Miziaforum's Blog

Podręcznik dla „imigrantów” udających się do Europy WYDANY W TURCJI !!! jak mordować rabować i gwałcić !! w Europie

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 29, 2016


http://reporters.pl/2449/w-turcji-wydali-podrecznik-masakrowania-chrzescijan-jak-palic-miasta-scinac-glowy-zniszczyc-wszelkie-zycie/                                                   W Turcji wydali podręcznik masakrowania chrześcijan. Jak palić miasta, ścinać głowy, zniszczyć wszelkie życie (FOTO)                                                                                           Oficjalnie zatwierdzony przez władze tureckie podręcznik wypuściło wydawnictwo „Guraba”.

Wydrukowane w Stambule „kompendium” nosi tytuł „Zad al-Mujahed”, co można przetłumaczyć jako „Owoce pracy Wojowników Boga”. Ma oficjalnie nadany numer ISBN i zawiera wszystkie namiary kontaktowe wydawcy. Na okładce znajduje się jego logo.

Jest to szczegółowy instruktaż walki ze wszystkimi „niewiernymi”. Zaleca „terror wobec wrogów oraz ich posiadłości”. Można tam znaleźć instrukcje jak prowadzić wojnę na ziemiach chrześcijan, „jak prawidłowo spalić miasto”, „jak prawidłowo ścinać głowy jeńcom”, a nawet jak użyć broni nuklearnej, jeśli dostanie się ona w ręce dżihadystów.

Autorzy nakazują też w przypadku zdobycia miasta niewiernych „zniszczyć w nim wszelkie życie”, włącznie z wycięciem wszystkich drzew. Instrukcja pozwala też gwałcić uwięzione kobiety lub – jeśli ktoś woli – zmusić je do ślubu.

Na razie nie ma oficjalnej reakcji władz Turcji na ten skandal. Nie ulega jednak wątpliwości, że fakt oficjalnego wydania tej książki w ich kraju oznacza dla Ankary totalną kompromitację.

podrecznik_mordu1

PRZY OKAZJI DZISIEJSZEGO WPISU POWYŻSZEGO WARTO PRZYPOMNIEĆ PODOBNĄ , JEŚLI NIE TAKĄ SAMĄ W PRZEKAZIE SPRAWĘ PUBLIKACJI SKIEROWANEJ DO „IMIGRANTÓW” ANALFABETÓW KTÓRZY WYBIERALI SIĘ DO EUROPY

BANER AFRYKAPYTANIE KTO W AFRYCE I NA BLISKIM WSCHODZIE O PŁACA WYWIESZANIE TAKICH PLAKATÓW NA BANERACH ORAZ DRUKUJE I ROZDAJE MINIATURY TYCH BANERÓW W FORMACIE A-4 Z TEKSTEM LUB BEZ TEKSTU

przekaz dla 80% odbiorców którzy są analfabetami jest jednoznaczny
JEDŹ DO EUROPY MOŻESZ GWAŁCIC I NIKT NIC CI NIE ZROBI !!!

=============================================================

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/07/tysiace-banerow-w-krajach-islamskich-zachencajace-do-gwaltow-w-europie/

Komentarze 2 to “Podręcznik dla „imigrantów” udających się do Europy WYDANY W TURCJI !!! jak mordować rabować i gwałcić !! w Europie”

  1. M.Kowalski said

    Polubienie

  2. bom bom said

    http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz%2Frodzina-bandery-zgodzila-sie-na-przeniesienie-jego-prochow-na-ukraina

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: