Miziaforum's Blog

Niemcy , miasteczko liczące 900 mieszkańców ma przyjąć 2000 islamskich imigrantów

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 30, 2016


http://www.rp.pl/Przestepczosc/160939922-Niemcy-Pobil-burmistrza-bo-ten-chcial-przyjac-uchodzcow.html#ap-1

Joachim Kebschull, burmistrz Oersdorfu, który mówił o planach utworzenia ośrodka dla uchodźców w liczącym 900 mieszkańców mieście, został zaatakowany przez nieznanych sprawców. Policja twierdzi, że atak mógł mieć podłoże ksenofobiczne.

informacja jak informacja utonęła by w masie wydarzeń dnia
A JA DODAM DLA CZEGO NIE NAPISANO TEGO CO JEST ISTOTNYM FAKTEM A MIANOWICIE ŻE BURMISTRZ LICZĄCEGO 900 MIESZKAŃCÓW ZAPLANOWAŁ STWORZENIE TAM OŚRODKA NA LEKKO PONAD 2000 UCHODŹCÓW 
to tyle co chciałem dodać 🙂 ……… reszta arta jaka jaet w linku taka jest nie wnikam
ps . co mówią przywódcy swoim obywatelom już w prost w oczy :
W Niemczech: Kanclerz Angela Merkel powiedziała na konferencji prasowej pod koniec lipca 2016 r., że jej misją nie jest obrona ludności Niemiec i tożsamości niemieckiej, ale „wypełnienie obowiązków humanitarnych [wobec uchodźców]”. Dodała, że jest to „naszym zadaniem historycznym… testem historycznym w czasach globalizacji”.

Twardy dżihad, znany na arenie międzynarodowej, polega na zabijaniu dziennikarzy z „Charlie Hebdo” (styczeń 2015), Żydów w supermarkecie Hypercacher (styczeń 2015) i młodzieży w teatrze Bataclan, restauracjach i Stade de France (listopad 2015). Twardy dżihad obejmuje także atak nożowy na dwóch policjantów w Magnanville, przedmieściu Paryża, (czerwiec 2016); staranowanie ciężarówką tłumu w Nicei w Dzień Bastylii (14 lipca), w wyniku którego śmierć poniosły 84 osoby i zamordowanie księdza w kościele Saint-Étienne-du-Rouvray, oraz inne wydarzenia. Celem twardego dżihadu, prowadzonego przez ISIS, Al-Kaidę i innych, jest narzucenie szariatu przez terror.

Miękki dżihad jest inny. Nie polega na mordowaniu ludzi, ale ostateczny cel jest ten sam: narzucenie islamu na Francję przez zalanie kraju symbolami islamskimi – zasłony, burki, burkini i tak dalej – na wszystkich szczeblach społeczeństwa: w szkołach, na uniwersytetach, w szpitalach, przedsiębiorstwach, ulicach, plażach, basenach i transporcie publicznym. Przez narzucenie zasłon wszędzie, gdzie się da, miękcy islamiści wydają się pragnąć zlikwidowania świeckości, która od wyrwania się z uchwytu Kościoła katolickiego była francuskim sposobem „życia razem”.

 

PYTANIE CZY OSIEDLENIE W MIASTECZKU LICZĄCYM 900 MIESZKAŃCÓW EUROPEJCZYKÓW 2000 NAPŁYWOWYCH IMIGRANTÓW ISLAMSKICH JEST KTÓRĄŚ Z W/W FORM DŻICHADU ?

Komentarzy 21 to “Niemcy , miasteczko liczące 900 mieszkańców ma przyjąć 2000 islamskich imigrantów”

 1. miziaforum said

  ja tam do nich pretensji nie mam , jak ich merkel zaprosiła to są i tyle

  A KTO BY NIE PRZYJECHAŁ DO KRAJU KTÓRY PROPONUJE I REALIZUJE KAŻDEMU DOROSŁEMU MIESIĘCZNY ZASIŁEK W KWOCIE 1050 EURO + DODATKI NA DZIECI KINDERGELD CUSZLAGKINDERGELD + KWOTA NA URZĄDZENIE MIESZKANIA KTÓRE DOSTAJĄ KWOTA TA TO MINIMUM 2000 EURO MAX 3500 EURO

  BA !!! I NA URLOP MOGĄ JECHAĆ DO SYRII …. URLOP NALEŻNY NA ZASIŁKU 21 DNI W ROKU

  JADĄ DO SYRII I 🙂 I WRACAJĄ O CZYM INFORMUJĄ NIEMIECKIE MEDIA I URZĘDY KTÓRE IM TEN URLOP DAJĄ … PŁATNY !!

  A D TEMATU GŁÓWNEGO MACIE SETKI FILMÓW CO DZIEJE SIĘ W MIASTACH GDY POPULACJA ISLAMSKA WZRASYA DO 39 % A TAM POWYŻEJ PISZĄ O POMYŚLE 200 % !!!!!

  NO NA ZACHÓD OD ODRY TYCH NACJI JUŻ NIEMA BO NIC NIE WSKAZUJE NA ZACHAMOWANIE TEGO WARIACTWA A RACZEJ ESKALUJĄ JAK WTŻEJ OPISAŁEM NA PODSTAWIE ARTA POLSKIEGO I INFORMACJI Z FORÓW TEGO MIASTECZKA W KTÓRYM BURMISTŻ DOSTAŁ W ŁEB …….. CIEKAWE CZY TO NA SERIO FASZYŚCI CZY KTOŚ NORMALNY POPROSTU JUŻ NIE WYTRZYMAŁ ZE STRACHU O SIEBIE I RODZINĄ

  A WY CO BTŚCIE POWIEDZIELI LUB ZROBILI GDYBY WASZ BURMISTRZ LUB PREZYDENT ZREALIZOWAŁ OSADZENIE OBCYCH ISLAMISTÓW W LICZBIE 2 KROTNIE WIĘKSZEJ NIŻ WASZE MIASTO LICZY OBYWATELI ?

  Polubienie

  • miziaforum said

   P.S ZWRACAM WASZĄ UWAGĘ NA TO ŻE TO NIE JEST TEMAT NIE ISTOTNY DLA NAS POLAKÓW

   MONITORUJCIE SPRAWĘ W GDAŃSKU GDZIE POWSTAŁA RADA IMIGRANTÓW A PREZYDENT MIASTA OGŁOSIŁ PLAN SPROWADZENIA IMIGRANTÓW NA WŁASNĄ SAMORZĄDOWĄ RĘKĘ BEZ ZGODY I W BREW WŁADZY CENTRALNEJ !!

   I DODAM WAM ZE MA PRAWO ZROBIĆ TO ZGODNIE Z PRAWEM !!!!

   PISAŁEM O TYM JAK I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRAWNEJ !! DOŚĆ DAWNO

   I WTEDY NIKT NA TO UWAGI NIE ZWRÓCIŁ DZIŚ SŁOWO STAŁO SIĘ CIAŁEM !! PREZYDENT GDAŃSKA REALIZUJE …

   Polubienie

 2. marek said

  http://wolnemedia.net/ksiazka-bandera-i-ja-w-polskiej-szkole/

  Polubienie

 3. marek said

  Skoro więc większość obywateli nie popiera przyjazdu uchodźców i tego, żeby korzystali oni z przestrzeni publicznej, to samorząd powinien uszanować ich decyzję. Jeśli tego nie zrobi, powinien zostać rozliczony w kolejnych wyborach.

  http://wiadomosci.wp.pl/polowa-gdanszczan-nie-chce-uchodzcow-tylko-26-proc-powiedziala-stanowcze-tak-dla-imigrantow-6027679614653057a

  Polubienie

 4. marek said

  http://wolnemedia.net/rekordowe-liczby-imigrantow-we-wloskich-osrodkach/

  Polubienie

 5. marek said

  -w Polsce by to sie przydalo…

  „Sondaż opinii publicznej, który został przeprowadzony rok temu wykazał że 73% Islandczyków jest przeciwnych bezpłatnemu przekazaniu gruntów pod budowę świątyń.”

  http://wolnemedia.net/chca-wprowadzic-oplaty-za-ziemie-pod-budowe-swiatyn/

  Polubienie

 6. marek said

  Ofensywę organizacji terrorystycznych Dżabhat an-Nusra i Państwa Islamskiego podczas bombardowania pozycji wojsk syryjskich w Dajr az-Zaur osłaniały z powietrza samoloty Izraela i koalicji pod wodzą USA – powiedział RIA Novosti ambasador Syrii w Rosji Riyad Haddad.
  http://wolnemedia.net/usa-i-izrael-oslanialy-z-powietrza-an-nusre-i-isil/

  Polubienie

 7. julius said

  TTIP forges ties with the EU and surrounding nations, but deliberately excludes Russia. TPP forges ties with Japan, other Pacific nations and some South American nations, but deliberately excludes China, India and Brazil. TISA forges ties with countries all over the world (sort of a combination of TTIP and TPP) but none of them are the 5 BRICS countries. The plan is obvious: isolate, ostracize and weaken any nation which dares to challenge US supremacy. This goes hand-in-hand with US military agenda (the Pivot to Asia) which aims to inflict the same kind of weakening in a military sense.
  power grab
  Conclusion: TISA, TTIP and TTP are a Colossal Power Grab

  Polubienie

 8. tteis said

  PRZED KIM SIĘ CHRONIĄ?! PRZED CZYM UCIEKAJĄ?! ONI WALCZĄ!!! A NIE UCIEKAJĄ!!! A PRZED KIM UCIEKAJĄ ?! SILNIEJSZYM OD SIEBIE!!!!!!!!!!!!!! TO SĄ TCHÓRZE !!!!!!!!!!! I NĘKAJĄ SŁABSZYCH SWOJĄ LICZEBNOŚCIĄ!!!!!!!! TO NAZYWA SIĘ „NIE SPRAWIEDLIWĄ WALKĄ”…A NIE UCIECZKĄ!!!!!!!!!! GDYBY TAK DZIELNIE NĘKALI TYCH TAM SKĄD PRZYBYLI TO INNE WTEDY BYŁO BY SPOJRZENIE…
  WY IM DAJECIE, A ONI MAJĄ TO W DU**IE!!!. CHCĄ WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ,WIĘCEJ, LEPIEJ JAK KRÓLOWIE CHCĄ ŻYĆ. DOJDZIE DO TEGO ŻE SAMI SOBIE TO WEZMĄ CO WASZE I TO NIE BĘDZIE „10 000” POLICJANTÓW NA „1000” OSÓB….TO BĘDZIE „10 000” NA „200 000″ ” „O WOJSKU NIE WSPOMINAJĄC, RZUCĄ SIĘ NA WAS JAK NA GWAŁT!” OSÓB „NA „MIASTO, I WASZE PAŁKI I TARCZE , GAZ, ARMATKI, DLA NICH TO BĘDZIE PIKUŚ”… O ILE WCZEŚNIEJ SIĘ NIE POZWALNIAJĄ BO BĘDĄ MIELI ZWIĄZANE RĘCE. „DAJECIE IM PALEC TO I WNĘTRZNOŚCI SPRZEDADZĄ” WYRZNĄ WAS, TO JEST ICH ZADANIE, BO JAK POWIEDZIAŁ, NIE MA „TAKIEGO ISLAMU I CZY TAKIEGO CZY INNEGO ISLAMU CZY JESZCZE INNEGO ISLAMU. TO JEST ISLAM! I NIE MA INNEGO!” „CHRZEŚCIJANIN TAKI, SIAKI, I NIE WIADOMO JAKI TAK NAS POSTRZEGAJĄ BO TO WIDAĆ CZY KATOLIK” „ZASŁANIAJCIE PRAWDĘ DALEJ TAKIM NASTAWIENIEM JAK ” AAA, PIERD***LĘ I MAM TO W DU**IE” to w niej skończycie…”pewne słowa były jasne, chcesz pomocy? PŁAĆ!” ” BEZ TEJ ZAPŁATY, nie będzie ochrony” wtedy wy WEŹMIECIE MANELE, PÓJDZIECIE W ŚWIAT, A TAM GDZIEKOLWIEK BYŚCIE NIE BYLI ” WYCELUJĄ DO WAS, I PYTANIEM TYPU CZEGO TU KU**WA” A PRZED KIM BĘDZIECIE UCIEKAĆ???????????!!!!!!!!!!!!! WŁAŚNIE PRZED NIMI, TYCH KTÓRYCH ZAPRASZACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
  NIE MĄDRZE JEST BY WSTRZYKIWAĆ SOBIE ŚWIADOMIE WIRUSA KTÓRY Z WIEDZĄ, CIĘ POZBAWI ŻYCIA…………

  Polubienie

 9. julius said

  Polubienie

 10. mironik said

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/10/01/wiezienie-za-prawde-proces-polityczny-we-wroclawiu-stawmy-sie-na-ogolnopolski-protest-w-obronie-wspanialej-patriotki-jacek-miedlar/

  Polubienie

 11. IMĆ said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/2939/niemcy-dumni-juz-co-trzeci-mieszkaniec-berlina-ma-/

  http://www.dzienniknarodowy.pl/2976/weganie-wypalaja-sobie-numery-na-ciele-w-obronie/

  http://www.dzienniknarodowy.pl/2981/feministka-dala-sie-odczlowieczyc-w-brutalnym-film/

  http://www.dzienniknarodowy.pl/2970/pierwsza-w-europie-polityk-noszaca-nikab/

  no wszystkich już POPIERDOLIŁO już nie wiedzą co se mają w dupę wetknąć żeby zaistnieć.
  czas zasiedlić marsa bo na tym globie normalni ludzie nie znajdą nigdzie dla siebie miejsca.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 12. KnUR1 said

  Jakiś czas temu, dzień jak codzień – w biurze w pracy. Pascal (Niemiec, od 15 lat w Azji) odstał jakąś paczkę i zaczął strzelać z baloników z foli (z radości), głośne to było. No i taki przerywnik w pracy, napierdala z tych woreczków i mówi mi, że nikt nie reaguje. No i fakt, rozejrzałem się po biurze i każdy wyjebane. Ale tak się złożyło, że akurat siedział naprzeciwko mnie 50 letni Francuz – pracuje u nas od dawna i był we Francji po tej masakrze, jak chuj jakiś rozjechał ludzi. … No i Pascal sobie napierdala z baloników, a ten Francuz taką zesraną minę miał pamiętam. Wieć odpowiadam – nie jesteśmy w Europie, nikogo to nie rusza. I nastała cisza, po czym wróciliśmy do naszych zajęć. Ta akcja trwała może z 15 sekund. …. Taka anegdota.

  Polubienie

 13. KnUR1 said

  No nic trzeba robić swoje, podobnie jak Pan Miroslaw:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: