dowód sprzedaży dla samego sklepu i ewentualnej kontroli skarbowej. Wycofanie homologacji sprawi, że nie będzie można ich już kupować.

W dalszej kolejności zakazane będzie kupowanie kas, które nie mogą pracować w trybie on-line. Od przyszłego roku kasy z kopią papierową i wszystkie kasy niepodłączone do sieci będą musiały zacząć znikać ze sklepów.

– Zapewnimy odpowiednio długi okres przejściowy. To będzie minimum pół roku, może nawet rok. Rozumiemy, że dla sprzedawców, szczególnie tych małych, zakup nowej kasy może być dużym kosztem. Dlatego staramy się wypracować rozwiązanie, które pomoże obniżyć te wydatki – mówi wiceminister.

Jak tłumaczy, toczą się już w tej sprawie rozmowy i z producentami kas, i resortem finansów. Szacuje się, że wymiana kas starego typu to nawet 700 mln zł. Jak przekazał nam wiceminister, jego resort chce też zmienić przepisy, tak by urządzenie można było dzierżawić lub wynająć. To ma zmniejszyć koszty i rozłożyć je w czasie. Obecnie podatnik musi być właścicielem kasy,

W planach jest też umożliwienie korzystania z wirtualnych kas fiskalnych. Nie trzeba będzie dzięki temu mieć osobnego urządzenia. Zastąpi je telefon czy komputer, bo przecież e-paragonów nie trzeba będzie drukować.

DOTYCZYĆ MA KAŻDEJ FORMY SPRZEDAŻY NAWET W PRZYSŁOWIOWYM WARZYWNIAKU

TRANSAKCJA MA WYGLĄDAĆ TAK PROSISZ O 3 KG ZIEMNIAKÓW .. SPRZEDAWCA NABIJA NA KASĘ KWOTĘ POTEM PROSI O NUMER TELEFONU I KASA WYSYŁA W FORMIE SMS -a

PARAGON , TO NIE WSZYSTKO WASZ TELEFON WYSYŁA ZWROTNEGO SMS =a JAKO POTWIERDZENIE DOSTARCZENIA PARAGONU POCZEM KASA ODBLOKOWUJE SZUFLADKĘ Z PIENIĘDZMI I JUŻ

NIEZBĘDNA RZECZ PRZY ZAKUPIE !!! TELEFON ZAREJESTROWANY NA WASZE PRAWDZIWE DANE OSOBOWE  …

ROK 2017 

Koniec anonimowych kart SIM w Polsce

Do tej pory można było kupić kartę SIM w każdym kiosku tak jak paczkę gum do żucia. Niedługo będzie to znacznie bardziej utrudnione, a kupując nową kartę trzeba będzie podać imię, nazwisko, numer PESEL i złożyć swój podpis. Sprzedawca ma dane przekazać do operatora, a ten musi informacje składować.

Obowiązek rejestracji kart prepaid dotyczy także obecnych już na rynku kart. Wszystkie osoby, które korzystają z anonimowego prepaida, będą musiały go zarejestrować na swoje nazwisko – bezpośrednio u operatora lub np. w banku, jeśli informacje przekazane przez portal bankier.pl się potwierdzą.

ROK 2017 

Elektroniczny dowód osobisty pojawi się już w 2017 r. – i będzie aplikacją na smartfony

http://www.dobreprogramy.pl/Elektroniczny-dowod-osobisty-pojawi-sie-juz-w-2017-r.-i-bedzie-aplikacja-na-smartfony,News,74097.html

TO JUŻ JEST MOŻLIWE 

Aby zacząć płacić zbliżeniowo telefonem, wystarczy posiadać:

 • aktywną najnowszą wersję aplikacji IKO
 • telefon z systemem Android w wersji min. 4.4 z NFC
 • kartę debetową lub kartę kredytową w PKO Banku Polskim (dotyczy również kart Inteligo) wydaną przez Visa

http://iko.pkobp.pl/funkcje/platnosci-zblizeniowe/

 

MYŚLĘ ŻE DO KOŃCA ROKU 2017 BĘDZIE JUŻ BYĆ MOŻE WYMAGANE POSIADANIE TELEFONU

ZAREJESTROWANEGO NA SIEBIE IMIENNIE !! KTÓRY SPEŁNI FUNKCJĘ DOWODU OSOBISTEGO ORAZ KARTY PŁATNICZEJ !!

A OD TEGO JUŻ TYLKO KROK MYŚLĘ ŻE MAKSYMALNIE ROK 2020 GDY JUŻ BĘDZIE WPROWADZONY SPOSÓB PŁATNOŚCI ZA COKOLWIEK I KOMUKOLWIEK TYLKO PRZELEWEM

JAK WIDAĆ ROK 2017 JEST RZECZYWIŚCIE ROKIEM ZAINICJOWANIA JUŻ NA POWAŻNIE ZAMORDYZMU Z POD ZNAKU BIBLIJNEGO 666……….

I PYTANIE CO Z LUDŹMI KTÓRZY NIE MAJĄ ADRESU ZAMIESZKANIA … A ŻEBY UZYSKAĆ REJESTRACJE TELEFONU POTRZEBUJESZ ADRESU ZAMELDOWANIA

A BEZ TELEFONU NIE KUPISZ BO KASA NIE ZREALIZUJE TRANSAKCJI I PO OCZEKIWANIU NA ZWROTNY SMS POTWIERDZAJĄCY DOSTARCZENIE PARAGONU .. NIE DOCZEKAWSZY SIĘ NIE ZREALIZUJE TRANSAKCJI ……….  NIE SPRZEDA CHLEBA !!

POWIECIE TO TAKI KTOŚ POPROSI KOGOŚ ABY MU KUPIŁ NA SWOJE KONTO ….

WĄTPIĘ JAK W ARCIE NAPISANO FISKUS ZLICZY WYDATKI KAŻDEGO DELIKWENTA … I MOŻE DOJŚĆ DO WNIOSKU ZE TY KUPUJESZ JAKIEMUŚ KTÓRY UKRYWA SIĘ PRZED FISKUSEM …………

Komentarzy 50 to “Rok 2017 w Polsce rokiem BESTII 666”

 1. miziaforum said

  A OD TEGO WSZYSTKIEGO JUŻ PROSTO W KIERUNKU CHIPA POD SKÓRĄ ………….. BO TELEFON MOŻNA ZGUBIĆ A RĘKI WŁASNEJ RACZEJ NIE .. I TO ZAWAŻY ŻE STANĄ SIĘ POWSZECHNE

  A MNIEJSZOŚĆ TĄ MYŚLĄCĄ ….. JAK ZWYKLE PRZYMUSI SIĘ !!!

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Urządzenia, które pozwalają nas dość dokładnie śledzić, kupujemy sobie sami i nosimy je przez cały czas przy sobie – to telefony komórkowe, a zwłaszcza smartfony wyposażone w moduł GPS

  Każdy telefon komórkowy zgłasza swoje położenie operatorowi bez żadnych dodatkowych aplikacji – stacje bazowe, które odbierają sygnał radiowy telefonu, rejestrują moc nadawania, a na tej podstawie można obliczyć położenie telefonu. Informacje te udostępniane są policji i służbom bezpieczeństwa oraz wykorzystywane przy lokalizowaniu dzwoniących na alarmowy numer 112.

  Smartfony samodzielnie rejestrują swoją lokalizację i udostępniają ją uruchamianym aplikacjom oraz wysyłają do producenta w celu aktualizacji danych. Kiedy pierwszy raz włączasz GPS w telefonie z Androidem, oprogramowanie pyta, czy wyrażasz zgodę na anonimowe gromadzenie danych o położeniu telefonu i parametrach odbieranych sieci bezprzewodowych i wysyłanie ich do Google. Podobna zgoda dla telefonów z systemem iOS ukryta jest w długiej licencji, na którą użytkownicy zgadzają się przy rejestracji telefonu w iTunes Store. Dane z telefonów pozwalają określić, gdzie przebywa użytkownik, a w przypadku usługi Google Współrzędne (Google Latitude) – udostępniać na bieżąco położenie telefonu wybranym osobom.

  Telefon zawiera też prywatne informacje – zdjęcia, wiadomości przesyłane do innych osób, czasem informacje finanosowe – dlatego władze coraz częściej stosują przeszukiwanie telefonów zatrzymanych osób czy zapisywanie kopii zawartości telefonów podróżnych przekraczających granice. Coraz częściej telefony komórkowe wykorzystywane są do rejestracji przepływów mas ludzkich – wykrywania korków drogowych czy określania, co przyciąga najwięcej kupujących w centrum handlowym.

  Zagrożeniem prywatności są też płatnicze karty zbliżeniowe i dokumenty (paszporty) z zaszytym identyfikatorem radiowym (RFID). Dane karty i zaszyfrowane informacje z paszportu można odczytać odpowiednio dużą anteną nawet z większej odległości. Informacje udostępniane przez paszport są wprawdzie zaszyfrowane, ale można śledzić pojedynczy paszport nawet bez odszyfrowania tego, co nadaje jego układ RFID. Amerykańskie paszporty biometryczne z chipem RFID mają ekranujące okładki, które nie pozwalają skomunikować się z chipem, kiedy paszport jest zamknięty.

  Polskie paszporty są tego zabezpieczenia pozbawione. Analitycy bezpieczeństwa technologicznego sugerowali możliwość skonstruowania bomby wyzwalanej bliskością konkretnego dokumentu ze znacznikiem RFID – w ten sposób można stworzyć bombę wycelowaną w konkretną osobę. Zdalnie można połączyć się także z kartą płatniczą w systemie PayPass i śledzić jej posiadacza (oraz obciążać zdalnie jego konta bankowe). Przy tej okazji warto tez przypomnieć, że warszawski system karty miejskiej (powiązanej z tożsamością użytkownika w bazie danych Zakładu Transportu Miejskiego) zapisuje użycie karty w bramkach metra, co pozwala częściowo odtworzyć podróże jej użytkownika.

  Kartoteka każdego Polaka – PESEL

  Granica nie jest jednak jedynym miejscem, w którym państwo zbiera informacje o człowieku. W Polsce, informacje na temat obywateli i mieszkających na terenie kraju obcokrajowców gromadzone są w systemie PESEL, czyli Powszechnym Elektronicznym Systemie Ewidencji Ludności. Ta baza danych powstała jeszcze w czasach poprzedniego ustroju – pierwotnie partyjne władze chciały kontrolować najlepiej wykształconych, a więc najgroźniejszych, obywateli. Pierwsza komputerowa baza danych zawierająca dane polskich obywateli prowadzona była przez Służbę Bezpieczeństwa pod nazwą Magister i opisywała absolwentów szkół wyższych. Dopiero w latach 80. XX w. wprowadzono do niej wszystkich obywateli.

  W PESEL-u znajdują się podstawowe informacje, jakie mają o nas urzędy: imiona i nazwisko, dane rodziców i małżonka, data i miejsce urodzenia, miejsce zameldowania na pobyt stały i informacje odnoszące się do służby wojskowej. Uzupełnieniem rejestru PESEL jest CEPiK – Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, oraz OEWiUDO – Ogólnopolska Ewidencja Wydanych i Utraconych Dowodów Osobistych.

  Polubienie

 3. krab said

  No cóż, trzeba będzie prowadzić handel wymienny tzw. barter , tylko czy w naszym społeczeństwie to możliwe ?

  Polubienie

  • miziaforum said

   TRZEBA ZAUWARZYĆ ŻE TO ROZWIAZANIE JEST ROZWIAZANIEM MOZNA POWIEDZIEĆ PIONIERSKIM NIEMA KRAJU NA ŚWIECIE KTÓRY TO MA ALBO PLANUJE W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI A POLSKA JUŻ ZA 3 MIESIĄCE !!

   Polubienie

  • miziaforum said

   I JESZCZE JEDNO TAKI PROJEKT NA TAKA SKALĘ JAKO PIONIERSKI I PRZECHODZI W POLSCE BEZ ECHA ALBO DYSKUSJI

   PRZYMUSILI POLAKÓW DO REJESTROWANIA KART TELEFONICZNYCH Z PODANIEM PESELU !!!!!!!!!!!!!!!!!!

   SZOK !!

   ZMUSZAJĄ DO PŁACENIA W WARZYWNIAKU PRZY POMOCY TELEFONU I PODAWANIA SWOJEGO NUMERU TEL.

   KOLEJNY SZOK !!!!

   ZMUSILI DO WYRAŻENIA ZGODY NA PEŁNY WGLĄD W PRYWATNE FAKTURY I PARAGONY IMIENNE !!!

   KOLEJNY SZOK !!

   A CO NA TO PRAWO DO OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ?????????

   O TO NIKT W POLSCE NIE PYTA ……. PEŁNA ZGODA NA BYCIE KRÓLIKIEM DOŚWIADCZALNYM

   Polubienie

 4. miziaforum said

  Polubienie

 5. Anna said

  Pomysł Kościńskiego jest tak głupi, że aż śmieszny. Na to nie ma zgody społeczeństwa i przy próbach wymuszania tych absurdów sprzedawcy zbankrutują.

  Polubienie

 6. sieciarz said

  Jeden o „czipie” drugi, o zaperach i jakimś kesze. Tak wyglądają portale spiskowe w Polsce. Żenada.

  Czipowania nie będzie dopóki jest na świecie 8 mld ludzi.
  Do tego potrzebna jest III wojna światowa. I tym się zajmijcie

  Polubione przez 1 osoba

  • Pelagia said

   załóż swój blog i tam pisz co uważasz za słuszne. Mizia już dużo pracy włożył w prowadzenie tego bloga, często z dużym wyprzedzeniem podaje wiadomości (a nie teorie spiskowe). Dla mnie jest jasne, że nie zawsze może pisać wprost, pamiętam do dziś info sprzed kilku lat, że na ukrainie będzie śmiertelna epidemia i mnóstwo trupów. Ten blog jest dla inteligentnych i spostrzegawczych

   Polubienie

  • Irek said

   Skoro uważasz że ten temat , jest nieistotny i mało ważny to , podaj tu dla przykładu swój prawdziwy n.r telefonu , pocztę e-mail i PESEL przecież to nic takiego jak piszesz , a przy zakupie za rok przecież nie będziesz szeptał do ucha kasjera gdy poprosi o n.r tel i pocztę tylko powiesz głośno tak że 3 a nawet 5 osób za tobą to usłyszą .

   No dawaj … na co czekasz

   Albo to cytat z treści Interii zamieszczony w całości w artykule

   „Razem z e-paragonami MF wprowadza też centralną bazę faktur. Oba systemy będą połączone. Jeśli sklep będzie kupował dużo więcej niż sprzedawał, też będzie mogło się to skończyć kontrolą fiskusa.”

   Nikt nie zwrócił uwagi że !: twoja imienna faktura pod pretekstem niby dozoru handlowców zaraz po transakcji będzie dostępna dla dziesiątków tysięcy pracowników Urzędów skarbowych .

   Mi się to nie podoba wcale !! że ktoś wie natychmiast co kupiłem gdzie kupiłem za ile kupiłem , i poprzez dostęp do n.r telefonu ma też wgląd w bazę danych PESEL bo zarejestrowanie karty telefonicznej wymaga podania n.r PESEL !!! która zawiera

   to:

   Informacje zawarte w rejestrze PESEL
   numer PESEL – Sprawdź, czym jest numer PESEL i PESEL jak go uzyskać?
   poprzedni numer PESEL (jeśli był zmieniony),
   nazwisko i imiona,
   nazwisko rodowe,
   poprzednie nazwiska i imiona wraz z datą ich zmiany oraz nazwą urzędu, który dokonał zmiany,
   imiona i nazwiska rodowe rodziców (w przypadku zmiany danych: data oraz nazwa urzędu, który dokonał zmiany),
   data i miejsce urodzenia (w przypadku zmiany danych: data oraz nazwa urzędu, który dokonał zmiany),
   kraj urodzenia,
   płeć (w przypadku zmiany danych: data oraz nazwa urzędu, który dokonał zmiany),
   obywatelstwo lub status bezpaństwowca (w przypadku zmiany danych: data oraz nazwa urzędu, który dokonał zmiany),
   numer aktu urodzenia i urząd stanu cywilnego, który sporządził akt,
   stan cywilny,
   imię i nazwisko rodowe małżonka oraz jego numer PESEL,
   data ślubu, numer aktu małżeństwa oraz urząd stanu cywilnego, który sporządził akt,
   data rozwodu, sygnatura akt oraz sąd, który rozwiązał małżeństwo,
   sygnatura akt oraz sąd, który unieważnił małżeństwo,
   sygnatura akt oraz sąd, który ustalił nieistnienie małżeństwa,
   data zgonu małżonka, numer aktu zgonu oraz urząd stanu cywilnego, który sporządził akt,
   adres i data zameldowania na pobyt stały,
   data wymeldowania z pobytu stałego,
   kraj zamieszkania,
   kraj poprzedniego zamieszkania,
   adres zameldowania na pobyt czasowy wraz z określeniem okresu zameldowania,
   data wymeldowania z pobytu czasowego,
   kraj i data wyjazdu poza granice Polski (jeśli wyjazd trwał dłużej niż 6 miesięcy) oraz data powrotu,
   seria i numer ostatniego dowodu osobistego, data jego ważności oraz nazwa urzędu, który wydał dowód,
   seria i numer ostatniego paszportu oraz data jego ważności,
   data zgonu albo data znalezienia zwłok, numer aktu zgonu oraz urząd stanu cywilnego, który sporządził akt.

   SIECIARZ !! skoro ci to pasuje to jesteś jakiś imbecylem !

   A miziaforum ma racje to jest po prostu szczyt bezczelności i mega poniżające

   Polubienie

   • miziaforum said

    NO WŁAŚNIE O TO CHODZI ABY LUDZIE TO ZROCUMIELI I POCZULI SIE OBURZENI TAKĄ INGERENCJĄ W ICH PRYWATNOŚĆ BO DO K…. NEDZY TO CHYBA JEST MOJA SPRAWA ILE KUPUJE KONDOMÓW N.P I W KTÓRYM BURDLU SIĘ ZABAWIAM ?

    TO SĄ MOJE PRYWATNE SPRAWY I WARA IM OD NICH !!

    no ale jak widać niektórzt jak pan sieciarz są już gotowi i szczerzy wobec dozoru i ingerencji dla nich to nic takiego tak trzeba ……….. URZĘDNIK MA PRAWO WIEDZIEĆ JAKIE LEKI KUPUJE A PRZEZ TO NA CO CHORUJE … NIE PRAWDAŻ ? A CO Z TAJEMNICĄ LEKARSKĄ ZATEM ?

    JEŚLI SIE DOWIE JAKIE LEKI KUPUJE REGÓLARNIE TO BĘDZIE WIEDZIAŁ N.P NA CO CHORUJĘ PRZEWLEKLE ………. A TO JUŻ JEST CENNA INFORMACJA O MNIE KTÓRA GDY WYPŁYNIE …. DO N.P ZUS PZU LUB MOJEGO PRACODAWCY SKOŃCZY SIĘ ZWOLNIENIEM Z PRACY …… PO CICHU PO MAŁU ABYM SIĘ NIE ZORIENTOWAŁ DLA CZEGO ……. WEZWANIEM N.P DO PZY GDZIE MAM POLISĘ NA ŻYCIE I PROŚBĘ O STANDARTOWE PRZEPROWADZENIE BADANIA N.P W KIERUNKU CUKRZYCY , RAKA PROSTATY I …… I POMIEDZY TYMI BADANIAMI BEDZIE JEDNO PRECYZYJNE NA MOJĄ CHOROBĘ ……….. POCZEM P.Z.U POMAŁU PO CICHU WYGASI ZEMNĄ UMOWĘ PŁACĄC KARĘ UMOWNĄ N.P 2 000 ZŁ ALE NIE 90 000 KTÓRE BY DOSTAŁA RODZINA GDY ZEJDĘ ….. I TAK MOZNA MNOŻYĆ ZAGROŻENIA

    Polubienie

   • sieciarz said

    To są tematy na 2017 którego możemy nie doczekać.
    Wojna za progiem i tym miziak powinien się zajmować.
    O ćwiczeniach obrony cywilnej w Rosji z udziałem 40 mln !!!!!! ludzi cisza.
    To się dzieje naprawdę

    Polubienie

 7. asas said

  najpierw to oni musza polakow zniszczyc bo z Polakami im sie nie uda. MyPolacy to przebiegly i kombinatorski naród nie dajemy sie zniewolic!!!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   OJOJOJ ………. POLACY !!! TACY TWARDZI NIE DADZĄ SOBIE ……….. TAK? NO TO PORÓWNAJ SOBIE KODEKS PRACY Z ROKU 1989 I Z ROKU 2016

   ZOBACZY ILE PRAW SOBIE DALI ODEBRAĆ BEZ WOJNY 🙂

   SPRAWDŹ SOBIE WSZYSTKIE KODEKSY !!!! ILE PRAW NIEMSZ JUŻ

   I NP SPRAWDŹ SOBIE USTAWĘ O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Z ROKU 1991 …. CO BYŁO WOLNO A CO WOLNO DZIŚ

   I TEŻ NIE BYŁO WOJNY …….. TY CHYBA MASZ MNIEJ LAT NIŻ III R.P ?

   Polubienie

   • AQQ said

    Brawo!

    Polubienie

   • AQQ said

    Był czas że na dziecko przysługiwał urlop płatny -2lata w przypadku samotnej matki nawet 4lata. Oczywiscie to odległa przeszłośc więc dzisiejsze młode wyksz. z w. miast nie moga tego pamietać.
    Mówiłam takiej jednej, że tak było, nie chciała wierzyć bo za komuny było przecież strasznie zle, beee!
    Głupia jak się cieszyła że dostanie 1rok urlopu na dziecko a w Usa mają gorzej bo 3miesiące jest tylko…noż qfa co z takimi debilami można osiągnąć no co??????

    Polubienie

    • miziaforum said

     a w rajchu 3 lata płacą !! a potem moze taka pani sobie siedzieć w chacie bo czy ma chłopa czy niema minimum 1200 euro + kindergelt 210 euro + wongelt zapłata za mieszkanie DOSTANIE i lata spędzone na wychowaniu są zaliczane jako lata pracy jako hausfrau … składki na to płaci socjal ….. 🙂

     A W POLSCE TAK BYŁO JAK MÓWISZ ALE LUDZIE SIĘ WKURWILI 🙂 I ZREZYGNOWALI

     Polubienie

 8. bittix87 said

  Jedynie meteoryt nam pomoże wszyscy o tej samej porze pójdziemy za światy.Zobacz mizianile lat piszesz a jest tylko gorzej.Wybili inteligencje i zostały ćwierć mózgi co mają mózgi z gmo.Zobaczcie np Polski uliczny HH nagrywa tylko o tym ze ziomek sprzedał i oszukał na hajs a nie o tym co sie dziejie na świecie pomijam kilka utworów patriotycznych.Młodzi jak i starsi zostali pozbawieni jedności oraz patriotyzmu.Wmowiono ze to coś złego A lud to łykną.

  Polubienie

 9. bittix87 said

  Ludzie sa tylko twardzi przeżyć w biedzie z tego co da mops.

  Polubienie

 10. […] Październik 3, 2016 @ 10:07 AM e […]

  Polubienie

 11. […] Odpowiedz […]

  Polubienie

 12. […] Październik 3, 2016 @ 10:20 AM e […]

  Polubienie

 13. zagrypiona said

  Tak tylko wtrące swoje 3 grosze, do rejestracji karty SIM (bez umowy) wystarczy pesel imie nazwisko, adres nie jest konieczny tym bardziej ze chyba nie ma obowiazku meldunku i sa dowody osobiste bez adresu, a sa tak samo wazne jak te z adresami. ;).
  No ale to i tak nie ma znaczenia, bo pesel jest.
  Tylko tak gwoli scislosci wtrącam. 😀

  PS SMOLENSK / ABORCJA KARWIASZ!!!111oneoneon a nie bzdety jakieś. 😉

  Polubienie

 14. Trak said

  To jest czarny scenariusz, aby przedstawić straszny los człowieka gromadzącego, który chce i może gromadzić i inaczej nie umie żyć. A jaki będzie los osoby nic nie gromadzącej i nie chcącej gromadzić i nic nie mającej? Zmuszenie jej do gromadzenia kapitału, czy wprowadzenie szeroko pojętego socjalu?
  Powie ona – na cholerę mi rower, na cholerę mi własny samochód, na cholerę mi życiowa gonitwa i tzw, rozwój. Bardzo niewiele mi w życiu potrzeba.
  Nadejdą wtedy lata bez internetu, smartfona i różnych nowinek technicznych, bo mają one sens, są masowo kupowane i produkowane w ogromnej skali. Zubożenie zabije przemysł i postęp naukowy. Z niewolnika nie ma pracownika.
  Wątpię, aby ten sposób zniewolenia pozwolił wypracować lepszy standard życia dla elit niż mają obecnie. Elity padną ze swymi zamierzeniami i się zresetują.
  Coś takiego można narzucić przymusem na pewien okres czasu, jak marksizm i leninizm a potem dupa w całej rozciągłości.

  Polubienie

  • miziaforum said

   Jak na razie od początku swiata to wszystkie elity które planowały schemat swój skończyły ,,,,,,,,, nie ciekawie
   OBECNE TEŻ OKAZAŁY SIĘ BANDĄ SKURWESYNÓW ZATEM HISTORIA LUBI SIE POWTARZAĆ RESETEM DLA RZYMU BYŁ HANIBAL …….. DLA NAS DZIŚ BROŃ ATOMOWA ,,,,,,, I TU JEST RYZYKO ZE PONOWNEJ PRÓBY JUŻ NIE BEDZIE 🙂

   Polubienie

 15. […] Rok 2017 w Polsce rokiem BESTII 666 […]

  Polubienie

 16. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/10/02/rok-2017-w-polsce-rokiem-bestii-666/ […]

  Polubienie

 17. luxjacek said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: