Miziaforum's Blog

Jutro bardzo ważne referendum !!ja bym nawet je uznał za najważniejsze w Europie !!!

Posted by miziaforum w dniu Październik 1, 2016


„Czy chce Pan/Pani, by Unia Europejska mogła zarządzić, również bez zgody parlamentu, obowiązkowe osiedlanie na Węgrzech osób innych niż obywatele węgierscy?” – na takie pytanie odpowiedzą Węgrzy w niedzielnym referendum. Głosowanie potrwa od godz. 6.00 do 19.00, a do udziału w nim uprawnionych jest ponad 8 milionów osób.

 

Tam, gdzie masowo wpuszczono imigrantów, będzie ich coraz więcej. Ich odsetek rośnie, bo w przeciwieństwie do Europejczyków są płodni i ich liczba dynamicznie się powiększa. A tam, gdzie rosną w siłę, będą mieli coraz mniej powodów do integracji

Tracimy tożsamość i wartości europejskie (…). Powoli, ale systematycznie, zmieniamy się. Wpuśćcie jeszcze trochę muzułmanów i już w ogóle nie poznamy Europy. To, co obserwowaliśmy do tej pory, to dopiero rozgrzewka, prawdziwa bitwa dopiero się zacznie. Bieżąca polityka prowadzona przez Brukselę, prowadzi nas do zagłady naszej cywilizacji 

podkreśla Viktor Orbán w swoim wystąpieniu przedreferendalanym !!

Orbán jest wschodnim przekleństwem dla elity europejskiej. Oprócz niego nikt w Europie nie mówi o obronie „chrześcijaństwa.” Państwa Grupy Wyszehradzkiej, sojuszu Czech, Polski, Bułgarii i Słowacji, chcą rozróżnienia pomiędzy imigrantami chrześcijańskimi a muzułmańskimi. Orbán ma poparcie biskupów węgierskich, którzy sprzeciwiają się polityce otwartych ramion wobec migrantów papieża Franciszka.

W felietonie dla Frankfurter Allgemeine Zeitung, Orbán napisał:

„Osoby przybywające do Europy zostały wychowane w innej religii i reprezentują radykalnie odmienną kulturę. Większość z nich nie jest chrześcijanami, a muzułmanami. To istotna kwestia, ponieważ Europa i tożsamość europejska są zakorzenione w chrześcijaństwie.”

Buntowniczość Orbána sięga jego czasów studenckich, roku 1989, kiedy uczestniczył wpogrzebie Imre Nagy’ego, przywódcy powstania antysowieckiego z 1956 roku – Orbán miał odwagę żądać wycofania się najeźdźców komunistycznych.

Później Orbán wprowadził Węgry do NATO.

Syn komunisty i kalwińskiej matki, Orbán ma głęboko wierzącą żonę wyznającą katolicyzm i pięcioro dzieci. Osobom, które pytają, czy jest reakcjonistą, Orbán odpowiada: „Jem widelcem i nożem, ale nie jesteśmy grzecznymi chłopakami z nurtu mainstreamowego.” Dla niego Komisja Europejska jest rodzajem nowego Biura Politycznego. „Nie tolerowaliśmy dyktatów z Wiednia w 1848 roku ani dyktatów z Moskwy w latach 1956 i 1990,” powiedział Orbán. „Nie zamierzamy teraz poddać się nakazom Brukseli czy kogokolwiek innego.”

Wystąpienia Orbána są pełne odniesień historycznych – tak, jak chociażby wtedy, gdy poprosił Węgrów, aby zachowywali się z taką samą odwagą, jaką okazali ich przodkowie „w wojnie przeciwko wojskom osmańskim.”

Konstytucja Węgier jest wyjątkowa w Europie. Chroni „życie od samego jego poczęcia” i mówi, że małżeństwo może być tylko związkiem między mężczyzną i kobietą.

Podejście Orbána zostało przyjęte przez inne postkomunistyczne państwa członkowskie Unii Europejskiej. Prezydent Polski, Andrzej Duda, zakwestionował „dyktaty” z Brukseli, aby przyjąć migrantów przybywających na kontynent z Bliskiego Wschodu i Afryki. Tymczasem lider PiS,Jarosław Kaczyński, wezwał „do przyjęcia starego, historycznego punktu widzenia, według którego Polska stanowi bastion chrześcijaństwa na Wschodzie i musi ocalić Europę przed samą sobą.”

„Od przyjęcia chrześcijaństwa w 966 roku, Polska często odgrywała rolę Antemurale Christianitatis, bastionu chrześcijaństwa,” jak pisze Crisis Magazine.

„Od powstrzymania armii mongolskich przed atakiem na resztę kontynentu w Bitwie pod Legnicą w 1241 roku po uratowanie Europy przed muzułmańską kolonizacją, kiedy to król Jan III Sobieski pokonał Turków pod Wiedniem w 1683 roku, ta wizja Polski była wzmacniana. Komunizmowi nie udało się stłumić polskiego katolicyzmu, gdy Jan Paweł II został wybrany papieżem w 1978 roku i zainspirował powstanie„Solidarności,” która odegrała kluczową rolę w upadku reżymu. Ostatnimi czasy polscy imigranci wypełniali ziejące dotąd pustką ławki kościelne w krajach Europy Zachodniej. Podczas bieżącego Synodu Watykańskiego na temat rodziny, polscy biskupi są jednymi z najbardziej zagorzałych obrońców tradycji.”

Węgierski premier, Viktor Orbán, jest wschodnim przekleństwem dla elity europejskiej. Oprócz niego nikt w Europie nie mówi o obronie „chrześcijaństwa.” Z prawej: Król Polski, Jan III Sobieski, w Bitwie pod Wiedniem przeciwko Turkom osmańskim, w 1683 roku.

Premier Słowacji, innego państwa w Europie Wschodniej, Robert Fico powiedział, że jego kraj przyjmie tylko chrześcijańskich uchodźców oraz że islam „nie ma miejsca w jego kraju„, a „wielokulturowość to fikcja.”

Prezydent Czech, Milos Zeman, również zaatakował wielokulturowość. Nawet Socratis Hasikos,Minister Spraw Wewnętrznych Cypru, powiedział, że jego kraj przyjmie uchodźców, o ile będą chrześcijanami. Dla wielu Cypryjczyków granica dzieląca wyspę stanowi barierę między chrześcijaństwem greckim a tureckim islamem, podobnie, jak mur berliński był barierą pomiędzy demokracją a komunizmem.

Jak zauważyło prestiżowe amerykańskie czasopismo katolickie, First Things, „na Węgrzech, w Chorwacji i gdzie indziej w Europie Wschodniej, rozpoczęły się rewolucja pro-rodzinna, rewolucja ochrony życia poczętego oraz ponowne odkrywanie korzeni chrześcijańskich.”

Czy nam się to podoba, czy nie, ostatnia szansa na uratowanie korzeni Europy może przyjść ze strony postkomunistycznych państw członkowskich Unii Europejskiej – tych, które pokonały Imperium Osmańskie w 1699 roku i które teraz czują się zagrożone kulturowo przez ich spadkobierców.

Mieszkańcy Cypru o wiele lepiej znają konsekwencje kolizji kultur niż prosperujący biurokraci w Brukseli. Wystarczy zapytać ich, ile kościołów pozostało na tureckiej części wyspy – ile z nich jeszcze stoi?

Komentarzy 41 to “Jutro bardzo ważne referendum !!ja bym nawet je uznał za najważniejsze w Europie !!!”

 1. miziaforum said

  radzę obejrzeć dokładnie film numer 2 w kolejnosci od góry i zastanowić sie kim jest prezydent adamowicz z gdańska …

  Polubienie

  • greg said

   islamizacja satanizacja pelna morda

   Polubienie

  • miziaforum said

   Węgrzy wiedzą co jest na topie zagrożeniem numer 1 ! a Polacy śpią i WĘGRZY BĘDĄ MIELI REFERENDUM KTÓRE ZDECYDUJE O ICH PRZYSZŁOŚCI A POLACY TEŻ BĘDĄ MIELI REFERENDUM TYLKO NA TEMAT DUPY MARYNI ! Z PORĘKI KOD …. NIE WIEM CZY DOCZYTALIŚCIE JUŻ W MEDIACH ŻE KOD CHCE ZAINICJOWAC SPRAWĘ ABORCYJNEGO PRZYZWOLENIA W POLSCE POPRZEZ JAK TO NAZWALI NADRZĘDNOŚĆ PRAWNĄ UNII NAD PRAWEM POLSKIM ….

   JEŚLI TO PRZEJDZIE TO I PÓŹNIEJ PRZEJDZIE NADRZĘDNY NAD POLSKIM PRAWEM NAKAZ OSIEDLANIA IMIGRANTÓW …….. TAK SIĘ TO ROBI MOI DRODZY A POLACY JUŻ SĄ ZADOWOLENI I ZAPOMNIELI ŻE SPRAWĄ NADRZĘDNĄ ANIELI SĄ NADAL IMIGRANCI !!

   Polubienie

   • krab said

    W najbliższą środę w Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbędzie się debata o prawach kobiet w Polsce. Tak zdecydowali przewodniczący większości grup politycznych. O debatę wnioskowali socjaliści i komuniści, przy poparciu Zielonych, w związku z toczącą się dyskusją o aborcji. W Unii każdy kraj sam decyduje jak regulować na przykład kwestie przepisów aborcyjnych. Ale widocznie Polska jest pod specjalnym nadzorem !!!! Tylko jak się to ma do praw molestowanych i gwałconych przez „gości makreli” kobiet niemieckich ?? Jakoś nikt nie podnosi larum…..

    Polubienie

    • Pelagia said

     taaa, gwałciciel zgwałci, a niewinne dziecko jest skazywane na śmierć, gwałciciel dalej będzie gwałcił. kastracji dla gwałciciela nie domagają się – przecież wtedy już by nie zgwałcił żadnej kobiety – to byłoby zabezpieczenie praw kobiet, najlepsza profilaktyka

     Polubienie

     • zagrypiona said

      No właśnie. Smieszy mnie ten argument ze dziecko z gwaltu trzeba wyskrobac. Aborcja w takich przypadkach (nie mowie o zagrozeniu zycia kobiety, tu powinno byc jak najbardziej dozwolone) to jest zaprzeczenie praw i wolnosci kobiety. Dlaczego dziad moze miec w dupie wolnosc kobiety i ja zapylić bezkarnie? Nie rozumiem tego. Tym babom protestujacym to już zupełnie pierdolec doskwiera. Albo teksty ‚nie chce zeby moja 12 letnia corunia byla mamusia, ona jeszcze jest za mloda na to’ – ale na gżenie się to miala odpowiedni wiek? Stare dupska niech sie wezma za porzadne wychowanie swoich bachorow, córek jak i synów, to bedzie mniej niechcianych ciaz, gwaltów, a koniec koncow tez i dzieci z wadami genetycznymi, bo tak dzisijsi ludzie sa skażeni (alkohol, żarcie śmieciowe…. itd itp) ze takich ciąz z wadami bedzie coraz więcej. No ale nie, remedium na każdy problem – skrobana. Debile, a potem jak będa powiklania to cipsko jedno z drugim bedzie chciało z mojej kasy refundacje invitro. 😀

      Polubienie

      • krab said

       Dokładnie tak jest, róbta co chceta , a efekty wyskrobiemy ! Aborcja to nie środek antykoncepcyjny! Gdzie jest matka jak jej 11 czy 12 letnia „dama” podejmuje życie seksualne ??

       Polubienie

      • miziaforum said

       już odpowiadam na argument koronny nie chcemy dzieci z gwałtu

       ONI !! MAJA SWOJE NARZĘDZIE ZNANE POD NAZWĄ PIGUŁKA DZIEŃ PO !!!

       JEST TAKIE ? JEST ! ZATEM PO GWAŁCIE NIECH ZASTOSUJĄ I NAWET NIECH TO BĘDZIE W GABINECIE GINEKOLOGA DLA OFIARY GWAŁTU ZA DARMO !!!

       ALE NIE !! BO TU CHODZI O !! O PRAWNE USANKCJONOWANIE ABORCJI ! UWAGA W KAŻDYM DOWOLNYM TERMINIE NAWET W 9 MIESIĄCU CIĄŻY LUB NAWET TUŻ PO PORODZIE !!

       O TO CHODZI DOKŁADNIE O NIC WIĘCEJ NORMALNY MORD !!! BEZKARNY

       TE ICH PIGUŁKI DZIEŃ PO !! TO KOMPROMIS KTÓRY MOŻNA ZROBIĆ , A POZWOLI UNIKNĄĆ KOSZMARNEJ ABORCJI ŻYJĄCEGO DZIECKA N.P W 5,6,7,8,9 MIESIĄCU

       CZYŻ NIE ?

       W TEJ PIGUŁCE DZIEŃ PO .. MAŁO KTO WIE JEST TAKA CHEMIA TRUJĄCA KTÓRA DZIAŁA SKUTECZNIE W 99 % POWIE WAM TO KAŻDY ZAFAJDANY LABORANT APTECZNY

       Polubienie

       • Pelagia said

        jest jeszcze jeden powód na nacisk na aborcję – oficjalnie się przemilcza – ale firmy kosmetyczne używają komórek zamordowanych dzieci do produktów kosmetycznych jako świetnych środków odmładzających, podobno (podobno, bo nie wiem, czy to prawda) w dużym państwie azjatyckim komórki takich dzieciaczków są dodawane do…… do zupek !!!!! kanibalizm w XXI wieku !!! ale o tym cisza, środowiska proaborcyjne , nie powiedzą o tym, nie wiem dlaczego , czyżby mieli kasę od koncernów za dostarczanie „mięska ” ??? Dlaczego nie awanturują się w Izraelu o prawo do aborcji ?? Bo się boją, tam zaraz by ich uciszyli, Żydzi nie pozwalają na aborcję

        Polubienie

       • miziaforum said

        świat jest tak zrobaczywiały że mało kto sobie zdaje sprawę jak bardzo i jak szybko to wszystko pierdolnie z wielkim hukiem …. NIE TAKIE CYWILIZACJE UPADAŁY Z POWODÓW WŁAŚNIE PRZEKROCZENIA BARIER PRZYZWOITOŚCI MORALNOŚCI !!! to niby dla czego ma nastąpić wyjątek dla globalnej cywilizacji ??? …… NIEMA TAKIEGO POWODU

        Polubienie

       • zagrypiona said

        Dokładnie tak jak mówisz. A dziś glizdy wylazły na ulicę. Pada to wylazły. Bleee…

        PS. Wstyd mi że mam takie znajome, ale jednak, znajomych się nie wibiera. Kurwiszcza chodza na balety, też z ciapatymi. Rżna się bez zabezpieczenia. Potem lataja po lekarzach syfa leczyc, cały czas z parchata mordą od opryszczek łaża, jak mordy zaparchaczywiałe to co dopiero tam niżej. Fuuu. A też chodzą radzić sie w sprawie ciąży. Lekarze proponują skrobane w swoich gabinetach. To nie jest tak, ze nie można tego zrobić. Bo można. Tylko trzeba z wlasnego hajsu wyskoczyc. A te blerwy chciałyby to miec refundowane. Za MOJE podatki. A potem inwitro – też za MOJE, bo z bachorkiem razem coś jeszcze wyskrobali. A co do skrobanek ratujących zycie kobiety – żaden rząd tego nie zakaże. ŻADEN. Nawet pisowski.

        Jak ktos powiedział, kodziarstwo dzisiaj mocno menstruuje.

        Polubienie

 2. @100 said

  Jako ciekawostka to monitor- polski.pl jest zablokowany gdyż: „Ten certyfikat utracił ważność 1 października 2016 16:28.” Oraz „W związku z tym, dodanie wyjątku dla tego certyfikatu jest niemożliwe.”

  Polubienie

 3. krab said

  Tymczasem zwolennicy multikulti, w tym przede wszystkim organizacje pozarządowe bezpośrednio zainteresowane w sprowadzeniu na Węgry muzułmańskich imigrantów zorganizowały w piątek demonstrację, podczas której obok przyjęcia imigrantów domagali się „pokoju, wolności i szanowania praw człowieka”.
  Oburzenie zwolenników multikulti wzbudziło nie tylko wezwanie przez rząd Orbana do wyrażenia w referendum sprzeciwu wobec kwot uchodźczych, ale cała szeroko zakrojona kampania informacyjna, w tym także billboardowa – na billboardach w całym kraju zaprezentowano informacje o odpowiedzialności imigrantów za akty terroru w Paryżu i wzrost liczby gwałtów w Europie.
  Z badań opinii publicznej wynika, że 80 proc. głosujących opowie się za odrzuceniem kwot uchodźczych, jednakże frekwencja w referendum nie sięgnie poziomu wymaganego konstytucją do uznania głosowania za ważne czyli 50 procent.
  Decydenci w Unii Europejskiej nie będą mieli szansy „uniknąć” nadchodzącego referendum dotyczącego kwot uchodźczych na Węgrzech – powiedział szef grupy parlamentarnej Fideszu Lajos Kósa podczas spotkania z partyjną młodzieżówką. Dodał, że spodziewa się w niedzielę wysokiej frekwencji, jednakże – jak zasugerował – nawet jeżeli referendum byłoby nieważne, to „zdecydowana większość głosów na ‚nie’ zapewni autoryzację dla proponowanych przez rząd rozwiązań w sprawie uchodźców”.
  W jego ocenie Komisja Europejska nie będzie mogła zignorować wyników tego głosowania, nawet jeżeli zabraknie konstytucyjnej większości niezbędnej do uznania jego ważności.
  Odnosząc się do prawnych konsekwencji głosowania Lajos Kósa powiedział, że „jeżeli wygrają przeciwnicy kwot uchodźczych, parlament z pewnością będzie musiał podjąć stosowne działania niezależnie od tego, czy to w zakresie poprawek do konstytucji, czy do obowiązujących ustaw, parlamentarnych dekretów, czy też mandatu dla rządu, który będzie miał bezpośredni wpływ na prawo europejskie”.

  Lajos Kósa zapowiedział przy tym, że jeżeli wygrają zwolennicy kwot uchodźczych, rząd poda się do dymisji.

  Źródło: dailynewshungary.com

  Polubienie

 4. krab said

  W Szwecji ruszyła kampania społeczna „Nowy Kraj” ukierunkowana na integrację wielokulturowych środowisk, prowadzona przez szwedzką organizację charytatywną sponsorowaną przez rząd szwedzki Individuell Människohjälp.
  Klip promujący kampanię jest wręcz wstrząsający. Polityczna poprawność wydaje się przekraczać kolejną granicę. Akcja ta jest dla Szwedów samobójcza, gdyż zrzekają się oni swojej tożsamości, swojego kraju i języka, używając określeń „nowi Szwedzi” czy „nowy kraj”. Godzą się z tym, co ich zdaniem jest nieuniknione. Wygląda na to, że Szwecja niedługo przestanie być krajem europejskim, na rzecz państwa multi-kulti
  .https://www.youtube.com/watch?v=G15RL9QOonk
  To mówią :„Nie ma drogi powrotnej. Szwecja nie będzie już tym, czym była kiedyś. Europa zmienia się, więc trzeba, żeby Szwecja stała się bezpiecznym miejscem dla ludzi, którzy uciekają. Teraz musimy szukać rozwiązań i znaleźć sposób na to, żebyśmy wszyscy żyli razem. Już czas zrozumieć, że ‘nowi Szwedzi’ będą mieli tu swoje miejsce, a także kulturę, język i zwyczaje. I już czas, żeby widzieć to jako pozytywną siłę. Bycie Szwedem musi być czymś więcej niż kolor skóry i miejsce urodzenia. Musisz być ty, muszę być ja i my wszyscy razem. Nie tylko ‘nowi Szwedzi’ muszą się integrować. Wszyscy muszą się integrować, nawet ci, którzy są Szwedami od dawna. W integracji chodzi o wzajemność. Stwórzmy przyszłość, która składa się w równej mierze z realizmu i wiary w przyszłość. Zbudujmy kraj, w którym nie ma nienawiści i strachu. Wszyscy mamy w sobie ten Nowy Kraj, w naszych myślach, czynach i uczuciach. Czas byśmy wszyscy razem stworzyli kraj, który jest dumny, włączający i trwały. Coś nowego. Nowy Kraj”.

  Polubienie

 5. miziaforum said

  A TO NA DZIŚ WIECZOREM ZAMIAST POJEBANEGO FILMU W TV …….. OBEJRZEĆ I SAMEMU POMYŚLEĆ CZY TO MOŻLIWE … CZY TO SIE JUŻ DZIEJE ??

  OBEJRZEĆ NIE ZASZKODZI

  Polubienie

 6. Fredro said

  J… C islam, ókraine,niemcuf i inne g…. o tu sciemniane.
  Prawdziwy problem jest taki https://plus.google.com/105028304942256959679/posts/UbinM8yZcBp
  Autor wpisu: Polski Informator Narodowy (prawda obiektywna)
  [PILNE❗] Polski rząd poparł w Bratysławie tymczasowe wprowadzenie umowy #CETA! Ponad głowami Obywateli i bez dyskusji w parlamencie PiS godzi się na umowę, która będzie mieć fatalne konsekwencje dla naszej gospodarki, a szczególnie rolnictwa. Prawo i Sprawiedliwość zdecydowało się bardziej dbać o interes wielkich zagranicznych korporacji niż polskich przedsiębiorców, rolników i konsumentów.

  Umowa pozwoli na wejście na polski rynek firm, które mogą wykorzystywać różne szkodliwe substancje do produkcji żywności i produkować ją taniej dzięki niższym kosztom energii. CETA pozwoli na sprowadzenie do Polski bardzo niezdrowej żywności! Ponadto umowa zawiera mechanizm ICS, dzięki któremu wielkie koncerny będą mogły pozywać rządy za regulacje, które uznają za krzywdzące.

  Jako Kukiz’15 zdecydowanie się sprzeciwiamy się umowie CETA! Nie godzimy się, aby ponad głowami Obywateli, bez ratyfikacji przez parlament, wprowadzać to szkodliwe porozumienie. Obiecujemy, że nie odpuścimy tej sprawy. Prosimy o polubienie i udostępnianie, to bardzo ważne! Wspólnymi siłami sprawmy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o działaniu PiS! Nie pozwólmy im tego wyciszyć. #PotrafiszPolsko
  https://lh3.googleusercontent.com/-FvAj_hReYB4/V-mMVDQWMWI/AAAAAAAAG_Y/e1I1jdQnfZEJEWu5UR1PJD6RD__rW0FLQCL0B/s530-p/ceta.png

  Polubienie

 7. marek said

  Po raz kolejny Dr. Jerzy Jaśkowski obnaża system, tym razem pod lupę bierze odwieczne metody sprawowania kontroli nad społeczeństwami, narodami, krajami. Niestety metody te za pomocą ciągle rozwijającej się technologii stają się coraz bardziej subtelne a jednocześnie coraz bardziej skuteczne.
  Wszystkie filmy serii: http://tagen.tv/vod/serie/swiat-jest-
  Świat jest inny cz.3 Kontrola spoleczeństwa

  Polubienie

 8. mgrabas said

  Reblogged this on 7777777blog.

  Polubienie

 9. miziaforum said

  🙂 JUTRO ART NA TEMAT NIEDAWNEJ SPRAWY GROMADŹ ZAPASY NA 10 DNI PIENIADZE JEDZENIE I WODE ………… JUTRO PO CO TO NIEMCOM I ………….. COS JESZCZE TROSZKE SIE ZDZIWICIE I SPANIKUJECIE

  Polubienie

 10. tteis said

  ZERO TOLERANCJI ZA NIE TOLERANCJĘ

  Polubienie

 11. Elsa said

  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-akcje-i-inicjatywy/item/96136-zatrzymac-ceta-akcja-anonymous-polska-pod-kryptonimem-oplawina

  Polubienie

 12. szuwaxpl said

  Macie kaftan, bo tu już nic innego się nie przyda.

  Polubienie

 13. Anna said

  „…francuskie wojsko zostało przyłapane na gorącym uczynku w trakcie przygotowywania fałszywego ataku terrorystycznego ISIS – a ich wyjaśnienia są bez sensu.”
  https://pracownia4.wordpress.com/2016/09/30/czyzby-francja-zostala-przylapana-na-ustawianiu-ataku-pod-falszywa-flaga/

  Polubienie

 14. KnUR1 said

  Pi π thriller psychologiczny z 1998 roku. Główny bohater (Maximillian Cohen) jest matematykiem badającym liczbę π i doszukującym się w niej klucza do zrozumienia natury świata. Jego odkryciami interesują się maklerzy giełdowi, a także kabaliści.

  http://www.cda.pl/video/108970cf

  Jest motyw żydowski :~P

  Polubienie

 15. Fredro said

  CETA I TTIP BĘDZIE PODPISANA PRZEZ EU BRUKSRLE PM I KE CENTRALNIE BEZ PATRZENIA NA INNE KRAJE

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: